e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kalisz (wielkopolska)  (Przeczytany 54745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline a1515

• forumowicz
  • data ślubu: 11.08.2007
Kalisz (wielkopolska)
7 lutego 2007, 16:44
dziewczyny, mam jszcze pytanie dotyczące alkoholu, gdzie kupic tanio alkohol? nie wiecie jak to wygląda w makro, czy faktycznie jest taniej?

Offline kuchasia Kobieta

• Szczęśliwa Pani W.:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.04.2007 godz.18.00 Sakramentalne TAK zostało wypowiedziane:)
Kalisz (wielkopolska)
7 lutego 2007, 18:00
Co do ksiedza to jak narazie nie pytał,po niedzieli idziemy spisywac protokol wiec wtedy moze cos spytac...my miszkamy razem ale Łukasz jeszcze nie jest tu zameldowany bo nie chce mu sie teraz latac po urzedach i zmieniac adres...chce to zrobic po slubie bo i tak bedzie musial zglosic ze jest zonaty:)
Ale jesli bym miala Twoja sytuacja Aniu to bym powiedziala ze miszkacie razem bo mieliscie okazje kupic mieszkanko...A jak powie ze grzeszycie albo cos...tyo bym sie spytala skad wie ze grzszymy-ze akorat sie myli bo macie osobne pokoje gdyz chcecie miec ta radosc ze wspolnych porankow po slubie...Moja kumpela tez tak powiedziala i ksiadz sie zdziwil ale przynajmniej nie bylo wiecej pytan.Ja nie zamierzam mowic ze razem mieszkamy i ze spimy razem bo nie mam zamiaru sie tlumaczyc po prostu powiem ze nic z tych rzeczy:)
A co do alkoholu to nie wiem nie bylam w makro,postaram sie w weekendzik pozyczyc od szwagra karte i skocze do makro...my musimy kupic wina wiec przy okazji zobaczymy na Wasza wodeczke,ale wiem tez ze warto sledzic promocje w marketach...czasem naprawde tanio mozna kupic wodeczke... :skacza:

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
7 lutego 2007, 18:45
My kupiliśmy wódke i alkohole w Kauflandzie, bo okazało się, że tam jest taniej, niż w makro czy hurtowniach. Jedyny problem polegał na tym, że na wózek nie można było wziąć więcej niż 10 litrów wódki i trzeba było kilka a właściwie kilkanaście rundek do kasy :)

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
7 lutego 2007, 18:49
Dosiado to prawda w Kauflandzie tak jest bo za duzo osob kupuje do swoich sklepow towary...Ale to jeden z natnszych sklepow!!!

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
8 lutego 2007, 13:32
w takim razie jak będę w Kaliszu o musze zabrac mamę na wycieczkę po sklepach, żeby się zorientowac dokładnie w enach. my też będziemy kupowac wino, ale jacyś ochotnicy na wódkę tez się z pewnością znajdą :)

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
8 lutego 2007, 18:54
My wodeczke juz mamy,Łukaszka znajomy nam zalatwil po nizszej cenie-ma sklep.
Ale jeszcze musimy to winko kupic i napoje.I wlasni nie wiemy czy kupowac gazowane czy tylko soki a jesli soki to lepiej w kartonikach czy lepiej w butelkach?Jak mtyslicie?

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
8 lutego 2007, 19:05
pewnie wszystkiego po trichu, bo nigdy nie trafisz w gusta wszystkich :)

Offline rudylis

• nowicjusz
Kalisz (wielkopolska)
11 lutego 2007, 22:41
kochani.
A my szukamy kamerzyste i fotografa na 30 czerwca:) Ale jakos nie mozemy zalezc.Pomozcie!!! :skacza:

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
12 lutego 2007, 09:14
kuchasia a o której macie ten ślub u józefa?
bo ja ide na ślub kuzyna o 16 chyba może przelotem sie zobaczymy

annap ja też miałam ślub w miłosierdzia bozego
piękny kościól cudowne zdjęcia wychodzą bo jest jasny i świetlisty
jak chcesz obejrzećnasze fotki to poszukaj w relacjach powinny gdzieś być

fajnie że tyle sie was zrobiło bo długo byłam sama :(
bede tu zaglądać jak byscie cos potrzebowały jakijś informacji to walcie jak w dym

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
12 lutego 2007, 16:21
jagódka a mieliście jakąś specjalną muzykę w kościele, czy tego organistę? on jest super, pięknie spiewa, więc raczej nie bedziemy nic organizowac.

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
12 lutego 2007, 16:44
mam jeszcze jedno pytanko, a wiecie juz jaką będziecie miały pierwsza piosenkę, my wciąż się zastanawiamy, chcielibyśmy "I can't take my eyes off of you", ale chyba jest troszkę zbyt szybka, więc ewentualnie "You're so beautiful". a wy co wybraliście?

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
13 lutego 2007, 12:43
annap,  ja miałam jeszcze skrzypaczke która grała razem z nim
a w czasie komuni grała ave maria
ale masz racje pan grzegorz śpiewa cudownie i naprawde nie trzeba już nic więcej

ja miałam polską piosenke Wodecki i jeszcze jedna ale zapomiałam nazwiska "z tobą chce oglądać świat"

jak chcesz jakąś wymyslną a masz orkiestre to chyba musisz im powiedzieć no chyba że masz DJ'a

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
13 lutego 2007, 21:23
Ja mam slub o 18.00 było by milo ktoras z Was zobaczyc:)
A co do kamerzysty to my mamy swietnego,bardzo kontaktowego i do tego taniego...jak ktos chce to moge przeslac namiary na priva...

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
14 lutego 2007, 16:17
o kurcze kuchasia,  to nie bede mogła ci złożyć osobiście życzeń bo bede sie już bawić na weselu

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
15 lutego 2007, 15:10
ja nie chcę w ogóle kamerzysty. bedziemy mieli tylko fotografa, i ewentualnie jakiś plener później. tylko muszę się rozejrzec za fajnym i najlepiej nidrogim fotografem. może macie kogoś na oku?

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
15 lutego 2007, 16:01
Oj to niestety nie pomoge,ja bede miala tez fotografa ale to jest nasz kamerzysta tzn w plenerze on sam bedzie robil zdjecia a na sali i w kosciee jego ojciec ktory jest fotografem generalnie mamy wszytsko polaczone...Ogolnie facet jets porzadku idzie sie z nim dogadac powiedziec co nas interesuje itd... :skacza:

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
22 lutego 2007, 15:38
dziewczyny, coś tu dawno nikogo nie słychac.  zaniedbujemy nas wąteczek, nieładnie  
ja w końcu muszę się zebrac i jak skończe któegos dnia wcześniej pracę to muszę iśc kupic sukienke, żeby se nie denerwowac na ostatnią chwilę, że cos nie tak. tylko muszę się ostatecznie zdecydowac i wybrac jedną z dwóch przeze mnie upodobanych. strasznie trudna decyzja.

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
22 lutego 2007, 19:43
a co masz na oku?? My chętnie doradzimy, pomożemy :)

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
22 lutego 2007, 21:09
annap, a może wiesz gdzie w kaliszu jest jakiś komis z sukniami slubnymi?
ja chciałabym sprzedać swoją bo mi jej żal taka ładna a sie zmarnuje
a naprawde nie wiem gdzie i czy jest ten komis?

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
23 lutego 2007, 14:54
O wlaśnie, też szukam klienta na moją sukienkę, ale nie mogę znaleźć - chętnie wstawiłabym ją do komisu....

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
23 lutego 2007, 15:19
dziewczy ny nie wiem, a czy ta kobieta co ma salon na ogrodach nie ma tam również komisu? nie pamiętam jej nazwiska :drapanie:

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
23 lutego 2007, 15:31
michalak

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
23 lutego 2007, 19:09
tak ale nie wiem czy ona nie przyjmuje tylko kiecek u niej szytych

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
24 lutego 2007, 10:29
możliwe, nie wiem niestety. ja będę kupowała w szczecinie, ponieważ tu jestem na codzień, a poza tym jest  jednak nieco większy wybór, no i wiadomo, łatwiej będzie mi dostosowac terminy przymiarek. a ceny chyba niewiele sie róznią. no i tu praktycznie każdy salon przyjmuje później te kiecki w salon.

Offline turski

• nowicjusz
Kalisz (wielkopolska)
27 lutego 2007, 11:49
Witam wszystkich !
Czas goni i coraz go mniej, wydawalo mi sie ze z kamerzysta czy fotografem nie bedzie problemu a okazuje sie ze nie jest tak latwo. Czy ktos moze polecic jakiegos kamerzyste ? Dosyc pilne :)
Z gory dzieki !
PZD

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
27 lutego 2007, 15:29
co do komisu to z tego co wiem to na ul Babina przy sukniach slubnych jest komis ale nie jestem pewna na 100%

Offline turski

• nowicjusz
Kalisz (wielkopolska)
27 lutego 2007, 18:40
Cytat: "kuchasia"
co do komisu to z tego co wiem to na ul Babina przy sukniach slubnych jest komis ale nie jestem pewna na 100%

Jeszcze jedno pytanie natury technicznej - skad  podpisach biora sie te fajne banerki z odliczaniem do daty slubu ? Ja tez chce taki !!! :)

Offline beataj

• nowicjusz
Kalisz (wielkopolska)
27 lutego 2007, 18:49
Czy ktos z was ma slub w kosciele Piotra i Pawla?????

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
27 lutego 2007, 22:14
Cytat: "turski"
Jeszcze jedno pytanie natury technicznej - skad podpisach biora sie te fajne banerki z odliczaniem do daty slubu ? Ja tez chce taki

to są suwaczki (liczniki) możesz sobie taki zalozyc klikając przy swoim profilu na liczniki a potem wklejasz adres do podpisu i juz

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
28 lutego 2007, 16:04
turski wszesklie "techniczne" sprawy znajdziesz w temacie TECHNIKALIA, tam  też znajdziesz pomoc we wklejaniu liczników.

beataj niestety nie miałam tam slubu, a ten kościółek jest już wykończony? byłam tak kilka lat temu, moja przyjaciółka zależy do tej parafii i bardzo dobrze się o niej wypowiada,