e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: GOSIU_KWIECIEŃ  (Przeczytany 13314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 15:56
Cytat: "gosia_kwiecień"
Maraton, taki, ze hej

ale przynajmneij miałaś sporo okazji żeby znowu sukienkę założyć :wink: ..zazdroszczę..u nas plener będzie jednodniowy

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 16:08
Gratuluję Gosiu. Wyglądacie bajecznie. I ta suknia taka oryginalna, jeszcze takiej nie widzialam  :P  Co to za model i gdzie ją kupiłas jesli mozna wiedziec :)

Offline azzurra

• maniak
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 16:14
Bajkowa sceneria...

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 17:33
Gosiu zdjęcia super!! Wyglądaliście bajecznie  :mrgreen:

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 17:57
Jedne z lepszych zdjęć jakie widziałam - naprawdę! Podoba mi się, że nie są przesadzone efekty, że zdjęcia są po prostu w ładnych miejscach zaaranżowane. Nic więcej nie trzeba wg mnie. Zazdroszczę morza! I też się zastanawiam w tym momencie nad tym, aby plener był po ślubie..

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 18:28
Gosiu!
Pięknie wyglądaliście....fotki w ciekawych miejscach i Wy tacy romantyczni i zakochani  :serce:
A sukienkę miałaś bardzo orginalną i piękną  :D

GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 20:20
Kochane, co do pytań ;)
sukienka, którą się tak zachwycanie byłą oczywiście robiona w CENTRUM MODY ŚLUBNEJ :serce:  :serce:  :serce:  ( to "oczywiscie" było do Dziewczyn ze szczecina ;) , a serduszka dla p. Monki z CMS, każdorazowo traktowała mnie jak królewnę i mówiła, zę będę tak wyglądać na swoim slubie :) )
Plenery były robione nad morzezm w dwóch miejscach, plaza: PObierowo, klif: TRZęsacz, poza tym starówka, wały chrobrego, zamek, wszystko w szczecinie.
Pana Wojtka ze Studia 4 zdecydowanie polecam, bo same widziałyście jakie zdjęcia robi i to w wersji "soute", ze to tak okreslę, bo wszytskie są nie wyretuszowane poza 2 wyjątkami, o których pisałam wcześniej. Poznaję po ... przebarwieniu słonecznym na policzku ;). Zresztą mówił mi wczoraj, ze tylko te są obrobione ;)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 20:25
Gosiu - zdjęcia przepiękne - chyba najładniejsze jakie widziałam!!ślicznie wyglądałaś ....no i suknia  - istne cudo!!wielkie brawa dla fotografa!!
to zdjęcie na balkonie - CUDO...

GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 20:46
Bardzo dziekuję  :serce:  :serce:  :serce:  w imieniu swoim i Męża (nieobecnego, niestety, musiał wyjechać wczoraj służbowo :(  ) jak wróci i przeczytam Michałowi, Wasze komenterze bedzie przeszczęśliwy :D  :D  :D  :D
Aniusiu - szczecin, a zdjęcie, którym się tak zachwycasz jest jeszcze niewyretuszowane, poznaje po przebarwieniu słonecznym na policzku, nie jest ono jakieś bardzo rzucające się w oczy i ciemne, ale jest ;) Przed weselem nie zdążyłam z nim zrobic porządku, ale po wesleu znaljdę czas i już jestem wstępnie umówiona w THalgo na kwasy ;)
Jesli nie jmasz jeszcze fotografa i kamerzysty to z całego serca polecam Ci swoich!!!!!!!!!!

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 20:47
no tak.. faktycznie.. wyglądałąś jak caryca..  :mrgreen:

GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 21:01
Moniu... :oops:  :wink: ;) :)

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 21:11
naprawdę ładne fotki.. gdzie moim do twoich..

dobry warsztat.. zazdroszczę i chylę czółka  :mrgreen:

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 21:24
nie wyretuszowane?????????????
Gosia - ono nie potrzebnuje nic wiecej - tylko wy i to szczęście wymalowane na waszych buźkach!! :serce:

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
11 maja 2006, 23:15
suknia jest obłędna!! A ma jakąś nazwę fasonu? Sorki, że tak mnie ciekawi, ale jest baaaardzo bardzo bardzo ......  :roll:

GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 00:50
dziewczyny odpowiadam hurtem;) :
Moniu, wszystkie fotki są piękne, każdej z nas, a przede wszystkim dla każdej są najważniejsze i najcenniejsze, mają swoją niezmierzalną, własną urodę :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:
Gosiaczku, moja sukienka, o którą tak się dopytujesz to produkt made in CENTRUM MODY ŚLUBNEJ przy Kaszubskiej. To model sukni, w której wygrała dziewczyna tytuł miss Polski, tylko moją p. Monika specjalnie po moich sugestiach zmieniła. Dodała więcej cekinów, cyrkonii i koralików oraz tę szelkę z aplikacji, na kto rej trzuma mi się wokół szyi sukienka i zrobiła mi jeszcze bransoletkę oraz welon i szal ozdobiła cekinami z sukni oraz uszyłą tren, bo dla mnie był bardzo ważny. Zobaczycie zdjęcia z trenem, to dopiero czad ;). Jak tylko będę miała, to zaraz przślę na forum. Jesli jeszcze nie wybrałaś salonu i sukienki, to z całego serca Ci polecam CMS, zresztą nie tylko ja ;) wystarczy, jak sobie wrzucisz na forum CMS to zobaczysz ile fanek ma p. Monika ;)
A wszystkim kochanym Forumkom jeszcze raz dziękuję za piękne słowa o nas... i sukience ;)

Offline Agutka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 26.08.2006
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 07:18
Gosienka i morze :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 07:36
Gosiu zdjęcia śliczne rzeczywiście piękna sceneria i nie widzę tu nic do retuszowania :) Jesteście naturalni i tak powinno zostać. Sukienka bardzo  ładna i od razu domyśliłam się że zz CMS  :wink:  gratuluję jeszcze raz i życzę dużo  :serce:

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 08:01
Cytat: "gosia_kwiecień"
to zobaczysz ile fanek ma p. Monika

nawet mówiłam jej o tym.. ale purpurę strzeliła :mrgreen: i powiedziała.. "aj tam"...  :wink:

opowiadałą mi o twoich pomysłach na suknię i jak za 5min 12 chciałaś żeby dodać jeszcze cekinki itd..

faktycznie.. zamierzony efekt w 100% osiągniety  :mrgreen:

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 08:27
GOSIU  :shock:  :shock:  :shock: wyglądaliście ślicznie....Sukienusia jak się patrzy ;)

A zdjęcia wow....Jeszcze raz gratulacje....

Offline Olga

• użytkownik
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 08:30
Gosiu zdjęcia są urzekające... znać że fotograf ma wyczucie i potrafi  piękne aranżować kompozycje ... oczywiście bez Was nie byłoby takiego efektu ;), bo jesteście wdzięcznymi "obiektami" :D... ech.. Dziewczyny mają rację zachwycając się nimi :)...
Co do sukni to była ona rówież moją faworytką w czasie poszukiwań :D (niestety z przyczyn logistycznych nie mogłam jej wziąć :( ). Dziewczyny nie widziały jej na żywo, więc powiem że materiał z której jest uszyta jest niespotykany... taki delikatnie fakturowany... no i ten kolor szampana... a z Twoimi dodatkami Gosiu to już jest fenomen... :)

Offline Julia

• Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 08:48
Zdjęcia fantastyczne. Jedne z ładniejszych, jakie miałam okazję oglądać :D . Serdecznie gratuluję. Cudeńka :!:

GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 10:02
dziękuję Wam jeszcze raz :serce:  :serce:  :serce:  :serce: , Mąż wyjechał na 2 dni, na szczęście dziś wraca, a ja dzięki Wam i forum nie czuję się samotna ;) Michał brał żonę bez nałogów, a tu widzę,ze mi się jakiś utajony nałóg w postaci forum ujawnił ;) :lol:  :!:
Ten materiał z mojej sukienki to szantung jedwabny. W CMS model mojej sukienki jest rónież w bieli i w złocie, ale ja wybrałam odcień pośredni, bo Michał chciał ecru lub śmietankę. Natomiast moja sukienka troszkę się rózni od pierwowzoru własnie większą ilością cekinó i cyrkonii i szelką na górze oraz bransoletką. Początkowo chciałam wypożyczyć sukeinkę, ale jak tylko Michał usłyszał to od razu zaprotestował, a jako, ze baaaardzo rzadko protestuje i mial takie ujmujące argumenty, to stwierdziłąm że ma raję, sukienkę trzeba kupić specjalnie dla mnie ;) I mąż się nie pomylił!!!!!!!!!! Tearz czeka na czyszczenie i wizytę w CMS, bo p. Monika obiecała mi podoklejać cyrkonie, muszę je odkleić, bo to są oryginalne Svarovskiego i podobno bardzo drogie, a cekiny i koraliczki pójdą sobie do kąpieli, jak odpadną, to p. Monika powiedziala, ze doklei ze swoich ;)

GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 10:06
Moniu, suknię i welon, to ja mialam gotowiutkie już w lutym chyba, jako jedne z pierwwszych spraw ;) Natomiast szal na ramiona, torzeczywiscie Michal odbierał o ...12.00 lub za przysłowiowe 5 minut 12.00 (w naszym przypadku realne) w dniu ślubu czyli w sobotę. W piatek poprosiłam p. Monikę o szal oklejony cekinami, tak jak welon, bo ja do końca liczylam, ze bedzie cieplo... Ciepło nie było, ale za to było słońce ;)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 10:07
powiem tak, jestem pod wrażeniem  :shock: Osobiście nie lubię strojnych sukni ale akurat ta i to właśnie na Tobie prezentuje się wyśmienicie - no brak mi słów
Zdjęcia super, jak z planu ujakigoś romantyczego filmu - no niesamowite są. Dawno takich nie oglądałam

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 10:09
wiem.. opowiadała  :mrgreen:

GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 10:33
Maju, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa. Powiem Ci, ze też nie przepadałąm za sukienkami  "ozdobnymi", jak chodziłąm to najbardziej mi się podobały Patricka, Alexandra, Madonny:  takie królewsko-dostojne z długimi trenami itp, albo dziewczęco-fantazyjno choć.. seksowne czyli CYMBELINE.
Ale jak zobaczyłam tę i p. Monika mi zaczęłą o nie i o mnie w niej mówić, to zdecydowałąm się na przymiarkę, a jak się ubrałąm i zobaczyłą mimo, że bez szelki i za duża i w ogóle jeszcze nie to, co jest teraz, to stwierdziłąm, ze ta i tylko ta ;) plus welon z ...cekinami ;) Zresztą cekiny i koraliczki mialam wszędzie: i w wiązance i w korsarzu młodego i w wiązankach dla Rodzicó a nawet na eustomach na torcie ;) A mam nadzieję, ze kiczu nie było ;)

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 10:33
przecudne fotki
mnie też marzą się zdjęcia na morzem na plaży moje kochanie obiecało mi że pojedziemy mamy już zarezerwowane pobierowo czyli to samo jeździmy tam od lat bo to super miejscowość
szkoda tylko że nie pojedziemy z fotografem ale niestety nie stać nas na taki wydatek mamy statyw mój misiek umie robic fotki poradzimy sobie
już nie mogę się doczekać
ale ty gosiaczku wyglądałaś cudnie, a zdjęcia aż promieniują pozytywną energią i miłością

Offline Gosiaczek80

• Chuck Norris
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 10:39
Dopiero teraz Gosiu droga przeczytałam część twojej relacji ślubnej i oczywiście obejrzałam powoli wasze zdjęcia. Wyszliście rewelacyjnie, fotograf super się spisał, ujęcia i pomysły są rewelacyjne. Pozazrdościć dwóch dni pleneru. (i przede wszystkim zakładania sukieniusi w sumie trzy razy) My będziemy mieć zdjęcia przed ślubem, jak pogoda dopisze to również na dworku.  
Gosia, a nie masz zdjęcia samego bukieru ??

GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 11:09
bukiet będę miała wkrótce, to wyślę, ale Mandalę polecam już teraz ;)

Offline tulip Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 1 lipca 2006
GOSIU_KWIECIEŃ
12 maja 2006, 11:11
GOSIU,     C    U    D     O     W      N     E     zdjęcia :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

zgadzam się z opiniami przedmówczyń... Wyglądaliście jak gwiazdy filmowe 8)
Dużo, dużo, szczęścia od Tulipka   :Daje_kwiatka: