Autor Wątek: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było  (Przeczytany 2123209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #420 dnia: 21 Czerwca 2007, 09:54 »
powiedzcie mi czy któraś z Was ma lub widziala gdzieś witraże na oknach (takie naklejane)
 tutaj przykład (akurat z pokoju dziecięcego):



można kupić w sklepie?? ja tylko znalazłam firmę, która robi to na zamówienie

Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #421 dnia: 21 Czerwca 2007, 10:00 »
.

eli a jaka odpowiedź na moją reklamację?
Zdjęcia zrobię jak kuchnia będzie gotowa, zobaczę jak to dzisiaj będzie wyglądać.

Napisane: Czerwiec 21, 2007, 09:44:03
beth cholercia, nie widzę np. zdjęć łazienki. Ale mieszkanko super, a balkon fajowski. Tylko ta przestrzeń pomiedzy szafkami jak dla mnie za ciemna. Bo kolor szafek super.

Rozpatrzę reklamację...  ;)
Qrcze wracam codziennie o 22 do domu i padam na twarz. nie mam czasu nawet posprzątać a przecież burdelu wam nie będę pokazywać...
Beth, mieszkanko bardzo bardzo przytulne tylko lazienki tez nie widzę. pomiędzy szafkami rzeczywiście za ciemno. ja w swojej kuchni w tym miejscu bedę mięc zamiast kafli - szklo...
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #422 dnia: 21 Czerwca 2007, 10:13 »
elisabeth czekam na rozpatrzenie reklamacji :tupot: nie musisz ogarniać

beth, spróbuj jeszcze raz wkleić łazienkę,

a co do szkła między szafkami to fajny pomysł eli, tylko u mnie już za późno, mam gres
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline joannaM
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2008
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #423 dnia: 21 Czerwca 2007, 10:53 »
bethbardzo ladne mieszkanko. podobuje mi sie. ;D
jak to kolorek w sypialni. zielonkawy, czy zolty?
On 2011
Ona 2013

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #424 dnia: 21 Czerwca 2007, 11:05 »
Wiecie, to jest mieszkanie całkowicie wynajmowane i nie miałam za bardzo możliwości wpłynąć ani na szafki w kuchni, ani na łazienkę. Widzę, że kilka zdjęć się nie wkleiło, zatem jeszcze raz:
JoannaM - w sypialni jest zielono :)

Widok z ulicy:


Widok z okien "na wprost":


Łazienka:


I na koniec salon od strony łazienki (zdjęcie lekko ruszone)

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #425 dnia: 21 Czerwca 2007, 11:14 »
Beth, mnie się panele podobają i kolor ścian w salonie :) łazienka wcale nie ma złych kolorków...przynajmniej jest jasna, tak jak lubisz :)

a.kasia, ja widziałam różne witraże w zabawkowym sklepie...od czasu do czasu sprowadzają, choc głównie okazjonalnie przed świętami..można tez samemu się pobawić, bo są specjalne szablony i farby czy żele do witraży..


a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #426 dnia: 21 Czerwca 2007, 11:22 »
oosta wiem, ale bardziej mi zależy na takich naklejanych wzorkach - coś al`a tribale (nie takie co wkleiłam - tamten był dla przykladu) 

beth mnie sie podobuje Wasze gniazdko - podobne do naszego  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2007, 11:26 wysłana przez a.katarzyna »

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #427 dnia: 21 Czerwca 2007, 12:44 »
O właśnie - przypomniało mi się z tymi witrażami! :) Castorama albo jakieś markety budowlane. Zazwyczaj na działach z firanami/zasłonami są takie bele z witrażami do naklejenie na okno/meble/sprzęt agd. Do wyboru, do koloru :) Ja chyba okleję naszą pralkę-staruszkę.

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #428 dnia: 21 Czerwca 2007, 12:53 »
beth co do łazienki to na tych malowanych ścianach powiesiłabym jakieś małe wesołe obrazki - w serii (jakies rybki, muszelki), fajna duża umywalka tylko ten wąż od prysznica mnie straszy  ::)
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #429 dnia: 21 Czerwca 2007, 13:26 »
własnie sie dowiedziałam, ze "absolutnie nie można malować samemu elewacji zewnętrznej budynku" tak to ujęła pani z administracji wspólnoty mieszkaniowej w rozmowie z moim mężem. chyba, ze w tonacji takiej jak jest - to teraz nie wiem o co chodzi bo sąsiad ma taką cytrynę na balkonie, co niczym nie przypomina wcześniejszego kolorku  :-\

beth ja czekam na otwarcie leroy`a w szczecinie i mam nadziej, tam kupić taki witraż naklejany

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #430 dnia: 21 Czerwca 2007, 14:42 »
Nadzieja - ŚWIETNY pomysł z tymi obrazkami :) Na pewno to doda trochę uroku :) A co do węża pod prysznicem, to wąż akurat jest normalny, stalowy tyle tylko, że na zdjęciu wyszedł jakoś tak jak czarna rura :) Zdjęcie musiałam trochę rozjaśnić i tak kolor się dziwny zrobił. Ja jeszcze do tej łazienki walnę jakiś kolorowy dywanik i te meble (regał z koszami), więc powinno być nie najgorzej:


Nie wiem też do końca co powiesić przy drzwiach wyjściowych, który komplet lepszy?


W kuchni, na ścianie bez szafek (nad zlewem) chcę zamontować szynę, a na niej kosze na haczykach na sztućce i przyprawy.

Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #431 dnia: 21 Czerwca 2007, 20:02 »
fragment naszej łazienki:






stwierdziłam właśnie że jestem równo porąbana ze pokazuje nasz sedes w necie... ::)
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #432 dnia: 21 Czerwca 2007, 20:31 »
elisabeth ja mam taki sam sedes :) bardzo ładna łazienka sie prezentuje od tej strony :)



Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #433 dnia: 22 Czerwca 2007, 07:24 »
beth myślę, że te meble przydadzą się tej łazience zdecydowanie a co do przedpokoju to praktyczniejszy i delikatniejszy będzie ten pierwszy komplet :)

elipodoba mi się twó "sedes" (czyt. łazienka) ;D proszę o więcej.
nie wykupisz się jednym zdjątkiem!!! ;)

a.katarzyna, ja bym się raczej nie krępowała i podała przykład waszego sąsiada :(
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #434 dnia: 22 Czerwca 2007, 08:31 »
Elisabeth - kącik relaksacyjny rewelacyjny :) Zdecydowane kolory! :) No i fajny kształt kibelka :)
Nadzieja - ale mnie się wydaje, że ten drugi będzie bardziej pasował, bo jest jaśniejszy. Ten czarny jest z kolei bardzo... czarny :) Poza tym mój Mąż woli ten srebrny. Ja jeszcze je na żywo obmacam i zobaczymy... Muszę odwiedzić BRW i Jysk, może znajdę coś lepszego.

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #435 dnia: 22 Czerwca 2007, 08:46 »
Ten drugi z zaproponowanych jest ładniejszy ale nie do wąskich pomieszczeń-tak mi się wydaje :drapanie: (nie wiem jaki jest korytarz)
Ten wieszak ma haczyki po bokach a ubrania powieszone w ten sposób mogą zajmować więcej miejsca ale może uda Wam się trafić na coś lepszego. Też wolałabym srebrne.
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #436 dnia: 22 Czerwca 2007, 10:00 »
Nadzieja - plan naszego mieszkania jest na początku strony :) Tam nie ma korytarza :)

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #437 dnia: 22 Czerwca 2007, 10:02 »
To wszystko jasne, ubrania na takim wieszaku na otwartej powierzchi mogą wyglądać bardzo nieciekawie :-\ Musicie znaleźć coś innego.
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #438 dnia: 22 Czerwca 2007, 11:02 »
Ja myślałam w ogóle może o takim stojaku z giętego metalu - bardzo mi sie takie podobają... Nie wiem czy w ogóle faktycznie nie zrezygnować z wieszaka, bo może to niezbyt dobrze wyglądać, a szafa jest blisko. Podobnie z półką na buty. Tylko, że jak znam życie, to moze być problem... A coś jednak powinno być przy wejściu...

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #439 dnia: 22 Czerwca 2007, 11:08 »
Wyprzedziłas mnie Beth-własnie miałam coś takiego Ci zaproponować, bo wydaje mi się, że tego typu wieszak byłby najodpowiedniejszy.


Offline narwanka

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 812
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #440 dnia: 22 Czerwca 2007, 11:28 »
A ja własnie kupiłam dywanki do łązienki :





Swoja droga jestem smeiszna ;) nie mam nic oprocz lozka - a kupuje dywaniki i dywan do salonu hehe :)
Agata

 

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #441 dnia: 22 Czerwca 2007, 11:52 »
narwanko drzwi tez możesz sklasyfikowac jako meble, więc łozko nie jest już pojedyńczym meblem ;D
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #442 dnia: 22 Czerwca 2007, 12:08 »
Maja - w weekend ruszam na polowanie do ikei, jysku i innych i zobaczymy na co w końcu się zdecyduję.
Narwanka - fajny dywanik :) Mnie się marzy taki, bo te frędzle mnie krrrrrręcą :D


Kolor albo mocno-niebieski albo mocno żółty, żeby jakoś w tej łazience się komponował :)

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #443 dnia: 22 Czerwca 2007, 12:11 »
Narwanka - ja mam podobnie, kupowałam duperele zanim wogóle mieliśmy jakieś meble (też zaczynaliśmy od łóżka ;))
Beth, ja też lubię te makarony - mam taki drobny w łazience właśnie - Dea jest zachwycona :D


Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #444 dnia: 22 Czerwca 2007, 12:47 »
Ja kupowalam duperele zanim mialam mieszkanie :P
bo to największa radocha: świeczunie,lampeczki itp.
a powiem wam ze nasza lazienka to jest duzy kompromis miedzy tym co chcial mój mąż a tym co ja...
mi się szalenie podobają kafle hiszpanskich firm w kwiaty. sama bym zrobila sobie lazienkę w stylu glamour  ;)
no ale nic musialam się z chlopiną liczyć :)
aaa mamy w laziencę deskę toaletową wolnoopadającą...hit wśród naszych znajomych!
Beth,ja nie wiem co ty chcesz od tej lazienki...bardzo sympatyczna i jasna...kilka przytulnych dodatków i będzie git!
nadzieja, a gdzie kuchnia?
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #445 dnia: 22 Czerwca 2007, 13:03 »
elisabeth postaram się jeszcze wkleić jakies zdjęcia.
Kuchnia jest jeszcze nie skończona i brakuje jej jeszcze wiele.
Mam już szafę w tej srebrno-czerowonej łazience.
Brakuje jeszcze luster i trzeba dopracować oświetlenie.

A deski wolnoopadające to też będzie hit. Sprawdzam sobie czasami czy to działa i działa.
Fajne są takie udogodnienia, szczególnie w domu w którym są mężczyźni.
Dobrze, że mój M. zawsze opuszcza. ;D
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #446 dnia: 25 Czerwca 2007, 15:03 »
własnie dzis otrzymalismy info od pani, która zajmuje się naszą ulicą, że i owszem możemy pomalować sobie balkon...................jezu co za niekompetencja - jedni tak, drudzy siak  ::)

Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #447 dnia: 25 Czerwca 2007, 16:46 »
Elcia tak patrzę na tą łazienkę i zastanawiam się - co masz na scianie na której wisi grzejnik :hmmm: Bo jakoś tak nie bardzo widzę...tam są kafle, czy pomalowana ściana????
A co do kącika relaksu...hihihhihi...moje kolory-lubię żywe łazienki- więc jak dla mnie git :ok: :ok:

Nadzieja mi się obie łazienki podobaja- lubię połączenia typu jasny- ciemny kolor (I łazienka), a ta druga też mi się podoba...tylko ni8e zrozumiałam do końca...będą do niej srebrne dodatki (typu oświetlenie, szafki), tak????

a.katarzyna- i jak tu sie nie wkurzyć!!! I na jaki kolor łaskawie dostaliscie pozwolenie??? Wg własnego widzi mi się...
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

a.katarzyna
  • Gość
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #448 dnia: 25 Czerwca 2007, 17:11 »
Lea własne widzimisię w stylu nie za bardzo pstrokato  ;D najważniejsze, że możemy pomalować - teraz mam trzy kolory, a tak będzie jeden - myślimy o jakimś ciepłym piasku - ale konkrety to dopiero jak stanę przed ściną z farbami np. w castoramie  ;)

Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było
« Odpowiedź #449 dnia: 25 Czerwca 2007, 23:35 »
Anitka, te jasne to kafle tylko kladzione na styk i prawie bezfugowo. zrobię większe zdjęcie - będzie lepiej widać.

teraz fragment salonu - ta ściana tak naprawdę nie jest czerwona jak to się wydaje na zdjęciu tylko bordowa.jakoś tak zdjęcia przekłamują kolory. w miejsce czarnej kanapy w spadku po sisotrze) w przyszlym roku stanie jasny zestaw..


okno w salonie - (jeszcze brak listew przy podlogowych i czeka nas drugie malowanie):



fragment sypialni:
w rzeczywistości ta ciemniejsza ściana ma identyczna kolor co zawieszone zaslony (jasniejsza ściana też będzie malowana ponownie)



"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"