e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: urządzamy się - czyli co i jak aby miło w domku było  (Przeczytany 1437085 razy)

Offline zibi Mężczyzna

my mamy w gabinecie od niedawna, wyszła idealnie :)
ważne aby nie kupować takiej papierowej tylko na takim jakby podgumowaniu - nie pamiętam dokładnie jak się to nazywa,

reasumując, mamy całą ścianę i wygląda świetnie. :)

Offline loona Kobieta

Offline magunia

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 23.06.2018
  • Ślub w: Kraków
Nie wiem, czy to podobne "podgumowanie", o którym mówi zibi, czy znowu coś innego, ale ja mam dwa duże fotoplakaty na piance ;) mam gładką, jasnoszarą ścianę i na tym dwa duże plakaty, już nie pamiętam dokładnie od jak dawna, ale chyba z rok je mam i nic się z nimi nie dzieje. A wracając do fototapety, to mi się bardzo podobają wszelkie "foto" ozdoby, według mnie to można super komponować we wnętrzach :)

Offline ILoveGlam

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.09.2020
  • Ślub w: Wieliczka
Zibi, Magunia, gdzie kupiliście te wzmocnione tapety/plakaty? obczaję sobie i coś wybiorę. Właśnie też chciałam, żeby to nie był zwyczajny papier, tylko jakiś mocniejszy.

Offline magunia

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.06.2018
  • Ślub w: Kraków
IloveGlam, ja zamawiałam w Kserkopie, to się nazywa fotoboard  i możesz sobie wybrać grubość tej pianki, wiadomo ta grubsza będzie droższa, ale to w sumie parę złotych różnicy, a będzie porządniej wyglądało ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Dziewczyny mające kuchnię z Ikei - jakie macie? Podoba mi się Savedal, ale może natchniecie mnie czymś innym?

Będzie to kuchnia do dużego domu, ale nie będziemy tam mieszkać na stałe, a na czas budowy nowego, więc nie chcę górnej półki, najchętniej cały dom zrobiłabym w Ikei :P Remont zaczynamy 16.03 więc coś już muszę wybrać.
« Ostatnia zmiana: 28 lutego 2018, 13:54 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Zoya Kobieta

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Dzięki Zoya :*

W ogóle orientujecie się czy ktoś mając tylko rozkład i metraż pokojów może mi napisać listę co konkretnie potrzebuję, co muszę kupić? Taka LISTA ZAKUPÓW z którą pojadę do Ikei i wybiorę wszystko co potrzebne do sypialni, łazienki, kuchni, pokojów dziecięcych i salonu? Każda pierdólka od lampki do dywanu. Czy taki architekt wnętrz musi koniecznie do domu pojechać i pomierzyć wszystko (w kuchni to chyba na pewno, ale czy w reszcie pokojów)?

Offline ciriness

Ja nie wiem jak się nazywa ale mam białe matowe fronty i drewniany blat :D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Kurde szkoda, że nie wiesz :P

Może ta?
www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/kitchen/?icid=itl|pl|menu|201802131012490692_200

Offline Justys851 Kobieta

Ja mam ringhult - biały połysk i ekestad
Blat mollekula.
Kuchnie mierzyłam sama i sama robiłam w ich planerze projekt

Offline anka332 Kobieta

Mam gładko bialy polysk i blat czatny niby  ksmyczkami. Kuvhnie najlepiej zrobić sobie samemu w plenerze potem iść do architekracw ikei od kuchni on może cos pomoże wymyśli podpowie potem zrobi listę akupow zadzwoni do magazynu bo czesc się samemu w magazynie szuka a czesc odbiera się z magazynu zewnetrznego.

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Dziewczyny podrzucicie namiary na jakies fajne sklepy z dodatkami do domu , ale nie sieciowki w Szczecinie . Dodatkowo chętnie jak ktoś wie jakie są sklepy z dodatkami blisko granicy (moze cos fajnego w Schwedt, Pasewalku i okolicach)

Offline japcio Kobieta

A orientujecie się, czy kupując  szafę Pax w Ikei dostanę ją od ręki czy za jakiś czas? Szafa bez żadnych udziwnień, raczej standardowe wyposażenie.

Offline Madzia85 Kobieta

Jeżeli jest na magazynie to od ręki.

szczęśliwa żona

Offline anka332 Kobieta

A orientujecie się, czy kupując  szafę Pax w Ikei dostanę ją od ręki czy za jakiś czas? Szafa bez żadnych udziwnień, raczej standardowe wyposażenie.
możesz sprawdzić na stronie ikei czy jest dostępna.

Offline Justys851 Kobieta

Raczej od ręki, chyba że nie będą mieli akurat jakiegoś elementu

Offline japcio Kobieta

Ja jako młoda mama, miałam przyjemność ostatnio urządzać mieszkania z myślą właśnie o moim maleństwie tak aby w przyszłości nie było trzeba często robić wymiany.

Zdecydowałam się na takie meble salonowe (meblościanka)

LINK USUNIETY

Co o niej myślicie?
« Ostatnia zmiana: 20 marca 2018, 13:11 wysłana przez ~Ania~ »

Ktoś kiedyś chyba szukał namiarów na wygodne sofy lub kanapy do spania. Potrzebowałabym info gdzie takowe można kupić, za rozsądną cenę i w miarę dobrą jakość oraz wygodę spania.

Offline zibi Mężczyzna

Zibi - fotka :)

hej, tak mnie pochłonęło, że dopiero teraz wbijam

tapetę zamawialiśmy w Print Dream - przy Makro w Szczecinie, ale robią to także wysyłkowo, gdyby ktoś chciał

wygląda tak:

Offline zibi Mężczyzna

a wczoraj finalnie zyskaliśmy barek :)

Offline sylwiq Kobieta

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris

Offline masumi85 Kobieta

Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline monijane Kobieta

Ta fototapeta kojarzy mi się z Museum of Flight w Seattle  ;D
Pięknie  :)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline zibi Mężczyzna

Dzięki.  Milo się czyta.

Offline buraczek Kobieta

barek zacny  ;) ja bym chciała jakąś ukrytą szufladę na wina w domu  :P

Offline zibi Mężczyzna

Taką  z chlodzeniem.
Ja chcialem chłodziarke do wina . Ale nie ma juz miejsca. No i budżet :)

Offline loona Kobieta

Zacne te Wasze wnętrza Zibi. Gratulacje.