e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: poprawiny  (Przeczytany 32622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aga8207 Kobieta

Odp: poprawiny
23 Sierpnia 2008, 21:02
My nie będziemy robić poprawin.
Wesele znaczy ślub jest o 15 więc będzie wystarczająco dużo czasu żeby się wybawić do rana. Rano planujemy jedynie śniadanie dla gości potem żegnamy się i spokojnie dochodzimy do siebie :)

Offline wild_rose Kobieta

Odp: poprawiny
14 Września 2008, 21:59
My tez chcemy zrobić poprawiny, ale nie wiem jak się za to zabrać, przecież trzeba wcześniej wiedzieć ile osób zdecyduje się przyjść, nie ukrywajmy każda z nas liczy(ła) się z kosztami.  Jak zapytać gości czy będą na poprawinach? Umieścić to już na zaproszeniu? Czy np podczas wesela porozmawiać z każdym chwilkę i zapytać grzecznie? Jak to było u Was??

Mamy ten sam problem... Chcemy zrobić poprawiny przy ognisku i boję się, że większość osób może uznać, że skoro poprawiny są takie "nieoficjalne" to może swoją decyzję o pojawieniu się na nich podjąć tego samego dnia, uzależniając ją od samopoczucia. Brzmi to może dość rozsądnie, ale dobrze jest jednak wiedzieć czy będziemy się bawić w gronie 5, 10 czy 20 osobowym... ;)

Offline Olaa Kobieta

Odp: poprawiny
15 Września 2008, 19:49
Nigdy nikt jednoznacznie się nie określi. Zależy jak dadzą sobie goście popalić na weselu.
A poprawiny, jak to poprawiny...
Jedni nie przyjdą wcale, inni tylko na obiadek, a reszta będzie się doskonale bawić :)

Offline obserwator

Odp: poprawiny
6 Marca 2009, 14:53
Kiedyś wesela wszystkie były z poprawinami. Teraz zależy od zasobności kieszeni, od gości przyjezdnych, od sali w której jest wesele. Są lokale w których nie zgadzają się na poprawiny :)

Offline paooolka Kobieta

Odp: poprawiny
10 Marca 2009, 15:16
sama zwracałam uwage czy lokal organizuje poprawiny. musialam zrezygnowac z jednego miejsc z tego wzgledu. moja rodzinka lubi długo swietowac :)