e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Klub e-weselnych grubasek ;) czyli walka o płaski brzuch i szczupłe uda  (Przeczytany 176854 razy)

Ja się przyznam że mi wstyd napisać wzrost i kg  :-[.Duże cyferki waga podaje ... ale na szczęście coraz mniejsze i niech tak dalej bedzie.

Offline ciriness

Offline maggi-80 Kobieta

Ja się przyznam że mi wstyd napisać wzrost i kg  :-[.Duże cyferki waga podaje ... ale na szczęście coraz mniejsze i niech tak dalej bedzie.

Ja też się teraz wstydzę, ale jak dojdę do 25 BMI to już nie będzie takiego wstydu :D

Offline paooolka Kobieta

a kogo by nie ucieszył ;)  :D

Offline anulka 80 Kobieta

e tam spadam, ostatni 3 dni w drugą stronę raczej... ale już się opamiętuję!
To może będziemy przechodzić jak osiągniemy cel? Bo ja tam mogłabym jeszcze trochę poniżej tego celu spaść  ;D

U mnie też os trzech ,a moze i 4 dni waga leciutko poszła w góre ... ale co sie dziwić jak wcinałam na obiad ,a to pierogi , a to gdzies loda , a to wafelka (kazdego dnia coś ,a nie w jednym dniu wzytsko).Ale dzis już troszke spadło , chociaż i tak mam troszuche (200g) więcej niż we wtorek  ::).
Trudno mi zachować diete jak mąż wcina zakazane rzeczy dla mnie.
A że męża nie bedzie 2 tyg. więc zaciskam pasa i mam nadzieje ze do wtorku spadnie chociaz pol kg.

Offline Precelek Kobieta

Laski nie ważcie się codziennie :)
raz w tygodniu o jednakowiej porze i styka :) efekt wteyd jest bardziej wymierny niż wahania dobowe.

Offline maggi-80 Kobieta

Wiem, ze codzienne wazenie jest bez sensu, ale czasem czlowiek musi, inaczej sie udusi :D

Dzis wazenie przypominam. U mnie 29,7

Offline Maggie_2408 Kobieta

U mnie 26.3
Bez szału ... ::)

Waga od 19 czerwca tylko troszkę poleciała w dół ... a przez pierwsze dwa tygodnie diety waga ładnie leciała w dół ... a teraz ...
Ale to tylko z mojej winy bo czasem były grzeszki,ale nie tak że całymi dniami , tylko raz na jakiś czas ...
Ehh ...

Offline ciriness

Offline misia241 Kobieta

U mnie 26,8 :D
Dobrze ze waga leci :) bieganie co dzień rano nie poszło na marne :)

Offline maggi-80 Kobieta

Aktualna tabelka:

Misia - ładnie spada - gratulacje :D

Mi na jadłospisie ułożonym przez dietetyka średnio... głodna chodzę.. tyle warzyw i owoców to ja w życiu nie jadłam. A ja z warzyw najbardziej lubię mięso...
Oby efekt był...

Offline Anjuszka Kobieta

Offline ciriness

Ruszyłam po zastoju - BMI 25.1 , prawie nie mam nadwagi  ;D

Magda ja przez pierwsze 3 tygodnie diety czułam się strasznie głodna  ::)

Offline Precelek Kobieta

Aga chyba sobie pocisnęłaś troszeczkę z tym BMI :)

Offline Maggie_2408 Kobieta

U mnie też ruszyło po zastoju - równe 25  ;D

Offline misia241 Kobieta

wrrr :nerwus: u mnie znowu zastój :-\ nic kompletnie nic nie drgnelo :-[

Offline paooolka Kobieta

dziewczyny, uzywacie wspomagaczy/suplementów?
mi dietetyczka poleciła FigurLine - zmieniejsza apetyt, wywołuje uczucie sytości. Biore od 4 dni i naprawde widze sens, przynajmniej na poczatku.

Ja z PL mam Linea.W opakowaniu 60 tabletek.
Łykałam przed posiłkiem 2xdziennie przez pare dni.Ale ja staram się o maluszka i nie wiem czy można w czasie starań łykac takie tabletki ...

Offline Precelek Kobieta

Linea to troszkę taki pic na wodę, placebo :) Nie ma tam nic co by miało zaszkodzić w starankach raczej.
Chrom fajnie reguluje chęć na słodycze, ja polecam.
Moja dietetyczka z kolei jest przeciwka wszelkim suplementom, jakoś mi ten chrom wybacza :)

Offline maggi-80 Kobieta

Tabelka z tego tygodnia:

Jak patrzę jaką mam jeszcze daleką drogę przed sobą to mnie się odechciewa..

Ja lecę bez suplementów diety, bo karmię, to i tak nie mogę  ;D

Offline sylwiq Kobieta

Magda wracam do was w koncu ochlonelam po slubie, niestety waga poszla w gore...
noc coz teraz zaczne malymi kroczkami sie starac ...
31,6 ;[
wiec jestem tutaj najwieksza. niestety
cel jest- chcemy zostac rodzicami tak wiec MUSZE spasc min. 10kg

Offline ciriness

Moja dietetyczka identycznie jak Precious, przeciwna suplementom, ewentualnie chrom albo l-karnityne jak się dużo ćwiczy.

Ja w suplementy nie wierzę tylko w dietę i ćwiczenia :)