e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 171022 razy)

Offline japcio Kobieta

na 2 irlandii

A ja już wiem, co to jest druga Irlandia  8)

Offline MARTKA Kobieta

Recaro Milano braliśmy pod uwagę,  ale nie ma odchylanego siedzenia.

Japcio to dobrze ze wiesz hihi ; P.
Ojj my tak tu gadamy.W koncu Irlandia dzieli sie ba ta z euro I funtami ; P.

Offline anulla_p Kobieta

pierwszy raz słyszę ale od razu wiedziałma o co chodzi :D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Recaro Milano braliśmy pod uwagę,  ale nie ma odchylanego siedzenia.
Cenna uwaga! ;) aczkolwiek mojego sześciolatka to nie interesuje bo nie sypia w drodze
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline Daruda Kobieta

nadziejoko, ja też te dwa pierwsze właśnie mam na oku, za sprawą dziewczyn,ktore mają rówieśników Alana, ułatwiły mi sprawę, choć nie wiem czy nie utrudniły, bo ciężko na prawdę z nimi w Ire;-))) przy okazji tylko musimy przymierzyć oba do auta i kupujemy;-)

ja mam troszkę czasu, zanim Klara osiągnie magiczne 9 kg! ::) wtedy ona pójdzie do Kai Romera king plus a Kaja wsiądzie do Kamilowego recaro Young sport ;) Młody dostanie fotelik od 15 kg ;) pytanie który ???
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Polecam Concord Transformer XT. Naprawdę mega solidny fotelik. Mamy też ten drugi dla syna bardzo w porządku ale oczywiście zawsze zapominam nazwę  :p

Offline japcio Kobieta

Daria, jak byłaś w PL, mogłaś oblukać naszego Kidfixa - jestem mega zadowolona.

Offline Daruda Kobieta

japcio, tylko,że my i tak do nowego auta musimy zmierzyć.....

Offline Katrinka Kobieta

Ja też mam Romera Kidfixa i bardzo jestem zadowolona, córcia też :)

A teraz zastanawiam się nad fotelikiem 0-13 kg, wczoraj oglądałam besafe naprawdę był fajny, w porównaniu np.z maxi cosi. I nie wiem, może też romera wziąć ..
W domu mam po siostry dziecku espiro multi, ale mnie nie przekonuje i go sprzedam a kupię jakiś 4*. Który polecacie?

Offline japcio Kobieta

japcio, tylko,że my i tak do nowego auta musimy zmierzyć.....

Ale książę by zasiadł i zobaczył, czy mu wygodnie :)
Kupując fotelik patrzyłam na listę aut, do których pasuje. Zamawiałam przez net, nie widząc go wcześniej na żywo.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Japcio to ja tak samo. Nie mierzyłam nigdy do auta i na szczęście pasują.

Katrinka już się rozglądasz za zakupami dla maleństwa? Ja mam cykora, nic nie oglądam na razie, a potem się obudze z ręką w nocniku :P

W sumie musimy kupić wózek, fotelik, jakieś ubranka, ogólnie wyprawkę. Leżaczek, matę czy karuzelę mam po starszych dzieciach, ale trochę pewnie bedzie do kupienia.

Polecam Concord Transformer XT. Naprawdę mega solidny fotelik. Mamy też ten drugi dla syna bardzo w porządku ale oczywiście zawsze zapominam nazwę  :p
Aniu, Kamil wziąłby go już za samą nazwę, a konkretnie drugi człon :D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
No to się nie zastanawiaj, hahaha :)

Offline Katrinka Kobieta

Ania byłam z córką akurat po rajstopy w sklepie, a przy okazji pooglądałam. A wszyscy tacy mili to porozkładali mi wózki, foteliki  ;)
ja w sumie mam to do kupienia plus drobne akcesoria.
Oglądałam Murę i nie ma szans, za ciężka. Dobre wrażenie wywarł na mnie nowy x lander xa, dla męża to typ nr 1 ;) chciałam się zmieścić w max 2 tys z wózkiem i fotelikiem także spokojnie. Inne moje typy odpadły bo spacerówki małe, albo koła małe.. ale jeszcze jest czas ;D

Offline doksik86

Katrinka, Romer Baby safe jest bardzo fajnym fotelikiem z regulowanym zagłówkiem i dobrą ochroną własnie okolic główki i karku.
Co do wózków- mutsy ;)

Offline Katrinka Kobieta

doksik mutsy już miałam nie chcę takiego samego ;) ale teraz widzę jane muum z nowej kolekcji 2015 ;D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Katrinka patrz, patrz a ja chętnie zgapie :p

Tez za dużo nie chciałabym wydać...

Dziewczyny nie oglądacie filmików jak w testach wypada fotelik? Nas filmik o Concordzie (ten co się też na boki powiększa jak dziecko rośnie) zniechęcił do fotelika.

Offline Katrinka Kobieta

chiquita_84 ja oglądam. Dlatego nie chcę kupować bez testów.

Ania  ;D

Marta oglądam. Jaki Ty masz fotelik dla Nikoli?
Fotelik fotelikiem ale trzeba się też nauczyć zapinać dziecko w tym foteliku. Szlag mnie trafia jak słyszę, że dziecko samo się wyswobadza z pasów :( :(  Ja mojej szwagiszwagierki nie mogę"nauczyć" zapinać prawidłowo synka. Albo ona jest niemądra albo ze mnie taki beznadziejny nauczyciel :( :(

Monze 2, chociaż jak mąż gwałtownie zwrócił autem to Noe podobało mi się trzymanie ciała. Drugiej strony dla starszych dzieci nie robi się już tak zabudowabyvh fotelików jak te z 5punktowymi pasami. Chociaż słyszałam że jeden taki istnieje dla starszakow

My zanim kupiliśmy fotelik obejrzeliśmy chyba z milion filmów jak fotelik zachowuje się przy zderzeniu czołowym i bocznym sporo takich filmików było po rosyjsku. Widok fotelika który wg gwiaZdek jest faworytem, a na filmiku Gniezno się jak zabawkowwy dZiała na moją wyobraźnię

Offline japcio Kobieta

Pytanie nieaktualne. Zaryzykowałam i zamówiłam Caretero Ibiza. Trafiłam na darmową dostawę w sklepie Mall.pl i zapłaciłam tylko 222 zł.

Czekałam ponad 2 tygodnie na fotelik i nie wytrzymałam - anulowałam zamówienie. Nie polecam sklepu mall.pl - sprzedają towar, którego nie posiadają fizycznie. Winę zwalają na dostawcę. Jestem zła, bo zostałam bez kasy i nadal bez fotelika :( Ciekawe, jak długo będą mi zwracać kasę na konto.... No i muszę poszukać innego fotelika..... super normalnie.......

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Co za chamstwo!  Nienawidzę czegoś takiego!

O kurde! Co za sprzedawca! Niech tylko odda ta kase.
Magda, a w sklepie nie lepiej kupic? Szybko i nie czekasz.

Offline japcio Kobieta

Już zamówiłam w Oleole - odbiór jutro w Bydgoszczy. Wzięłam za pobraniem, żeby, odpukać, wiadomo :)

Offline Daruda Kobieta

Japcio, my się zdecydowaliśmy jednak na Kidfixa , jak do tej pory super;-)))

Offline masumi85 Kobieta

Już zamówiłam w Oleole - odbiór jutro w Bydgoszczy. Wzięłam za pobraniem, żeby, odpukać, wiadomo :)
Polecam ten sklep, zamawialam juz u nich i rzeczywwiscie szybko i bez problemow.
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013