e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ODLICZANIE NINKI I PAWEŁKA :)  (Przeczytany 27898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
ODLICZANIE NINKI I PAWEŁKA :)
12 lipca 2006, 21:57
Cytat: "oosta"
takie rozwiązanie jest wskazane jak najbardziej, jednak przy mniejszych przyjęciach weselnych..przy większych może się zrobić chwilowe zamieszanie..

Fakt chwilowe zaieszanie było, bo oba wesela opiewały na okoló 70 - 80 osób.
Dlatego ja stawiam mimo wszystko na wizytówki...

Offline Gosia-oosta Kobieta

12 lipca 2006, 22:04
Cytat: "liliann"
Fakt chwilowe zaieszanie było, bo oba wesela opiewały na okoló 70 - 80 osób

70-80 osób to jeszcze nie jest duże wesele..pomyśleć, co byłoby na weselu dla ponad 100 gości :roll:

Offline Ninka Kobieta

13 lipca 2006, 00:47
oosta, Twój pomysł jest bardzo podobny do naszych planów :)
Chcemy siedzieć ze świadkami, a im nie zabierać połówek. Stąd też wychodzi, że będziemy siedzieli wśród młodych ludzi :)
lea, pewnie się ze mną zgodzisz :)
lilian, Twoje doświadczenia zdają się potwierdzać moją teorię :)
merkurek, nie bardzo uśmiechałoby mi się sadzanie obok nas rodziców, bo oni zaraz będą chcieli mieć obok ciotki, wujków... i swoich znajomych bo ich zaprosili  :evil: )
dziubasek, najciężej jest wystartować z tworzeniem listy :)

Powiedzcie proszę, czy moi i pawła rodzice zgodnie z dobrymi zasadami powinni siedzieć przy jednym stole, czy możemy ich rozdzielić :?:

13 lipca 2006, 08:26
tak tak świadkom niezabierać połówek, bo wtedy taka połówka jak jest daleko posadzona to jak bidulka się czyje, a świadek biedny lata w te i z powrotem od   mlodych do swojej połówki
 ja byłam na weselu kolezanki i para młoda siedziała ze świadkami i ich połówkami a reszta juz dalej ( i w sumie rozsiedli się wszyscy jak chceta, bo Pani gospodarz zapomniała karteczek na stół położyć...hihihi) i było git

Offline Ninka Kobieta

13 lipca 2006, 09:46
Powiedzcie proszę, czy moi i Pawła rodzice zgodnie z dobrymi zasadami powinni siedzieć przy jednym stole, czy możemy ich rozdzielić  :?:

Offline Anielka Kobieta

13 lipca 2006, 09:51
Ninko jakiś czas już nie byłam w Twoim wątku, a widzę, że byłas na próbnej fryzurce i makijażu. Wyglądasz ślicznie. burza loków pasuje do Ciebie :wink:

Co do rozmieszczenia gości to ja będę miała tak - obok nas świadkowie ze swoimi połówkami, potem z mojej strony nasi rodzice, a ze strony Miśka nasi chrzestni (niech się poznają), na dalszych stołach znajomi i dalsza rodzina posadzona wg powiązań, tak jak kto kogo lubi :wink:

Offline Ninka Kobieta

13 lipca 2006, 10:16
Anielka, no też ciekawie. Jednak obawiam się sadzać obok siebie crzestnych.... zaraz będą chcieli obok uśiąść moi dziadkowie, którzy dziadkami są tylko z nazwy  :evil:

Offline Anielka Kobieta

13 lipca 2006, 12:08
Hmm... no to może zamiast chrzestnych Wasze rodzeństwo z połówkami lub rodzeństwo rodziców :?:

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
13 lipca 2006, 17:44
Ja myslę że świdkowie powinni siedzieć obok Was, obok świadków ich połówki a reszta się nie przejmujcie - była na wielu weselach i zawsze było tak jak napisałam. KAżdy usiądzie gdzie chce i obok kogo chce i tak jest dobrze. Moim zdaniem oczywiście :) Ja bym nie rozsadzała gości według mojego uznania. Ale decyzja należy do Was :) Buziaki

Offline Ninka Kobieta

13 lipca 2006, 17:57
anulka33, winietki już mamy zrobione i bez dwóch zdań chcemy posadzić gości wg naszego widzimisię ;) chodzi o to, że w mojej rodzinie i nie tylko będą osoby, za których kulturę osobistą nie możemy ręczyć i lepiej narzucić takim osobom pewne miejsca :)

Offline Ninka Kobieta

13 lipca 2006, 17:59
Ps. Największy problem stanowi dla mnie to, czy rodzice moi i Pawła muszą siedzieć razem :!:  :!:  :!:  :?

13 lipca 2006, 18:06
Hmm, czyli Ninka wszystko zależy od regionu Polski...w moich stronach raczej jest przyjęte, ze rodzice siedzą przy stole z młodymi, chyba nigdy nie byłam na weselu, na którym byłoby inaczej...co "kraj" to obyczaj...

a swoją drogą, skoro młodzi mają osobny stół, to jak rodzice mieliby mieć przy sobie ciotki? A zresztą póxniej na weselu jest i tak zazwyczaj w ten sposób, ze każdy idzie gdzie mu się podoba, bo tworzą się grupki rozmówców...

Offline Ninka Kobieta

13 lipca 2006, 18:35
Cytat: "merkunek"
póxniej na weselu jest i tak zazwyczaj w ten sposób, ze każdy idzie gdzie mu się podoba, bo tworzą się grupki rozmówców...

zgadza się, tyle, że to się dzieje jak już trochę   :pijaki:  a do tego czasu chcemy by było ok

a swoją drogą, skoro młodzi mają osobny stół, to jak rodzice mieliby mieć przy sobie ciotki?

nierozumiem :idea:  :mrgreen:

Offline Ninka Kobieta

14 lipca 2006, 15:48
mierzyłąm dziś swoją suknię. taką już na tip-top :!:  :!:
Cudo :!:  :!:  :!: Dziewczyny ona jest piękna :) Mogę podesłać foto na priwa, ale tylko starym foremkom (stażem :) ) Bo mój Paweł może być bardzo przebiegły i może objawić się jako "nowicjusz"  :mrgreen:

Offline Ninka Kobieta

14 lipca 2006, 15:49
"Mogę podesłać foto na priwa"

echhh. na e-maila  :P

Offline Antalis

14 lipca 2006, 15:49
Ninko to moze ja ?? infinite03@wp.pl jesli chcesz pomoge.

Offline Ninka Kobieta

14 lipca 2006, 16:50
Cytat: "Antalis"
jesli chcesz pomoge.

a w czym?? zdjątka wysyłam już :)

Offline Antalis

14 lipca 2006, 18:40
SLICZNA SUKNIA I JEJ RÓWNIE SLICZNA WŁASCICIELKA :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
14 lipca 2006, 20:35
O qrcze!!! Suknia boska!! Właścicelka także!!! Cudnie wyglądasz :) Ale coś mi się zdaje że chodziło Ci o to żeby właśnie tych fotek w Twój wątek nie wklejać tylko chciałaś je wysłać na maila żeby tam sobie ktoś zobaczył, bo nie chciałaś żeby podpatrzył Twój ukochany. Mylę się? Coś wątpię :( Tych fotek chyba miało tu nie być cio? Oby tylko Twój narzeczony tego wątku nie odwiedził. Ja tam się nie mam o to co martwić bo mój Kuba w ogole tu nie zagląda :)

Buziaki

Offline Ninka Kobieta

14 lipca 2006, 21:30
atlantis ni maiałaś jej wklejać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zabiję Cię!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Offline Ninka Kobieta

14 lipca 2006, 21:33
jestem wściekła :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!: miałam je wysłac tlko na e-amaila a Antalis, się porządziła!!!!!!!!!!!!!

rybkawiedenka

• Gość
14 lipca 2006, 21:37
Ninko nap0siz do moni albo zibiego, napewno moga usunac ten post! Antalis widac nie zrozumiala....

Offline Marta

14 lipca 2006, 21:40
Ninka już wykasowane...nie masz się o co martwić.
Przeczytałam własnie Twojego priva i tak się przeraziłam, że szybko usunełam te fotki...nawet sama ich dokładnie nie oglądałam.  :wink:

Offline Ninka Kobieta

14 lipca 2006, 21:41
dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!

rybkawiedenka

• Gość
14 lipca 2006, 21:41
Marta dzieki, ja napisalam do Moni zeby cos z tym zrobila bo Ninka taka zdenerwowana...SUper ze ty zadzialalas!

Offline Marta

14 lipca 2006, 21:42
Cytat: "Ninka"
dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ma za co.  :)
Dobrze, że akurat weszłam w odpowiednim momencie na forum.  :)

Offline Ninka Kobieta

14 lipca 2006, 21:45
spanikowałam jak diabli....  och adrenalina nie z tej ziemi. Aż na Antalis, nakrzyczałąm. Mam nadzieję, że się nie gniewa :)

Offline Ninka Kobieta

14 lipca 2006, 21:47
Marta, jestem Tobie niewymownie wdzięczna :!:  :!:  :!:   :bukiet:   :!:  :!:  :!:

Offline Antalis

14 lipca 2006, 22:06
Zorientowałam sie w błedzie i napisałam do zibiego o wykasowanie ... sorx kazdy moze sie pomylic nie tzra bylo sie na mnie drzec. Ja od smierci babci jestem jakas nei tomna ... szkoda ze najpierw ryczycie a potem .. niewazne.
a Antalis, się porządziła!!!!!!!!!!!!!

raczej pomyliła.

Ostatnio cos wszyscy jezdza po mnie ... ciekawe czy istnieje mozliwosc wykasowania moich postow i watku 100dniowkowego ...

14 lipca 2006, 22:07
póxniej na weselu jest i tak zazwyczaj w ten sposób, ze każdy idzie gdzie mu się podoba, bo tworzą się grupki rozmówców...

zgadza się, tyle, że to się dzieje jak już trochę   :pijaki:  a do tego czasu chcemy by było ok

a swoją drogą, skoro młodzi mają osobny stół, to jak rodzice mieliby mieć przy sobie ciotki?

nierozumiem :idea:  :mrgreen:

no ja własnie też nie bardzo zrozumiałam...cyt.merkurek, nie bardzo uśmiechałoby mi się sadzanie obok nas rodziców, bo oni zaraz będą chcieli mieć obok ciotki, wujków... i swoich znajomych bo ich zaprosili  )  :?

hmmm, widzę, że tu jakaś grubsza afera z suknia była, ale dobrze ze już w porządku :-)