e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Klub e-weselnych grubasek ;) czyli walka o płaski brzuch i szczupłe uda  (Przeczytany 175892 razy)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Justys dostalam karteczke co moge.. dieta 1500kcl
zaluje ze nei napisalam wam wczesniej ze ide mailabym 100zl w kieszeni.. ;[
moglabys mnie dobic na przyslzosc i anpisac czym jest ten ich suplement?  ;) witaminki, efekt placebo?

ja jak szlam do NH. mailam taki cel i nadzieje.. ze pani zechce wysluchac moje nawyki zywieniowe, ze np kaze mi przez tydzien pisac co jadlam kiedy i ile i po tym czasie ulozy cos pdoe mnie..
nawet jej to powiedzialam..  powiedziala ze tak zrobi.. a wlasciwie dala mi gotowca, ze jedynie moge chleb ejsc, a nic kompletnie nic nie zrobila pode mnie..

dziewczyny nie  jest tak ze schudnac mozna na poczatku tylko lekko ograniczajac i stopniowo ograniczac sie bardziej?
bo mnie dobija to ze od razu na gleboka wode zostalam rzucona.. wszystko jest takie jak przy dukanie a powtarzaalam pani nie arz podczas wizyty ze po dukanie nie potrafie zjesc niektorych skladnikow... a mam ich w diecie najwiecej..

ppomozcie mi ;[

Justys, jesli jestes w temacie moze masz kogos kto moglby mi pomoc?  pytam bo nawet nie wiem skad ty jestes ;))

co do natur jeszcze.. pani narazie dala mi kartke z produktami chciala dac diete  gotowa ale powiedziala ze mam jej pisac co jadlam i ona wtey pomysli o diecie gotowcu..
i poszlam i powiedzialam ze moge wydac max 200zl miesiecznie czy to ma sens.. bo czytalam ze to koszt ok 400-500 , powiedziala ze ma sens jak najbardziej tylko bede wolniej chudla

czyli podsumowujac ;] dalam sie naciagnac ;))

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Tych suplementów jest sporo.... nie znam ich wszystkich dokładnie.

Najpierw by trzeba było policzyć dokładnie ile spożywasz kcal, w jakich godz, jak posilki są rozłożone, a później stopniowo bym zmniejszyła ilosć kcal.
Nie wiem jak jesz ale jeśli spożywasz 2500kcal i od razu przejdziesz na 1500 kcal to nie będzie to dobry pomysł ...wg mnie  ;)
ale spokojnie to co dostałaś na pewno się przyda  ;)

Ja jestem z drugiego końca Polski , ale zróbmy tak - jutro w piątek i sobotę spisz na kartce co dokładnie jadłas i jakie ilości i o której godzinie - maila mam w podpisie. Ale ma to być na prawdę sumiennie zrobione !!!  :D

A no i oczywiście poproszę o wzrost , masę ciała i napisz mi proszę czym się zajmujesz tzn gdzie pracujesz i czy uprawiasz jakis sport jak tak to ile razy w tyg po ile minut  ;)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Justys juz teraz ci bardzo dziekuje.. bardzo za wyciagniecie reki...
 kcl spozywam na pewno wiecej niz 2500 tys, bo jem bardzo tlusto. ale to sama zoabczysz w sobote czy tam wniedziele czy jak bedziesz maila czas ;))

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Justyś takie rozpisanie ale faktycznie sumiennie to bardzo dobry pomysł jest.. sama dla siebie chyba tak zrobię.. bo ja w ogóle nie jem systematycznie.. i każdego dnia o innej porze.. Ale teraz Zuzka idzie do przedszkola aż do 15 i ja będę zamawiać tam obiady dla siebie i dla Marcina bo są bardzo tanie (przedszkole ma własną kuchnię) i podobno bardzo dobre jedzenie.. Więc mogę się zmusić żeby jeść śniadanie jak tylko przyjadę z przedszkola czyli 9:30, potem powiedzmy o 12-13 jakiś owoc, jogurt (co polecasz na II śniadanie??) no i o 15:30 obiad.. problem tylko jeszcze z kolacją bo ja zazwyczaj jej nie jadam... tylko np pół arbuza ostatnio jem z Marcinem na spółkę..

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
akurat w weekend pracuje ale w przyszłym tygodniu postaram Ci się wszystko policzyć  ;)
mam jeszcze sporo pytań ale to już po tym jak wyślesz mi to o co proszę  ;)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Aktualna tabelka:

I sprawy porządkowe:
- amika, Anjuszka - dietujecie się z nami, czy wykreślamy?
- sylwusia - nie będziesz ostatnia, bo się nie zapisałaś do tabelki :P
- tete - witamy :D
- anulka80 - a u mnie idzie w górę :(

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
maggi u mnie zastój :(

marcyś to ja Ci powiem z mojej diety, że ja jem połówkę ćwiartki arbuza na jeden posiłek (ok. 0,6dkg-0,8dkg ze skórką), ja też nie jadam kolacji :D

Offline MAGGDA Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 29.03.2008

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Magda dopisz mnie prosze.. bmi 32,3 masakra ;/

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Sylwia będzie dobrze.. małymi kroczkami dojdziesz do celu!!!

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
narazie 27,9... jak sie uda to podam to ostateczne.
marcella- dziekuje. takie wsparcie slowne jest bardzo wazne dla mnie. narazie staram sie nie nazerac ale i tak ostatnio czuje sie taka jak balon.. robilam test ciazowy, nic nie wskazal.. czekam na @.. powinna byc ok 5 sierpnia..

dziewczyny, jeszcze takie jedno mam pytanie.. czy orientujecie sie jak wyglada sprawa diety/ chudniecie w trakcie ciazy?

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
U mnie 27,5.

Pisałam Wam posta, ale widzę, że go nie ma... ja na razie muszę przerwać odchudzanie. Tzn. ograniczam żarcie, ćwiczę dalej, ale już nie tak ostro... kwestia zdrowotna.

Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, wrócić jak najszybciej!

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
w czasie ciazy sie nie chudnie :)  ale możesz starać się utrzymywać wyrobione nawyki.
ja mniej więcej w tym celu zaczęłam chodzić do dietetyka, żeby sie teraz ogarnąć, zmienić nawyki, schudnąć, a nie potem się kulac.
Ja to w ogóle jestem panika i jeszcze mam uszkodzony kręgosłup, wiec ciąża w kwestii obciążenia organizmu mnie dość przeraża.

Jestem z moją dietetyczką tak ugadana, że w momencie jak zajdę w ciążę, to mi zmieni diete i potem na karmienie inną i potem na powrót do swojej wagi.
Na razie coś mi tam wychodzi :) chociaż mam chwilowy zastój.

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Sylwia może odchudzać się w ciąży nie wolno ale też nie wolno jeść za dwóch.. Mnóstwo kobiet popełnia ten błąd, że jak zachodzi w ciążę to zmusza się do jedzenia (bo w I trymestrze często nie chce się jeść) albo zapala im się zielone światło na jedzenie wszystkiego.. no bo w ciąży się jest to można.. Guzik prawda.. ja w ciąży bardzo uważałam żeby nie jeść właśnie za dużo i dzięki temu przytyłam tylko 10 kg.. Ale naprawdę musiałam się bardzo pilnować.. Życzę Ci oczewiście, żeby @ już nie przyszła....
Teraz wypisz sobie to co jesz tylko faktycznie rób staraniee.. myślę, że takie coś pomaga.. ja tak robię od wczoraj i jak mam coś zapisać na kartce, że to zjadłam to od razu dwa razy się zastanawiam czy ja faktycznie muszę to zjeść...
Anjuszka mam nadzieję, że to nic poważnego..

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
ja wlasnie nie chce byc teraz w ciazy, mialam chwile zapomnienia z mezem (on zreszta bardzo nalega) ale wlasnie zanim zajde w ciaze chcialabym spac chociaz do tej wagi ktora teraz jako pierwszy cel wpisalam.. nie chce sie kulac i an pewno bede starala sie nie ejsc za dwoch.. bo znam osobe zreszta bardzo blisko bo to kuzyna zona ktora w ciazy przytyla 39kg i uwazam ze to bylo zwyykle ochydne lakomstwo z jej str. jedenz przykladow budzila w nocy  meza aby kupil jej na stacji 3 hot dogi i zjadala kilogram zelkow.... w nocy oczywiscie ;/

precious w moim przypadku dieta bedzie juz samo zdrowe odzywianie a nie odchudzanie sie.. bo ja na co dzien jem bardzo tlusto ;/

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Sylwusia, w Twoim przypadku, jakbyś zaszła w ciążę, to możesz po prostu nie przybierać na wadze.
Ja bardzo pilnowałam wagi w drugiej ciąży, bo byłam po Dukanie, i to nie skończonym (przerwałam na III fazie), przytyłam ok. 7kg (zaczynałam z wagą ok. 74kg). W tydzień po porodzie ważyłam z powrotem 74kg. A w ciąży waga mi się wahała, czasem ubył nawet 1kg, ale lekarz nic nie mówił.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
dzieki Anjsuchka.. wlasnie o to mi chodzilo, czy lekarz nic nie mowil ze za malo przybierasz albo cos..

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
No coś Ty... Ja na początku ciąży schudłam 3 kg i nic mi lekarz nie powiedział... A znam 2 dziewczyny co w ciąży przytył po 4-5kg bo miały spory zapas swój.. Ważne tylko żebyś w ciąży w anemie nie wpadła.. Bo w ciąży trzeba jeść dla dwóch (wartościowo) ale nie za dwie osoby :) rozumiesz o co mi chodzi.. :)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
pewnie ze rozumiem,...
nie dwa bic macki bo za dwie osoby ;p tylko dwa razy wiecej brokulkow czy tam szpinaku bo zdrowe ;p

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
No dobra to możecie i mnie dopisać do listy!!
Też walczę z wagą :D
Moje BMI na początku 27,7  :mdleje:
Teraz BMI 25,0  :mdleje:
a ma być 23,4  :skacza:

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
justys podasz mi na prv meila?

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Hej maggi80: Kochna zle bmi mi wpisalas :-[.Nie 27.5 tylko 26.5  ;).

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
So sorry.. poprawię się przy następnej tabelce :D

Przypominam - jutro ważenie :D ja się boję.....

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Podczytuję wątek, bo szukam w Was natchnienia do popracowania nad sobą. Moje lenistwo jest tym większe, że NIBY mam BMI w normie. Ale jak spojrzę w lustro to myślę, że ten kalkulator BMI coś ściemnia, bo nie czuję się dobrze z tym co widzę. Próbuję się zmotywować do ćwiczeń i widziałam u Ani-Anjushki, że polecana jest Ewa Chodakowska i Mel B. Może coś/kogoś jeszcze proponujecie dla leniwca?

Gratuluję Wam motywacji i każdego utraconego kilograma! :ok:

Offline anulka 80 Kobieta

• Chuck Norris
So sorry.. poprawię się przy następnej tabelce :D

Przypominam - jutro ważenie :D ja się boję.....

ja też trzęsę gaciami  ::)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Tez sie boje ... w kraju bylam przez pare dni i nie powiem ze trzymalam sie diety ... ale tez duzo nie jadlam , bardzo malo bo nie mialam ochoty bylo tak cieplutko ;).Na arbuzach lecialam :D.

Maggi nic sie nie stalo :D.

Offline anulka 80 Kobieta

• Chuck Norris
U mnie ogromny spadek - 100 g  ::) Bmi bez zmian