e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Klub e-weselnych grubasek ;) czyli walka o płaski brzuch i szczupłe uda  (Przeczytany 233494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia* Kobieta

Sylwia brawo.
Ja od ...wczoraj znowu na diecie. Od kilku tygodnia staram sie zaczac ale zawsze cos lub ktos. Ale 3 dzien za mna. Po 7 dniach na kolacje bede Piła te shejki. Dwa lata temu zrzuciłam 18 kg, 15 wrocilo wiec musze sie zebrac bo za kilka tyg druga OP na kolano.
Sylwia co ćwiczysz? Pytam bo poza 10 min programem Oli żelazo nic nie moge dla siebie znalesc
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline sylwiq Kobieta

Ja robie 6 serii po 60 skokow na skakance
Pozniej 5 serii po 15 cwiczenie na triceps z hantlem 3kg prawa reka
Pozniej lewa reka
Pozniej kolejne 5 serii po 15 bicek
Pozniej taki ala mostek 5 serii
Na koniec znow  6 serii po 60 podskokow na skakance.
Po tym dokladam okooo 10 minut ze skakpela od chodakowskiej (od 6 minuty)
Lub melb b np pośladki

Plus biegi ze 2-3 razy w tygg.
Cxasem rower
Czasem spacer

Offline Kasia* Kobieta

Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline japcio Kobieta

Ja się zakochałam w Kołakowskiej.
Ale takie trreningi trzeba lubić. Zero nudy.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline _patka_ Kobieta

Hej laski :) dołączę do Was bo od operacji mam kilka kg na plus i trzeba zrzucić  ;) byłam kiedyś też na keto i lubię tą dietę, nie mam problemu żeby odrzucić węgle całkowicie. Po ciąży też stosowałam i było super. Póki co ograniczyłam węgle i wreszcie zaczęłam się ruszać, już mogę :)

Offline maggi-80 Kobieta

JA jestem po adaptacji keto i czuję się super. Z resztą jak pisałam - kolejny raz. Tyle, że nie traktuję tej  diety jako odchudzającą :D na razie mam 5 kg mniej.

Maggi robisz to sama czy pod okiem jakiegos dietetyka?? Chce przejsc na keto ale trudno mi to wszystko ogarnac.