e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Klub e-weselnych grubasek ;) czyli walka o płaski brzuch i szczupłe uda  (Przeczytany 170268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martusia83 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30.08.2008
ciriness ten zestaw ćwiczeń, które Ty robisz skąd ściągnełaś pełną wersję

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Na yt widziałam te ćwiczenia  ;).

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010

• uzależniony
ciriness a jak ściągne je to to jest pełene 30min, bo jak wejde na chomikuj to tam jest nie wiem taki filmik 10 minutowy i chodzi mi oto, czy ta wersja do pobrania to jest całe 30 minut ćwiczeń czy mam powtarzać te 10 min przez pół godziny.
I jak byś mi powiedziała czy tam jest jakiś harmonogram tzn. ten podział co jest level 1, 2 i 3 to jest  jakiś rozkłąd tego. Jak zrobię np. 1 to przechodzę do 2 i tak dalej. Sory, że tak męczę Cię pytaniami.

Offline ciriness

• Chuck Norris
Ja mam 3 poziomy, z tego co wyczytałam na wizażu to robi się każdy po 10 dni. Moje levely mają po ok. 30min (pierwszy ma dokładnie 28min) także hmmm masz jakąś okrojoną wersję.
Tu jest pełny 1 level (10 dni)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
ja  BMI 25,5  cel  22.9
Dziś vibra i  szukam w takim razie dietetyka  :)

znalazłaś  ;D
zapraszam na wizytę  :P

Offline amika Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
nie znalazłam ale widzę  że chyba dietetyk znalazł mnie  :D :D :D

trochę nakręciłam się na te ćwiczenia  po obejrzeniu filmików- tylko wiem że ja nie dam rady.
Dziś kupiłam karnet na kolejne rollmasaże (spodobało mi się to bardzo)  i jutro wytaszczę mojego AB rocketa z piwnicy

• Chuck Norris
Daj znać na prv kiedy by Ci pasowało wpaść, spojrze na grafik i spróbuję się wpasować  ;)

Offline ciriness

• Chuck Norris
Justyś czemu ja nie wiedziałam że ty dietetyk jestes  :o układasz menu? :D

Ja właśnie po obiadku, miałam surówkę, łososia i kalafiora, pychotka :D
Na razie waga spada po 200-300gram dziennie więc leci woda.

Dzisiaj z okazji dnia dziecka zjadłam sobie jedno ptasie mleczko bo w pracy wyłożyli i taaak pachniało cały dzień  ;D

Najbardziej się boję wesela za tydzień, bo to 2 dni w podróży plus jeden wesela ::)

amika czemu nie dasz rady z ćwiczeniami?

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
oo Justys to moze za odpowiednia oplata staniesz sie moim wirtualnym dietetykiem? ;)

• uzależniony
N ja też bym się mogła zapisać jako internetowa pacjentaka :) chyba, że przyjmuszjesz gdzieś blikso mnie :)

• Chuck Norris
Gosia nie wiem, ale myślałam że wiesz   ;D

Dziewczyny przepraszam ale przez internet ja się nie podejmuję takich rzeczy.
Podstawą wizyty jest dobrze przeprowadzony wywiad, ciężko to zrobić np mailowo.
Poza tym takie np co 2 tyg wizyty też motywują, bo przecież będzie się mierzonym i ważonym ;)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
no tak, racja ;)
ja musze poszukac dietetyka dobrego w szczecinie.
gdyby ktoras z was miala namiary bardzo rposze napiszcie na prv.
tylko nie wchodzi w rachube pani z OTC w kupcu... kilka osob chodzilo i z tgeo co wiem straszna lipa

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Jak tam laski? Ja w tym tygodniu popłynęłam.... zajadłam duży poziom stresu... przypominam, że jutro ważenie...

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
dziewczyny ja jako ze za niecale trzy tygodnie slubuje nie mam czasu tu za wiele pisac bede zagladac z doskoku a po slubie sie rozgoszcze na spokojnie ;]

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
Dziś dzień ważenia. U mnie dziś 30,1. Przy okazji robię poprawkę poprzedniego BMI, bo wrzuciłam w kalkulator bezpłatny, a on nie uwzględniał po przecinku liczb. W zeszłym tygodniu było 30,3.

Przy okazji wkleję Wam wzór na BMI, to łatwiej będzie liczyć:

Liczymy w ten sposób: mam załóżmy 170 i ważę 70 kg to podstawiam do wzoru: 70/(1,7*1,7)= 24,2 BMI

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
Nie oszczędzałam sie w tym tygodniu i nie powiem mialam lekkiego stresa jak sie ważyłam ALE :D sie miło rozczarowałam :)  BMI 27,5 ;D

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris

Offline amika Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
u mnie  BMI  25,1   czyli coś się dzieje  :)

ciriness  pytałaś czemu nie dam rady -mam bardzo słabe ręce ,na pewno nie zrobię ani jednej pompki czy podciągnięcia  przy tych ćwiczeniach.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
u mnie 30,4 no ale po wczorajszej wywrotce rowerowej mam spuchnięte usta więc nie mogę jeść w sumie nie ma tego złego :P

Offline anulka 80 Kobieta

• Chuck Norris
U mnie waga i BMI bez zmian niestety... Kurcze, a tak się starałam i myślałam, że coś się ruszyło. Czuję jakby waga spadła, brzuch mam mniejszy, a tu na wadze nic!
No ale ważne, żeby się nie poddawać... Mnie ten wątek bardzo mobilizuje, bo wiem, że nawet jak mi się przytrafi jakiś gorszy tydzień, to tu wrócę, bo będzie mi głupio przed Wami, że się nie udało  ;D
Przede wszystkim czuję się dużo lepiej, a tak nie wiele trzeba. Wprowadziłam pewne drobne zmiany, a tak dużo one dają. Nie kupuję chleba, czasem mężuś kupi dla siebie, ale przeważnie je śniadanie poza domem, a na kolację to co z obiadu zostaje lub sałatka, więc chleba często nawet w domu nie ma  :P
Jem ciemny makaron i ryż, dużo warzyw.
Ostatnio upiekłam pierś z indyka i mieliśmy obiady na 3 dni + mięsko na kanapki. Do tego zamiast ziemniaków jadłam cukinię ugotowaną i sałatkę z buraczków.
Zrobiłam też tzatziki, żeby jeść z mięskiem na kanapki (chlebek chrupki).
Przepis na tzatziki: 2 średnie ogórki (obrane lub nie, jak kto woli) ścieramy na tarce o grubych oczkach, solimy i zostawiamy na sitku, żeby trochę soku zleciało, dodajemy 1-2 ząbki czosnku przeciśnięte przez praskę, drobno posiekany koperek, jogurt grecki, trochę oliwy i białego octu winnego (lub soku z cytryny), sól. Mieszamy i gotowe. Można ustroić rzodkiewkami albo gałązką koperku.
Przy okazji podam przepis na sałatkę z buraczków po grecku:
Ugotowane buraki pokroić w słupki. Na wierzch posypać cebulą pokrojoną w kosteczkę, pietruszką, pieprz, sól, oregano, polać oliwą i octem winnym lub sokiem z cytryny i do lodówki.
Ι jeszcze wersja z jogurtem: buraki pokrojone tak samo, skrapiamy cytrynką, a w blenderze mielimy jogurt grecki 250 ml (te co są w pl "typu greckiego" też są ok), 2 łyżeczki majonezu (tak jest wg przepisu, ale ja nie daję i też ok) pietruszkę, 2 łyżki oliwy, 1,2 ząbki czosnku. Polewamy tym buraki, a na to układamy kilka orzechów włoskich (ja kruszę 1-2 i posypuję tym sałatkę). Taka porcja jest na obiad dla całej rodziny :)

Offline ciriness

• Chuck Norris
u mnie  BMI  25,1   czyli coś się dzieje  :)

ciriness  pytałaś czemu nie dam rady -mam bardzo słabe ręce ,na pewno nie zrobię ani jednej pompki czy podciągnięcia  przy tych ćwiczeniach.

Może uda Ci się je wyćwiczyć, wyrehabilitować. Jeśli oczywiście możesz. Ja rok temu o tej porze nie mogłam utrzymać szklanki, dzisiaj nadal pompki nie zrobię ale jestem w stanie robić tą kobiecą wersję :)

Moje BMI 25.9 i od 3 dni zastój  ::)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Dzisiejsze BMI 27
A w sobote miałam już 26.9  ::).
W tydzień kilo mniej  :).Zawsze coś.

A dzisiaj zjadłam hot doga  ::).

Offline Precelek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011
Kilo na tydzień to bardzo dobrze! Gratuluję!

• uzależniony
justys851 a możesz mi powiedzieć co powinnam oczekiwać od dobrego dietetyka, nie wiem chodzi mi oto jak mniej więcej wyglądają wizyty, czego mogę się spodziewać, żeby sobie mniej więcej wiedzieć czy na dobrego trafiłam czy nie  i jeśli byś mogła to jaki jest koszt takiej wizyty. Bo się spotkałam np. z czymś takim, że koleżnka super tanio dietetyka znalazła, a jak przyjechał to oprócz tego, że ją pomierzył, poważył i powiedział co ma niby jeść to chciał jej wcisnąć dodatkowo koktajle odchudzające.

Offline Maggie_2408 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 06.06.2009
Jeśli jeszcze można dołączyć to ja chcę!!

Moje BMI 26 (171cm, 76,2kg). Mój cel BMI 20,5 (waga sprzed pierwszej ciąży), czyli do zrzucenia mam 16kg  :shock:
W drugiej ciąży na miesiąc przed porodem przestałam się ważyć jak zobaczyłam 95kg... W pierwszej nie miałam nawet tyle w dniu porodu. Po 4 miesiącach od porodu zeszłam już do 76,2kg na razie bez żadnych ćwiczeń. Odstawiłam całkowicie słodycze i napoje gazowane - mam po nich okropne wzdęcia. Pora zacząć jakieś ćwiczenia bo od kilku tygodni waga stoi w miejscu. Stoi u mnie w pokoju rowerek stacjonarny i chyba najwyższa pora na nim zasiąść i zacząć pedałować  ;D

• uzależniony
ciriness wczoraj przećwiczyłam całe 30min z Jillian  ;D bo wcześniej to tak dwa razy zrobiłam te tylko 10min. Chociaż muszę przyznać, że myślałam, że się bardziejsię  spoce. Zmęczyłam się podczas ćwiczeń, ale aż tak bardzo spocona jak czasami potrafię być przy ćwiczeniach nie byłam, dzisiaj żadnych zakwasów nie ma, trochę czułam niektóre mięśnie ale nie żeby mi to przeszkadzało. Tylko nie mogę pompek robić, tak mnie ręcę bolą w nagdarstkach, że nie umiem wytrzymać nawet jednej pompki. Nie wiem od czego to mam, ale kiedyś już dawno miałam tak, że nawet jak się oparłam ręką o ściane czy cokolwiek to w nadgarstku bolało jak nie wiem, teraz jest ciut lepiej ale przy ćwiczeniach jednak za bardzo boli.
Dzisiaj dalszy ciąg zobaczymy jak będzie :). Mówisz pierwszą serię robi się przez 10 dni. 

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
u mnie 30,4 no ale po wczorajszej wywrotce rowerowej mam spuchnięte usta więc nie mogę jeść w sumie nie ma tego złego :P

Dopisać Cię do tabelki? Jeśli tak to podaj cel.

Jeśli jeszcze można dołączyć to ja chcę!!

Jasne, że można :D razem łątwiej - dopisuję do tabelki :D

Tabelka po drugim tygodniu.. no laski, jest postęp generalnie  :skacza: :skacza:

[/color]

Offline ciriness

• Chuck Norris
martusia83 bardzo się cieszę. Ja też mam słabe nadgarstki więc Cię rozumiem, nawet podejrzewano cieśń nadgarstka, no ale nie mam nic takiego na szczęścicie a i tak wielu pozycji nie mogę wystać np. na jodze, dlatego ja pisałam że robię pompki te takie kobiece na kolanach.
A z nadgarstkami zauważam poprawę bo rehabilituję się od lipca zeszłego roku a od listopada chodzę regularnie na jogę i pilates i widzę ogromną poprawę, więcej mogą wytrzymać, także na pewno u Ciebie będzie powolutku lepiej :)

Dokładnie pierwsza tylko 10 dni, ponoć 3 jest trudna :D Ja zacznę od sierpnia Jillian bo ostatnie podejście kosztowało mnie dziwnym bólem łydek, a teraz poświęcam na rehabilitację  średnio 1,5h dziennie więc już nie wcisnę Jillian, ale daj znać jak efekty  ;D