e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było  (Przeczytany 1501468 razy)

najlepiej jakby znikały same po jedzeniu
albo chociaż same się zwijały i rozwijały
i nie były dziurawe
i........
i........
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Majuś, a moze pokombinowałabyś z kompletem do swoich zazdrosek z tym obrusikiem:)?
Nie mam zdjęć, bo dopiero sobie zrobię. Wyobrażam sobie to a la taki patchwork z kwadratów lub prostokokątów, które by były zszywane i łączone przy pomocy bawełnianej koronki.  Tylko ,z e to najbardziej pasuje do takich rustykalnych lub dworkowych kuchni. Polecam też obrusy nieplamiące, ja wiem, że to brzmi paskudnie, ale wsród ohydnych wzorów sa dwa bardzo eleganckie i stylowe. Kolory białe i ecru.

Offline ricardo Kobieta

ricardo, a gdzie jest ta ulica Świerczewska. :) Moj małż jest ze Szczecina i nie wie sierotka :)

Jak się jedzie Ku Słońcu i skręca się Santocką w stronę Kaliny to tam są te wszystkie hale. Ja takiej dobrej topografii nie znam, ale tam są wszystkie hiper glazur, hale z panelami i łazienkami.

o tak podkladki sa fajne

Kurna ale to mi zniszczylo cala koncepcje  :-\

Offline Beth Kobieta

Maja, Nadzieja - będziecie miały dzieci, to Wam się odechce zwracania uwagi na te okruszki :)
Ja też w sumie ścieram okruszki (te wyimaginowane też) pięć milionów razy dziennie, chociaż teraz blat mam taki średnio ciemny. Ale jednak ciemne mi się o wiele bardziej podobają :)

A jak podchodzicie do kwestii mozaiki w łazience?

Któraś z Was ma może w łazience?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja mam  ;D mam pod prusznicem, na obudowie wanny i na obudowie umywalki - bardzo mi się podoba więc nie jestem tutaj obiektywna ;)

Gosia - ja postanowiłam, że obrus może będzie jak mi się ten stół powyciera za bardzo he he

no ale chyba lepiej ciemny stol niz szklany? :los:

Chcialam ciemny bo krzesla by mialy jasniutkie pokrowce.

W salonie ciemne meble, jasne kanapy (jeden fotel w kolorze fuksji)..  co do dywanu niwim jeszcze ... zaslony jasne z kokardka..

A jasne blaty mi nijak nie pasuja... :/

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
jeden fotel w kolorze fuksji

:skacza:

Ja nie wiem co jest gorsze .... w salonie mam stolik kawowy z częściowo szklanym blatem  :P

Ojejku - i tak trzeba sprzątać ;) ;D

mi się bardzo podoba mozaika, choć włąśnie na zasadzie łączenia, dlatego tak bardzo spodobała mi się ta bezowa :)

W kuchni będę mieć mozaikę :)

majeczko, to sobie przemyśl ten obrusik, bo jak dobrze pokombinujesz, to moze takie cudeńko wyjść, ja twoje okna :)

ps. niziutko przypomionam się o zdjecia drzwi :)

te jasne obicia wyglądają cudnie, ale czy będą tak wyglądac przy dzidzi ;) ?
a fuksja pomysł czad :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Dzidzi się łapki zwiąże jakby co :evil:

Dzisiaj wlepię drzwi ;)

Beth - moja łazienka jest w tym wątku, możesz sobie polookac na mozaikę min.

nad kolorem kanap myslalam... czekoladowe to za ciemno bo juz meble beda w tej tonacji.. a zadnych innych nie chcialam dodawac...

jest chyba skora ktora mozna doczyscic jakby co?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Jest - oczywiście, że jest ...ale żaden kolor dla dzieci nie straszny - my mamy taką trochę cegłę łososiową i co - przyszła koleżanka z córcią a ta mi rozkwasiła czekoladowe ciacho  :P doczyściłam ;)

uch trzeba za kazdym razem sprawdzac menu :los:

no ale to jakby nie patrzec sciany juz w ogole sa narazone :D

no tak, skóra z czyszczeniem jest ok :), ale  z siedzeniem na niej na gołe nogi to już nie bardzo, nogi i pupa się do nie przyklejają, nie lubię tego ;) fuj ;)

Gosiu sa takie skory miekkie chyba.. u znajomych bylam latem i sie nie przyklejalam ;D
Mysle o skorze wlasnie ze wzgledu na dziecko bo kanapy z obiciem z materialu juz w ogole bym nie doczyscila.. a mam tak maly salon ze inny kolor raczej odpada

no to jak są takie skóry nieprzyklejające się, to ze wszechmiar polecam :)

Offline dziubasek Kobieta

Narwanko Twoje mieszkanko prezentuje się świetnie!!! Marzy mi się taki generalny remoncik cobym mogła wszystko od początku do końca zrobić tak jak chcę... no ale nie narzekam na swoje gniazdko- powolutku dochodzi do stanu używalności ;) Mój małż własnie remontuje łazienkę... SAM, dodam, że pierwszy raz kładzie kafle... hihi z początku bałam się tego panicznie...ale na prawdę nieźle mu idzie!!! Pewnie, są małe niedociągnięcia, ale po pierwsze duma mnie rozpiera jak widze jego dzieło a po drugie zaoszczędziliśmy kupe kasy! Jak skończy to się pochwale :)

dziubasku kochany, ale miło Cię widzieć :) :-*
a moze wkleisz jakeiś fociaki :)
bo ja narazie nie mam co wklejac, jak widziałąś moje ostatnie...

Offline dziubasek Kobieta

Gosieńko wkleje jak tylko dobrniemy do końca...myśle, że za max 2 tygodnie będzie po robocie... ciągnie się to niemiłosiernie, bo małż pracuje po godzinach pracy.... bidulek mój kochany :serce:

to i tak masz szybsze tempo, bo nasz fachowiec pracuje tylko w soboty ;)

Sliczne macie te mieszkanka..  super pomysły.. :)
Mam nadzieje ze będziecie i mi pomagac ? :)

jasne Martuś, w miarę inwencji ;)
ale niezbędne są fotki i przybliżenie preferowanego stylu :)

Kochana zasypałabym Was bardzo chetnie fotakmi..
w przyszłym tygodniu powinnam miec juz projekt mieszkania :)
postaram sie wklieci jak tylko będę miała cos :)

no to Martuś koniecznie :)
i koniecznie też napisz o swoim preferowanym stylu :)
ja ze swej strony mogę Ci podesłac linki na fajne stronki o mieszkankach :)

Hmm.. własnie :)
Jedno co bym bardzo chciała to mieć PRZYTULNE mieszkanie...ciepłe...jasne...z żywymi kolarami...
Styl.. idealnie było y połączyc styl nowoczesny z klasycznym :) a no i prakcznosc - na tym tez mi zalezy...

wyjasniłam co ? :)

no tak mniej więcej ;)
to coś,, co preferuję włąsnie ja ;)
jak zrobię remoncik i powrzucam zdjatka, to wtedy się okaże, czy moej wizje takiego eklektyzmu z naciskiem na klasykę z elementami stylu rustykalnego ( coś a la Nasza Majunia) to jest tez to co Tobie odpowieada, czy też wolisz inne proporcje tego "eklektyzmu" ;)

Ja uwielbiam oglądać zdjęcia ! :)
będzie sie podbało czy nie lubie poznac inne gusta aby wiedzieć o czym mowa :)

Poczekać musze na propozycje projekatntki.... juz doczekac sie nie moge :)

Offline tylunia Kobieta

jejku musze przyznac ze macie swietne pomysly
co do mozqiki to ta z brazem mi sie bardzo podoba ;D
ja wlasnie dzisiaj doprowadzalam moja lazienke do stanu uzywalnosci...kurcze nie robimy jej remontu a reszta mieszkanka zrobiona i chcialabym ja lekko odnowic wiece..jakas wykladzina mebelki jasne za to dodatki czekoladowe i caly czas nad nia mysle ;D
remonut nie robimy bo nie ma za bardzo i czasu i kasy a szczerze powiem mi sie nie podoba bo ma wanne i to taka mala ze ledwo usiade ::) i masakryczne kran...woda leci po wannie...
wiec do wymiany krany ( wanna umywalka) , umywalka, i wykladzina...co do kupienia szafeczki jasne(chcialam brazowe ale sa juz takie kafle wiec nie za bardzo bo lazienka malutenka) pralka (jeszcze nie mamy) i dodatki brozowe...a no i wieszak na recznik na reczniki kapielowe czy szlafroki i moze z jedna poleczke....pisze tu wszystko co bym nie zapomniala  ;D

Offline gosiaczekk Kobieta

Rajdówka znalazłam wystrój pokoju z Twoimi ulubionymi kolorkami :) Jak widzę gdzieś takie zestawienie kolorów,  to od razu mam Twoj slub przed oczami :)
Fajnie to wygląda :)

Fajnie to wyglada w domku :) troszkę zimne w dupkę kanapy ale kolorystyka jest fajna  :)