e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 171182 razy)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
Agulla, a dlaczego chcesz mieć fotelik tyłem do kierunku jazdy? Mi się wydaje, że to niewygodne. Te starsze fotelik są już z wysokim oparciem i jak np jedziesz z przodu, a dziecko z tylu, to nawet nie będzie jak zerknac na dziecko, bo będzie zasłonięte oparciem. Może się mylę, ale tak mi się wydaje.

nie widze w tym problemu  ;) my wlasnie zakupilismy lusterko ktore sie montuje na zaglowek tylnego siedzenia i problem z glowy  ;D
ps. lusterko ksztowal grosze  :D

A ja nigdzie nie widze czy ten fotelik ma test plus ... w ogole malo w necie o tym foteliku.
Za to britax o ile dobrze pamietam to ma ten test.

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
no wlasńie zdaje mi sie ze nie ma testu plus  :-\ ale moge sie mylic

Offline hany81 Kobieta

Zamówiłam, wszystko super sprawnie i szybko, więc polecam zakupy na Tosia.pl :ok:[/color]

a jaki wzięłaś- microfibre,bellini punched,bellini soft?? NIe wiem czym się różnią te materiały

Dzidisj mielismy kupic britax duofix ... ale jest bardzo plytki I maly.Od razu odpadl ;/.Rozczarowalam sie ..

Teraz mamy problem z mezem.
Dwa dni temu igladalismy cybex sirena I jest swietny.Duzy,gleboki.Tylko ta cena.
Ktiras z Was ma ten fotelik??

Offline japcio Kobieta

W końcu zdecydowaliśmy się na nowy fotelik od 15 kg - jedzie do nas romer kidfix
http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-kidfix-romer-isofix-prezent-i4287309732.html  kolor dark grape

Ktoś tutaj chwalił - nie pamiętam, kto ;) Oby się sprawdził, bo jak nie to sobie przypomnę i dam lanie :)

Offline Zoya Kobieta

To chyba o mnie mowa  8)
Chociaż ja mówiłam o wersji sict, ale to praktycznie to samo ;)

Offline japcio Kobieta

:)

Zastanawiałam się nad tą wersją z bocznymi "balonami", ale zajmują miejsce. A ja często jeżdżę z tyłu między fotelikami i każdy cm się liczy ;)

Offline Zoya Kobieta

Jak używam ten fotelik od czasu do czasu (jest w drugim aucie) to te balony wydają mi się zbędne, a miejsca faktycznie trochę zajmują... Fotelik bez nich i tak jest bdb fotelikiem.

Offline mikoala

Ja mama kid fix sict i jak bym jeszcze raz wybierała to bez tych wzmocnien bocznych.
Jeżeli chcielibyśmy z tyłu posadzić jeszcze dwie osoby dorosłe to ta środkowa nie będzie miała wygodnie.
Mimo, że fotelik jeździ w aucie typu minivan to przy zamykaniu drzwi dobijają do fotelika.
Przewrażliwiony maż ponaklejał sobie osłony na drzwi coby nie porysować tapicerki auta.
Poza tym fotelik jest idealny

Offline gagatka Kobieta

Zamówiłam, wszystko super sprawnie i szybko, więc polecam zakupy na Tosia.pl :ok:[/color]

a jaki wzięłaś- microfibre,bellini punched,bellini soft?? NIe wiem czym się różnią te materiały
Mam reflex z odpowiedzią co? :P Ja wzięłam Graphite (bellini soft) - jak pytałam pana przez telefon to mówił, że te materiały niewiele się różnią, widzę, że wcześniejszy fotelik kupowany dla Łucji ma materiał taki bardziej "meszkowaty" - model Silver (microfibre), a ten jest gładszy.

Dziewczyny musimy już zmienić Nikoli fotelik bo przestaje nam się mieścić i pasy ją kiepsko trzymają.
Jaki fotelik dla 4 latki polecacie? Przeglądałyście jakieś testy, coś podpowiecie może?

Offline japcio Kobieta

Ja kupiłam Romer kidfix - faaaajny :) Polecam!

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
I ja polecam Concorda transfofrmer XT lub Cybex Solution X2.

Offline Katrinka Kobieta

Ja też mam Romera Kidfix już 2 lata i jest super ;D

Dzięki. Muszę jeszcze posprawdzać jak wypadają w testach

Przeanalizowałam testy, obejrzałam foteliki na żywo, wpasowałam w nie dziecko i dumam nad dwoma fotelikami:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=Monza+Nova+2+Seatfix&search_scope=category-82713

http://allegro.pl/fotelik-romer-kidfix-xp-sict-15-36-kg-gratisy-i4306249313.html

Macie znacie?
Bo Kidfix różni się od Kidfix Xp sict tą nakładką na pas? Rozumiem, że wy jej nie macie?

Mamy Kidfix (bez XP)- chwalimy sobie :D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline japcio Kobieta

Bo Kidfix różni się od Kidfix Xp sict tą nakładką na pas? Rozumiem, że wy jej nie macie?

I xp ma takie jakby "głośniki" po bokach.

Ja już pisałam - mamy kidfix. Kupiłam z polecenia forumowego i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam na tej aukcji, kolor DARK GRAPE http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-kidfix-romer-isofix-prezent-i4287309732.html

doczytałam, dooglądałam na youtubie i jednak zamawiamy recaro ma poduszki powietrzne i dodatkową ochronę na biodra - obyśmy nigdy nie musieli "testować" jego gwiazdek bezpieczeństwa ::)

aż dziw bierze, że wózkowy wątek jest tak aktywny a fotelikowy taki cichutki, bo z wyborem wózka nie miałam takich dylematów jak z wyborem fotelika  ::)

Offline mikoala

U mnie romer kidfix sict wygrał z recaro monza po przymierzeniu obu do auta i wpakowaniu dziecka do nich.
Wziełam romera dlatego , że lepiej dopasowywał sie do kanapy w aucie i sie tak nie "chybotał". Właśnie teraz juz nie pamietam, czy aby przypadkiem w recaro nie jest na stałe oparcie sztywne.

Offline joannaM Kobieta

chiquita_84 też wybieraliśmy z tych dwóch Kidfix i Monza.
 kidfix odpadł przy próbie zamontowania go w samochodzie, monza leży super.

--------------------
Sprzedaję fotelik Maxi Cosi CabrioFix + baza FamilyFix
On 2011
Ona 2013

My mamy. Przy gwaltownym nawracaniu nikoli ciało było dość luźne w foteli ku. Moim zdaniem boki kiepsko trzymają ciało. i pas nam się zawija w tym czerwonym uchwycie do prawidłowego prowadzenie a pasa.

Offline japcio Kobieta

Jakby komuś wypadało dziecko z fotelika to można dokupić taki pas http://www.e-swiatdziecka.com.pl/dodatkowy-pas-mocujacy-foteliki-15-36kg-belt-upp

Offline Daruda Kobieta

maggi, zapytaj Mai i caril, bo one ttez chyba sa posiadaczkami tego fotelika, Maja na pewno, bo sama się nad nim zastanawiam;-)))

Offline .caril.

Zgadza się, Tosia od tygodnia jeździ w nowym.
Polecam podjechać do sklepu i przymierzyć kawalera. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym doradztwie to odwiedź bebe club kiedy w pracy będzie Pan Paweł - ma największą wiedzę w Szczecinie i jego obsługa jest rekomendowana przez rozsławiony na forum blog fotelikowy :)

Mieliśmy trzy typy i już po przymiarkach w sklepie lista się zawęziła do dwóch. Przymiarka do auta rozstrzygnęła konkurs.
Co chciałabyś wiedzieć?

Offline Daruda Kobieta

caril,a podaj proszę pozostałe dwa;-))) nie powiem,że bardzo ułatwisz mi zadanie;-)))