Autor Wątek: Piękne włosy mieć....  (Przeczytany 64189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PartyNiania

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • PartyNiania.pl
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #210 dnia: 1 Lipca 2012, 11:24 »
Jeśli macie  suche włosy to polecam jedwab tylko trzeba go regularnie stosować   mi osobiście bardzo pomógł :-*
PartyNiania.  pl   GramGram.  pl

Offline nikola/23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6889
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.10.2008
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #211 dnia: 1 Lipca 2012, 12:52 »
Ja polecam LOREAL ABSOLUT REPAIR POWER, kupilam szampon + odzywke, wlosy mialam naprawde zniszczone po prostownicy, po 3-4 myciach widac znaczną róznice  ;), takze z czystym sumieniem moge polecic.

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #212 dnia: 19 Lipca 2012, 16:15 »
Ja polecam LOREAL ABSOLUT REPAIR POWER, kupilam szampon + odzywke, wlosy mialam naprawde zniszczone po prostownicy, po 3-4 myciach widac znaczną róznice  ;), takze z czystym sumieniem moge polecic.
cala seria absoluta fajna jest,takze cement.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline poppi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: nieznana
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #213 dnia: 25 Września 2012, 19:22 »
Ja polecam belisse z suplementów, naprawdę pomaga, bardzo wzmacnia włosy.  Ogólnie kiedyś od farbowania i prostowania miałam baaardzo zniszczone włosy i myślałam, że nie uda mi się wrócić do zdrowych lśniących włosów, ale w sumie udało się, nie robiąc nadzwyczajnego, tak jak pisałam wyżej belissa, do tego zrezygnowałam z suszenia, zainwestowałam w porządną prostownicę (babyliss pro American Styler) i efekt jest naprawdę fajny!

Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #214 dnia: 25 Września 2012, 19:47 »
Dobra, to teraz moja opinia :) Mam włosy po przejściach (dzięki kompetentnym paniom fryzjerkom...), z suchymi końcówkami i ogólnie z tendencją do puszenia, kręcono-falowane, grube :)

Sprawdziły się u mnie takie oto kosmetyki:
- Biovax do włosów ciemnych (maska)
- Biovax serum A+E (idealne na końcówki)
- olejek Alterra z Rossmanna (nakładam na ok. godzinę przed myciem włosów, albo i więcej, na same końcówki, a potem myję szamponem jak zawsze) o taki: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46718 W życiu nie myślałam, że takie coś może mi pomóc :) A jednak :)
- Szampon Ziaja do włosów farbowanych
- Spray wygładzający do włosów Joanna Professional (ujarzmia moje włosy po suszeniu, niestety sezon jesień/zima to suszarka w moim przypadku, bo inaczej włosy miałabym mokre ze dwa dni... a choróbska czają się teraz wszędzie... latem i wiosną schną sobie same)

A macie jakieś doświadczenia z tą nową maską keratynową z Biovax albo z tą latte z proteinami mlecznymi też Biovaxa?

Polecajcie coś do takich włosów jak mam ja ;) Cenna jest każda opinia i rada :) Będę wdzięczna :)




Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #215 dnia: 25 Września 2012, 20:25 »
Jeśli chodzi o biovaxa maska keratynowa - porozdawałyśmy próbki, sama sobie nie wzięłam  8)
ale kobitki wracają i pytają czy mamy w większym opakowaniu, więc musi być fajne  ;D



Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #216 dnia: 25 Września 2012, 21:07 »
Dzięki Justyś :) Dobrze wiedzieć :) Biovax mi podpasował, więc te nowinki też wypróbuję :)




Offline ola2121
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12-12-2010
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #217 dnia: 7 Listopada 2012, 09:25 »
Oczywiście, że mamy:) Jak to kobieta nie może mieć pomysłów na dobrą regenerację włosów.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 14:37 wysłana przez Sylvi »

Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #218 dnia: 7 Listopada 2012, 12:53 »
WTF?




Offline sasanka4
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Maj 2012
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #219 dnia: 8 Listopada 2012, 20:53 »
Kochane,
Swój ślub zaczełam właśnie od tego. . .  Chociaż mój mąż nie był z tego zadowolony.
Chciałam wam powiedzieć że w szukaniu swoich fryzur bardzo pomocne są google grafika:D
Naprawdę to pomaga moje drogie.
https://www. google. pl/search?q=fryzury+wesele&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dQ2cUOXLDIrZsgbi64HgCw&sqi=2&ved=0CB0QsAQ&biw=1280&bih=709

Takie stronki bardzo pomagają. . .
Chociaż osobiście miałam zaufanego fryzjera i naprawdę dobrze mi doradził:D

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #220 dnia: 9 Listopada 2012, 09:41 »
Ja póki co zapuszczam włosy i wracam do naturalnego koloru;) na szczęście mam je zdrowe, niestety mam problem z łupieżem;( nie potrafie sie go pozbyc, chodze z tym nawet do dermatologa. Czasem mam malutki, ale boję się że właśnie w tym dniu będzie większy...

Offline sasanka4
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Maj 2012
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #221 dnia: 10 Listopada 2012, 14:47 »
Mam dla ciebie rozwiązanie. . .
Zastosuj Nizoral albo Pirolam.  Kilka dni myj i poczekaj na efekty.  Jeżeli problem wróci radziłabym udać się do lekarza.
Naprawde dobry produkt:D
Moja przyjaciółka go poleca:)

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #222 dnia: 11 Listopada 2012, 19:40 »
Dzięki, korzystałam już z tych szamponów. Niestety nie pomagają mi...

Offline modesta38
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1995
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #223 dnia: 28 Marca 2013, 11:39 »
Dziwne, mi pomogły dosyć mocno
zobaczcie jaka cudowna jest <a href="hxxp: www. yes. pl/">biżuteria yes[/url]

Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #224 dnia: 28 Marca 2013, 11:57 »
Moje nowe odkrycia do pielęgnacji włosów:
- odżywka do spłukiwania z olejkiem arganowym ISANA (z Rossmanna, z taką żółtą naklejką) - dziś w promocji za 6,99 :)
- szampon do włosów normalnych figowy Ziaja

oraz moja "brend niu" suszarko-lokówka Babyliss ;D Pięknie modeluje, nie elektryzuje włosów, nie wyrywa i nie wciąga włosów, jest super! Polecam, mam od grudnia sobie chwalę :)



Uploaded with ImageShack.us




Offline WiktoriaS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2012
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #225 dnia: 5 Czerwca 2013, 11:47 »
Suche i zniszczone włosy to też moja udręka.  Stosowałam odżywki, ale one tylko chwilowo pomagały.  Przeszłam później kurację w gabinecie trychologicznym i udało się.  Początkowo myślałam, że efekt będzie krótki jak w przypadku odżywek, ale o dziwo wszystko jest ok.  Włosy wyglądają naprawdę na zdrowe, co mnie bardzo cieszy.
« Ostatnia zmiana: 24 Września 2013, 14:27 wysłana przez Sylvi »

Offline alewesele
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 12.09.2017
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: Gościniec Beskid
East Garden- Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #226 dnia: 8 Sierpnia 2016, 12:22 »
Może coś z firmy East Garden? Używałaś? Mają w ofercie kosmetyki organiczne, kosmetyki dla dzieci, dla mam itd, dlatego też są bezpieczne w użyciu. Ostatnio zaczęłam używać Olejek do Włosów Agafii - "Wzmocnienie" i powiem Ci, że widać różnicę. Wcześniej używałam kosmetyków drogeryjnych. Teraz przerzuciłam się na naturalne kosmetyki i poprawa jest widoczna. Szczególnie po umyciu głowy, gdy nie wyrywam połowy włosów. ;D
Wejdź do nich na kosmetyki naturalne sklep East Garden. W sumie mogę podesłać Ci też link. Trzymam kciuki, żebyś znalazła coś dla siebie. Daj znać ;)

LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 9 Sierpnia 2016, 14:27 wysłana przez zibi »

Offline ania1980
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 24.09.2016
  • Skąd:: Grudziądz
Odp: East Garden- Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #227 dnia: 18 Sierpnia 2016, 13:18 »
Może coś z firmy East Garden? Używałaś? Mają w ofercie kosmetyki organiczne, kosmetyki dla dzieci, dla mam itd, dlatego też są bezpieczne w użyciu. Ostatnio zaczęłam używać Olejek do Włosów Agafii - "Wzmocnienie" i powiem Ci, że widać różnicę. Wcześniej używałam kosmetyków drogeryjnych. Teraz przerzuciłam się na naturalne kosmetyki i poprawa jest widoczna. Szczególnie po umyciu głowy, gdy nie wyrywam połowy włosów. ;D
Wejdź do nich na kosmetyki naturalne sklep East Garden. W sumie mogę podesłać Ci też link. Trzymam kciuki, żebyś znalazła coś dla siebie. Daj znać ;)

LINK USUNIĘTY
Agafia ma super kosmetyki i tanie! też polecam!

Offline Iga21
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #228 dnia: 24 Sierpnia 2016, 09:55 »
Ja mam świetny domowy sposób na zniszczone włosy który kiedyś poleciła mi koleżanka i naprawdę nie wymaga on dożo roboty. Wystarczy rozrobić pół kostki drożdży z łyżką jogurtu naturalnego i małą łyżeczką olejku rycynowego zrobi się z tego dosyć gęsta maseczka którą trzeba nałożyć na całą długość włosów i trzymać tak przez godzinę najlepiej żeby owinąć włosy ręcznikiem ponieważ maseczka lepiej działa przy wyższej temperaturze  jest to bardzo dobry i sprawdzony sposób bo sama też miałam kiedyś problem z wypadającymi i łamliwymi włosami  a żadna odżywka mi nie pomagała :)
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpnia 2016, 13:34 wysłana przez zibi »

Offline ankano
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #229 dnia: 20 Października 2016, 11:26 »
Cześć,
czasem gdy już nic nie pomaga naszym włosom decydujemy się na ich ścięcie. Co zrobić jednak gdy nie możemy pogodzić się z ich krótką długością? Zawsze można pomyśleć o zabiegu przedłużania. Jeśli będziecie o tym myśleć, to polecam salony Great Lengths, zresztą zajrzycie same: LINK USUNIĘTY

Pozdrawiam  ::)
« Ostatnia zmiana: 20 Października 2016, 14:44 wysłana przez zibi »

Offline wilkakora
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #230 dnia: 12 Grudnia 2016, 10:12 »
U mnie najlepsze efekty dała zdrowa dieta, wcierka jantar i keratynowe prostowanie. Na zniszczone końce niema rady, trzeba uciąć. :) Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2017, 16:52 wysłana przez zibi »

Offline wiktoor230
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #231 dnia: 22 Grudnia 2016, 14:39 »
Jeśli chcielibyście zadbać o swoje, czy bliskich wam osób i mają one problemy z włosami to osobiście polecam olejowanie włosów, http://olejowaniewlosow.org świetnej jakości metody które na 100% poprawią wygląd waszych włosów. Mi pomogły !

Offline wilkakora
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #232 dnia: 2 Stycznia 2017, 15:19 »
Maska z jajek, olejowanie oliwą. :) Ograniczyć prostowanie, suszenie i podcinać regularnie końcówki.
« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2017, 16:51 wysłana przez zibi »

Offline zeszki
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #233 dnia: 12 Stycznia 2017, 11:33 »
Mi doraźnie pomagają odżywki Garnier, oraz maski z jajka, olejowanie olejem lnianym też sie super sprawdza.

Offline famara
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #234 dnia: 14 Stycznia 2017, 09:06 »
Ja tez moge doradzić olejowanie, na prawde pomaga :)

Offline Maja88

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2014
  • Skąd:: Katowice
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #235 dnia: 17 Stycznia 2017, 08:59 »
Naprawdę warto dbać o włosy, by były piękne i zdrowe.  :D

Offline Marietta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Skąd:: Łódź
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #236 dnia: 3 Lutego 2017, 10:49 »
regularnie co 3 miesiące podcinać końcówki, nakłądac maski-odżywki, ja mam sprawdzone marki kallos-rewelacja, a do tego spryskuje olejkiem po umyciu i na wilgotne włosy przed suszeniem, kilka razy w tygodniu na noc wcieram jakiś olejek, obojętne, tak, zeby włsoy były nawilżone porzadnie przez noc...natłuszczam, kokosowym, migdałowym albo nawet oliwą z oliwek, po min miesiącu zauważysz róznicę:)

Offline Adelajda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #237 dnia: 11 Lutego 2017, 08:35 »
A co myślicie o doczepianiu włosów? Bo ja mam swoje takie krótkie i rzadkie, a chciałabym żeby te włosy jednak tego wyjątkowego dnia wyglądały pięknie

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #238 dnia: 11 Lutego 2017, 12:36 »
Jak dla mnie nie ma lepszych kosmetyków jak szampon i maska KEMON DISCIPLINA .
Już dawno dałam sobie spokój z kosmetykami z drogerii .
Trochę trzeba za nie dać ale są rewelacyjne
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline kai
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Piękne włosy mieć....
« Odpowiedź #239 dnia: 20 Lutego 2017, 12:57 »
A używacie olejków do włosów? Możecie mi zdradzić sekret jak ich używać i nie mieć przetłuszczonych włosów? Mnie się to nagminnie zdarza :/