e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 169184 razy)

Offline zaba Kobieta

My nawet w te wakacje nosilismy w tuli starszaka  jak sobie kolano nadwyrezyl, mial wtedy 4lata...tula z nami od prawie 5lat jest i nigdy nie zawiodła, już 3dziecko z niej kozudya i nadal jak nowa...fakt droga ale warta swojej ceny...

Offline sylwiq Kobieta

A czym wozicie dzieci powyżej roku?

Offline justyna85 Kobieta

a czy w tuli można nosić też na plecach ?

Offline sylwiq Kobieta

Mozna.
Ale zalecane jest po 1rz.

Offline justyna85 Kobieta

nie nie chce teraz, zdecydowanie za wcześnie , tak z ciekawości pytam :)

Moj histerycznie reaguje na.chustę, z tula podobnie. Dobrze, ze pozyczylam i sprawdziłam, bo byly by pieniądze wydane nie potrzebnie.

Offline Justys851 Kobieta

A czym wozicie dzieci powyżej roku?

Axkid kidzone  ;)

Offline .caril.

Matylda jeździ w Besafe iZi Modular i-Size.
Z tuli byłam bardzo zadowolona i z żalem sprzedałam.

Offline anka332 Kobieta

Moj histerycznie reaguje na.chustę, z tula podobnie. Dobrze, ze pozyczylam i sprawdziłam, bo byly by pieniądze wydane nie potrzebnie.
Moj pawel tez.

U mnie właśnie byla przesiadka do maxi cosi pearl

Offline izulek Kobieta

Klippan kiss dwa plus

Offline Edzia Kobieta

Lena ma maxi cosi pria 85

Matylda jeździ w Besafe iZi Modular i-Size.
Z tuli byłam bardzo zadowolona i z żalem sprzedałam.
Karola, a Matylda nadal tylem?
Z ciekawosci, kiedy przestawialyscie na jazde przodem? Tak wiem, ze tylem najbezpieczniej :)
Lena sie w ogole nie buntuje z tego powodu wiec chyba do 18ki tak bedzie jezdzila :P

Dziewczyny, szukam nowego fotelika dla Małgosi-118cm wzrostu, 25kg i niestety, w naszym Recaro Young Sport jest jej już ciasno:( Poradźcie coś, co nie zabije ceną, ale będzie bezpieczne.

Offline sylwiq Kobieta

Nie wiem co kupic...
Kurde sprawa sie kompkikuje ze auto zmieniac bedziemy za rok najpewniej a ten nasz stary szrot jest bez isofix..

No i boje sie ze filip nie zaakceptuje fotela a wizja 4 lat z jednym mnie przeraza...
Chodzi mi tylko o tylem.

No i ceny....

Offline konefqa Kobieta

My mamy axkid kidzone na pasach, u dziadków diono radian na.pasach - ale to wielka krowa jest. W planach ze Nadia pojezdzi do następnego fotelika tyłem. Tych największych juz nie ma tyłem bodajże.

Offline .caril.

Karola, a Matylda nadal tylem?
Z ciekawosci, kiedy przestawialyscie na jazde przodem? Tak wiem, ze tylem najbezpieczniej :)
Lena sie w ogole nie buntuje z tego powodu wiec chyba do 18ki tak bedzie jezdzila :P
Jeździ i też się nie buntuje, a podróż do dziadków (min. 3,5 godz.) fundujemy dziewczynom raz w miesiącu.
Mam nadzieję, że zbyt szybko progu wagowego nie przekroczy. Szybciej pewnie będzie głowa wystawać, bo nogi już sobie układa w różnych konfiguracjach ;-)

Sylwia, wydaje mi sie  ze większosc tyłem jest na pasy.

Offline elemelka Kobieta

My parę dni temu kupiliśmy drugiego axkida dla Zosi.Trochę się wahałam czy nie kupić przodem dla Łucji a jej fotel dać Zosi ale na razie Lusia ma jeszcze sporo miejsca wiec obie tyłem.
Sylwia ja jedyne co to Ci polecam grupę na fb ale pewnie znasz :-p
A Filip ma problem z jazda? 
Pamiętam jak z Łucja się bałam a to się okazuje być normalne i fathral e dla dziecka jęźli nie zna innego sposobu jazdy.

Offline sylwiq Kobieta

Tylko seba hezdzi przodem..
Myskecze mlody rok jeszcze bez buntu pojezdzi.. natomiast za dwa lata moze juz chciec jak sebus co?

Nina też tyłem jeździ i będzie jeszcze długo, bo fotelik ma do 105cm lub 18kg. Z jej tempem wzrostu i wagi pewnie posłuży nam do 5 roku życia ;)

My mamy cybex sierone teraz jezdzi tylem ale powoli sie buntuje ze niema gdzie nozek. Naszczescie to opcja tyl/przodwiec spoko.

Offline sylwiq Kobieta

Ile Antosia teraz ma?

Offline anka332 Kobieta

Dziewczyny, szukam nowego fotelika dla Małgosi-118cm wzrostu, 25kg i niestety, w naszym Recaro Young Sport jest jej już ciasno:( Poradźcie coś, co nie zabije ceną, ale będzie bezpieczne.
My kupiliśmy Dino montery 2 po super opiniach i fajnej cenie :) mi sie podoba nawet ja swoja dupke zmieszcze

Antosia w sobote konczy dwa latka.

Offline sylwiq Kobieta

Diono ma tez tani rwf  :)
Ale one sa ogromne bo to amerykanskie co nie

My kupiliśmy Dino montery 2 po super opiniach i fajnej cenie :) mi sie podoba nawet ja swoja dupke zmieszcze
U nas brak problemu z dupka i reszta ciała, problem w ramionach, które ociera się o boczne ochrony glowy:( niestety nie da się już bard, ie wysunąć ich do gory:( Dzięki za nią, oczywiście sprawdzę :)

Sylwia sprawdz tez joie stage
jest tylem na pas
moja siostra kupila dla synka i jechala w nim moja Julia
wygodny

Co do fotelika 15-36kg to ten podobno o ile pasuje do auta i dziecka

https://www.google.pl/search?q=romer+britax+15-36&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwirkNXZlc3YAhWFDcAKHYptAOsQ_AUIESgB&biw=360&bih=560#imgrc=a9yA8mwz-OF-_M:

tylko uwaga! Kazdy kolor to inna cena.

My ten bedziemy kupowac dla starszej.Obecnie w recaro young jezdzi , ale od 2 dni juz na glownym pasie bo ma na wadze juz 18kg dlatego w recaro bedzie mlodsza za jakis czas, a starsza w romer (wydaje mi sie bezpieczniejszy w porownaniu do recaro na glowny pas bo w romer do tego isofix ktory trzyma fotelik)

Offline elemelka Kobieta

Joie jest dla mnie mały tzn.wąski
Sylwia macie tam jakiś sensowny sklep chyba, coś Ci doradza :-*
Bubulina ja też mam przód tył ale jak kupowalismy pierwszego to akurat trafiliśmy w cwstochowie na samego Pana Prostego i in mówił ze te foteliki tyl-przód to przodem nie są już takie dobre .tzn ze wtedy bezpieczniej kupić dobry stricte przodem
« Ostatnia zmiana: 10 stycznia 2018, 11:23 wysłana przez elemelka »

Martus pewnie masz racje bo jak cos do wszystkiego to do niczego:)ale wolalam opcje obracana bo gdyby sie bardzo buntowala to bym ja obrucila a tak to dla drugiego kiedts bedzie

Tak te joie zajmuję dużo miejsca a dla dziecka jest go nie specjalnie dużo.

Offline sylwiq Kobieta

Marta mam.i 8* i tylem.pl
I to samo mi powiedziala babka.. ze te tylem sa supee ale tylem.. natomiast przodem juz nie.
A niw ukrtwam ze chcialam ten co ma justyna tylko ze nie diczytalam ze on na isofix... a ja jeszczd nie mam isofixa w tym szrocie...
No i joie stage wlasnie mi poleca pani alw mnie ta firma nie przekonuje