e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 153082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Lusi my dla Julii kupilismy recaro young 1-2-3 i jest naprawde fajny.Jeden minus ze nie mozna normalnie zmienic pozycji

Jeśli masz na myśli recaro young sport to fajny fotelik mój syn jeździł w nim od 10 miesiąca do teraz ma 6,5 roku i nie mieści się w nim w plecach -ramionach chodź jest drobnym dzieckiem. Szkoda ze nie ma regulowanej szerokości ramion w foteliku.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Ja zamówiłam roemera advansafix II sict.
We wtorek będzie u mnie :)

Offline lusi251 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 28 04 2012
ja poki co odlozylam temat na po swietach..

wybralam po godzinach szukania i czytania britaxa evolve 1-2-3..

ale po przymierzeniu w sklepie odpadl od razu.
maksymalna wysokosc zaglowka byla juz teraz na styk u Klaudii..  ::)  wiec gdzie to ma sluzyc do 12r.z. lipa

Offline kasia_1979 Kobieta

• zapaleniec
lusi a nie podnosilo sie do gory?

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Glowa w tych fotelikach moze wystawac.Nie wiem ile ,pewnie ktos kto sie zna odpowie.
A patrzalas recaro?

Offline lusi251 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 28 04 2012
podnosilo sie. owszem, ale na najwyzszym mozliwym ustawieniu bylo na styk dla mojej prawie 4latki wiec odpuscilam sobie :/
dla porownania pokazano nam jakies zwykle graco 2-3 i tam juz byl duzo wyzej zaglowek.

jak to glowa moze wystawac? chyba ze nieznacznie? w koncu po cos te oslony sa zeby glowa byla miedzy nimi

recaro nie patrzylam. pojechalam z planem kupna tamtego britaxa.. a wyszlo marnie.
odkladam temat na 'po swietach', moze cos w promocjach bedzie.. a jak nie to kupie jakis zwykly bezpasowy od 15kg i tez bedzie dobrze

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
My kupilismy Karolowi recaro milano.

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Jaki fotelik polecacie 15-36? Super jakby byl na isofixie i obowiązkowo swoje własne pasy

• Chuck Norris
Ania nie spptkalam się z takim 15-36 ze swoimi pasami. My w tym przedziale wzielismy recaro milano na isofixie.

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
A ja mam pytanie. Bo siostra musi kupić właśnie taki fotelik. I tak dumamy.

Moj samochód nie ma systemu isofix, fotelik więc, musi byc montowany na pasy. Czym wiec przypiac dziecko w takim foteliku 15-36. Czy ja zle myślę. I po prostu fotelika nie mocuje sie do samochodu. Tylko dziecko siada w forelik zapina sie pasy i wszystko?

• Chuck Norris
Dokładnie ,bo w starym samochodzie nie mam isofixa i tam mam maxi cosi rodi XP , on ma dodatkowy zaczep o zaglowek.

• Chuck Norris
Czyli w przeciegu trzech lat wypadaloby zmienic samochód :P

Siostra ma isofix, takze tyle dobrego.

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny a kiedy zaczelyscie zapinac dziecko pasem a nie pasami w foteliku?
Moja Julia jezdzi w recaro young i zapinam Ją pasami od fotekika,ale zastanawiam sie czy czasem juz nie mozna pasem?Tyle ze opcja pasy w foteliku chyba bezpiecznieksza??Tak orientacyjnie.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Jaki fotelik polecacie 15-36? Super jakby byl na isofixie i obowiązkowo swoje własne pasy

Fotelik do 36mcy z własnymi pasami to właśnie roemer advansafix. Ma isofix, a pasy ma i takie i takie. Do wyboru.

Moim zdaniem to fotelik idealny :)

http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/advansafix-ii-sict/

« Ostatnia zmiana: 28 grudnia 2016, 22:28 wysłana przez Zoya »

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
a ja mam pytanie do mam starszych dzieci.
mój 8 latek jest duży - ma 146cm (od września przybyły mu 2cm) i waży ponad 36kg, rośnie bardzo szybko... ma fotelik ale że muszę najmłodszej zmienić to myślę co ze starszym.. w czym wozicie szkolniaków?

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Ela ja bym go juz chyba na poddupnik dala. Moj 8 latek prawie o polowe mniejszy a i tak juz mi dziwnie wyglada w tym foteliku

♡ Szymon & Leon ♡

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Wysoki chłopak i chyba faktycznie już za długo nie pojeździ w foteliku :-)

Ja mam jakiegoś pecha, bo już trzeci tydzień czekam na fotelik dla Matyldy. Ma być po nowym roku, a ze 0-13 już sprzedany, to musi jeździć w romerze po Tosi  >:(

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
caril,a jaki wziełaś dla Matyldy???? My nadal w pierwszym,tylko pompon od czapki wystaje;-)))))Mam jeden od znajomych do jednego auta,a do drugiego właśnie szukam.....

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
a coś mi się obiło o uszy,że poddupniki wycofane.....chyba,że to w Ire????

• Chuck Norris
Caril jak chcesz to Ci pożyczę ten drugi fotelik. Moja mila już nim mie jezdzi

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Właśnie Caril co wzięłas dla Matyldy?
Ja trzymam kasę z chrzcin na fotelik, na pewno tyłem ale teraz jest większy wbor niż przy Łucji

• Chuck Norris
Dziewczyny a ktoras potrzebuje fotelik 1 maxi cosi? Bazę idofix i fotelix romer 9-18? Jako drugi do drugiego auta to mogę odsprzedać symbolicznie

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Znów padło na BeSafe, model izi modular.
Nie mieliśmy wielkiego wyboru z rwf, bo auto mojego męża to dosłownie "Matiz w kombi", nie obrażając właścicieli Matizów. Albo nic nie wchodziło, albo ja nie wchodziłam do przodu, albo na krzywej kanapie się bujało.

Dzięki Ela, ten Tosi jest ok. Liczę, że namówię R. na zmianę, żeby w obu autach miała rwf. Do mojego czołgu wejdzie wszystko B-)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
właśnie mi uświadomiłyście, że za chwilę muszę Nadii kupić fotelik . ten co ma jest 9-18kg ona ma 15kg już więc czas rozejrzeć się za 15-36kg czy jaki tam jest ten przedział

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Ela to w czym teraz wozisz Mile?

♡ Szymon & Leon ♡

• Chuck Norris
W romerze magdy. A magde w marcina

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
A to nie jest tak, że po 135 cm nie potrzeba już fotelika dla dziecka. Proszę niech mnie ktoś oświeci w temacie.

Jest nowa grupa na fb - Zapytaj Osiem Gwiazdek- Wszystko co chcesz wiedzieć o fotelikach dla dzieci

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

• Chuck Norris
Blog osiem gwiazdek jest juz jakiś czas w sieci. Polecam jeszcze foteliki.info na youtube.

• Chuck Norris
W Polsce do 150 cm

Poddupnik powyżej 22 kg i chyba 126 cm ale tutaj nie jestem pewna

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Blog osiem gwiazdek jest juz jakiś czas w sieci. Polecam jeszcze foteliki.info na youtube.
To nie jest blog, bo o tym wiem i śledzę od kilu lat również na fb. Karolina czytaj dobrze. To jest NOWA GRUPA powstała 20 grudnia czyli 9 dni temu. Mogą publikować tam wszyscy i zadawać pytania. Tytuł, który podałam wpisz sobie na fb.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera