e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Klub e-weselnych grubasek ;) czyli walka o płaski brzuch i szczupłe uda  (Przeczytany 172780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Nie zostałaś sama - ja od dziś walczę dalej, bo się zapuściłam ;/

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Ja tak samo:D

Rozpisałam sobie dietę na posiłki na potreningu.pl :) A za jakieś 3 tygodnie jak się tylko ciepło zrobi wyciągam rowerek oraz zaczynam biegać :)

Offline martusia83 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30.08.2008
Ja się totalnie nie umiem zmobilizować. Siedziałam w domu bo byłam chora i nie chodziłam na ćwiczenia przez ponad tydzień. Z odchudzania to mam +1kg więc zero super efekty  :-\ I jakoś nie wiem ciężko mi się zmobilizować. Ostatnio zrobiłam sobie badanie krwi i wyszedł mi podwyższony cholestelor, muszę pójśc z wynikami do lekarza, ale z tego co czytałam do czeka mnie dieta więc myśle czy w końcu nie wybrać się do dietetyka żeby mi ustalił jakąs dietę. Może w końcu to mnie bardzo zmobilizuje.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
U mnie pierwsze, małe sukcesy - ponad 2 kg mniej. wiem, że przy takich wyrzeczeniach, jak sama sobie ustalam i okresie 3 tygodni to nie jest aż taki sukces, ale ciesze się i z tego  ;). I nie poddam się, choćbym miała chudnąć 2 kg w miesiąc  ::) Kiedyś waga ruszy w końcu z kopyta, nie ma bata  :P

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Wątek przymarł ponieważ na rowerach, siłowniach i przy garach przyrządzając dietetyczne jedzenie stoimy ;)

U mnie po intensywnych 2 miesiącach treningów i zmianie sposobu żywienia utrwalone 5,5 kg na minusie  ;D

30 lat żyję, miałam różne epizody dot. spadku wagi (Dukan, tabletki,MŻ), ale dopiero teraz wiem,że nic tak nie odchudza jak sport, sport, sport, mądre odżywianie i litry wylanego potu... Człowiek uczy się przez całe życie.

Obecnie dalej jem trawę i paszę ;) (czyt. warzywa, otręby, jogurty, od piątku jedzenie z parowaru), wracam na rower (przez ostatnie 2 tygodnie nie miałam na niego czasu) i planuję zrzucić jeszcze 5 kg.

Najbardziej motywuje mnie opinia otoczenia (chwalą, że widać różnicę, zaczepiają pytając jak to zrobiłam) oraz fakt, że zaczęłam kupować mniejsze ubrania :) Nagle mogę przebierać, wybierać i nie ma problemu, że za małe. Kupiłam dużo kolorowych ubrań, kilka w rozmiarze M :)

Postanowiłam sobie, że jestem przecież osobą myślącą i nie mogę znowu zapuścić się tak jak zapuszczona byłam do 3 stycznia 2013 roku :)

Tak więc dziewczyny uwierzmy, że można. Świat nabiera wtedy innych barw :) Trzymam za nas kciuki!  :-*

Offline martusia83 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30.08.2008
loona najgorsze jest to, że ja to wszystko wiem. Raz już schudłam i wiem, że można, że się da, wiem jak fajnie kupować ciuchy w mniejszym rozmiarze :) Wtedy doszłam do wago 58kg, która gdzieś później się straciła, a teraz totalny brak motywacji, wiem, że się da ale nie umiem się zebrać w sobie. Nie potrafię zrezygnować ze słodkiego i inncyh niedozwolonych rzeczy  :beczy:
Chyba się odezwę jak już będą jakieś efekty, a takto nie będę tu smęcić.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
U mnie pierwszy większy sukces ( w soboty mam ważenie ).
Dziś minęły mi dokładnie 4 tygodnie od stosowanie diety o niskim ładunku glikemicznym + tydzień diety-samowolki, a na wadze mam 4,4 kg mniej :)

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Dziewczyny będzie dobrze, czasem waga długo będzie stała, ale mierzcie się do tego, bo może cm ida w doł :D
Powodzenia :D

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Zapisuje się do wątku podaje BMI aż 27,4  żeby mieć mobilizację.

Jak na razie chodzę 1x tygodniu na basen. Zaczynam chodzić jeszcze 1 raz w tygodniu na fitness myślę o zumbie. No i co najważniejsze odstawienie słodyczy i jedzenie po 20.

Z nadwagi po ciąży zostało mi 3kg  i chce jeszcze zrucić 8kg żeby czuć się komfortowo. Długa droga przede mną ale co tam najważniejsze są postanowienia.

Macie jakąś literaturę lub wskazówki dietetyczne?

B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
Watek " wiecie czy nie..." wzial i zdechl, wiec podczutuje i sie podczepiam :) 

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Bo wszystkie do Bądź Fit się przyniosły :)
Trzymam za Was kciuki :)

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Ja mam BMI 21.1 i co? dalej mam problemy z udami i pośladkami wrr..
Pisałam, że nie mam zabardzo kiedy ćwiczyć, bo mała śpi .. mieszkam w swoim domu, tylko sypialnia .. w której ćwiczę bo mam bardzo dużo miejsca jest obok pokoju córki, także orbitrek ok i ćwiczenia ale podskoki odpadają.

Teraz mam 3 tyg. turnus rehabilitacyjny, po pracy będę jeździć na ćwiczenia na kręgosłup. Ale ortopeda jak najbardziej w moim przypadku poleciła ćwiczenia na orbitreku. Może tym sposobem troszkę jeszcze zrzucę ;D ;D

aadaa ja np. teraz nie stosuję jakiejś specjalnej diety. Po prostu nie jem chleba, ziemniaków noi ukochanych słodyczy :(
Np. rano jem śniadanie w pracy: 4 plasterki szynki, jajko później jogurt, w domu obiad: pierś z kurczaka grillowana, sałatka z ogórków, na kolację mleko z płatkami fitness ;) niekiedy jest tego więcej w ciągu dnia. Piję wodę niegazowaną, zieloną herbatę i kawę z mlekiem, w pracy nie dam rady bez kawy niestety ::)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Katrinka nie powinnaś na kolację jeść płatków bo to węgle. To, co jesz na śniadanie to jedz na kolację, dodaj sobie serek wiejski.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Katrinka, spróbuj skalpel II ewy chodakowskiej. tam nie ma podskoków

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Konsekwentnie bede dalej mowic, ze to watek dla "grubasek" powyzej 25 BMI...

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
maggi bo ja się pomyliłam i w złym wątku napisałam heh ;) ale i tak was czytam ;D ;D

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Spoko, spoko. Ja na razie rowerek stacjonarny molestuje. Ale dzis zakupione kaski i na majowke wygrzebuje rower i beda rodzinne wycieczki:D

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
maggie -   moje BMI 26,36 :) więc się łapię :)

Marcelko - nawet nie wiedizłam, że jest taki wątek. OStatnio rzadko zaglądam na forum i całkowicie nie jestem na bierząco.
Ze mnie fit taki jak z koziej dupy reisentasche :)

nie mogę biegać, skakać, zumbować, boksować.

Jedyne co mogę to pływać, chodzić i jezdzic na rowerze, którego nie mam :P

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
Nie jem po godz 19 i jakoś z tym dobrze.Dzisiaj byłam pierwszy ważna zumbie  - rewelacja, ale  inny  problem jest  22 a ją jestem mega glodna :( co mogę zjeść?

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
  • data ślubu: 01.03.2001
BMI BMI nierowny. Mozemy miec dwie osoby takiego samego wzrostu i wagi. Atleta moze wazyc 100 kilo i miec 10% body fat, osoba niecwiczaca tego samego wzrostu moze tez wazyc 100kg ale miec 30% body fat. BMI bedzie takie samo a roznica w wygladzie kolosalna.

Zatem nie ma co sie tego kurczowo trzymac...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Moja trenerka z siłowni mi mówiła, że jak dopada wieczorny głód to jeść białko. Np serek wiejski. Ja lubiałam do serka dodać szczypiorek - zjadliwe. ALbo twaróg.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Ci panowie mają takie samo BMI

dlatego teraz wchodzi BAI - Body Adiposity Index

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Niekoniecznie.. Caril zrzuciła 8 cm teraz w biodrach w 15 dni.. Ćwiczenia bardzo dużo dają a przecież ona przed też była szczupła.. Ja też teraz troszkę schudłam a w kg ważę dokładnie tyle samo..
Ale rozumiem o co Ci chodzi z tym BMI powyżej 25..
Dacie radę schudnąć.. Potrwa to zapewne troszkę dłużej ale jaką potem będziecie miały satysfakcję.. Ja schudłam kiedyś 15 kg więc doskonale wiem jak to jest.. :)

Ja wieczorem jak jestem głodna jem pomarańcze.. Albo pije herbatę czerwoną lub zieloną.. Albo to i to :)

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Marcella - to zależy od budowy ciała. Wiem ile miałam w biodrach za czasów chudych i to nie było 20 cm mniej. Po prostu takie mam kości :D ich nie przesunę :D

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
Nie jem po godz 19 i jakoś z tym dobrze.Dzisiaj byłam pierwszy ważna zumbie  rewelacja, ale  inny  problem jest  22 a ją jestem mega glodna :( co mogę zjeść?

mi dietetyczka mlwila, ze jeśli wysilek to miedzy podsieczorkiem a kolacja, wtedy zakladajac,ze kolacja jest ok. 3h przed snem, moze byc normalna. A jeśli mniej czasu to mniejsza.