e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Makijaż permanentny - opinie, porady.  (Przeczytany 74995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ricardo Kobieta

Że tp jednak okaże się nie taki kształt bym chciała :-) nie wiem sama. A ten barwnik schodzi równo czy w jednym miejscu bardziej niż w drugim?

I jakoś chyba przeraza mnie ten pierwszy okres że to takie mocne jest.

Offline paooolka Kobieta

Patrycja, jeśli wybierasz sie to kogos sprawdzonego to nie ma sie czego bac... Babeczka tyle razy bedzie Ci rysowała kształt itp az Ci sie spodoba i to zaakceptujesz.
Ja pierwsze kreski zrobilam z przypadku - to był wielki bład, p. Ania mnie wyratowała, ja mam do niej wielkie zaufanie. nie poszłabym drugi raz do kogos nie sprawdzonego - dostalam za to po tylku.
mi pigment schodzil rownomiernie, brwi mi po prostu zjaśniały i poczułam potrzebe poprawki, to samo z kreskami.

pierwsze wrazenie faktycznie bywa szokujące - ale nie jest zle, mi strupki odpadały po paru dniach.

poza tym po to jest poprawka - jesli zauwazysz ze cos jest nie tak, nawet jesli kolor Twoim zdaniem jest za mocny - mozna to skorygowac

Offline ricardo Kobieta

A ten pigment jest nakladany na to narysowane? Ale chyba nie golą własnych brwi tylko jakoś dopasowują wszystko do tych naszych?

To że strupki są to nie wiedziałam :-) myślałam że po prpstu zaczerwienieniei właśnie mocniejszy look ;-)

Offline paooolka Kobieta

hmmm to nie sa takie stupki jakie powstaja na ranie, odpadaja Ci takie małe czarne "farfocelki" ;)
nie gola brwi, spokojnie  ;D
dokladnie, koryguje Ci Twoj ksztalt brwi

Offline chlebosia Kobieta

• Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.08.2008
Pigment schodzi równomiernie i tak jak paooolka pisze,że po prostu jaśnieje,a nie tak jak u mnie było na czerwono  ;)  Masz to zrobione na swoje brwi,nic Ci nie goli,no chyba,że masz jakąś tragedię,a wiem,że nie masz.Pigment jest wtłaczany pod skóre i przez to powstają ranki, które się goją,mi teraz poodpadało wszystko po ok 5 dniach i było super. A przez te 5 dni to po prostu w domu siedziałam  ;)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
ja miałam robione w piątek - w niedzielę miałam dyżur - normalnie byłam w pracy
łuszczyło się owszem, ale nie aż tak żeby człowiek do ludzi nie mógł wyjść...

Offline Edzia Kobieta

Patrycja, ja po brwiach tego samego wieczoru poszlam na impreze :)
Troche sie ludzie gapili, ale nie bylo zle :P

A i caly czas to natluszczasz, ja mialam Alantanem i bardzi szybko sie goi.

Ja mam wrazenie, ze taki zabieg kojazy Ci sie z takimi babkami co maja wygolone brwi, a na to wytatuowane na niebieskawo luki jak w McDonald's
To juz nie te czasy :)

Idz do sprawdzonej osoby. Ja Ci mowie ta babka z Gryfic bardzo ladnie robi i Cie nie skrzywdzi.

Offline chlebosia Kobieta

• Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
Lila ale piszesz o brwiach? Ja nie mówię o łuszczeniu, bo to akurat nie było takie złe.Raczej myślę o tym ,że przez parę dni kolor na brwiach jest mocniejszy niż później jak już strupki odpadną i bardzo przez kilka dni brwi rzucają się w oczy.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
o wszystkim...
miałam robione brwi (metodą włoskową - właściwie głównie końcówki) kreski na górnej powiece i usta...

Offline ricardo Kobieta

No dobra, muszę temat przemyśleć. Jak będę miała jeszcze jakieś głupie pytanie to napewno zapytam :-)

Offline paooolka Kobieta

mam ochote na usta, az mnie skreca...
Lila bardzo bolalo? chyba goja sie gorzej niz brwi i kreski?

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
trochę...
najbardziej bolała ta górna kreska...

Offline konefqa Kobieta

Lila a gdzie w końcu robiłaś?? Też sie zastanawiam od dawna głównie nad kreską na górnej powiece :)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
robiłam w EnklawaDaySpa...
ale teraz chce iść gdzie indziej...
tylko problem z czasem

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
To jest jak ze zwykłym tatuażem. Nawet prościej. Nie będzie się rzucało w oczy i łuszczyło pod warunkiem, że będziesz to nawilżać, bepanthenem lub alantanem. I tylko. I nie dłubać przy tym, nic nie zdrapywać itp.

Ja od dawna marzę o ustach dlatego, że mam od dziecka nierówno rozłożony pigment i mam górną wargę niemal jakby mi ktoś kawałki czerwieni wargowej pozabierał z konturów. Nie mam równej linii. Tylko te ceny... narazie pozoztanę przy marzeniach ;D

Offline klaudynka1 Kobieta

a powiedzcie proszę ile Wam się to na ustach trzymało? Po jakim czasie się wchłania.  Zrobiłabym sobie na wesele. . . ale się boję trochję i w razie czego dopytuje czy to naprawdę do 2 lat trzyma?

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ja mam ponad 2 lata...
i jedyne co mi blaknie to brwi (końcówki) krecha na oku i usta mają się dobrze...

Offline Elisa Day Kobieta

Lilian a czy Ty masz na myśli kreskę na oku coś ala eye-liner? tą metodą też można to zrobić? Kusząco to brzmi ale ja się trochę boję, że poproszę o brwi np bo nimi jestem zainteresowana a efekt będzie inny niż chcę. Już nie raz i nie dwa razy miałam spapraną hennę :( U mnie hennę trzeba po skórze przeciągnąć bo w pewnym fragmencie jakby włosków brakuje, stąd tak się zastanawiam nad tym permamentnym...czy to wygląda naturalnie? czy jak henna?
Może ktoś pokazać przykład na zdjęciu?
A jeszcze o koszt brwi bym chciała spytać...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Lilian a czy Ty masz na myśli kreskę na oku coś ala eye-liner?

dokładnie, tyle, że subtelną cienką taka pomiędzy rzęsami (taką przynajmniej mam teraz)
...to się sprawdza jak człek bez rozbudowanego makijażu pogina...
a ja najczęściej mam podkład lub krem BB, róż, maskarę i jazdaaaaa
a krecha na oku jest...

Offline Elisa Day Kobieta

z tego co troszeczkę widać na zdjęciu w Twoim opisie to masz bardzo ładne brwi...

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Zgadzam się, kreska na oku jest super! W piątek idę w końcu na poprawkę :)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
to co widać to akurat moje własne brwi - czarne, gęste - jest co wyrywać  :), ale końcówki mam bardzo cienkie...
i to głównie końcówki były "dosztukowywane"

• Chuck Norris
Ja końcówek nie mam prawie wcale ::) Kredka jest codziennie i porprawiana często :(

Offline klaudynka1 Kobieta

liliann a co byś mi proponowała zrobić na pierwszy raz? Bo ja bym się teraz zdecydowała np. na usta a brwi przed weselem.

Czy raczej odwrotnie? Co bardziej boli? Bo ja jestem mało wrażliwa na ból , ale boję się igieł i z tego powodu mam stresa

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
najmniej bolą brwi...mnie przynjamniej...
potem usta...
kreska na oku to mordęga...ból okrutny

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ja byłam na poprawce kresek jakoś 1,5tg temu. I jak za pierwszym razem mnie prawie nie bolało tak teraz MASAKRA!!! Jeszcze prawa powieka mi spuchła i mam krzywo, fuj! Dobrze że to się nie rzuca w oczy i sama sobie mogę poprawić.

Wczoraj za to przyjaciółka zrobiła mi rzęsy 1:1 i mi dziwnie :P Aż tyyyyyyyyle ich teraz mam, nie mogę się przyzwyczaić. Może jak już się pomaluję to będę się lepiej czuć. Ale ogólnie efekt WOW!

• Chuck Norris
Ja w ogóle nie lubie kreski na oku w postaci permanentnej. W życiu nie wygląda to jak makijaż. A jeszcze jak kobiety nakladają puder i inne rzeczy to już w ogóle wyblakła jakaś szarobura kreska powstaje. Mi się to straszliwie nie podoba.
Ale kwestia gustu. Za to brwi super ale to wygląda naturalnie

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Jasne ze wyglada jak makijaz :) A ewentualne niedociagniecia zawsze mozna poprawic :)

• Chuck Norris
No dla mnie właśnie nie wygląda nic a nic ::)

Offline Zaneta_81 Kobieta

ale kreska na powiece, czy górnej czy dolnej jest z reguły bardzo delikatna, ma ona za zadanie głównie zagęścić rzęsy, lekko podkreślic oko...
nie jest ona, a przynajmniej nie powinna być taką krechą jak robimy eyelinerem, bo przecież powieka się starzeje, z wiekiem opada więc wg mnie krecha wyraźna w przypadku makijaży permanentnego jest pomyłką.