Autor Wątek: diadem złoty czy srebrny????  (Przeczytany 7957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« dnia: 5 Sierpnia 2006, 13:26 »
dziewczyny co lepiej wygląda złoty czy srebrny diadem?? właśnie chciałam sie zdecydować fakt że wolałabym złoty ale nigdzie w necie nie mogłam znaleźć zdjecia panny młodej w złotym diademie  :cry: sam diadem oczywiście jest,ale ja nie mam wyobrażenia jak on wygląda :?:  co wogóle sądzicie o nich?? czy są wygodne i czy nie spadają?? oraz oczywiście czy pasuje blondynce o okrągłej twarzy?? jednak chyba do mojej sukni pasowałby srebrny tak jak ma modelka na zdjęciu :?

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Sierpnia 2006, 17:31 »
a czy diadem i welon można połączyć razem bo właśnie przeczytałam na jakieś stronie ślubnej że nie można  :cry: a ja tak chciałam zrobić

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Sierpnia 2006, 17:53 »
Ale wszyscy tak robią !!!!!!!!!!! Łączą diadem z welenome !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A dlaczego nie można  ? Bezsensu ! Jeżeli tak chcecie to tak zrobicie ! Wy macie być zadowolone w tym dniu , a nie złe bo nie macie tego czy tego !
A kolor diademu oczywiscie zalezy od koloru i fasonu sukni !
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Sierpnia 2006, 18:24 »
Znalazłam dziś zdjęcie panny młodej ze złotym diademem połaczonym z welonem sama oceń :D

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Sierpnia 2006, 19:45 »
super dziękuję ci bardzo za to zdjęcie  :lol: ja tak długo siedziałam i szukałam...

jednak srebrny zdecydowanie wygląda lepiej

jeszcze raz dzięki

Offline Kasia1981

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
  • dubeltowa mama
  • data ślubu: 07-07-07
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Sierpnia 2006, 19:48 »
też mi się wydaje że srebrny wygląda lepiej - delikatniej. No i suknie mają przeważnie dodatki o srebrnym połysku.

 :)

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Sierpnia 2006, 20:59 »
to ależy od tego jaką masz sukienkę, jakie dodatki itd. w każdym razie według mnei do jasnych włosów ładniej srebny pasuje, i nie widzę przeszkód by połączyć go z welonem, Ja miałam diadem złoty z welonem  :D a to jak diadem wygląda zależy od tego jaki wybierzesz. i tak większość tych złotych wygląda tandetnie, trzeba się naszukać by ładny wybrać  :mrgreen:
czekam aż szczęście powróci...

Offline akto
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 268
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Sierpnia 2006, 22:09 »
z diademem jest podobnie jak z biżuteria, do sukni białej srebro, a do ecru raczej zloto...



Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #8 dnia: 5 Sierpnia 2006, 22:52 »
ale jednak srebrny jest ładniejszy dzięki jeszcze raz

Offline Aldoneczek
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Sierpnia 2006, 23:08 »
Ja mysle, ze kolor diademu raczej zalezy od koloru sukni - do bialej - zdecydowanie srebrny, to ecru czy zlotej sukni wybralabym zloty - z tymze jakis delikatniejszy - to znaczy z bialymi kamieniami a la cyrkonie i zlota opaska np. taki:

ten jest dosyc dlugi ale jego zloty kolor nie rzuca sie tak w oczy

diadem 1

diadem 2

diadem 3

diadem 4

diadem 5

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Sierpnia 2006, 09:18 »
już się zdecydowałam jednak srebrny


a mam pytanie do dziewczyn które już nosiły diademy czy one są wygodne?? czy nie spadają?? oraz czy są jakieś rozmiary??

Offline Aldoneczek
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Sierpnia 2006, 10:01 »
Ja raz mailam diadem ale na balu - nie  na slubie, i mialam taki z dobrymi grzebyczkami po bokach wiec dobrze sie trzymal, zalazy tez jak bardzo jest wyprofilowany.

Duzo zalazy od tego w jaki sposb chcesz go osadzic no i o d ksztaltu Twojej glowy.  Mysle, ze dobrze byloby go tak dla bezpieczenstwa jakos dodatkowo umocowac np. szpilkami.

Moj mi nie spadl - ale strzezonego...

Offline akto
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 268
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Sierpnia 2006, 11:44 »
mysle ze musisz przymierzyc jaki bedzie Tobie pasował i wtedy się zdecydowac



Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Sierpnia 2006, 15:42 »
Ja miałam diadem i mi nie spadł ale dla swojego własnego spokoju ptrzypiełam go dwoma spineczkami, chyba że będziesz miała diadem z grzebykami...


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Sierpnia 2006, 21:19 »
no właśnie jak też myślałam go podpiąć. a jeszcze jedno są jakieś rozmiary bo chciałam kupić na allegro ale troszke się boje że bedzie za mały :?


dzięki za porady  :Daje_kwiatka:    :Daje_kwiatka:    :Daje_kwiatka:

Offline Tajusia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2534
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2005
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Sierpnia 2006, 08:28 »
Chyba nie ma różnych rozmiarów diademików - one pasują na każdą główkę  :mrgreen:
lepiej wybrać taki z grzebyczkami po boku albo z dziurkami (ja miałam z dziurkami) i wtedy można podpiąć wsuwkami, jezeli nie będzie miał ani otworków ani grzebyczków to też możesz spróbować upiąć spineczkami lub samemu wykombinować w nim otworki  :lol:
Jeżeli bardzo się martwisz o rozmiar to poproś sprzedawcę aby zmierzył Ci zwykłą miarką krawiecką jego długość (w tym osobno szerokość elementu ozdobnego) i mniej wiecej bedziesz wiedziała jak sobie przymierzysz do główki miarkę  :wink:

A diadem i welon -> jestem za jak najbardziej, sama też tak miałam  :oops:  na początku obawiałam się że to będzie za dużo, przesyt, chciałam sam diadem bez welonu ale wszyscy którzy pomagali mi w wyborze zdecydowanie mówili ze z welonem lepiej.
"...Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się NIC więcej..."

Offline Gosiaczek80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8055
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Sierpnia 2006, 10:06 »
Madi_001

Ja miałam złoty diadem. I oczywiście miałam welon.
Miałam taki sam dylemata jak ty, a problem koloru roztrzgneły .... kolczyki, które dostałam  2 lata wcześniej i tworzące komplet z moim pierścionkiem zaręczynowym.
Ogólnie zasada jest taka, wybierasz biżuterię srebną czy złotą ( mam tu na myśli żółte złoto, a nie białe  :wink: ).
Ja miałam suknię w kolerze wanili, czyli takie bardzo jasne ecriu. Do mojej sukni pasował i srebny i złoty diadem. Po paru mierzeniach zdecydowanie doszłam do wniosku, że ładniej jest  mi w złotym niż w srebnym diademi (karnacja, oczy, włosy).
Diadem trzymał się bardzo dobrze, nie spadł pomimo skocznych tańców na weselu. Oczywiście był mocowany przez fryzjerkę.

Poniżej przedstawiam Ci moje zdjęcie w welonie i złotym diademi w kościele.




Offline Gosiaczek80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8055
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Sierpnia 2006, 10:08 »
ach i jeszcze jedno... w rzeczywistości diademy wyglądają dużo ładniej niż na zdjęciach przedstawianych przez sprzedawców na allegro.
powodzenia.



Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Sierpnia 2006, 18:42 »
dziewczy7 ny jeszcze jeden problem dziś byłam na przymiarce mojej sukni Pani poleciła mi długi do kostek welon i właśnie tak się zastanawiam czy potem w trakcie imprezy będzie mi przeszkadzał??? :? ja zupełnie nie mam pojęcia po salonie było wygodnie z nim chodzić ale tam przecież nie tańczyłam :roll:  co myślicie  :?:

Offline agatka1984
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Sierpnia 2006, 11:50 »
madi podobno są welony dwuwarstwowe, w których dłuższą warstę możesz odpiąć na weselu

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Sierpnia 2006, 14:40 »
ooo :shock:  proszę o tym nie wiedziałam :?  musze się blizej tym zainteresować

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Sierpnia 2006, 11:00 »
Ja miałam welon długi, taki do kostek a własciwie do końca sukni :mrgreen: i bawilam się doskonale, nie przeszkadzał mi


Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Sierpnia 2006, 21:25 »
no własnie Pani w salonie taki mi proponuje długi do kostek :D

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sierpnia 2006, 08:57 »
Wystarczy, że wolon sięga za tyłek, a już trzeba pamiętać, by siadając nie przygnieść go i, zeby tancerze kładąc rękę na plecach nie ciągnęli go, mąż mi tak właśnie kilka razy zrobił, inni tancerze wkładali rękę pod welon. Ja miałam welon do kolan, podpięty pod kokiem i nie przeszkadzał mi, tylko musiałam uważać na to, co napisałam wcześniej.
Kupiłam dwa diademy. Jeden z allegro od sprzedawcy diademów za 30 zł i ten miał grzebyki, był na mnie za duzy, grzebyki odstawały. Diadem poleżał miesiąc i zaczął tracic blask, dodam, że szkiełka słabo lśniły... właściwie myslałam, żeby z niego zrezygnować.
Ale potem wpadł mi w oko diadem sprzedawny przez jakąś dziewczynę, która go miała na ślubie i kupiłam- też za 30 zł, a podobne u jubilera widziałam za 80 zł. I ten slicznie błyszczał, tylko, że był za mały! Taki, żeby go ułozyć na czubku głowy, jako "opaskę" wokół koka. A ja tak wysoko koka nie miałam (za krótkie włosy!) no to za częłam kombinować i raz dwa odgiełam koncówki, które wbijały mi się w głowę, na sobie wyprofilowałam diadem i chodziłam w nim onad godzinę po domu. Nic mnie nie gniotło, ani nie bolało, więc dobra nasza.

Chwalę sobie połączenie welonu i diademu, bo welon miałam upięty nisko, więc nie było natłoku, a po oczepinach nie zostałam "z gołą głową" tylko wciąż coś mi ją zdobiło. Polecam diadem!

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Sierpnia 2006, 17:12 »
a ja kupiłam na allegro taki oto diadem :mrgreen:  

teraz wygląda super, błyszczy się :P  i ślicznie mieni, mam nadzieję że taki będzie przez najbliższe 2 tygodnie :)   :Wzruszony:

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
diadem złoty czy srebrny????
« Odpowiedź #25 dnia: 7 Września 2006, 20:51 »
Hymmm.... A ja sobie nie wyobrazam zebym mogla miec diadem.... U innych spoko..ale jakos to nie dla mnie....