Autor Wątek: Podróż za jeden uśmiech :)  (Przeczytany 13113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline korda.kasiorek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Podróż za jeden uśmiech :)
« dnia: 11 Kwietnia 2012, 13:20 »
Oszczędności oszczędnościami, ale z podróży poślubnej szkoda rezygnować.. Myślałam, że ciężko zaoszczędzić wybierając się dalej niż do Ciechocinka:) ale przeczytałam dziś o całkiem fajnej alternatywie tradycyjnych wyjazdów: http://supersluby.pl/couchsurfing-dobry-pomysl-na-podroz-poslubna-a2548.html
Czytam, czytam i myślę, czy się nie skusić.. ;D Wieczorem pogadam z moim facetem i zobaczymy co dalej.. :D Macie jakieś inne sposoby jak oszczędzić, nie tracąc przywileju miesiąca miodowego? :)

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwietnia 2012, 14:23 »
zobaczyłam , że nawet fajna sprawa ten couchsurfing. Nawet nie wiedziałam że takie cos istnieje...kurcze warto sie zastanowić. ale strach tak trochę , szczególnie że ja z językami obcymi to masakra. ale na razie spróbowac gdzies w Polskę...;D

Offline Adulka

  • Miłośniczka krówek :)
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.12
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Maja 2012, 13:57 »
Cudze chwalicie swego nie znacie, w Polsce też można zaszaleć  :) utarło sie przekonanie, że na podróż poślubną to trzeba gdzieś na koniec świata jechać a ja uważam, że u nas również można znaleźć coś ciekawego, bo chyba nie ma osoby która znałaby całą Polskę wzdłuż i wszerz.  Znajomi w zeszłym roku miesiąc miodowy spędzili na Mazurach i bardzo sobie chwalili, przy okazji nieduży to był wydatek więc zostało na inne przyjemności :)
Nie żałuj tego co było, ciesz się tym co będzie :)

Offline Karolina90
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopada 2012, 16:36 »
Zapraszam do kontaktu z naszym działem marketingu. Reklama kosztuje.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2014, 16:53 wysłana przez Sylvi »

Offline solaris86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopada 2012, 14:52 »
O couchsurfingu słyszałam dużo dobrego. Mam znajomą, która odwiedziła w ten sposób kilka ciekawych miejsc, m.in Portugalię i Finlandię, sama u siebie gościła też parę osób z różnych stron świata. Ale podróż poślubna w ten sposób... Hmm :) No nie wiem.. Wybrałabym chyba jednak podróż przez Polskę.

Offline nowakmagdalena
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Czerwca 2014, 10:47 »
Couchsurfing super sprawa, polecam naprawdę.  Sama wypróbowałam kilka razy, podróż do Paryża, Londynu, Warszawy, Porto, Barcelona.

Zawsze trafialam na świetnych ludzi.  Trzeba uważnie czytać opisy, umówić się, czy trzeba wyjść, jak właściciel mieszkania wychodzi, czy można zostać, czy trzeba mieć własne ręczniki, czy posciel.  Warto też coś pomóc: zrobić zakupy, zrobić obiad, posprzątać coś, czy ogarnąć. 
Pamietajmy, że jedziemy do kogoś, a nie do hotelu!

Offline HankaS

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 126
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2015
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Listopada 2014, 08:24 »
Ja też polecam, można po znać dużo fajnych ludzi i przeżyć różne śmieszne sytuacje :D Dodatkowo dla jeszcze większej oszczędności proponuję wycieczkę stopem ;) To na pewno będzie niezapomniana podróż poślubna :)
Poszukuj. . .

Offline anna_pion
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Kwietnia 2015, 11:04 »
Też polecam :D Sama tak podróżuję z mężem i córkami, nawet w Azji tak spaliśmy :) Super sprawa

Offline MartaAdi

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Skąd:: Rymań
  • Ślub w: Sianożęty
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Stycznia 2016, 21:07 »
Wycieczka na stopa na pewno byłaby niezapomnianą przygodą ;D ale teraz można znaleźć fajne oferty lotów w tanich liniach lotniczych, czasem można na prawdę trafić super ofertę na podróż poślubną za nieduże pieniądze ;D

Offline joanna247
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Września 2016, 14:37 »
 ::) ::) ::)

Offline elizamirru
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Grudnia 2016, 15:02 »
 :( >:( ;D

Offline Rafolo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Podróż za jeden uśmiech :)
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Maja 2019, 07:30 »
Bardzo ciekawy pomysł z tym auto stopem mój kolega kiedyś tak próbował i mu się udało.Czytałem też o tym na blogu LINK USUNIĘTY - też mają ciekawy artykuł o tym.
« Ostatnia zmiana: 9 Maja 2019, 11:52 wysłana przez Sylvi »