Autor Wątek: Brązowy garniturek  (Przeczytany 13727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misiula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Brązowy garniturek
« dnia: 22 Maja 2006, 19:50 »
Kochane Forumki! Błagam o pomooooc   :blagam:    :blagam:    :blagam:   Poszukuję brązowego garnitu ślubnego, najlepiej w prążki choć niekoniecznie. Znalazłam tu ostatnio fotkę ślubną jednej z Forumek, której mąż miał przepiękny garniturek w brązowym kolorku. Niestety teraz nie wiem gdzie ta fotka była :(  Obszukałam jush połowe forum i nie znalazłam...  :nie:   Jeśli przeczyta to żonka której mężuś był właśnie w brązowym garniturku do ślubu to baaaaardzo proszę o wklejenie fotki :) A jeszcze jakby były jakieś namiary na firemkę szyjącą takie garniturki to jush wogóle będę chyba w 7 niebie :jupi:   :Serduszka:  

Z wielką nadzieją w serduszku oczekuję odpowiedzi...

Pozdróweczki!     :)



Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie byś był ze mną wyrywać nie MUSZĘ!!! :D

rybkawiedenka
  • Gość
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maja 2006, 20:07 »
Znalazłam coś takiego :

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maja 2006, 20:08 »
witaj Misiula na forum!!!
a skąd jesteś?bedzie łatwiej ci pomóc
wiem, ze mąż Aischy miał pięlny gajerek w prążki(ale chyba nie nie brązowy)

Offline Misiula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maja 2006, 20:21 »
rybkawiedenka,  dziękuski za fotkę :) gajerek jest niezły ale poszukujemy czegoś ciemniejszego...

Anusia-szczecin,  helouł :P Centrum nadawania - Dąbrowa Górnicza  :mrgreen:  Z Aischką jush się kontaktowałam bo tesh mi się spodobał gajerek jej Mężusia ale niestety okazało się, że nie był brązowy...  :(  Ale gdyby był taki brązowy to bylibyśmy maxymalnie uchachani  :mrgreen:



Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie byś był ze mną wyrywać nie MUSZĘ!!! :D

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maja 2006, 20:26 »
szkoda, że nie mogłam pomóc. pogadaj z Martą - jest z D. G. i może ci pomoże z namiarami na brązowe gajerki!!

rybkawiedenka
  • Gość
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Maja 2006, 20:40 »
Misiula a szukałaś już naprawde wszędzie? Ja jestem w Katowicach i szukanie garnituru trwało u mnie 3 tygodnie dopóki nie pojechałam do siebie pod warszawe i nie weszłam do Maximusa gdzie jest ponad 700 sklepów i tam znalazłam ten jedyny. Ale tutaj na śląsku jest tego TYLE! Tylko że mój miał być kawa z mlekiem....

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maja 2006, 20:42 »
A w Konopiskach byłaś ?? Jest tam taki wybór ze głowa boli. A garniaki w cenie 240 złotych :). To takie małe miasteczko zajmujace sie szyciem ubran. Gangów tam od groma i na pewno byś znalazła coś dla siebie :)

rybkawiedenka
  • Gość
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maja 2006, 20:49 »


 

Offline Misiula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Maja 2006, 22:03 »
Anusia-szczecin,  zaraz poszukam Marty Z DG  :wink:  dzięx za nakierowanie  :mrgreen:

rybkawiedenka,  chodziliśmy troszkę po sklepach z gajerkami (sanset suits, vistula, zakłądy bytomskie) i może by się coś znalazło ale niestety mój przyszły jest dość wysoki i trudno mu dopasować garniturek bo albo za krótkie spodnie albo rękawy w marynarce...  :|  Dlatego musimy się zdecydować na szycie tylko teraz skolei jest problem z materiałem... No i tak w kółko... W bytomskich gdzie szyją na miare niestety we wzornikach materiałów nie maja ciekawych brązów... Więc musimy szukac gdzie indziej...

Antalis,  Konopiska? a gdzie to?  :shock:  Może rzeczywiście wartałoby się tam wybrać...?  Tylko bardzo proszę o namiary  :!:   :wink:



Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie byś był ze mną wyrywać nie MUSZĘ!!! :D

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Maja 2006, 08:05 »
mój małż ma taki gajer ale kupowaliśmy u nas :|


Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Maja 2006, 09:04 »
Misiula, ja też poszukuje takiego garnituru..może bardziej w kolorze ciemnej czekolady w cieniutkie jasne prążki..znalazłam na razie taki



to jeszcze nie dokładnie to, o co mi chodzi..ale pamiętam, że dwa lata temu w firmie Bytom były takie ciemno brązowe garnitury w prążki..śliczne były..


Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Maja 2006, 09:07 »
To ja się przyłączam do prośby jakby ktoś cos wiedział o brązowym gajerku na 2 metry i na chłopa konkretnej postury 8)  tylko nie taki za 1500 zł bo on juz nie młody w kazdym razie pan :wink:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline girlanda

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Maja 2006, 09:13 »


A mój mężuś ma taki

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Maja 2006, 09:36 »
mnie łatwiej byłoby polecić szczecin..

sami nalataliśmy się jak psiaki za gajerem i udałonam się dostać za 260zł w świnoujściu ;)

te same gajery sa teraz w sklepie gdzie jest mediamarkt w szczecinie.. od drugiej strony przy punkcie z prezentami... są po 360zł rózne kolorki.. ta sama firma co gajer pidulca..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Maja 2006, 09:47 »
Moni muwisz o Rocmanie oK tylko ze tam nie mieli ani na 200 metry i ani jednego brązowego, byłam tam w sobote bo ijczulek kupował sobie gajerej i czsno i czarno-granatow, pare jasnych ale raczej :koszmarków: 8)
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Maja 2006, 09:56 »
didi zlituj się i pisz po polsku ;) cięzko się to czyta, naprawdę. Oczywiście, wiem, nie musze czytac wcale, ale chcę :) .
Monia gdzie te gajery są koło Media? Zamykam oczy i ciemność widzę :)


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Maja 2006, 10:01 »
w ym kompleksie co media markt.. od strony pralni chemicznej, potem masz sklepik z pierdołami na rogu, paszteciki i .. właśnie gajery...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Maja 2006, 10:15 »
Sorry za błędy ale szybko napisałam i nie zdążyłam zmienić w edycji jednak pioteras nie bądź taki agresywny i przykry ze swoimi uwagami :? bardzo mi przykro ze uraziłam Cie swoim polskim :|
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Maja 2006, 10:22 »
didi, spokojnie, nie mam pretensji, nie nabijam się itd. nie byłem agresywny a przynajmniej nie chciałem (zwróć uwage na emotki) , po prostu nie zrozumiałem niektórych słów ;) . Jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Głowa do góry i usmiechu więcej, przeciez to nic poważnego.


Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Maja 2006, 10:51 »
EEEE gdybym Cię tak nie lubiła bo bym rozszarpała hihihi :wink:  Spoko poprawie się :roll:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline Misiula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Maja 2006, 18:52 »
oosta właśnie o taki coś garniturek mi chodzi ;) taki ostatnio znalazłam



ale najlepszy byłby taki tylko że w brązie  :mrgreen:



Tylko teraz znajdź taki człowieku...  :|

Na stronie Vistuli jest tesh jeden co mi wpadł w oko z Kolekcji Lantier... W prążki i z połyskiem...  Tylko raczej nie wkleję fotki... :(



Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie byś był ze mną wyrywać nie MUSZĘ!!! :D

Offline Misiula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Maja 2006, 18:59 »
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oł jeeeeeeees   :skacza:

Dokładnie takiego szukamyyyyy!!!!!!!!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:



Jush widzę tego mojego "Oreła" w tym gangusiu...  :serce:  :D Tylko teraz nich ktoś mądry mi powie co to za firma a ozłocę Mądrzyzne  :mrgreen:



Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie byś był ze mną wyrywać nie MUSZĘ!!! :D

rybkawiedenka
  • Gość
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Maja 2006, 19:42 »
A gdzie go znalazłaś?

rybkawiedenka
  • Gość
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Maja 2006, 19:45 »
Wiem już to firma MILROY - do kupienia tylko w Stanach (chyba...)

rybkawiedenka
  • Gość
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Maja 2006, 19:50 »
Model FUBU - Brąz Pasiasty. Na dwa guziczki, satynowy połysk.... Ładniutki!

Offline Misiula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Maja 2006, 20:12 »
rybkawiedenka,  bardzo Ci dziękuję za namiarki   :przytul:  Ale chorerka faktycznie nie ma o nim nic na polskich stronach....   :Placz_1:   jejQ a tak nam się podobaaaaa.....  :cry:  no co za pechozja.... Żeby tak móc gdzieś taki materiał zdobyć chociaż to jush byłoby coś... Chyba nic innego nam nie pozostaje jak poszukać dobrze zaopatrzonego sklepu z materiałami ;) A więc...do dzieła!  :mrgreen:



Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie byś był ze mną wyrywać nie MUSZĘ!!! :D

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Maja 2006, 20:37 »
Jeju sliczny ten garnitur! taki własnie chciałabym żeby mój wojtek miał do ślubu- juz dostał ode mnie przykazanie ,ze czarnego ani zadnego innego ciemnego gajerka nie bedziemy kupować. Myśle o bezu , albo takim własnie brazie! jakos tak mi sie bardziej podoba- no i w moim przypadku( a na to musi przystac mój chłop- zreszta jemu wsz jedno) ze zadnych tam muszników ani takowych kamizelek wytłaczanych! tylko krawat i normalna kamizeleczka! Nie wiem moze to xle  wszyscy mi mówią ,ze tak powinno być ale ja obstaje przy swoim- chyba jestem zwolenniczka prostoty! Nie wiem może sie mylę? czy tak wypada do ślubu?

rybkawiedenka
  • Gość
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Maja 2006, 20:41 »
Moj M ma do ślubu kupiony garnitur w kolorze kawy z niewielką ilością mleka w drobne, kremowe paseczki, trzyczęściowy. Do tego będzie miłą prawdopodobnie koszule w kolorze mojej sukni i krawat albo musznik w złocie, bo ja mam złote dodatki. ALe nie takie świecące tylko a'la stare złoto! I myslę że to nie ma znacznie, ważne żę dobrze sibędzie w tym czuł!

Offline Misiula

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Brązowy garniturek
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Maja 2006, 09:34 »
dzisiaj znalazłam coś takiego



podobny do tamtego wymarzonego... ;)

no i jeszcze taki surducik (albo garniturek z przedłużoną marynarką - dla mnie to jeden kij  :P  ) ten z prawej...



No i najważniejsze jest to że oba są dostępne w Pszczynie  :mrgreen:  Zawsze to bliżej niż do Stanów... :P



Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie byś był ze mną wyrywać nie MUSZĘ!!! :D

Offline mała
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
brazowy...no wlasnie
« Odpowiedź #29 dnia: 7 Czerwca 2006, 20:33 »
Dziewczyny, mamy duuuzy problem... garniturek juz jest:) brazowy, cudniusi w tenis, lekkie prazki, ale potrzebujemy do niego kamizelki i musznika...tylko wszystko co jest to jest w zygzaki, kwiatki i inne rozne talatajstwa, ktore do prazkow - litosci: NIE PASUJAAAAAA. podobno w drodze do Ikea w Warszawie - targowek jest jakis salon, gdzie mozna i suknie i garnitury kupic, tylko, ze nie mamy zielonego pojecia jaki tama jest adres - mamy namiar - widzial pewnego razu szyld, ale nei zwrocilamuwagi...jezeli znacie namiar - pliiss help