e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było  (Przeczytany 1501480 razy)

Offline loona Kobieta

Z pytaniem przybiegłam. Czy wiecie jak kształtują się koszty ogrzewania domu olejem opałowym? Będę wdzięczna za każde info.

Dziewczyny które mają prysznic...mam techniczne pytanie? Gdzie trzymacie szampon, żel pod prysznic itp. ? Macie tam jakieś półki czy coś? Bo na wszystkich forach w necie to jest pusto w tych prysznicach i się zastanawiam gdzie się trzyma kosmetyki. Ja mam do kąpieli dla całej rodziny 10 specyfików i gdzie je trzymać? Będziemy remontowac lazienke i dumam nad tym.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Justys851 Kobieta

Mam taką wnękę - półkę w ścianie  ;)

Offline justyna85 Kobieta

ja mam powieszoną półkę na drzwiach od prysznica

Offline anulla_p Kobieta

Powiem szczerze, że ja chciałam coś co nie rdzewieje i nie chciałam wiercić w ścianie ale nie chciała tez żadnej rozporowej stawianej w rogu. No i zaczęło się szukanie bo w sumie nie wiedziałam czego chcę a doskonale wiedziałam czego na 100% nie chcę. Naszukałam się sporo i znalazłam półkę montowaną na drążek prysznicowy. Swoją kupiłam w Lidlu ale jest trochę tego na internecie. Moja jest dokładnie taka jak w linku: https://www.ebay.co.uk/itm/Bathroom-Shelf-Shower-Pole-Storage-Caddy-Rack-Organiser-Tray-Holder-Accessorys-/123538582620?_trksid=p2385738.m4383.l4275.c10

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline anka332 Kobieta

Ja mam czarna wieszana półeczkę kupiona w netto jest super bo nie rdzewieje

Offline agu-s Kobieta

Ja mam zrobione półki na węższej ścianie pod prysznicem, normalnie obudowane płytkami

Ja mam postawione na podlodze na kafelce w prysznicu.

Offline masumi85 Kobieta

Ja też mam półkę wnęki w ścianie wyłożona płytkami.
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Dzięki laski. No właśnie myślę nad tą półka we wnęce zabudowana płytkami ale jeszcze nie jestem do tego przekonana...

Offline masumi85 Kobieta

Anusia ja też byłam steptyczna do tej półki ale teraz wiem że to był strzał w 10. Nie walaja się kosmetyki pod nogami i nic nie spada
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline Justys851 Kobieta

I ja na początku nie chciałam żadnych półeczek, ale z drugiej strony wolę takie niż np jakieś metalowe wiszące.
Tak szybko się myje bez problemu  ;)
Nad wanną też mam.

Anusia ja też byłam steptyczna do tej półki ale teraz wiem że to był strzał w 10. Nie walaja się kosmetyki pod nogami i nic nie spada

I to mnie najbardziej przekonuje...te walajće się kosmetyki.

Już widziałam jakieś rozwiązania jak kosmetyki we wiaderku i inne cuda, ale to wszystko fajnie wygląda na zdjęciu ;)

Offline alijacz

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 03.09.2022
  • Ślub w: warszawwa
A ja nawet jak trzymałam kosmetyki na półkach, to wiecznie coś musiałam potrącić i lądowało na podłodze - taka ze mnie łamaga :-* Ale jaki mi się jeden flakonik perfum rozbił o kafelki, wtedy zdecydowałam że koniecznie musimy zrobić przemeblowanie i wstawić jakąś komodę - ale taką, co to będzie miała przegródki w szufladach.
I teraz mam porządek i nic mi nie zlatuje... chyba że coś wypuszczę z dłoni ::)