e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 153081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Cczytam dobrze i zrozumiałam, ze to NOWA GRUPA. Skojarzyło mi sie z blogiem, i to napisałam. Nie każdy musi go znać. Nie stwierdziłam, ze NOWA GRUPA nie powstała. Nie wiem skąd Twoje oburzenie

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Jakie oburzenie? 

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Jaki fotelik polecacie 15-36? Super jakby byl na isofixie i obowiązkowo swoje własne pasy

Fotelik do 36mcy z własnymi pasami to właśnie roemer advansafix. Ma isofix, a pasy ma i takie i takie. Do wyboru.

Moim zdaniem to fotelik idealny :)

http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/advansafix-ii-sict/

ooo dzieki jest super mam nadzieje ze bedzie pasowalm do samochodu

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
właśnie mi uświadomiłyście, że za chwilę muszę Nadii kupić fotelik . ten co ma jest 9-18kg ona ma 15kg już więc czas rozejrzeć się za 15-36kg czy jaki tam jest ten przedział
no wlasnie moj tez 15 kg ma i sie rozladam

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Moja prawie 8 latka - 142 cm i 34 kg jeździ dalej Romerem Kidfix, w drugim aucie mam Graco. Fakt na styk się mieści, ale więcej miejsca ma w Romerze. Teraz jest gorzej bo zimowe ubrania.. Ale widzę, że sporo osób wozi na tym poddupniku  ::) ja nie bardzo jestem za tym.

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
my mamy recaro monza nova i taki sam kupuję dla młodszej. Jest do 36kg, ma dodatkowo gadzet ;) mozna podłączyć muzykę bo ma wbudowane sluchawki :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
No wlasnie. My aktualnie w Romerze 9-18 kg jeździmy,Liwia wysoka jest, czas się rozejrzeć za nowym fotelikiem ... Który jako kolejny polecacie?

Offline lusi251 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 28 04 2012
ha ha jak pytalam z miesiac temu to byla cisza a teraz wszyscy szukaja ;)

anka332 - tam na stronie mozesz wybrac typ auta i Ci pokaze czy pasuje.. u nas nie pasuje  ::)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
U nas też trwają poszukiwania, Kuba kilogramowo ok ale głowa już za wysoko...gorzej, że 15kg jeszcze nie ma :/

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Lusi a jaka to strona ???

Offline lusi251 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 28 04 2012
strona britaxa, ta co podala Zoya
http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/advansafix-ii-sict/

jak przewiniesz w dol to masz auta do wyboru. jak jakis fotelik nie pasuje to tez mozna kliknac i pokazuje jakie pasuja do danego modelu auta

• Chuck Norris
Lusi dziekuje.

Kurcze nooo nie pasuje do naszego auta ten britax :( a chcialam kupic za jakis czas dla mlodszej.No nic poczekam bo i tak chcemy auto zmieniac.

A znacie inne strony z takim opisem jaki fotelik pasuje do danego modelu??

Offline BOZENA28 Kobieta

• Chuck Norris
Ja wczoraj właśnie zakupiłam kolejny fotelik dla młodszej pociechy. Wspomniany wcześniej recaro monza nova 2 seatfix. Dotrwałam nawet 50zl zniżkę na jednej ze stronek www :)

Offline knatalia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.09.11
jaki fotelik polecacie 9-18 bądz 9-25??

Offline nikola/23 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4.10.2008
Jestem na etapie zmiany fotelika mały jeździ teraz w foteliku concord absorbed 9-18kg, wszystko było by ok ale wykurzają mnie pasy które po jednej jeździe wywijają się w każda stronę i trzeba je poprawiać 50 razy dziennie.
Myślałam cos pomiędzy 9-25 lub 9-36 gdyż starszy syn ma od 15kg wiec jak pojedzie młody jeszcze w jakimś foteliku 1-2 lat to później się przesiądzie do tamtego fotelika, byłam dziś w sklepie i jakże "przemiłego" pana spotkałam który chamsko wmawiał mi ze mój 2,5 latek jest za mały na fotelik 9-36 i powinnam mu wybrać od 15 kg (mimo ze tych 15 kg jeszcze nie ma) , ja mu ładnie tłumaczę ze nie chce takiego bo takie foteliki są od ok4 lat a ten z buzia na mnie ze się nie znam...
Polecacie jakieś foteliki w tym przedziale?
Myślałam o Roemer Advansafix II SICT ma ktoś?
Bądź recardo

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Ja mam. Kupiłam na święta. Moim zdaniem to rewelacyjny fotelik. Na nic nie narzekam i wszystkim go  polecam. Mam akurat zdjecie  jak mój syn go użytkuje, ale nie  mogę załadować, bo wyskakują jakieś błędy :(
« Ostatnia zmiana: 26 stycznia 2017, 12:36 wysłana przez Zoya »

• Chuck Norris
Na ogol im mniekszy przedzial wagowy w foteliku tym lepiej.

Ja mojej trzy latce recaro 9-36kg kupilam...
za to z mlodsza mam problem bo jest ryk i wrzask ze tylem nie chce jezdzic ... i nie wiem jaki fotelik jej brac czy 9-18 czy jednak 9-36 ... bym mniekszy kupila tyle ze to do 4lat i teraz nie wiem.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
nikola/23 a Ty czasem nie jesteś z okolic Krakowa, bo jak tak to macie tam fajny sklep ze sprzedawcami do rzeczy, którzy Ci kitu i głupot nie będą wciskać.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Antkowi kupiłam 9-36 kg fotelik i jestem zadowolona, mam spokój z wyborem i wymianą ;) natomiast wadą mojego jest waga, chociaż z drugiej strony ta waga też może uratować. Mieliśmy stłuczkę i fotelik cały, bez szwanku, Antek też.

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Patrycja, a jaki?

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Patrycja, a jaki?
Diono radian rxt
Fajne że mogę go w każdym położeniu i na każdy sposób montować.

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.09.2007
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym isofixem w fotelikach. Obecny samochód ma isofix i planuje kupić trzecie mu dziecku nowy fotelik. Zamierzamy się ze zmianą auta i pytanie czy nowe auto jak nie będzie miało tego mocowania to da rade ten fotelik umieścić w aucie czy trzeba znowu nowy fotelik??
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
auta produkowane od 2006 r maja isofix  ;)
tak podpowiadam bo moze akurat rocznikowo traficie  ;)

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
Justyna będziemy kupować 7 osobowy nie chcemy przekroczyć zbytnio założonej kwoty ale odnośnie isofixa pytam się tak na wrazie co. Różnie to bywa a auto na max 5 lat bo później pewnie znowu zmienimy

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
auta produkowane od 2006 r maja isofix  ;)
tak podpowiadam bo moze akurat rocznikowo traficie  ;)
oj nie wszystkie niestety...

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
A czy ten isofix można doczepić od fotelika??

Offline BOZENA28 Kobieta

• Chuck Norris
my mamy fotelik na isofix i bez problemu używamy go rowniez w famochodzie bez isofixa. jednak mysle że to zależy od modelu.

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
My też mamy isofix, a jak trzeba to się go chowa i jeździ na samych pasach...
Widziałam taka linkę z isofixem dla fotelików bez żeby bezpieczeństwo poprawic...

• Chuck Norris
Z tego co ostatnio czytalam jezeli fotelik ma isofix plus pasy niestety nie mozna tylko na pasy zapiac fotelika.

Tez mam maly z tym problem bo chce zakupic Romer Advansafix II i jest na ifoxik plus pasy.Lecimy do PL na 1.5moesiaca i myslalam ze zabiore ten fotelik- a okazalo sie ze tescia auto bez isofix... i mamy z mezem maly problem.

Offline BOZENA28 Kobieta

• Chuck Norris
Aga myślę że chodzi tu głównie o foteliki z 1grupy.
U nas jest tak jak u żabci, isofix się chowa i jest zapinany na pasy wg instrukcji producenta.
Poczytaj o waszym foteliku, może producent pozwala na taki montaż.