e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Klub e-weselnych grubasek ;) czyli walka o płaski brzuch i szczupłe uda  (Przeczytany 209904 razy)

Offline martusia83 Kobieta

Ja nigdy wcześniej tak nie miałam z tymi nagrastkami. Z tego co mi się tak kojarzy to chyba podczas ciąży mi się tak zrobbiło. Wcześniej to się nawet nie mogłam wesprzeć na ręce bo ból od razu. Teraz jest już ciut lepiej no ale i tak coś jednak jeszcze czuje, a najbardziej przy ćwiczeniach.
Ja tą pompkę to nawet takiej kobiecej nie mogłam zrobić, ja to nie robilam pompek tylko na zgiętych rękach w łokciu oparłam się na nich i robiłam coś co przypominało chyba pomki :) mo żeby przynajmniej coś robić.

Offline maggi-80 Kobieta

Przypominam o dzisiejszym wazeniu.

U mnie dzis wzrost 30,2, ale nie dziwi mnie to wcale.. Choroba + dol sprawily, ze odpuscilam walke o kg. Ale w przyszlym tygodniu musi byc ponizej 30.... Tak sobie zalozylam :D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
maggi pożycz trochę energii...ja mam zjazd  :P

Offline justyna85 Kobieta

no u mnie albo waga oszukuje na moją korzyść  albo schudłam :P :) teraz mam 29,7 :)

Offline misia241 Kobieta

U mnie też niestety bez zmian ::) ale nie odpuszczam :)

Offline Maggie_2408 Kobieta

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Energii do życia czy energii kalorycznej :D

a fuuuujjjj z kaloriami !!!!!!!!

Offline maggi-80 Kobieta

Ze mnie też energia uchodzi.. kolejne propozycje pracy okazują się fikcją, Adasiowi właśnie wychodzi pierwsza jedynka i mam wycie  domu non stop... a mnie łep napieprza i stres x1000, co z przychodami na konto...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
to powinnaś chudnąć na samym stresie poszukiwania pracy...
albo tyć...bo to różnie bywa...
obyś jak najszybciej znalazła...

Offline maggi-80 Kobieta

Ja stres zajadam... ale staram się nie.. no to może schudnę.. odreagowałam jedzeniowo tydzień i teraz stopuję...

Offline ciriness

moje BMI też bez zmian...ale walczę dalej :)

Offline amika Kobieta

u mnie też bez większych zmian (- 0,5 kg)   ale od soboty córka ma nogę w gipsie tak więc mam więcej zajęć-doszły mi 3 spacery z psem,usługiwanie Jej  no i jest jeszcze słodki ciężar do noszenia- Maksiu  ;D

Offline Anjuszka Kobieta

u mnie bez zmian od dwóch tygodni...

Offline maggi-80 Kobieta

no u mnie albo waga oszukuje na moją korzyść  albo schudłam :P :) teraz mam 29,7 :)

A ja Cię na rozpisce nie mam - podaj BMI startowe i cel.

Aktualna tabela:

Laski do roboty, bo coś zapał opadł. Ja jutro mam w planach skakankę. Skończyłam karnet - 21 wizyt na vibrze w miesiąc. Teraz wybieram się na rolmasaże :D

Offline Justys851 Kobieta

Magda i jakie efekty po vibrze ?? ile cm mniej ???

Offline misia241 Kobieta

Ja powiedzialam sobie basta!Koniec z objadaniem sie na wieczor,wprowadzilam do swojej diety wiecej owocow i warzyw,a na przekaske mam błonnik  :D no i oczywiscie wiecej wody niegazowanej ;D Od wczoraj zaczelam biegac,mysle ze tak 2-3 razy w tyg, na poczatek wystarczy :)

Offline maggi-80 Kobieta

Dzis dzien wazenia. Nie udalo mi sie zejsc ponizej 30. Znow mam szalenczy apetyt, bo przez chorobe Adas je tylko cyca, wiec mi sie rozkrecila laktacja... Mam 30,1 czyli spadek jest.

Laski a jak u was cwiczenie?

Justys vibra niewiele mi dala. Zmierze dzis

Offline .:Anka:. Kobieta

a ile trwała jedna sesja na wibrze?

Offline Maggie_2408 Kobieta

U mnie dzisiaj 25,7 - mało poszło w dół ale zawsze coś  :)

Offline amika Kobieta

Tydzień byłam w PL i jadłam wszytsko co domownicy.Bałam się wejść na wagę , ale ku mojemu zaskoczeniu waga pokazala mniej niz ostatnio  :D.

Moje BMI : 26.8

Offline misia241 Kobieta

U mnie BMI 27,lepszy rydz niż nic ;) czyli bieganie dobrze mi robi :P

Offline Anjuszka Kobieta

U mnie bez zmian, dobre i to, bałam się, że przytyję... sesja trwa, więc pozwalałam sobie na grześki i inne pyszności...  ::)
ale wczoraj już zapisałam się na aerobik na przyszły tydzień, więc mam nadzieję, że w końcu spadnie coś w dół...

Offline ciriness

U mnie 25.5 :)

Jestem zła że nie mam kiedy ćwiczyć, albo raczej że po 1,5h rehabilitacji nie mam sił na nic więcej  ::) tylko w weekend byłam na basenie ehh

Offline maggi-80 Kobieta

Tabelka po wczoraj :D

Szkoda, że ważenie nie było dziś, bo dziś mam poniżej 30  :skacza: :skacza: Mam nadzieję, że utrzymam do przyszłego tygodnia :D

paooolka i eovina - odchudzacie się z nami? bo nie podajecie BMI i nie wiem czy wykreślać z tabelki Was czy nie

Offline maggi-80 Kobieta

Ale tu cisza  :( ??? gdzie pogaduchy motywacyjne :D

Ja w ramach motywatora wrzucam fotkę (maj 2010)

W watku moim wrzuciłam foty ze ślubu, też motywujące..

A tutaj kwiecień 2012:

Mam wrażenie, że mam mniejszy teraz brzuch, ale mogę się mylić..

Maggi juz kiedyś Tobie pisałam że po Dukanie była taka ogormna ziana.W ogóle inna kobitka  :D.

U mnie od diety już -4kg.
Pewnie było by więcej gdyby nie wylot do PL ... a tam nie miałam głowy do diety ... nawet nie miałam czas jeść , alejak już coś zjadłam to nie byłoo to dietetyczne , a raczej to co wszyscy domownicy jedli.

Ale nawet te -4kg cieszy  ;).Zawsze coś.Choicaż narazie nic nie widać że schudłam , ale pocieszam się tym że za kolejne -4kg już bedzie cosik widać bo bedzie razem -8kg  ;D.