Autor Wątek: Rozmiar pierścionka zaręczynowego  (Przeczytany 44558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Stycznia 2010, 13:29 »
U mnie było podobnie, mój ukochany kiedyś mnie zagadał i przymierzył mój pierścionek na swoje palce, w ten sposób wiedział rozmiar.

Pamiętajcie żeby się podpytać przy jakiejś okazji jaki pierścionek wybrance się podoba (takich okazji jest naprawdę wiele, reklama, ślub znajomych itd) Mój się mnie spytał już z pół roku wcześniej jaka biżuteria mi się podoba, zaczął od kolczyków etc.  i nawet nie przyszło mi do głowy że chodzi mi o zaręczynowy pierścionek, myślałam już raczej że prezent mi kupi.  Warto podpatrzeć co kobieta nosi, albo na imprezie jakiejś spytać (widziałaś karoliny kolczyki?podobają Ci się?)




Offline tootsie86

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • data ślubu: 14.08.2016r
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Grudnia 2015, 16:22 »
Ja nie wiem czy mam dobry rozmiar pierścionka mam 12 i nie wiem czy nie jest za mały w sumie wchodzi łątwo cięzko nie raz schodzi i nie wiem :/ on ma być luźny, mocno dopasowany  czy jaki ?

Offline MartaAdi

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Skąd:: Rymań
  • Ślub w: Sianożęty
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Stycznia 2016, 21:22 »
Mój narzeczony był blisko, pomylił się o jeden rozmiar, ale nie było problemu z wymianą na mniejszy, wystarczył dowód zakupu i dwa tygodnie cierpliwości na potwierdzenia autentyczności pierścionka  ;)

Offline YagaS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2016
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Lutego 2016, 10:48 »
Ja czasem ciężko schodzi to może być związane z puchnięciem palców.

Offline kajkosz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 2004
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Czerwca 2016, 13:35 »
Najprościej zabrać jakiś pierścionek do przymiarki. Ale jeżeli nie ma takiej okazji, to bez paniki. Jak się nie trafi z rozmiarem, można później dać pierścionek do zwiększenia albo zmniejszenia. Nie ma w tym nic złego. Niespodzianka była, pierścionek się dopasuje i piękne wspomnienia z zaręczyn zostaną.

Offline YagaS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2016
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #35 dnia: 3 Lipca 2016, 14:51 »
Ja kiedyś powiększałam ale nie zaręczynowy, z tym  nie ma problemu.

Offline Talizorah
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 13.08.2016
  • Skąd:: Szczecin
  • Ślub w: Szczecin
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Marca 2017, 09:58 »
Zawsze kiedy nie zna się rozmiaru można podkraść pierścionek, który już się nosiło. Zresztą zmniejszenie lub powiększenie pierścionka wcale nie jest kłopotliwą sprawą. Fajne pierścionki są LINK USUNIĘTY i z rozmiarem nie ma problemu. Nie rozumiem jak w sklepie mówią, że nie ma rozmiaru ale rozmiar większy mogą sprowadzić z innego. Jest to śmiechu warte i już bym tam pierścionka nie kupiła.
« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2017, 16:44 wysłana przez zibi »

Offline arctica
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: małopolskie
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #37 dnia: 4 Sierpnia 2017, 10:52 »
u nas było tak że michał wziął mnie do jubilera od tak i zmierzyliśmy, kilka mc później dostałam mój pierścionek, bardzo podobny do tego LINK USUNIĘTY  to było coś bo zbierał na niego ponad rok :)) do dziś aż łezka kręci się w oku jak o tym pomyślę
« Ostatnia zmiana: 4 Sierpnia 2017, 11:03 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Gienia91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Kwietnia 2018, 14:03 »
Jeśli twoja narzeczona nie wie, że planujesz się jej oświadczyć, spróbuj rozmiar dobrać tak, żeby nie zepsuć jej niespodzianki. Jeśli ukochana nosi pierścionki na serdecznym palcu prawej dłoni, zadanie będzie proste. Wystarczy jeden z pierścionków zmierzyć samodzielnie suwmiarką lub zanieść do salonu jubilerskiego, gdzie specjalista sprawdzi rozmiar. Jeśli jednak twoja przyszła narzeczona nie nosi biżuterii lub nie zdejmuje jej do spania warto o pomoc poprosić jej przyjaciółkę lub przyszłą teściową.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2018, 23:54 wysłana przez zibi »

Offline poczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Października 2020, 17:29 »
jak wiesz ze jakiś ma pierścionki weź przypadkiem i dopasuj :) rozmiar, lub dogadaj się z jubilerem by wybieniać w razie czego na miejszy

Offline adam111
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Rozmiar pierścionka zaręczynowego
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Marca 2022, 12:44 »
Ja pytałem przyjaciółki mojej narzeczonej, bo ona nie nosiła żadnych pierścionków więc nie miałem jak tego sprawdzić. Ostatecznie kazało się, że był za duży i zmniejszała  ;)