Autor Wątek: Balony inne  (Przeczytany 7835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Balony inne
« dnia: 15 Grudnia 2005, 15:09 »
Jak widziałam to u mojej siostry to pękałam ze śmechu.  Zabawa polega na ty że są 3 pary . Chłopak otrzymuje 3 balony tak średnionapompowane i pierwszego balona stojąc trzyma rękoma tak na poziomie klatki piersiowej.Partnerka jego biegnąc bez urzycia rąk a wyłącznie swoich atutów próbuje przebić tego balona. Następnie jesli juz to zrobi mężczyzna bierze 2 balona i siedząc na krzesle trzyma go na poziomie krocza wiec partnerka biegnąc wskakuje na  niego prubując znów go przebic. No i trzeciego balona trzyma mężczyzna leżąc na poziomie krocza i znów partnerka wskakuje na niego i przebija balon.
No i tak robią wszystkie 3 pary pokolei i wygrywa ta para która zrobi to najszybciej. Najlepiej wziąść osoby i młode istarsze do tej zabawy zobaczycie jak świetnie i o ile odważniejsi są starsi :)) wspaniała zabawa i śmiechu co niemiara :P
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Balony inne
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudnia 2005, 16:02 »
ehehe  rzmi nieźle ale ja bym osobiście się troche bała skakać hehehe
mmożna sobie w sumie krzywde zrobić czy nie????

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Balony inne
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudnia 2005, 17:09 »
Zabawa kompletnie nie w moim guście

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Balony inne
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudnia 2005, 21:18 »
Cytat: "Julia"
Zabawa kompletnie nie w moim guście

 :shock: w moim też nie- jak dla mnie to taka zabawa jak ompowanie prezerwatywy przez pary... nie dla mnie...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Balony inne
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Grudnia 2005, 22:32 »
Osobiście też nie dla mnie. I z takimi zabawami to baaaaardzo trzeba uważać. Na tyle znam swoją rodzinę , że wiem iż część podeszłaby do tego spoko,ale reszta nie bardzo.A nie chciałabym aby na moim weselu w pewnym momencie zrobiła się nieprzyjemna czy niesmaczna atmosfera.
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Balony inne
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudnia 2005, 22:38 »
Ja bym tez tego nie chciał i mam nadzije, że zespól mi z czyms takim nie wyskoczy :?


Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Balony inne
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudnia 2005, 07:36 »
Cytat: "Agnieszka32"
mam nadzije, że zespól mi z czyms takim nie wyskoczy


No przecież wszystko wcześniej dogadacie  :mrgreen:
A zabawa jest dla ludzi odważnych nie dbających o to co pomyśli reszta, jesteśmy chyba dorośli co? Upijać sie na weselu to niby można ale poświntuszyć to już nie?
No ale tak to już u nas jest niestety...


Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Balony inne
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudnia 2005, 08:13 »
Cytat: "pioteras"
Upijać sie na weselu to niby można ale poświntuszyć to już nie?



A można, można, jak sie chce, to wszystko można, tylko zrobiłam w myślach przegląd moich gości i żadnych cycatych nie mam, to niby czym będą te balony przebijać  :luzak:   :wink:
A tak serio, to taka zabawa jest dla ludzi i pewnie może być fajna, ale ja bym jej nie chciała. Ciekawe, co mi zaproponują A TRE....mamy się spotkać na początku przyszłego tygodnia, to się dowiem


Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Balony inne
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Grudnia 2005, 15:16 »
Agnieszka32 ale tak w sumie to czemu byś nie chciała tej zabawy? Tak na poważnie, czemu?
Trzymam kciuki za A TRE, ciekawe co Ci powiedzą


Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Balony inne
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Grudnia 2005, 15:21 »
Pioterasku, z dokładnie tych samych powodów, dla których nie chciałabym np. przeprowadzania jajka przez nogawkę męskich spodni; nie moja bajka. Chciałabym zabawy bez tzw. podtekstów. Choć jeżeli mam byc szczera, to ta zabawa z balonami jest bez porównania lepsza od tej z jajkiem. A już, w sytuacji gdy rzucają się na siebie pary ( a nie obcy ludzie) , to nawet byłabym skłonna uznać, że to może być śmieszne. Ale u siebie bym tej zabawy nie chciała.


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Balony inne
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Grudnia 2005, 17:18 »
Ja także nie jestem za tego typu zabawami. Poświntuszyć oczywiście można, ale delikatnie i "smacznie". Te balony nie są złe, ale jednak dla mnie odrobinę za mocne  :wink:

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Balony inne
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Grudnia 2005, 12:41 »
Oczywiście że wszystko jest kwestią do dogadania z orkiestrą a to wcale aż tak brutalnie nie wyglądało a było naprawde śmiesznie . . to oczywiście tylko propozycja i to co zauważyłam na weselach. Wiadomo ze każy ma inny gust i upodobania i oczywiście wszystko zalezy od gości. No a jajko to też nie w moim guście tak samo jak celowanie długopisem do butelki bo i cos takiego wiedzialam :(
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline kamilkan

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 345
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Balony inne
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Maja 2006, 14:13 »
madziulek, dokładnie wiem o jaką zabawę Ci chodzi... rok temu, na weselu mojej kuzynki brałam w niej udział :D no cóż nie wiedziałam, co mnie czeka :D  ale muszę Wam powiedzieć, że nikt tego źle nie odebrał, była po prostu kupa śmiechu. panowie z orkiestry powiedzieli, że mam przebić balona bez użycia rąk.... a że inaczej było ciężko (słabo napompowane) to je po prostu przegryzłam ząbkami :mrgreen:  
po to jest wesele, żeby sie pobawić, a jak komus nie odpowiadają zabawy oczepinowe, to niech po prostu nie biorą w nich udziału, przecież nikt do niczego nie zmusza.

Offline kamilkan

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 345
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Balony inne
« Odpowiedź #13 dnia: 7 Maja 2006, 14:15 »
Madziulek, dopiero teraz zauważyłam , że jesteś z Gryfina  - orkiestra wtedy na weselu była też z Gyfina, kto wie, może i ta sama co u twojej siostry :D skoro ta sama zabawa

Offline mika_miki
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Balony inne
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Września 2006, 15:26 »
Ja np nie wyobrażam sobie na moim weselu takich "sprośnych" zabaw, to takie moje skromne zdanie, na czyimś weselu może sobie być, jesli młodzi sobie tego życzyli, ale ja nie wziełabym na pewno udziału w takiej zabawie, to trochę niesmaczne. Często goście biorący udział w czymś takim są  już dobrze wcięci :piwo_2:  i komuś może się coś stać, sama byłam na takim weselu gdzie chopak biegnąc przewrócił się tak niefortunnie, że stało mu się coś poważnego z biodrem i to wcale nie wyglądało zabawnie. Widziałam ,też film z pewnego wesela, na którym zrobili taką zabawę: dziewczyny siedziały na krzesłach a ich partnerzy stali na wprost nich, każdej dziewczynie kolejno wkłądali pod tyłek taką gumową piłkę z weżykiem (tak jakby), chłopak musiał nasiągnąć balon na ten wężyk , a dziewczyna skakała tyłkiem po tej piłce, pompujac balon, wyglądało to KOSZMARNIE, a jedna blondi z wielkim biustem mało nie wywaliła go na salę przy tym skakaniu!! Jak coś takiego można wogóle zaporonować  :shock:
Jest dużo innych zabaw, które można wykorzystać, i będą na pewno długo pamiętane przez wszystkich.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Balony inne
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Września 2006, 09:36 »
Takie pompowanie baloników tez widziałam u kolegi małza...byłam zniesmaczona, okropne :?


Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Balony inne
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Września 2006, 10:15 »
tez byłam przeciwna takim zabawom, ale widziałam na kilku weselach i ludzie się świetnie bawili, a śmiechu mnóstwo było przy tym..wszystko jest dla ludzi..