Autor Wątek: dobre salony z sukniami w Olsztynie  (Przeczytany 39668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Olita

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • data ślubu: 23.06.2007
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« dnia: 14 Maja 2006, 13:11 »
Które polecacie????

a może jakieś komisy? :wink:

Offline deesse
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maja 2006, 13:41 »
to z moich doswiadczen z czystym sumieniem moge polecic dwa:
na ul. dąbrowszczaków, taki po schodkach I(niestety nie pamietam nazwy salonu)
a drugi to "Afrodyta" na ulicy Staszica ( niedaleko katedry)

jeśli nie przerażają Cię wysokie koszta to możesz się udać do "Madame Danuta" za wysoka bramą, suknie fajne.. szkoda tylko że naprawde drogie są

a zastrzeżenia i to duuuże mam do vivien vigo (najpier kazali mi umówić sie na godzinę bym mogła suknie pooglądać, a potem w wyznaczonym terminie Pani podała mi poprostu katalogi i kazała oglądać.. szkoda tylko że nawet nie było gdzie usiąść)

ale to tylko moja opinia.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach!!!


Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maja 2006, 13:49 »
Cytat: "deesse"
jeśli nie przerażają Cię wysokie koszta to możesz się udać do "Madame Danuta" za wysoka bramą, suknie fajne.. szkoda tylko że naprawde drogie są


co do cen sukien tam to sa to ceny sukien firmowych-wiec sa wysokie, ale np. wypozyczenie jest tam tansze niz w Afrodycie. Ja wypozyczam w madame Danuta  i tam place 1200 zl, za te sama suknie w Afrodycie chcieli 1750, wiec jednak roznica jest.
A co do obslugi to bardziej komfortowo czulam sie w Madame Danuta. Nie musialam sie spieszyc z przymierzaniem, do sukni dostawalam odpowiednia halke( w Afrodycie nie wazny byl kroj sukni-halke mialam jedna i pani nawet nie kwapila sie aby mi przyniesc inna-to samo bylo z welonami)
Ja z calym sercem polecam Madame Danuta
Bylam jeszcze w jednym salonie tez na starowce zaraz obok Madame Danuta(nazwy niestyt nie pamietam)ale tam byl bardzo maly wybor sukien i nic nie bylo w moim stylu.Poza tym Panie nawet nie pofatygowaly sie aby odpowiedziec mi dzien dobry i byly  nie zainteresowane moja osoba.
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Olita

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • data ślubu: 23.06.2007
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maja 2006, 14:09 »
dzięki za podpowiedzi :serce:

słyszałam dobre opinie właśnie o Afrodycie,ale skoro polecasz Agutka to wybiore się również do Madame Danuty :)

Pozdrawiam Was!

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maja 2006, 15:24 »
Cytat: "Olita"
wybiore się również do Madame Danuty


nie polecam tylko weekendu na taki wypad, bo bylo tyle dziewczyn chetnych do mierzenia,ze szok.No a przymierzalnie tylko dwie.Sadze,ze w tygodniu jest mniej osob wiec sie tyle nie naczekasz :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Olita

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • data ślubu: 23.06.2007
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja 2006, 23:24 »
Agutka,wezmę to sobie do serca,choć może być ciężko bo w tygodniu siedzę w Wawce...
no ale mam jeszcze duuuużo czasu :D

  :Daje_kwiatka:

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maja 2006, 00:17 »
Cytat: "Olita"
bo w tygodniu siedzę w Wawce


a wiesz to moze w akim razie przedzwon do salonu i umow sie na konkretna godzine-to wtedy bedzie bez problemu :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Olita

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • data ślubu: 23.06.2007
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Maja 2006, 13:21 »
Tak zrobię! :D

  :Daje_kwiatka:

Offline kobreti
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Czerwca 2006, 11:50 »
A ja niestety odradzam salon ślubny Madame Danuta w Olsztynie. Na początku właścicielka przez telefon obiecuje złote góry. To samo przy pierwszej wizycie. Wszystko będzie na czas (na czas było), poprawki w cenie (kupowałam za pośrednictwem tego salonu nową sukienkę; ważne - przed złożeniem zamówienia brano dokładną miarę - nawet odcinek od nadgarstka do środkowego palca dłoni), klientki są najważniejsze; wpłacona zaliczka. Kolejna wizyta - zaczynają się schody - poprawki. Wszystkie miary były pobrane a tu nie ma poprawek. Niestety przy tej wizycie została reszta pieniążków wpłacona. Nic to - przy kolejnej wizycie ma być odbiór. Przy odbiorze okazuje się, że poprawki nie są ukończone. Nie szkodzi - poczekamy. Wracamy po umówionym czasie - poprawki są - ale jakie !!!. Sukienka nierówno podłożona - Pani krawcowa szybko poprawia i robi... podkład o szerokości 2 cm! (co jak później się okazało spowodowało, że sukienka się nie układała). Za ciasną sukienkę "popuszczono" w pasie przeszywając suwak. Niedość, że został krzywo wszyty, spodnia warstwa materiału nie została przyszyta w ogóle to jeszcze został przecięty materiał (niestety zauważyłam to dopiero w domu, ponieważ pani krawcowa była bardzo niezadowolona, że siedzi po godzinach i generalnie atmosfera była tak napięta, że chcieliśmy wszyscy opóścić Salon Madame Danuta, jak najszybciej). W domu okazało się, że są to wady w miejscach widocznych, że nie można tego tak zostawić. Właściciele kazali przyjechać na kolejne poprawki. Później stwierdzili, żebyśmy o tym rozmawiali z krawcową a w końcu, że nie musieliśmy wybierać ich salonu a darmowe poprawki to i tak ich dobra wola, bo powinni za nie pobrać opłatę. W końcu sukienka znalazła się u zupełnie innej krawcowej , która po jej obejrzeniu aż się za głowę złapała, że coś takiego można zrobić z NOWĄ sukienką. Do tego, jak się okazało, sukienka wcześniej od środka była już zwężana na bokach !!! w sposób bardzo nieudolny zresztą, jak to określiła nowa krawcowa. To wyjaśniło fakt dlaczego nie dało się jej popuścić na bokach tylko przeszywany był suwak. Teraz liczę tylko na to, że nowej krawcowej uda się jakoś wyprostować choć część tych wspaniałych i to darmowych poprawek.

Offline aneta 78
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Czerwca 2006, 12:35 »
Moja data to 22.07, już niedługo:))

Zimą chodziłam na kurs księgowości. Najlepsze było to, że trzy dziewczyny z tego kursu brały w ubiegłym roku ślub i wyobraźcie sobie - wszystkie miały suknie z VIVIEN VIGO !!! Dwie brały w Olsztynie, jedna w Bartoszycach. A więc ja po rekonesansie na naszej Starówce (niestety bardzo droga Danuta i Arian, ciemno i nieprzyjemie w salonie koło katedry) pojechałam do nich na Jaroty i ... okazali się bezkonkurencyjni... Suknie przepiękne, całkiem inne niż w centrum, a do tego jakie extra ceny !!! W centrum za wypożyczenie ładnej sukni panie chciały 1400 - 1600, a w VIVIEN VIGO znalazłam cudowną suknię za 1600, ale to była cena kupna nowej sukni !!! Do tego jeszcze te wszystkie zniżki !

Naprawdę gdyby nie te trzy dziewczyny to bym tam chyba nie pojechała, bo dla mnie daleko, ale naprawdę warto było!!! Także polecam wszystkim VIVIEN VIGO.

PS.
A pani Agnieszka jest przemiła i cudowna, pozdrawiam ją serdecznie!

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Czerwca 2006, 14:20 »
Cytat: "kobreti"
A ja niestety odradzam salon ślubny Madame Danuta w Olsztynie. Na początku właścicielka przez telefon obiecuje złote góry. To samo przy pierwszej wizycie. Wszystko będzie na czas (na czas było), poprawki w cenie (kupowałam za pośrednictwem tego salonu nową sukienkę; ważne - przed złożeniem zamówienia brano dokładną miarę - nawet odcinek od nadgarstka do środkowego palca dłoni), klientki są najważniejsze; wpłacona zaliczka. Kolejna wizyta - zaczynają się schody - poprawki. Wszystkie miary były pobrane a tu nie ma poprawek. Niestety przy tej wizycie została reszta pieniążków wpłacona. Nic to - przy kolejnej wizycie ma być odbiór. Przy odbiorze okazuje się, że poprawki nie są ukończone. Nie szkodzi - poczekamy. Wracamy po umówionym czasie - poprawki są - ale jakie !!!. Sukienka nierówno podłożona - Pani krawcowa szybko poprawia i robi... podkład o szerokości 2 cm! (co jak później się okazało spowodowało, że sukienka się nie układała). Za ciasną sukienkę "popuszczono" w pasie przeszywając suwak. Niedość, że został krzywo wszyty, spodnia warstwa materiału nie została przyszyta w ogóle to jeszcze został przecięty materiał (niestety zauważyłam to dopiero w domu, ponieważ pani krawcowa była bardzo niezadowolona, że siedzi po godzinach i generalnie atmosfera była tak napięta, że chcieliśmy wszyscy opóścić Salon Madame Danuta, jak najszybciej). W domu okazało się, że są to wady w miejscach widocznych, że nie można tego tak zostawić. Właściciele kazali przyjechać na kolejne poprawki. Później stwierdzili, żebyśmy o tym rozmawiali z krawcową a w końcu, że nie musieliśmy wybierać ich salonu a darmowe poprawki to i tak ich dobra wola, bo powinni za nie pobrać opłatę. W końcu sukienka znalazła się u zupełnie innej krawcowej , która po jej obejrzeniu aż się za głowę złapała, że coś takiego można zrobić z NOWĄ sukienką. Do tego, jak się okazało, sukienka wcześniej od środka była już zwężana na bokach !!! w sposób bardzo nieudolny zresztą, jak to określiła nowa krawcowa. To wyjaśniło fakt dlaczego nie dało się jej popuścić na bokach tylko przeszywany był suwak. Teraz liczę tylko na to, że nowej krawcowej uda się jakoś wyprostować choć część tych wspaniałych i to darmowych poprawek.


ciekawe to co piszesz a szczegolnie fakt, ze jestes facetem a piszesz jako kobieta?????troche mnie to zaczyna zastanawic-konkurencja salonowa.....?
poza tym pierwszy post i od razu krytyka...
a po trzecie dokladnie ten sam tekst czytalam na innym forum :roll: .....cos zaczyna tu nie grac!
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Lipca 2006, 10:44 »
Agutko, trochę mnie uspokoiłas bo ja jeszcze czekam na sukienkę zamawianą u Madame Danuty! Ty już swoją odebrałaś bo nie pamiętam?
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Lipca 2006, 21:00 »
Cytat: "nadzieja"
Agutko, trochę mnie uspokoiłas bo ja jeszcze czekam na sukienkę zamawianą u Madame Danuty! Ty już swoją odebrałaś bo nie pamiętam?


Nadziejo-ja swoja suknie wypozyczam, takze dopiero ja odbiore 2 dni przed slubem. Ale swoja suknia sie nie martw!Na pewno juz niedlugo bedziesz ja miec i wszystko bedzie bez problemow! :mrgreen:
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Sierpnia 2006, 08:29 »
Cytat: "Agutka"
Nadziejo-ja swoja suknie wypozyczam, takze dopiero ja odbiore 2 dni przed slubem. Ale swoja suknia sie nie martw!Na pewno juz niedlugo bedziesz ja miec i wszystko bedzie bez problemow!

Moja sukienka już przyszła do salonu a jutro mam przymiarkę. Nie mogę się doczekać.
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Sierpnia 2006, 10:24 »
Cytat: "kobreti"
A ja niestety odradzam salon ślubny Madame Danuta w Olsztynie.

Zgadzam się z kobreti. Nie polecam salonu Madame Danuta.
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline deesse
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Sierpnia 2006, 18:31 »
Nadziejo a co bylo nie tak z Twoja suknia? moze podasz szczegoly czemu odradzasz Madame Danute?


Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Października 2006, 20:54 »
Ja wlasnie w tym salonie mam zamiar wypożyczyć suknię. Obsługa jest bardzo miła. Wypowiem się po raz kolejny po sobotniej wizycie :wink:


Offline Adi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #17 dnia: 5 Października 2006, 19:13 »
Zdecydowanie odradzam salon Arianne.
Czemu? Moja siostra zleciła im uszycie wymarzonej sukni - czas 8 miesiecy. Tydzień przed wyznaczonym odbiorem telefon-"Moze Pani by wybrała sobie coś innego bo takie piekne suknie przyszły?" Na pytanie czy to znaczy, ze z zamówioną  cos nie tak- zapewnienie , ze "nie, nie, wszystko w porzadku"
W dniu odbioru pokazali jej coś co nawet w 5% nie przypominało zamówionego modelu (ani z fasonu, ani koloru, ani wzoru-totalnie inna "suknia". Celowo piszę w "" bo to coś wygladao jak sprana, stara halka) i bezczelnie wpierali przez dobrą godzinę, że to jest to. Dopiero po ostrej awanturze przyznali, ze tak rzeczywiscie... sami byli zaskoczeni, ale oni sie pod tym nie podpisują -to wina krawcowej... Strata czasu, nerwów i nadzieji.

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Października 2006, 12:57 »
No i salon odwiedzilam. trafilam teraz na inna Pania z obslugi, ale jest rownie mila jak poprzednia :D Sukienka zaklepana i chociaz ten problem zniknal :D


Offline monia_dz

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Października 2006, 13:22 »
Cześć dziewczyny! A ja wam powiem tak. Jestem ze Szczytna czyli 49km od Olsztyna. No i w Szczytnie działa zakład produkcyjny sukni ślubnych i w centrum miasta jest ich salon ("Szyk"). Widziałam że w Olsztynie też mają oddział ale nie wiem czy ze ślubnymi bo szyją też suknie wieczorowe. No ale do rzeczy... Mają przecudne suknie, naprawdę śliczne a co najważniejsze niedrogie. Szyją na zamówienie, można zarzyczyć sobie cokolwiek lub wybrać suknię z katalogu a koszt sukni to ok. 1000-1500zł czyli tyle co w Olsztynie wypożyczenie a tutaj macie suknie taką jak chcecie i na własność. Ja na pewno suknię kupować będę w "Szyku". Polecam! Zastanówcie się nad tym. Może warto odwiedzić Szczytno  :D

Zapraszam do mojego odliczanka: https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=5183

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Października 2006, 17:02 »
Ja chcialam szyc suknie ale koszt uszycia takiej jak ja sobie wybralam kosztuje minimum 2000zl. Nijak mi sie to nie oplaca. Poza tym nie chce miec pozniej tej sukienki :|


Offline Smietanowie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Października 2006, 12:11 »
carlunia w zupelnosci sie z Toba zgadzam, nie ma sensu kupowac sukni. Ja swoja wypozyczalam, a po slubie oddalam i nie musialam sie martwic co z nia zrobic dalej. Poza tym suknia wypozyczona, naprawde niczym nie rozni sie od nowej. Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumki..
[/url]

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Października 2006, 12:31 »
Smietanowie: ja moze i bym kupila, ale te suknie ktore mi sie podobaja kosztuja zdecydowanie za duzo. Szkoda mi pieniedzy. Ta ktora wypozyczam kosztuje 3000. Gdybym chciala ja uszyc wyniosloby mnie to 2000. A wypozyczam za 1400 i nie interesuje mnie czyszczenie ani nic z tych rzeczy. Suknia jest dla mnie najpiekniejsza, czuje sie w niej jak ksiezniczka :oops: Bede potrzebne pewne przerobki, ale to jest wliczone w cene wypozyczenia. Doczekac sie nie moge jak ja na siebie wloze :mrgreen:  :mrgreen: Pozdrawiam :wink:


Offline Smietanowie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Października 2006, 12:41 »
Wiem doskonale o czym mowisz, poniewaz przechodzilam dokladnie to samo. Przerazily mnie ceny sukien, ktore mnie interesowaly. Dlatego wypozyczenie tego samego modelu, za duzo nizsze pieniadze jest olbrzymim komfortem. Powodzenia w dalszych przygotowaniach.
[/url]

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Października 2006, 15:20 »
Cytat: "Smietanowie"
Dlatego wypozyczenie tego samego modelu, za duzo nizsze pieniadze jest olbrzymim komfortem. Powodzenia w dalszych przygotowaniach.


Dla nas rowniez. I nie dziekujemy zeby nie zapeszac :D


Offline joannaM
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2008
Odp: dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Lutego 2008, 14:24 »
Odwiedziłam dziś (choć nie planowałam) salon z sukniami "Moda Ślubna" na Partyzantów.
Sukienki mają tam naprawdę bardzo ładne, jeszcze nic nie przymierzałam, tylko przejrzałam katalogi i to co mieli na wystawie. I kilka mi się bardzo spodobało. Na żywo dużo ładniej wyglądają.
Wklejam niektóre zdjęcie ich kolekcji, to są francuskie sukienki firmy Miss Kelly,
ceny też są przystępne, można kupić lub wypożyczyć.













On 2011
Ona 2013

Offline ASIA39

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4671
  • Płeć: Kobieta
  • Szata miłości utkana jest z materiału codzienności
  • data ślubu: 18.08.2012
Odp: dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Lutego 2008, 18:23 »
 :szczeka:o jejku  :mdleje: ale piękne suknie powklejałaś!!!wszystkie śliczne!!!

hmm jak bym miała wybiera to nie wiem którą bym wybrała  :drapanie:mętlik w głowie...

Offline Alissia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Lutego 2008, 19:26 »
Joasiu śliczne  :skacza: Musisz coś poprzymierzać :) Ja już byłam na wyprawie w Olsztynie po salonach ja sobie w Afrodycie wybrałam sukienusie

Offline joannaM
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2008
Odp: dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Lutego 2008, 22:33 »
Joasiu śliczne  :skacza: Musisz coś poprzymierzać :) Ja już byłam na wyprawie w Olsztynie po salonach ja sobie w Afrodycie wybrałam sukienusie

Pokaż jaką?
On 2011
Ona 2013

Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Odp: dobre salony z sukniami w Olsztynie
« Odpowiedź #29 dnia: 6 Marca 2008, 12:08 »
tyle opinii ilu klientów

ja mam bardzo złe wspomnienia ale było minęło
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new