Autor Wątek: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było  (Przeczytany 2121338 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #450 dnia: 26 Czerwca 2007, 07:15 »
eli taką jak ty masz ścianę to ja mam sypialnię  ;D a podłoga jak się nazywa (to panel)?
więcej, więcej prosimy  ;)

lea do tej łazienki doszła szafa z mlecznego szkła i aluminium, będą lustra i zmieniamy kolor źródeł światła na cieplejsze. 
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #451 dnia: 26 Czerwca 2007, 08:52 »
nadzieja, podloga to panele witexu teakowe. firma która je nam zakladala to ta sama od drzwi  >:(
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #452 dnia: 26 Czerwca 2007, 10:03 »
Nam na szczęścia panele kładzie inna firma niż od drzwi i dzięki Bogu bo drzwi do tej pory nie prezsły odbioru u naszego kierownika budowy :-\

Ładne te wasze panele. Wszędzie macie takie same?
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #453 dnia: 26 Czerwca 2007, 10:09 »
taak...wszędzie takie same. są naprawdę fajne bo ani za jasne ani za ciemne..
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #454 dnia: 26 Czerwca 2007, 10:15 »
Nam kładą Wenge ale tylko w salonie. Salon z jadalnią i kuchnią są na jednej otwartej powierzchni a podłogę w kuchni i jadalni mam jasną waniliową. Chciałam coś kontrastowego :D.
Wkleję zaraz zdjęcia tej srebrnej łazienki z zamontowaną już szafą i będzie już widać różnicę :)
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #455 dnia: 26 Czerwca 2007, 10:29 »
Elcia my u nas w pokoju też mamy panele- ni ciemne ni jasne...a kolor nazywa się Styl Country ;) ;) ;). A to okno??? Jak je tylko zobaczyłam- to od razu pomyslałam,że już bym siedziała na parapecie i kawusie piła ;D ;D

Acha!!!! Nie widziałam nigdy wcześniej kafli kładzionych jeden przy drugim (jakaś taka mało doświadczona jestem... :oops: :oops: ) więc o fotkę poproszę:P:P

Nadzieja- wiesz,że fotki to coś co foremki lubia najbardziej...więc czekamy na fociaki....

a.katarzynaskąd ja to znam?? Jak wybieraliśmy kolor do pokoju to prawie godzinę stałam i wybierałam....a bo może taki..albo taki.... ;D ;D ;D

 
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #456 dnia: 26 Czerwca 2007, 10:31 »
Wkleję zaraz zdjęcia tej srebrnej łazienki z zamontowaną już szafą i będzie już widać różnicę :)
przed szafą:



z szafą:



Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #457 dnia: 26 Czerwca 2007, 10:39 »
nadzieja fajnie sie prezentuje - to luxfery (nie wiem jak to sie pisze) są ??

Ela jakie cudne okna - do samej podłogi - wiem, że mycia jest więcej, ale jak na mnie to one robią mega wrażenie - jak idę do pracki zawsze podziwiam  ;D ...............................  ciemne panele - tez super pomysł, ale za ciemna ścianę to Ci się należy  :brawo:

Podobuje mi się a co tam - ja to się chyba z powołaniem minęłam - niesamowicie kręci mnie urządzanie mieszkań  ;)

Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #458 dnia: 26 Czerwca 2007, 10:46 »
Kasia, a o której chadzasz do pracy? i o której wracasz? ;)
Anitka, ja się dziś przy tym oknie malowalam bo jakoś tak mi bylo tam najjaśniej... :) fotka kafli bedzie wieczorem :)

Nadzieja, te szafki są odjechane...! ja wlasnie szukam inspiracji co do zabudowy jednej ze scian w lazience. Robione byly na zamówienie? napisz coś więcej.
a kafle na ścianie to są takie a'la rdzawe? takie z polyskiem srebrnym, mieniące się?
ja mam podobne w kuchni i na korytarzu. są czekoladowe i mienią się takim srebrem. wyglądają jak blacha! ale zdjęcie tego nie odda więc nie wklejam
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #459 dnia: 26 Czerwca 2007, 10:51 »
a.katarzyna zgadza się to są luxfery po obu stronach lustra(którego nie ma ;) )
Ciemne podłogi są piękne tylko strasznie na nich kurz widać. Trzeba będzie codziennie na mopie latać. :-\

eli ta szafa jest bardzo pojemna, ma dużo półek i będę mogła w niej trzymać zapasy higieniczne. Robił mi ją stolarz. Jak ją wypucuję to będzie jeszcze fajniej wyglądać, no i dojdą te lustra. Myślę, że będzie fajna w całokształcie i gotowa.
Te płytki są dokładnie takie jak opisałaś Marconi seria LOFT, pięknie się mienią.
W pprzedsionku mam też takie na podłodze tylko czekoladowe i mienią się na rdzawo, do tego dołożyłam dekory - bursztynki. Ślicznie to wygląda :D
Wklej zdjęcie swoich to porównam sobie a jak moje już rozkleję (łażą mi jeszcze w buciorach i nie chcę stracić tych dekorów zanim się wprowadzę) i umyję to zrobię zdjęcie i wkleję ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2007, 10:57 wysłana przez nadzieja »
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #460 dnia: 26 Czerwca 2007, 11:15 »
Elu od 7 do 19 lub od 19 do 7  ;D

nadzieja - nie ma nie ma - ale będzie  ;) bo chyba nie zamierzasz się malować do ściany  :D tylko jakoś mi się widzi, że w tej łazience nie ma okna  ???

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #461 dnia: 26 Czerwca 2007, 11:24 »
a.katarzyna zgadza się, nie ma okna. Jedyna nasza łazienka bez kawałka okna ;)
Dzisiaj zaczęli nam robić kolejne dwie łazienki. Za ok 2 miesiące powinni skończyć :mdleje: Ja się załamię  :nie:
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #462 dnia: 26 Czerwca 2007, 11:26 »
2 m-ce  :mdleje: jeeeezusie - ja bym nie miała tyle nerwów

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #463 dnia: 26 Czerwca 2007, 11:34 »
To tak niestety wygląda. Najpierw Ci mówią że spokojnie miesiąc i będzie po wszystkim a potem się okazuje, że to jednak tochę dłużej im schodzi i rozkładają ręce :-\. Ale co zrobisz, przecież ich nie wyrzucisz bo weź teraz znajdź dobrego fachowca który nie krzyknie Ci na dodatek jakiejś chorej ceny ::). Fakt, że nasze łazienki nie są jakieś proste ale bez przesady.
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #464 dnia: 9 Lipca 2007, 06:16 »
elisabeth81 fajnie, ze wkleilas zdjecia tych paneli. My chyba zdecydujemy sie na teak w calym mieszkaniu, choc poczatkowo mial byc tylko w lazience. Wszystko przez to, ze nie podobaja nam sie czerwienie w jakie wpadaja inne drewna egoztyczne. Teak ma piekny kolor, co potwierdzaja Twoje foty. Powiedz jak jest z kurzem? Bardzo jest widoczny? A tak w ogole, to slicznie tam u Ciebie! Okno masz boskie!

Nadzieja, lazienka bombowa!


Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #465 dnia: 9 Lipca 2007, 09:28 »
elisabeth81 fajnie, ze wkleilas zdjecia tych paneli. My chyba zdecydujemy sie na teak w calym mieszkaniu, choc poczatkowo mial byc tylko w lazience. Wszystko przez to, ze nie podobaja nam sie czerwienie w jakie wpadaja inne drewna egoztyczne. Teak ma piekny kolor, co potwierdzaja Twoje foty. Powiedz jak jest z kurzem? Bardzo jest widoczny? A tak w ogole, to slicznie tam u Ciebie! Okno masz boskie!

Ewak, dzięki! :)
jeśli chodzi o teak to z egzotycznych rzeczywiscie jest najmniej czerwony (tzn w ogóle czerwony nie jest).
Kurz...hmm...wiesz jak się nie sprząta to trochę widać ale że sprzątaniem podlog zajmuje się u nas mój mąż to nie mam z tym problemu :D U nas wszyscy się zachwycają tą podlogą, mi szalenie się podoba.. także róbcie sobie i potem podziwiajcie :)
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #466 dnia: 23 Lipca 2007, 13:34 »
akkatarzyna a jak tam balkon? kolor wybrany i pomalowany?

ewak dziękuję. cieszę się że Ci sie podoba ;)
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #467 dnia: 23 Lipca 2007, 20:30 »
nadzieja cały czas intensywnie dumamy nad kolorkiem..... :P, nie żartuje - mieliśmy ostatnio trochę problemów, ale myślę, że balkon zostanie odświeżony na zbliżającym się urlopie.

Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #468 dnia: 24 Lipca 2007, 07:40 »
Nadziejka czekamy na kolejne zdjęcia :)



Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #469 dnia: 24 Lipca 2007, 08:00 »
akkatarzyna a na jaki kolor go odświerzycie, jestem strasznie ciekawa  :tupot: :tupot: :tupot:

AndziaK ja tez czekam żeby porobić zdjęcia. Już niedługo. W przyszłym tygodniu wchodzą z wykładzinami. Więc zdjęcia powinny być ok  :drapanie: ........ za niedługo  :hopsa:
Aniu a czy ty możesz nam tu zaprezentować swój urządzony pokój?  :tak_2:
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #470 dnia: 24 Lipca 2007, 09:21 »
A ja już prawie miesiąc mieszkam w "nowym" wynajmowanym mieszkaniu - myślę, że jakies półtora roku tu zabawimy. Mamy na oku mieszkanie do kupienia w Poznaniu i prawdopodobnie w ciągu miesiąca-dwóch podejmiemy decyzję o kupnie. Wtedy na pewno się pochwalę :)
A to wynajmowane urządziliśmy tak jak widać poniżej, dla przypomnienia plan:



Łazienka (przed i po):


Sypialnia (przed i po):


Kuchnia (przed i po):


Salon (przed i po):


I jeszcze kilka fotek z salonu:

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #471 dnia: 24 Lipca 2007, 09:33 »
Beth tchnęłaś życie w to mieszkanko. Fajnie i przestrzennie to wygląda.  :D
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #472 dnia: 24 Lipca 2007, 10:23 »
Beth - jak odmiana mieszkanka  :o fajnie wygląda - a jak Wam się mieszka??


Przeprowadzka do Poznania się szykuje??

nadzieja cosik będzie w pastelowej kolorystyce - ale okaże się już konkretnie jak staniemy przed półkami z farbą  ;)

AndziaK(G) - czekam tutaj rownież na Twoje fotki  ;D

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #473 dnia: 24 Lipca 2007, 10:29 »
Nadzieja - dzięki :) Łazienka nie jest do końca super, ale lepiej nie dało się jej zagospodarować.

Akatarzyna - mieszka nam się fajnie, lubię otwartą przestrzeń i jest czym oddychać, naprawdę :) Ale jednak Poznań mnie ciągnie, jesteśmy już zdecydowani na to miasto, teraz szukamy mieszkania do kupienia, mamy kilka na oku i musimy tylko zdecydować które. Przeprowadzka w każdym razie dopiero pod koniec 2008 lub na początku 2009r. Ale szybko zleci :)

Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #474 dnia: 24 Lipca 2007, 10:31 »
W takim razie Nadziejka, Kasia czekamy na fotki :)

Jak miło, że pamietacie o moim "wielkim" pokoiku.... :)
Fotki obiecuję ! Jak tylko wsio zniknie ze środka pokoju :)



Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #475 dnia: 24 Lipca 2007, 12:33 »
akkatarzynko ja myślałam, że kolor już dawno z półki zdjęty  ::) a ten wściekły sąsiada się nie podoba  :drapanie: ( ;D)

beth łazienka wygląda dużo lepiej niż na początku, dałaś jej trochę polotu przynajmniej

AndziaK pamiętam, pamiętam. Nie wymawiaj się teraz wsim ze środka pokoju i do raportu nam tutaj stawaj  :protestuje:
dokumentacja fotograficzna  :Fotograf: musi być
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #476 dnia: 24 Lipca 2007, 12:43 »
AndziaK pamiętam, pamiętam. Nie wymawiaj się teraz wsim ze środka pokoju i do raportu nam tutaj stawaj  :protestuje:
dokumentacja fotograficzna  :Fotograf: musi być
Hhahahaha byndzie, byndzie :) Wsio dzis posprzątam i bydzie git !



Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #477 dnia: 24 Lipca 2007, 12:45 »
czy będzie git to ja stwierdzę  :fajka:

 :Szczerbaty:

będzie miodzio  :mrgreen:
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline martulka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10275
  • Płeć: Kobieta
  • 2+2+2=nasza rodzinka :)
  • data ślubu: 18-06-2005
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #478 dnia: 24 Lipca 2007, 16:35 »
Witam wszystkich urządzających się. My niedługo też będziemy urządzać nasze mieszkanko (jak tylko je kupimy) i szukam inspiracji do łazienki. Może macie jakieś ciekawe propozycje (najlepiej zdjęcia) jak można teraz położyć kafelki itp. Będę bardzo wdzięczna :)



Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #479 dnia: 24 Lipca 2007, 17:12 »
Beth swietnie urządziliście swoje nowe gniazdko.
tak sobie pomyślalam ze jak kiedys nastąpi taki dzień, że bede miala swoje małe mieszkanko albo nawet kawalerkę to na pewno się zglosze do Ciebie o pomoc ;)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień