e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: dobre salony z sukniami w Olsztynie  (Przeczytany 32376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tyle opinii ilu klientów

ja mam bardzo złe wspomnienia ale było minęło
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline Klara131 Kobieta

A co myślicie o salonie sukien ślubnych Anny Skrzyszowskiej na ul.Staromiejskiej? Tam szyją suknie i za np.1500zł masz super piękną suknię?

Offline joannaM Kobieta

Na stronce salonu Diana z Iławy pojawiły się zdjęcia nowych sukienek, zachęcam do obejrzenia.
Choć sukienki na zdjęciach nie wyglądają atrakcyjnie tak naprawdę jest tam z czego wybierać.
Można zaprojektować własną suknie, ceny są świetne.
Ja tam się wstępnie umówiłam na zdjęcie miary,
bo pomimo że w salonach Olsztynie jest b. dużo b. ładnych sukienek, ale ceny mnie zniechęciły.
A nie zależy mi na marce sukienki, za którą trzeba słono zapłacić.
No jeszcze na Partyzantów mają w miarę ceny, ale jak poszłam tam drugi raz to jakoś mnie nic nie zaciekawiło.
On 2011
Ona 2013

Offline edyta9915 Kobieta

hej dziewczyny ile miesięcy przed ślubem szukałyście sukienek? bo ja mam w lipcu 2009 i nie wiem kiedy zacząć poszukiwania   :-\

Offline Karolla77 Kobieta

Odp: dobre salony z sukniami w Olsztynie
28 września 2008, 18:31
Witam.
Może sie powtarzam ale sie troche pogubiłam w tym wszystkim... wiec w skrócie jakie salony możecie polecic w Olsztynie jeśli chodzi o wybór i ceny?No i jak myślicie czy powinnam już zaczac szukac sukni skoro mój ślub bedzie w maju 2009?
Prosze Was bardzo pomóżcie!!!

30 września 2008, 18:40
Dzięki zuza142000
Ja bede suknie wypożyczac. A co to jest za salon koło katedry?

1 października 2008, 18:00
Ok dzięki Zuza142000.Widze ze bede musiała sie i tak przejsc po salonach i sie troche zorientowac.Przeraża mnie to niewiem nawet od czego zaczac...

1 października 2008, 19:41
jeszcze raz bo nie rozumiem...mam nie pokazywac zainteresowania wogóle tylko sie rozglądac czy właśnie przeciwnie, udawac ze to właśnie ta suknia?zgłupiałam  :glupek:

3 października 2008, 20:35
Dziękuje bardzo zuza 142000. nie mam wyjscia bedzie trzeba pochodzic  :lol:

28 października 2008, 11:38
Ale tu cisza...

Miałaś racje zuza142000 rajd po sklepach z sukniami mam juz za soba i faktycznie przymierzanie tych sukien to sama przyjemnosc. Na poczatku przerażało mnie to że co chwile bede musiała sie rozbierac i przebierac w nastepna suknie ale jak założyłam pierwsza poczułam sie naprawde jak księżniczka i teraz żałuje ze mam to już za soba bo suknia wybrana :) i wybór był naprawde ciężki tyle jest przecudnych sukien...

A jesli chodzi o salony to przeleciałam wszystkie chyba możliwe w Olsztynie i nigdzie (prawie nigdzie) nie spotkałam sie z niemiłym potraktowaniem, zarówno w Vivien Vigo jak i w Madame Danuta panie były bardzo miłe i przynosiły coraz to następne suknie nic im nie przeszkadzało nawet to ze na nastepny dzien odwiedziłam te salony jeszcze raz przymierzając te same suknie :)
Polecam jeszcze nowy salon Magdalena przy ul. św. Wojciecha panie bardzo miłe, bardzo duży wybór sukien i ceny bardzo zaskakujące (niskie oczywiście) i mają już suknie z nowej kolekcji.

NIE POLECAM natomiast salonu Moda Ślubna przy ul. Partyzantów.W salonie mieli właśnie wyprzedaż i panie koniecznie chciały mi wcisnąc suknie na sprzedaż nie do wypożyczenia.Dodam ze suknie wogóle mi sie nie podobały i były "staromodne" , jak sie zapytałam o wypożyczenie to kazały wybrac mi jakas suknie z salonu po czym mówiły że ta jednak nie (i między soba mówiły że ta to do komisu oddadzą).
Może pisze troche chaotycznie.... ale ogólnie odniosłam wrażenie jakby panie z salonu przed nowa kolekcją koniecznie chciały pozbyc sie tego co im najgorsze zostało :( poza tym za miłe to też nie były :(

I jeśli ktoś czeka na nowe kolekcje to informuje że w kilku salonach już sa.

29 października 2008, 14:50
o kurczę też jestem w tej sytuacji  :P jeszcze nie rozglądałam a wiem że muszę zacząć  ;D a mam ślub w sierpniu 2009 :P no też jestem ciekawa ile teraz tak naprawdę kosztują między wypożyczeniem a kupieniem nowej :D i też niedługo się wybiorę chociaż bym chciała np z madame danuta mają takie nieprzejrzyste fotki na stronie chociaż się pytałam czy mają może katalogi papierowe mówią że nie. . .  wszystko z neta  :-\ ale oczywiście lepiej popatrzeć na żywo  ;) chociaż dziwnie będę się czuła ehehe pozdrawiam :D

29 października 2008, 17:06
W Madame Danuta mieli ostatnio wyprzedaż i ceny całkiem całkiem.Spodobała mi sie jedna suknia u nich i długo sie nad nią zastanawiałam cena wypożyczenia tej sukni wynosiła 1100 zł natomiast kupna 3400 zł.czyli całkiem duża różnica.
Pozdrawiam :)

30 października 2008, 08:48
rzeczywiście duża różnica ale to pewnie zależy jaka ona jest w stanie chociaż na vivien vigo tam na grunwaldzkiej przez przypadek moja koleżanka była tam  i jakoś przestraszyła bo mówiła że widziała suknie jak wisiały i że takie pogniecione były że by ich nie przymierzyła :P  i że by wolała kupić nową
ale nad jednym tak się zastanawiałam i może by była taka możliwość że zakupiłabym suknie nową i potem bym im sprzedała ciekawie czy jest taka możliwość ;) i ciekawie ile wtedy by wzięli bo jakoś się boję i zależy jaka suknia się trafi a nie będzie zniszczona bo i tak będzie seeeetki razy poprawiana ale zobaczę jeszcze myślę głośno.
pozdrawiam

Offline SFA

Zdecydowanie polecam salon Arianne na ul. Pieniężnego 5!!!Fachowe podejście i obsługa klientka. Sama tam wypożyczałam swoją suknię. Bardzo duży wybór sukienek w przystępnych cenach. Panie bardzo sympatyczne i szczerze doradzające.Przyszła panna młoda może poczuć się tam jak księżniczka:)

Offline maddinka56 Kobieta

hej dziewczyny. . .  ja biorę ślub za kilka miesięcy :o boję się niemożliwie . . .  wiem jaki to jest stres, jak dużo spraw jest na głowie :/ jeżeli chodzi o suknię, to ja swoją kupiłam w Salonie Magdalena hxxp: www. magdalena. olsztyn. pl/ .  Szeroki wybór sukienek i fachowa obsługa bez tzw.  "katowania, może to może tamto, w tej pani wygląda naprawdę super (a tak naprawdę nie :/)". 

Offline maddinka56 Kobieta

Cytat: maddinka56 link=topic=3101. msg2104605#msg2104605 date=1404720665
hej dziewczyny.  .  .   ja biorę ślub za kilka miesięcy :o boję się niemożliwie .  .  .   wiem jaki to jest stres, jak dużo spraw jest na głowie :/ jeżeli chodzi o suknię, to ja swoją kupiłam w Salonie Magdalena hxxp: www.  magdalena.  olsztyn.  pl/ .   Szeroki wybór sukienek i fachowa obsługa bez tzw.   "katowania, może to może tamto, w tej pani wygląda naprawdę super (a tak naprawdę nie :/)".  

www. magdalena. olsztyn. pl/ sprawdźcie sobie tutaj, jest oferta sukienek :)