Autor Wątek: Piękna sala w okolicach Krakowa  (Przeczytany 15384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wrobdaw
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Piękna sala w okolicach Krakowa
« dnia: 21 Kwietnia 2006, 13:28 »
Odsprzedamy rezerwację na termin 14.08.2006
na Polach Golfowych. Z przyczyn losowych musimy zmienic termin ślubu. Sala jest naprawdę piękna i położona w ciekawej okolicy. Cena za osobę 150zł. Chodzi nam tylko o zwrot wpłaconej zaliczki.

Zainteresowanych prosimy o kontakt wrobdaw@o2.pl lub GG: 1823632

Offline MilagrosM
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.06.2012
Odp: Piękna sala w okolicach Krakowa
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Lipca 2015, 16:45 »
Jeśli chodzi o Kraków i okolice to bardzo fajne sale ma Hotel Witek.  Jak to wygląda można zobaczyć na ich stronieLINK USUNIĘTY   Co do cen to są całkiem atrakcyjne, a lokalizacja naprawdę znakomita.  Jak się komuś śni ślub z bajki to idealne rozwiązanie.
« Ostatnia zmiana: 30 Września 2016, 19:04 wysłana przez zibi »

Offline kazik117
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12.12.2015
Odp: Piękna sala w okolicach Krakowa
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Grudnia 2017, 15:50 »
Bardzo ładną salą, przestronną, elegancką, klimatyzowaną, ze wspaniałą obsługą i przepysznym jedzeniem jest sala w hotelu best western premier w Krakowie. Lokalizacja jest świetna, duży parking. Panie menadżerki są bardzo aby wszystko było dobrze dograne.

Offline annamarchewka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Piękna sala w okolicach Krakowa
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Października 2019, 13:49 »
Ja 2 tygodnie temu byłam na ślubie koleżanki z pracy, co prawda nie okolice Krakowa a w mieście ale miejsce warto zobaczenia, wszystko odbywało się w Best Western Premier. Moim zdaniem to miejsce idealne na ślub, może kiedyś... :P

Offline milkoiwona
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Piękna sala w okolicach Krakowa
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Sierpnia 2020, 19:23 »
Ja spokojnie mogę polecić salę Aldan w Jaroszowcu. Piękna sala z pięknie urządzonym ogrodem. Miał tam wesele mój brat. Impreza perfekcyjnie przygotowana. jedzenie bardzo smaczne elegancko podane, wszystko świeże i w odpowiedniej ilości. Obsługa tez est bardzo dobra. Znają się na organizacji takich imprez.