e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózki :D  (Przeczytany 272901 razy)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Odp: Wózki :D
17 sierpnia 2018, 14:33
monijane zgadzan sie :)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
17 sierpnia 2018, 20:36
Monijane ja szukałam, właściwie nie możliwe do zrealizowania. Lub tez jak zwyykle mieszkam na zadupiu, w którym nic nie mozna  ;D

Ania ja ten.wózek tez kochałam, ale w tej chwili mnie tylko wkurza. Zajmuje miejsce ktorego nie mam.

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
17 sierpnia 2018, 21:12
Z perspektywy czasu na pewno nie kupowałabym wózka 3w1, a to tylko z tego względu, że jak dziecko już nadaje się do spacerówki, to lepiej mieć coś małego, w sensie jeden ruch ręki i wózek złożony, a nie jakieś odpinanie części spacerowej i potem zabawa ze stelażem...
Szukałabym gondoli z fotelikiem.

Na szczęście spacerówka z naszego wstępnie wybranego Cybexa składa się razem z siedziskiem, nie ma potrzeby wypinania go :) ale zobaczymy jak to będzie w praktyce.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
17 sierpnia 2018, 22:02
Nie mam pojęcia jaką spacerówkę kupić dla Leny. Nie chcę już mojej mury 4 plus. Chcę coś innego, coś co lepiej się składa i zajmuje mniej miejsca.

Joie jakoś mi się przestał podobać  :glupek:

Chciałabym coś fajnego, coś co lekko się prowadzi (valco jest okropny w porównaniu do mury, która skręca prowadzona jednym paluszkiem) i ma składane siedzisko. I najlepiej większe koła niż jakieś mikro kółka bez amortyzacji...

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
17 sierpnia 2018, 22:40
Może mutsy nexo? Widziałam u koleżanki i fajnie wyglądał.

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
17 sierpnia 2018, 23:04
Nexo jest bardzo zwrotny i maly po złożeniu. Tylko siedzisko tez male/wąskie sie wydaje 

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
17 sierpnia 2018, 23:24
A snap ?
Jest lekki ,siedzisko duze.

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
18 sierpnia 2018, 09:28
Monijane ja szukałam, właściwie nie możliwe do zrealizowania. Lub tez jak zwyykle mieszkam na zadupiu, w którym nic nie mozna  ;D

Ania ja ten.wózek tez kochałam, ale w tej chwili mnie tylko wkurza. Zajmuje miejsce ktorego nie mam.
Rozumiem :) my trzymaliśmy w garażu więc nam nie przeszkadzało ale czas na sprzedaż przyszedl

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
18 sierpnia 2018, 09:28
Z perspektywy czasu na pewno nie kupowałabym wózka 3w1, a to tylko z tego względu, że jak dziecko już nadaje się do spacerówki, to lepiej mieć coś małego, w sensie jeden ruch ręki i wózek złożony, a nie jakieś odpinanie części spacerowej i potem zabawa ze stelażem...
Szukałabym gondoli z fotelikiem.

Na szczęście spacerówka z naszego wstępnie wybranego Cybexa składa się razem z siedziskiem, nie ma potrzeby wypinania go :) ale zobaczymy jak to będzie w praktyce.

z jedo tym też można składać razem spacerówkę że stelazem. Nie trzeba zdejmowac

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
18 sierpnia 2018, 09:30
Nie mam pojęcia jaką spacerówkę kupić dla Leny. Nie chcę już mojej mury 4 plus. Chcę coś innego, coś co lepiej się składa i zajmuje mniej miejsca.

Joie jakoś mi się przestał podobać  :glupek:

Chciałabym coś fajnego, coś co lekko się prowadzi (valco jest okropny w porównaniu do mury, która skręca prowadzona jednym paluszkiem) i ma składane siedzisko. I najlepiej większe koła niż jakieś mikro kółka bez amortyzacji...
ja polecam camarelo eos albo elf. Dla mnie wózek ideal - elf to lepsza wersja eosa bardzo dużo moich znajomych i pół miasta jeździ i nie spotkałam się z negatywna opinia

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
19 sierpnia 2018, 21:50
Ja snapa prowadzę jedna ręką :) ale mam Pompowane koła. Fajny jest babyhome vida

Offline malinowa__mamba Kobieta

• Chuck Norris
25 maja 2019, 14:46
Laski laski...jaki wozek na wakacje samolotem dla roczniaka?

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
25 maja 2019, 17:40
Ja latalam z Baby jogger city tour. Ale chyba od kiedy Lena miala 18mc, chociaz dla roczniaka tez powinien sie nadac.
Jest bardzo lekki, sklada sie na plasko i ma specjalny pokrowiec w formie plecaka. Spelnia wymagania bagazu podrecznego wiec zabieralam go normalnie do kabiny samolotowej i miescil sie w tym schowku nad glowa.