e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 152842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
My nawet w te wakacje nosilismy w tuli starszaka  jak sobie kolano nadwyrezyl, mial wtedy 4lata...tula z nami od prawie 5lat jest i nigdy nie zawiodła, już 3dziecko z niej kozudya i nadal jak nowa...fakt droga ale warta swojej ceny...

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
A czym wozicie dzieci powyżej roku?

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
a czy w tuli można nosić też na plecach ?

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Mozna.
Ale zalecane jest po 1rz.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
nie nie chce teraz, zdecydowanie za wcześnie , tak z ciekawości pytam :)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Moj histerycznie reaguje na.chustę, z tula podobnie. Dobrze, ze pozyczylam i sprawdziłam, bo byly by pieniądze wydane nie potrzebnie.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
A czym wozicie dzieci powyżej roku?

Axkid kidzone  ;)

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Matylda jeździ w Besafe iZi Modular i-Size.
Z tuli byłam bardzo zadowolona i z żalem sprzedałam.

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Moj histerycznie reaguje na.chustę, z tula podobnie. Dobrze, ze pozyczylam i sprawdziłam, bo byly by pieniądze wydane nie potrzebnie.
Moj pawel tez.

U mnie właśnie byla przesiadka do maxi cosi pearl

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Klippan kiss dwa plus

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Lena ma maxi cosi pria 85

Matylda jeździ w Besafe iZi Modular i-Size.
Z tuli byłam bardzo zadowolona i z żalem sprzedałam.
Karola, a Matylda nadal tylem?
Z ciekawosci, kiedy przestawialyscie na jazde przodem? Tak wiem, ze tylem najbezpieczniej :)
Lena sie w ogole nie buntuje z tego powodu wiec chyba do 18ki tak bedzie jezdzila :P

Offline kobietka Kobieta

• maniak
Dziewczyny, szukam nowego fotelika dla Małgosi-118cm wzrostu, 25kg i niestety, w naszym Recaro Young Sport jest jej już ciasno:( Poradźcie coś, co nie zabije ceną, ale będzie bezpieczne.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Nie wiem co kupic...
Kurde sprawa sie kompkikuje ze auto zmieniac bedziemy za rok najpewniej a ten nasz stary szrot jest bez isofix..

No i boje sie ze filip nie zaakceptuje fotela a wizja 4 lat z jednym mnie przeraza...
Chodzi mi tylko o tylem.

No i ceny....

Offline konefqa Kobieta

• Chuck Norris
My mamy axkid kidzone na pasach, u dziadków diono radian na.pasach - ale to wielka krowa jest. W planach ze Nadia pojezdzi do następnego fotelika tyłem. Tych największych juz nie ma tyłem bodajże.

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Karola, a Matylda nadal tylem?
Z ciekawosci, kiedy przestawialyscie na jazde przodem? Tak wiem, ze tylem najbezpieczniej :)
Lena sie w ogole nie buntuje z tego powodu wiec chyba do 18ki tak bedzie jezdzila :P
Jeździ i też się nie buntuje, a podróż do dziadków (min. 3,5 godz.) fundujemy dziewczynom raz w miesiącu.
Mam nadzieję, że zbyt szybko progu wagowego nie przekroczy. Szybciej pewnie będzie głowa wystawać, bo nogi już sobie układa w różnych konfiguracjach ;-)

• Chuck Norris
Sylwia, wydaje mi sie  ze większosc tyłem jest na pasy.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
My parę dni temu kupiliśmy drugiego axkida dla Zosi.Trochę się wahałam czy nie kupić przodem dla Łucji a jej fotel dać Zosi ale na razie Lusia ma jeszcze sporo miejsca wiec obie tyłem.
Sylwia ja jedyne co to Ci polecam grupę na fb ale pewnie znasz :-p
A Filip ma problem z jazda? 
Pamiętam jak z Łucja się bałam a to się okazuje być normalne i fathral e dla dziecka jęźli nie zna innego sposobu jazdy.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Tylko seba hezdzi przodem..
Myskecze mlody rok jeszcze bez buntu pojezdzi.. natomiast za dwa lata moze juz chciec jak sebus co?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Nina też tyłem jeździ i będzie jeszcze długo, bo fotelik ma do 105cm lub 18kg. Z jej tempem wzrostu i wagi pewnie posłuży nam do 5 roku życia ;)

Offline bubulina Kobieta

• maniak
My mamy cybex sierone teraz jezdzi tylem ale powoli sie buntuje ze niema gdzie nozek. Naszczescie to opcja tyl/przodwiec spoko.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Ile Antosia teraz ma?

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Dziewczyny, szukam nowego fotelika dla Małgosi-118cm wzrostu, 25kg i niestety, w naszym Recaro Young Sport jest jej już ciasno:( Poradźcie coś, co nie zabije ceną, ale będzie bezpieczne.
My kupiliśmy Dino montery 2 po super opiniach i fajnej cenie :) mi sie podoba nawet ja swoja dupke zmieszcze

Offline bubulina Kobieta

• maniak
Antosia w sobote konczy dwa latka.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Diono ma tez tani rwf  :)
Ale one sa ogromne bo to amerykanskie co nie

Offline kobietka Kobieta

• maniak
My kupiliśmy Dino montery 2 po super opiniach i fajnej cenie :) mi sie podoba nawet ja swoja dupke zmieszcze
U nas brak problemu z dupka i reszta ciała, problem w ramionach, które ociera się o boczne ochrony glowy:( niestety nie da się już bard, ie wysunąć ich do gory:( Dzięki za nią, oczywiście sprawdzę :)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Sylwia sprawdz tez joie stage
jest tylem na pas
moja siostra kupila dla synka i jechala w nim moja Julia
wygodny

Co do fotelika 15-36kg to ten podobno o ile pasuje do auta i dziecka

https://www.google.pl/search?q=romer+britax+15-36&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwirkNXZlc3YAhWFDcAKHYptAOsQ_AUIESgB&biw=360&bih=560#imgrc=a9yA8mwz-OF-_M:

tylko uwaga! Kazdy kolor to inna cena.

My ten bedziemy kupowac dla starszej.Obecnie w recaro young jezdzi , ale od 2 dni juz na glownym pasie bo ma na wadze juz 18kg dlatego w recaro bedzie mlodsza za jakis czas, a starsza w romer (wydaje mi sie bezpieczniejszy w porownaniu do recaro na glowny pas bo w romer do tego isofix ktory trzyma fotelik)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Joie jest dla mnie mały tzn.wąski
Sylwia macie tam jakiś sensowny sklep chyba, coś Ci doradza :-*
Bubulina ja też mam przód tył ale jak kupowalismy pierwszego to akurat trafiliśmy w cwstochowie na samego Pana Prostego i in mówił ze te foteliki tyl-przód to przodem nie są już takie dobre .tzn ze wtedy bezpieczniej kupić dobry stricte przodem
« Ostatnia zmiana: 10 stycznia 2018, 11:23 wysłana przez elemelka »

Offline bubulina Kobieta

• maniak
Martus pewnie masz racje bo jak cos do wszystkiego to do niczego:)ale wolalam opcje obracana bo gdyby sie bardzo buntowala to bym ja obrucila a tak to dla drugiego kiedts bedzie

• Chuck Norris
Tak te joie zajmuję dużo miejsca a dla dziecka jest go nie specjalnie dużo.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Marta mam.i 8* i tylem.pl
I to samo mi powiedziala babka.. ze te tylem sa supee ale tylem.. natomiast przodem juz nie.
A niw ukrtwam ze chcialam ten co ma justyna tylko ze nie diczytalam ze on na isofix... a ja jeszczd nie mam isofixa w tym szrocie...
No i joie stage wlasnie mi poleca pani alw mnie ta firma nie przekonuje