Autor Wątek: zabawy dla dzieci  (Przeczytany 4493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ulciaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
zabawy dla dzieci
« dnia: 2 Sierpnia 2006, 14:13 »
Dziewczyny, mam do was ogromną prosbę, czy nie znacie jakichs fajnych zabaw ale dla dzieci?? czegos interesującego a jednoczesnie krutkiego, tak żeby się dzieciakom nie znudziło, wymyślcie coś ,proszę.

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
zabawy dla dzieci
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Sierpnia 2006, 13:16 »
ale to mają byc zabawy dla dzieci na weselu???
a kiedy amierzacie takie cos zrobić jesli to ma być w trakcie wesela?? i o jaki wiek dzieci chodzi bo wiadomo inne zabawy dla maluchów 4 letnich a inne już dla 7, 8, 9 :)


dla takich maluszków może być jakiś konkurs taneczny :)

albo w balonach ukryjcie karteczki z zadaniami np. zaśpiewaj , powiedz wierszyk, zatańcza itp . i niech przebijają balony i wykonują zadania :)
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline izabela1982
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
zabawy dla dzieci
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpnia 2006, 16:51 »
do dzieci zabawy

KACZUSZKI
i powiedzmy STARY NIEDZWIEDZ

chyba starcza 2 zabawy





Offline agnieśka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 221
  • Płeć: Kobieta
  • Twoje łzy miażdżą mi serce
  • data ślubu: 19.08.2006
zabawy dla dzieci
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Września 2006, 11:01 »
U mnie na weselu była jedna zabawa dla dzieciaczków. Wybrane zostały dwie drużyny mieszane chłopców i dziewcząt, stanęły na początku sali, dostali po balonie i pierwsze dzieciaki każdej z drużyn podawały balon między nogami aż do ostatniej osoby, wtedy ona chwytała balon i biegła na przód podając balon dalej, dzieci podawały sobie balon aż doszły do końca sali. Ubaw był po pachy, dzieciom bardzo konkurencja się podobała.

Offline Dorka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 115
zabawy dla dzieci
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Września 2006, 09:00 »
U mnie dzieci poniżej 10 roku życia nie będzie. A  czy w ogóle opłaca się robić jakiekolwiek zabawy dla troche starszych, 12-15? jakoś nie wydaje mi sie. Mam wrażenie, że tacy to juz chcą być traktowani nie jak dzieci :)


Pozdrawiam wszystkie październikowe panny młode!

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
zabawy dla dzieci
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Września 2006, 11:27 »
Ja sie o to nie musze martwic beda tylko 2 dziewczynki 6 i 7 lat zreszta rodzice nie sa pewni czy je brac. A reszta to juz tak od 16 do 18 i pewnie sami sie ze soba poznaja a dla nich przewidziane sa oczepiny.