e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 171728 razy)

Offline Justys851 Kobieta

Która Justyna ?

Offline anulla_p Kobieta

Ale one sa ogromne bo to amerykanskie co nie
Sylwia, no właśnie nie są ogromne. Jak kupowałam u Marty (jeszcze się wtedy 8* w Szczecinie się nie otworzył) to też przed mierzeniem nam się wydawało, że on taki wielki i moja się w nim utopi mimo, że wagowo był ok. Stałyśmy i się gapiłyśmy, że Hanka mała a fotel wielki. Błąd! Dlatego właśnie zawsze mierzysz. Fotel super. Młoda go uwielbia. Piszę o Dino montery 2

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline anka332 Kobieta

Ale one sa ogromne bo to amerykanskie co nie
Sylwia, no właśnie nie są ogromne. Jak kupowałam u Marty (jeszcze się wtedy 8* w Szczecinie się nie otworzył) to też przed mierzeniem nam się wydawało, że on taki wielki i moja się w nim utopi mimo, że wagowo był ok. Stałyśmy i się gapiłyśmy, że Hanka mała a fotel wielki. Błąd! Dlatego właśnie zawsze mierzysz. Fotel super. Młoda go uwielbia. Piszę o Dino montery 2
No właśnie on nie jest wielki. Może tak wygląda ale nie jest. Jak sie go zmiejszy maksymalnie to jest akurat na mojego chudzinke

Offline sylwiq Kobieta

Która Justyna ?
Ty :-D

Ania czyli u ciebie pawel w diono rwf?

Przecież Ci pisałam że on na pasy jest  :D

Offline sylwiq Kobieta

Haha
Cholera
Musze to spisac jednak no rabie mi się  ;D

Offline izulek Kobieta

Jedz do Marty z tylem.pl. sa fotelili montowane na pasy i iso. Jest plus tego ze jedno dziecko jedzie przodem a drugie tylem. W czasie jazdy sie widzą i moga rozmawiac bez wychylania sie z fotelika.
Waga nie kest wyznacznikiem do zmiany na fotel 15-36 bez wlasnej uprzęży(szkoda ze o tym nie wiedzialam pare lat temu)
Mysia ile wazy twoja cora???? I ile ma miesiecy??

A ja sie nie zgodze-siostra ma joie stage i moja Julia sporo miejsca w nim ma.
Jest bardzo wygodny i nie za duza kase.
Nawet gdzies mam zdjecie w tym joie.

Agulla jak kupowałam axkida porównywałam z tym joie i w tym joie moja Mała miała o wiele mniej miejsca niz w axkid wiec mam porównanie bo chciałam kupic z poczatku ten joie.
Druga sprawa zajmował w aucie wiecej miejsca niz kidzone

Własnie Mysia jak tam Ninka ? Mozesz na prv napisać  ;)

Justyna, tak całkiem szczerze to olałam temat :( To znaczy nie, że na zawsze, ale w ciąży czuję się tak do d*py, że po prostu dzień za dniem płynie i tyle. Do przychodni na kontrolę wzrostu mam iść w lutym i póki co tym się usprawiedliwiam...

Nina waży 11,5kg (dane z dzisiaj), mierzy (dane z listopada) 86cm.

Mysia rozumiem doskonale  :) ale widzę, że Nika na 3 centylu, waga wyzej wiec myślę że narazie obserwacja Ci wystarczy. Wazne że masz reke na pulsie  ;)
U nas z Łucją to samo wzrost 3 centyl , waga wyżej i modlę się żeby z siatki nie spadała.
« Ostatnia zmiana: 10 stycznia 2018, 23:27 wysłana przez Justys851 »

Offline ciriness

Dziewczyny odnalazłam przy przeprowadzce fotelik Joie Every Stage 0-25kg - montowany przodem i tyłem. Filip jeździł w nim bodajże 3 razy, fotelik jak nowy, ale niestety nie mam paragonu. Sprawdziłam że kupiony 9 września 2017 na urodziny 8 gwiazdek.
Jakby ktoś byl zainteresowany oddam za połowę ceny

Offline elemelka Kobieta

A nie chce jeździć Filipek tyłem ?

Offline ciriness

Mojemu Filipowi jakoś niewygodnie było w tym foteliku, dlatego ze dwa trzy razy w nim powrzeszczał i dostał Romera, teraz jest git ;)

Offline sylwiq Kobieta

Js chybs wezme go gosik

Rozważam kupno spacerówki ale póki co nie mam konceptu...jakie macie i czy polecacie?
To nie ma być wózek do zadań specjalnych ale chciałabym na dużych kołach

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline anka332 Kobieta

Rozważam kupno spacerówki ale póki co nie mam konceptu...jakie macie i czy polecacie?
To nie ma być wózek do zadań specjalnych ale chciałabym na dużych kołach
Bardzo polecam eosa camarello a jeszcze bardziej ueoskonalona wersje camarello elf jak dla mnie wózek idealny. Znam kilkanaście mam go użytkujących i kazda zadowolona

Ja mam espiro magic i jak dla mnie super.
Lekki, mały po złożeniu, szybko się składa/rozkłada.

Offline buraczek Kobieta

ja też mam espiro magic, polecam

Offline kjp83

Dziewczyny mam do sprzedania fotelik brotax trifix. Jest to model bez nogi z przodu a dodatkowe mocowanie jest na pas- rozwiązanie wygodniejsze i bezpieczniejsze. Jeden z najbezpieczniejszych fotelików montowanych przodem. Stan super. Cena 450zl.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline danuta001 Kobieta

Chodzi Ci o britax? też mam taki fotelik kupiony razem z x-landerem bo to podobno bardzo dobre foteliki i pasują do tego wózka  zupełnie bez adapterów, mój maluch też już z niego wyrósł może bym też pomyślała od odsprzedaży? Był mało używany

Offline mala_mi Kobieta

Który fotelik Cybexa 0-13kg wybrać?

Zastanawiamy się nad użytecznością bazy (w naszym przypadku). Z reguły jeździmy dwoma/trzema samochodami. W weekendy męża, w tygodniu w zależności od "dostępności". Czy w takiej sytuacji zakup bazy ma sens? Chyba i tak trzeba będzie ją często przekładać. Jeździmy sporo. Wstępnie myślałam o Aton 5 bez bazy. Mogłabym  go kupić w fajnej cenie z wraz z wózkiem. Z drugiej strony, do Atona z bazą 2-fix nie dopłacalibyśmy aż tak dużo. A może dołożyć do Atona Q? Rozkłada się na płasko... Wyjdzie bez bazy w tej samej cenie do Aton 5 z bazą. Czy udało Wam się później sprzedać bazy w fajnej cenie?

Offline sylwiq Kobieta

Apropo fotelika.
Moze ktos chetny odlupic fotelik ten pierwszy
Be safe izi go
300zl

Offline basimir Kobieta

Bazę można zawsze przełożyć, a wpięcie fotelika później łatwiejsze.

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline mala_mi Kobieta

Tylko ile w praktyce zajmuje przelozenie bazy? Bo jeśli tyle samo co przypiecie fotelika pasem, to traci to sens. Bo oprócz wyjscia z niemowlakiem w foteliku, bede musiala isc po baze. Wyjac ja, zapiac.

Offline justyna85 Kobieta

Tylko ile w praktyce zajmuje przelozenie bazy? Bo jeśli tyle samo co przypiecie fotelika pasem, to traci to sens. Bo oprócz wyjscia z niemowlakiem w foteliku, bede musiala isc po baze. Wyjac ja, zapiac.

Lepiej zapinac pasami , mamy też 1 fotelik a 2 auta baza jest w jednym a jak jakas szybka akcja to zapinam pasami i juz. Chyba że wieczorem jak wiem , że potrzebne jest drugie auto to maż przekłada baze

Co sadzicie o foteliku cybex solution s fix?? A moze jakis polecacie w przedziale 15-36. Narazie jezdzimy w cybex sirona ale za niedlugo Emilka w niego przeskoczy wiec Antosia potrzebuje czegos nowego.

Offline mala_mi Kobieta

Bubulina jakbyś sprzedawała Sironę w przeciągu 6-12 msc, to pisz na prv :)

Offline anka332 Kobieta

Co sadzicie o foteliku cybex solution s fix?? A moze jakis polecacie w przedziale 15-36. Narazie jezdzimy w cybex sirona ale za niedlugo Emilka w niego przeskoczy wiec Antosia potrzebuje czegos nowego.
my mamy Dino i jesteśmy zadowoleni

Mala mi bede pamietac jak by co:)