e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 181199 razy)

Offline anetka71 Kobieta

już skanuję ;) niedługo wyślę to na maila

a to nie jest tak ze wyciagasz je tyłem i wsadzasz oczko wyżej?
ja tak robiłam chyba

Offline ricardo Kobieta

Monia miałaś dać zdjęcia :)

Dziewczyny a nie będzie któraś z Was czasem sprzedawać niedługo Tako warriora?

Offline .monia. Kobieta

Pati przepraszam zapomniałam jutro wklejam foty  ::)

my mamy roomera i cybexa free

Offline suprynka Kobieta

Magda ja tak samo muszę wymienić. A zmieniasz na 9-36 kg?

Offline .monia. Kobieta

My kupujemy właśnie romera king plus i jest od 9-18 kg  ;)

Powiedzcie mi, bo chcemy zakupić sanki. Jakie są lepsze tzn. drewniane czy metalowe? Wiadomo, że muszą być ze śpiworkiem  ::)
Na chłopski rozum wydaje mi się, że drewniane takie cieplejsze będą  ::)

Offline kwiatek33

ja ma takie, teraz będą już czwarty sezon i polecam serdecznie !!! sprawdzają się super. A siedzisko jest plastikowe
http://allegro.pl/hit-sanki-piccolino-spiwor-weln-pasy-bez-producent-i1919207291.html

drewnianych osobiście nie lubię

Offline Katrinka Kobieta

Magda my planujemy zmienić w styczniu fotelik, bo moja jest na styk ale na wysokość..ledwo też pasy się dopinają.
Ja myślałam na tym Cybexem solution x2-Fix isofix, najtaniej wychodzi na bobowózkach. Oglądałam go też na żywo i jest bardzo fajny, ładnie wykonany, stabilny, ma isofix- na nim nam najbardziej zależy i mozna też montować bez isofixu w aucie. Kolor czarny chcemy kupić...
Ten pierwszy wklejony przez Ciebie też fajny ale cena..

My mamy sanki coś takiego http://allegro.pl/sanki-saneczkki-z-materacykiem-oparciem-najtaniej-i1918084425.html są bardzo lekkie, pasuje do nich idealnie śpiwór uniwersalny też kupiony na all. W tamtym roku sie sprawdziły dla 2 latki myślę, że teraz też bedą ok.

Offline suprynka Kobieta

A to ja muszę kupić taki od 9 kg, bo moja jest jeszcze za drobna na samochodowy pas. A czy któraś z Was ma może fotelik Cybex Pallas, albo podobny? Chodzi mi o taki bez pasów.

Offline Katrinka Kobieta

moja też drobna bo ok 14 kg ale za to wysoka 105 cm, i ma na styk głowę w tym foteliku.
Ten Pallas wygląda super i wystarczy do 36 kg.  ;)

Offline martulka Kobieta

My niedługo będziemy wymieniać fotelik Oskarowi i zdecydujemy się na ten, który polecała Elcik.

Offline .monia. Kobieta

Pati obiecana fotka  ::)

Offline ricardo Kobieta

Monia a no tak myślałam, że o takie coś chodzi. Beznadziejne to jest, ale jak oglądam aukcje to nie widziałam na zdjęciach takiego czegoś. A jeszcze pytanie - czy nic do tej pory Wam się nie popsuło w nim?

I takie samo pytanie do użytkowniczek Jumpera X - czy coś się w nim psuło albo na coś trzeba zwrócić uwagę?

Offline madziulka1021 Kobieta

My mamy jumpera w sumie jesteśmy zadowolenia.gondola super, spacerówka też w porządku jedyne co mnie wkurza to za siedziskiem taki materiał (nie umiem tego określić) nie wiem co z nim zrobić czy można go jakoś schować ,przepiąć...ale tak to w porządku ;)

Offline .monia. Kobieta

nie, jak na razie odpukać wszystko gra, z wyjątkiem taj wkładki  ;)

Offline gagatka Kobieta

I takie samo pytanie do użytkowniczek Jumpera X - czy coś się w nim psuło albo na coś trzeba zwrócić uwagę?
Nam się nie popsuło nic (a szkoda, bo myślałam, że może kupimy nowy wózek dla Juniora :P), poza dwiema oponami, które się przetarły, ale wymienili nam bez problemu (kupowałam na All u producenta i nawet nie musiałam im zdjęć wysyłać :ok:). Za moją namową Koleżanka też kupiła Jumpera i nic się nie dzieje, a użytkuje go 16 miesięcy. Jak dla mnie super rozwiązaniem jest w spacerówce jazda dziecia przodem do mnie i duży kosz (chociaż dostęp do niego z wpiętą na stelaż spacerówką już nie jest taki łatwy jak w przypadku gondoli).
Zastanów się tylko czy jego waga nie będzie dla Ciebie problemem (ja na swoje pierwsze piętro wciągałam go na kołach, nawet z zakupami, ale u Rodziców na czwarte to już był wyczyn ;)

gagatka a w Twoim wózku jest możliwość przekładania rączki  ??? bo nie zauważyłam tej opcji...

Offline gagatka Kobieta

Madziu można wpiąć spacerówkę albo przodem do kierunku jazdy, albo do rodzica. Ja zawsze wolałam jak Łucja była przodem do mnie (przynajmniej widziałam kiedy było coś nie tak), jeździłyśmy też parasolką przodem do kierunku jazdy i na Niej chyba nie robiło to wrażenia.

Tak myślałam że w ten sposób ;D wolałam dopytać  ;)

Offline .monia. Kobieta

Pati zgadzam sie z gagatka, jesli chodzi o dostepnosc do kosza i o wage ;)

Offline suprynka Kobieta

Magda super ten fotelik.

Offline Katrinka Kobieta

Magda super :) gdzie go kupiłaś? muszę go mężowi podesłać ale nie wiem czy go przekonam...bo nastawiony na Cybexa jest ;)

Offline ricardo Kobieta

No mógłby być lżejszy ale ja nie będę go wciągać na górę, co najwyżej samą gondolę będę wypinać. No to jak można dostać się do kosza? A ten kosz jest taki odpinany na zatrzaski?

Offline gagatka Kobieta

Tak myślałam że w ten sposób ;D wolałam dopytać  ;)
Spoko :)

Pati do tego kosza przy wpiętej na stelaż gondoli możesz się spokojnie dostać, bo jest dużo miejsca (gondola jest wpinana wyżej). W przypadku spacerówki nie włożysz tam np. arbuza ;) bez odpięcia, tzn. musisz odsunąć suwak z przodu, włożyć co tam chcesz i zapiąć (kosz jest dość głęboki, jak chcesz to przyjdźcie do nas i go oblookaj).

Offline ika3w Kobieta

Patrycja jak będziesz kupowała jumpera X, to zwróć uwagę, że te z 2011 roku mają nowy stelaż- metalowe koła i ukryte wpęcie gondoli/spacerówki. Ja mam z 2010 roku i koła mam plastikowe.
Z wózka jestem zadowolona. Z gondoli w 100%, ze spacerówki mniej- trudniejszy dostęp do kosza i dziwna wysokość pasów. W rezultacie całkiem je wyciagnęliśmy, bo i tak nie były nam potrzebne.

Offline ricardo Kobieta

Do kosza trzeba będzie się po prostu przyzwyczaić.

Ilonka a uważasz że które lepsze? Te z 2010 czy 2011 roku? Najprawdopodobniej wózek będziemy kupować używany - trochę się wacham, bo kurcze jak coś się stanie to co wtedy zrobić? No ale duża oszczędność jest... Więc podpowiedzcie, z którego roku lepszy?

Agatko a gdzie Wy teraz mieszkacie? Może jak któregoś dnia będziesz z Łucją w domu to bym podjechała z Natalką :) Tylko teraz muszę poczekać aż będę miała przegląd podbity :)

Offline gagatka Kobieta

Kochana zapraszamy serdecznie! Mieszkamy z powrotem na Gumieńcach. Przyszły tydzień mam wolny póki co. ;)

Offline ricardo Kobieta

No to fajnie! Samochód napewno będę miała sprawny do przyszłego tygodnia to się zgadamy :)

Offline gagatka Kobieta

Super! Jest szansa, że w końcu uda nam się zgrać ;D My wyjeżdżamy w czwartek i wracamy chyba w poniedziałek, więc dam Ci znać na priv.