e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 164588 razy)

Offline ika3w Kobieta

Ja chyba bym nie rozpatrywała tego w kategoriach lepszy/gorszy. Jak bym teraz miała wybierać pewnie wolałabym ten nowszy z ukrytym wpinaniem.

Ten masz nowy stelaż:

A ten starszy:

Offline ricardo Kobieta

Agata to zostaje nam czwartek albo piątek bo we wtorek i środę nie mogę ;)

Ilonka jak dla mnie wyglądają prawie identycznie :) Ale ten nowszy ładniejszy :)

Offline hany81 Kobieta

DZiewczyny sprzedaję fotelik ROMER KING PLUS 9-18 na gwarancji
http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=26994.0#new

Offline hany81 Kobieta

Dziewczyny mam znowu do Was pytanie  ::).
Romera sprzedaliśmy więc teraz zostałam bez fotelika. Co prawda Zunia nie bardzo może jeździć ale na zakupy, do lekarza czy choćby do rodziców w czymś muszę ją dowieść.CZy możecie mi polecić jakiś dobry- obszerny fotelik ale w cenie rozsądnej. Do 300-350zł. Przejrzałam wszystki testy , rankingi i mam mętlik w głowie. Musi być obszerny jak meggy ale wolałabym aby nie miał 1 w testach ;)

Offline kjp83

Chicco key1 x plus

♡ Szymon & Leon ♡

Offline kjp83

aaa nie zdąrzyłam zatrzymać zanim się wysłało. My go mamy- przeżył wypadek- fakt pasy się nie zerwały ale samochód do kasacji. Szymkowi nic nie było.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Tez ten polecam!!!

Offline Katrinka Kobieta

Ja też go mam i jak najbardziej polecam :)

Offline Katrinka Kobieta

Magda i jak fotelik się sprawuje?? Ja dalej myślę... coraz wiecej czytam ..ale ja jestem niedecydowana hehehe ;)

Wczoraj kupilismy Romera Kid Plus Sict - mam nadzieje, ze to udany zakup.
Pospieszylismy sie z zakupem bo potrezbujemy drugiego fotelika. Zu bedzie jezdzila częsciej jeszcze w starym, a na krotkie podwozki do przedzkola przesiada się do wiekszego fotelika.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline suprynka Kobieta

Dziewczyny ma któraś z Was fotelik 9-36 kg Cybex Pallas albo Concord Transformer T Pro? One są takie dziwne z poduszką z przodu zamiast pasów. Niby ma 4 gwiazdki, ale jestem ciekawa jak się sprawdza w praktyce.

Offline Katrinka Kobieta

U nas zdecydowanie cybex solution x2 fix, inny nie pasuje nam do auta ;) a chcemy koniecznie  z isofixem.
Kupimy po świętach bo podnosili ceny..

Offline Nika

suprynko gdzieś coś kiedyś słyszałam, że te poduszki z przodu się nie sprawdzają, w stanach podobno wycofują takie foteliki ze sprzedaży.

Offline suprynka Kobieta

No właśnie dla mnie to dziwnie wygląda. Dlatego właśnie pytam...

Offline Nika

Ja bardzo tego pallasa chciałam ale zrezygnowałam.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Dziewczyny bezpieczniejszy jest 18-36, ta duza rozpietosc 9-36 jakos do mnie nie przemawia...

Katrinka my mamy tego Cybexa dla synka i polecam zczystym sercem.

Offline suprynka Kobieta

To w takim razie nie kupuję go. Chciałam mojego Kinga sprzedać koleżance, bo jej się podoba, ale nie ma co kombinować.

Offline Katrinka Kobieta

Nareszcie wybrany fotelik  ;D Romer Kidfix, właśnie wróciłam z przymiarki.
Mała super stabilnie w nim siedzi.

anusia jaki macie kolor? nam sict do auta nie wejdzie a chcemy z isofixem. A Ty masz z czy bez isofix? kurcze jeszcze się zastanawiam ;)

Mamy bez isofixa. Dzis wlasnie przyszedl, prezentuje sie zacnie, Zuzia w nim tez.

Mamy czerwono-czarny.

Offline martulka Kobieta

Oskar dzisiaj jechał już w nowym foteliku Recaro Milano. Widać było, że młody zadowolony.

anusia ale pomiedzy naszymi córkami jest sporo podobieństw. Obie noszą czerwone bryle, obie jeżdża w tych samych romerze w kolorze czerwono-czarnym, obie mają na imie Zuzia....i każda z nich to mądre szoguny  ;)

anusia ale pomiedzy naszymi córkami jest sporo podobieństw. Obie noszą czerwone bryle, obie jeżdża w tych samych romerze w kolorze czerwono-czarnym, obie mają na imie Zuzia....i każda z nich to mądre szoguny  ;)

heheheheh no fakt ;D

Offline toscansun Kobieta

Dziewczyny, proszę o radę...
Musimy kupić drugi fotelik i nie wiem jaki ??? Hanna jeździ w Maxi Cosi Tobi , waży teraz 14 kg. Klara w Maxi Cosi City i trzeba już niedługo zmienić.
Teraz nie wiem, czy kupić kolejny fotelik 9-18 kg dla Klary, czy kupić Hannie fotelik 9-36 kg (np.Cybex Pallas), który wystarczy na dłużej. Zastanawiałam się też nad takim 15-36 dla Hani, ale to chyba jeszcze za wcześnie? Wydaje mi się, że zapięcie pasami samochodowymi to za mało dla dwulatki? Jednak jeśli kupimy 9-18 to niedługo będzie trzeba znowu zmienić...Doradźcie proszę :)

no masz problem bo raczej na ten od 15 kilo to bym nie liczyła

hania za mała zdecydowanie

albo drugi 9-18 albo takiez większym przedziałem wagowym
ale ja tym grugim jakos nie ufam

no mam problem  ;)

dlatego zastanawiam się nad tym Cybexem Pallasem (on się potem przeobraża w Cybexa Solution), nie musiałabym wówczas kupować dwóch fotelików...
ale nie znam nikogo kto by użytkował fotelik z tym zabezpieczeniem/poduszką, zamiast pasa  :/ czy to się sprawdzi?

Offline suprynka Kobieta

Też o to pytałam, o ten fotelik z poduchą, ale nikt mi nie udzielił odpowiedzi. Też nie wiem czy Zuza mając 2 lata i 8 miesięcy nie jest za mała na "normalny" pas. Ten fotelik który mamy, Romer King, robi się coraz bardziej ciasny na długość.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Cybex Pallas 2011 ładnie się prezentuje w testach...
Pewnie gdybym teraz podejmowała decyzję, to bym brała go pod uwagę...wcześniejsze foteliki z tak szerokim zakresem wagowym kiepsko w testach wypadały...max 3 punkty na możliwe 5;
Kupiła go niedawno moja przyjaciółka, ale jak z nią rozmawiałam jeszcze fotelika nie używała...

Wg mnie to zabezpieczanie, skoro przeszło testy, to się sprawdza...

Aktualnie kupiliśmy Ewce Solution X2 - Młoda jest zadowolona...mój mąż też, ja jej jeszcze do fotelika nie wsadzałam, ani w nim nie woziłam..
« Ostatnia zmiana: 13 stycznia 2012, 23:25 wysłana przez liliann »

No moja Zu 3 latka, do Romera Kid Plus Sict jest teraz idealna, także 2 latka za mała na takie dziecko bankowo.

Ale jest niesamowita roznica we wkladaniu i zapinaniu dziecka do wiekszego fotelika... bardzo wygodnie.

Właśnie do tego Cybexa zachęciły mnie wyniki testów...wydaje się być porządny.
W opisie jest informacja, że po zdjęciu podstawy i tej poduchy, jest to fotelik Solution. Ja się boję, że moja Hania pomijając "dojrzałość wagową" do tego fotelika 15-36, będzie z niego wychodziła w trakcie jazdy.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Ewa do Solution X2 gotowości wagowej nie ma...ale w starym ledwo nam się mieści....