Autor Wątek: Żabcia zdaje relację ze swojego ślubu  (Przeczytany 4831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Żabcia zdaje relację ze swojego ślubu
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Lipca 2006, 08:28 »
śliczne zdjęcia macie więcej???
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Żabcia zdaje relację ze swojego ślubu
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Lipca 2006, 15:30 »
tylko tyle fotek z pleneru? Niemożliwe ... chyba, że plener trwał 15 minut to się zgodzę.
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline -SpinkA-

  • mama do kwadratu :))
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 580
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.06.2006
Żabcia zdaje relację ze swojego ślubu
« Odpowiedź #32 dnia: 31 Lipca 2006, 18:31 »
Żabeczko nasza dużo miłości, szczęścia i zaufania w drodze przez życie ze wspaniałym mężem :)
[/size][/color]

 :Daje_kwiatka:    :Daje_kwiatka:    :Daje_kwiatka:    :Daje_kwiatka:    :Daje_kwiatka:  


Powiem Ci że należysz do tego rodzaju pechowych ludków co ja - wydaje się, że ślub to łatwa sprawa, innym idzie ok a tu tylko Ciebie spotykają problemy.... Trzeba podnieść wysoko czółko i do przodu! Ty się tak zachowałaś, gratulacje   :brawo:    :brawo:    :brawo:  Nie można im pokazać, że mogą z nami pogrywać jak chcą i współczuję Ci tych przykrości, naprawdę.
Zdjęcia bardzo ładne i .....co my tu mamy? Asia z forum? Bardzo miło pooglądać Was razem foremeczki jak się pysznie bawicie.
Żabko delektuj się tą piękną chwilką - wklejej fotki!
Gratuluję żonko :) :)

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Żabcia zdaje relację ze swojego ślubu
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Lipca 2006, 19:42 »
żabciu kochana...zak dawno tu nie zaglądałam ale trudno w terenie o dostąp do netu...
jestem zachwycona tym jak w cudownie wyglądaliście!!! piękna sukienka i żadna ciotka dewotka mi tu nie powie czegoś złego, ja jestem pod ogromnym wrażeniem, cudowna Para młoda!!! Szkoda że tyle przykrych sytuacji spotkało was z strony organizatorów w restauracji....zapomnijcie o tym a pamięŁtajcie o tych najmilszych i najpiękniejszych momentach których na 100% było dużo dużo więcej!
Gratuluję Wam!! teraz niech życie was rozpieszcza, przeszkody pokonujcie jednym podskokiem z lekkością motyle, niech wasza miłość, ta obrączka włożona na palec zawsze będzie dla was podporą w trudnych chwilach i daje siłę do kroczenia wciąż naprzód!  :serce:
jeszcze raz wszystkiego dobrego..acha i chcę więcej zdjęć...super są te co wkleiłaś...zwłaszcze te 3 maczki  :mrgreen:
czekam aż szczęście powróci...