e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ślubne pazurki  (Przeczytany 105198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Violka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 27.08.2005
ślubne pazurki
11 lipca 2005, 21:05
Ja jestem w stanie zapuścić pazurki ale lubią się łamać w najmniej odpowiednim momencie. A nie wyobrażam sobie mieć króciutkich paznokci.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ślubne pazurki
13 lipca 2005, 10:42

a takie coś (hmm podobne) miałam ja, tylko, że to było na jednym serdecznym paluszku (tym na obrączkę), bardziej wypukłe i różyczki takie jak w bukiecie i oczywiście nie były to takie szpony  :?

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
ślubne pazurki
13 lipca 2005, 12:07
Ładne miałaś Maju te paznokcie...rozumiem, ze te różyczki to z akrylu były??
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ślubne pazurki
13 lipca 2005, 12:54
Tak z akrylu takie malusie  :lol:

Offline Julia

• Chuck Norris
ślubne pazurki
15 lipca 2005, 16:20
Kiedyś była tutaj na forum rozmowa o tzw tipsach tygodniowych. Wklejam więc taką informację-bo może to chodzi o coś w tym stylu.

''Sztuczne Paznokcie firmy Kiss®
bezpieczne dla zdrowia sztuczne paznokcie na kilka dni...wywiad..
W ofercie firmy Telma pojawiły się produkty Amerykańskiej firmy KISS®, sztuczne paznokcie na kilka dni. Do kogo
kierujecie Państwo nową ofertę?

Leszek Conder: Sztuczne paznokcie przeznaczone są dla Pań, które nie mają czasu na manicure, nastolatek, które chcą mieć
szalony manicure na kilka dni, oraz wszystkich Pań, które lubią często i w łatwy sposób zmieniać wygląd paznokci.

N: Sztuczne paznokcie na kilka dni w szalonych wzorach i kolorach, to jest naprawdę bardzo ciekawa propozycja na lato, ale
czy są one naprawdę bezpieczne dla naszych naturalnych paznokci. Przecież kleje są szkodliwe.
LC: Aby ułatwić nakładanie, Kiss®umieścił na każdym paznokciu warstwę kleju. Jednak nie jest to zwykły klej. Klej ten
jest na bazie wody, nie niszczy naturalnej płytki i nie wchodzi z nią w reakcję. Po usunięciu sztucznych paznokci, nasze
naturalne paznokcie są w takim samym stanie jak przed ich nałożeniem.

N: Jeśli jest to klej wodny, to nie odpadną one przy myciu rąk?
LC: Oczywiście, że nie, lecz w trakcie ich noszenia należy dostosować się do rad umieszczonych na opakowaniu.

N: Zrobienie eleganckiego manicure, zajmuje wiele czasu, czyżby pojawiło się nowe rozwiązanie tego problemu w zasięgu
naszych paznokci?
LC: Każde opakowanie, zawiera 24 sztuk sztucznych paznokci z klejem oraz tester umożliwiający dobranie odpowiedniego
rozmiaru. Po dobraniu odpowiedniego rozmiaru, na odtłuszczoną płytkę (zmywaczem acetonowym Sally Hansen), przykładamy
sztuczne paznokcie i dokładnie dociskamy. Jest to naprawdę bardzo proste, trwa chwilkę, nie wymaga użycia dodatkowego kleju.
Można uzyskać piękny manicure w kilka minut (ze względu na prostotę użycia - do zrobienia np. w biurze przed
niespodziewanym spotkaniem).

N: Dlaczego w opakowaniu są 24 sztuczne paznokcie?
LC: W opakowaniu znajdują się 24 sztuki w różnych rozmiarach, by Panie mogły dobrać je idealnie do rozmiaru własnych
paznokci. Dzięki temu manicure będzie wyglądał bardzo naturalnie.

N: Są to sztuczne paznokcie na kilka dni, czy można jakoś o nie "zadbać" by trzymały się jak najdłużej?
LC: Aby przedłużyć okres trzymania się sztucznych paznokci należy, na przykład dociskać je po każdorazowym myciu rąk. W
czasie kąpieli tipsy mogą się lekko obluzować, dlatego najlepiej pod suszarką je docisnąć, aby przywrócić ich przylepność.

N: A kiedy nam się już znudzą i chcemy zmienić wygląd naszych dłoni, co powinnyśmy zrobić?
LC: Aby usunąć paznokcie, zanurzamy dłonie na ok. 10-15 minut w ciepłej wodzie, następnie delikatnie je zdejmujemy, bez
żadnej szkody dla naszych naturalnych paznokci.
osobiscie bym to wyprobowala na *szybko*gdyz nie ma cudu takiego ktory postawi twoje paznokietki w szybkim czasie:)Sztuczne
Paznokcie firmy Kiss® są do nabycia w sklepach Galerii Centrum - cena około 25 - 45 zł za opakowanie..''

Offline Violka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 27.08.2005
ślubne pazurki
15 lipca 2005, 20:34
Oooo a to ciekawe trzeba by wypróbować jak to w rzeczywistości działa

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
15 lipca 2005, 22:22
Cytat: "Violka"
Oooo a to ciekawe trzeba by wypróbować jak to w rzeczywistości działa

A no trzeba bo po co przepłacać jeżeli komus zależy na sztucznych paznokciach (tipsach) jedynie na TEN dzień :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
31 lipca 2005, 11:40
ja tez zdecydowanie sie zgadzam na slub ->swoje pazurki ladnie pomalowane prosty french wystarczy jest wystarczajaco ladny paznokcie wtedy wygladaja na zadbane nawet jesli ktos ma je bardzo krotkie. dziewczyny nie dajmy sie zwariowac przeciez tipsy to kupa kasy  :)

Offline Wikka

• nowicjusz
ślubne pazurki
31 lipca 2005, 22:10
Cytat: "agulkaaa"
nie dajmy sie zwariowac przeciez tipsy to kupa kasy

Ja jestem zdania że tipsy ładnie wyglądają, szczególnie wtedy gdy ktoś ma brzydkie paznokcie! Na taki dzień warto być damą! :!:

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
31 lipca 2005, 22:22
Wikka pewnie, że warto byc damą :D
I jestem tego samego zdania, osoby z brzydkimi lub obgryzionymi paznokciami nie będa wyglądały efektownie...poza tym dłonie są bardzo ważne podczas ślubu, na nie zwracaja wszyscy uwage podziwiając obrączkę. Dlatego każdy kto ma problemy z paznokciami powinie zainwestowac w tipsy bez względu na cenę...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
31 lipca 2005, 23:45
moze faktycznie macie racje ja zawsze mialam dosc dlugie pazurki :D  wiec dlatego moja opinia na ten temat jest taka.

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
1 sierpnia 2005, 11:51
Cytat: "agulkaaa"
ja zawsze mialam dosc dlugie pazurki

tylko pozazdrościc ja nigdy nie miałam długich paznokci (no chyba, ze liczyc tipsy) i bardzo żałuję :( Na slub pozostały mi tylko tipsy bo nie wierzę, że pozbędę się swojego nałogu i zapuszcze długie i mocne pazurki...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
3 sierpnia 2005, 16:50
moge wam polecic najlepsza odzywke do paznokci  na swiecie  uzywam jej juz oj dlllllllllllllugo i naprawde dziala . kiedys mialam problem z rozdwajajacymi sie paznokciami ale to juz przeszlosc:)

Offline Julia

• Chuck Norris
ślubne pazurki
3 sierpnia 2005, 18:00
W takim razie czekam na nazwę wspomnianej odżywki :)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
3 sierpnia 2005, 18:11
ta odzywka to:
Sally Hansen
nail protex (niebieska)
kosztuje ok 30 zł ale naprawde warto je wydac

Offline Julia

• Chuck Norris
ślubne pazurki
3 sierpnia 2005, 18:54
Tak właśnie myślałam, że to o te odżywkę chodzi :D . Dzięki.

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
3 sierpnia 2005, 19:24
Ja też czekam :D Może w końcu coś sprawi, że przestnanę gryść pazurki... :?
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
ślubne pazurki
6 sierpnia 2005, 16:33
Dziewczyny pewno wiecie... które tipsy są lepsze.. żelowe czy akrylowe??  :P

moze juz bylo, ale za duzo szukania :x

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
6 sierpnia 2005, 16:50
to wszystko zalezy od  plytki paznokcia niektorym  zel sie nie trzyma i zaraz po zalozeniu pod zel dostaje sie powietrze i po prostu odpadaja, jesli chodzi o akryl to wedlug mnie wygladaja mniej naturalnie niz zelowe, zapytaj sie w salonie w ktorym zdecydowalas sie to robic co bardziej polecaja moze podpowiedza ci cos alternatywnego jak wlasnie przedluzenie paznokci jedwabiem badz pazurki porcealowe

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
1 września 2005, 17:28

Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Pyrdulka

• entuzjasta
ślubne pazurki
2 września 2005, 13:54
Ja też próbowałam zapuszczać pazurki, ale nie mam na to dość silnej woli.Poprostu mi przeszkadzają i zaraz zaczynam obgryzać (znam ten ból Demka  :buu:  ).Dlatego dla świętego spokoju założe sobie tipsiki,które wcale nie są takie złe.Oczywiście jeśli ich długość nie sięga długości równika  :mdleje:  

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
ślubne pazurki
2 września 2005, 14:50
Kedyś była dyskusja na forum na temat tygodniowych tipsów.
I muszę napisać, że rozmawiałam ostatnio z moją fryzjerką, która pracuje w salonie fryzjersko-kosmetycznym na ten temat. Więc tipsy tygodniowe to nie są tzn. sztuczne paznokcie z kolorowymi aplikacjami o których m.in. pisała Julia na poprzedniej stronie!
Tipsy tygodniowe są takie same jak zwyczajne tipsy, tylko nie mają nakładanej takiej samej ilości akrylu. Np. zamiast 3 warst jest jedna warstwa, bądź dwie! Dlatego też nazwa tygodniowe, bo wiadomo, że będą się krócej trzymać od tipsów zwykłych. No i oczywiście dużo prościej jest z ich odklejeniem, bo po ok. tygodniu same się odkleją.
Tak więc jeżeli któraś z Was chce piękne paznokietki tylko ta ten jeden dzień to polecam, bo są dużo tańsze od zwykłych tipsów.
Mam nadzieję, że wszelkie watpliwości rozwiałam. :)

Offline Pyrdulka

• entuzjasta
ślubne pazurki
2 września 2005, 19:00
Dzięki Marta.Wszelkie wątpliwości rozwiałaś.Ja chyba nad takimi pomyślę.Prowadzę raczej sportowy tryb życia i pazurki mi przeszkadzają więc te będą najlepszym dla mnie rozwiązaniem  :wink:  

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
ślubne pazurki
2 września 2005, 19:05
A ja jestem zła - mam ładny kształt paznokci i ich nie obgryzam ale.... chyba brak mi jakiś witamin, ponieważ strasznie mi się rozdwajają i łamią...  :cry:
Jak tak dalej będzie to też będę musiała skorzystać z tych tygodniowych tipsów...

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
ślubne pazurki
2 września 2005, 21:36
Asia ja też mam ten problem. Paznokietki mam ładne, ale bardzo mi się rozdwajają i łamią (oczywiście w najmniej oczekiwanym momencie). :(

Offline Pyrdulka

• entuzjasta
ślubne pazurki
3 września 2005, 10:14
No widzicie dziewczyny jak to jest.Takie małe paznokietki a Taaaaaaaaaaaaaki duży problem.Ciężki jest żywot Panny Młodej  :Olaboga:  

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
4 września 2005, 13:58
Cytat: "Pyrdulka"
Takie małe paznokietki a Taaaaaaaaaaaaaki duży problem.Ciężki jest żywot Panny Młodej

dlatego najlepiej przed śłubem zaopatrzyć się sie w tabletki ze skrzypu i dobrą odżywke a jeśli to nie pomoże to wtedy zostają już tylko tipsy
Asia ty może już nie masz za dużo czasu ale innym dziewczyną,które mają jeszcze troche czasu do ślubu gorąco polecam taką terapie
a nóż widelec się popraiwą i tipsy nie będą konieczne
sama kiedyś eksperyntowałam z tipsami a raczej tylko z żelem i po zdjeęciu moje pazurki wyglądały jeszcze gorzej wtedy zaczęlam inwestowac w naprawde dobre odżywki i do dziś nie narzekam :):):):):)::)):):):):)

Offline Pyrdulka

• entuzjasta
ślubne pazurki
8 września 2005, 22:29
A u mnie katastrofa,makabra,masakra i co tam jeszcze!Poprostu jeden paznokietek u lewej ręki (szczęście w nieszczęściu bo dobrze że to nie prawa!) postanowił, że sobie zejdzie,bo u mnie mu się nie podoba!SCHODZI MI PAZNOKIEĆ!!!Skończy się na plasterku, bo innej rady na to niema.A może widziałyście gdzieś ślubne plasterki?      :Placz_1:    :Olaboga:    :mdleje:    :buu:    :depresja:    :beczy:  

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
ślubne pazurki
8 września 2005, 22:50
Pyrdulka współczuję z głębi serca...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Julia

• Chuck Norris
ślubne pazurki
9 września 2005, 08:47
Ja 2 dni przed ślubem zrobiłam sobie tipsy żelowe. I muszę powiedzieć, że nie żałuję. Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie i tak, jak zawsze chciałam, aby wyglądały moje własne. Pierwotnie zakładałam, że pozbędę się tipsów wkrótce po slubie, ale teraz zmieniłam zdanie i zamierzam ponosić je dłużej. Spodobały mi się :) .