e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Makijaż permanentny - opinie, porady.  (Przeczytany 73995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
nic nie bolało? aż ciężko uwierzyć  :)

i podpinam się pod pytania liliann...
czym miałaś znieczulane powieki?

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
dziewczyny, mnie na pierwszej wizycie tez nie bolalo - nic a nic! :)
za to na drugiej to myslalm ze juz nie dokonczymy ... wrrr

mam nadzieje ze ta "przyjemnosc" Cie ominie!  :D

bylam u mojej babeczki, twierdzi ze zadna poprawka nie jest potrzebna ale ja bym chciala je troche wydłuzyc... marzy mi sie cos mocniejszego

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
fakt...poprawka bolała mnie bardziej...
za pierwszym razem, to chyba mniej boli w ramach efektu zaskoczenia...

ja też chcę teraz trochę tą kreseczkę wzmocnić, bo mam taką delikatną, takie wypełnienie pomiędzy rzęsami...

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Az mnie oczy rozbolaly jak sobie przypomnialam jak to bylo ;)
Ania tylko sie cieszyc, ze nic nie czulas.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Własnie słyszałam, że na poprawce bardziej boli, zobaczymy :) Wiecie co-nie wiem czym miałam znieczulone - chyba Emlą... Robiłam u mnie na Prawobrzeżu, Kuby ciocia ma salon kosmetyczny, fryzjerski itp, i zrobiła mi po bardzo okazyjnej cenie :) Ja tam jestem bardzo zadowolona. Cyknę fotkę po poprawce.

Offline konwalilla

• nowicjusz
  • data ślubu: 06.06
Zadaniem makijażu permanentnego jest upiększanie, poprawianie i korygowanie niedoskonałości oraz kamuflowanie wad urody.  Profesjonalna linergistka powinna zadbać o dokładnie dopasować barwy, odcienia i intensywności pigmentu w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu i kształtu twarzy.
Ja osoboście zmagałam się z opadającymi powiekami.  Dodatkowym problemem była wada wzroku, która uniemożliwiała mi wykonanie perfekcyjnej kreski.  Jeśli chodzi o odczucia, ból to mogę opisać je jako pisanie ostrym ołówkiem na powiece.  Po miłym zaskoczeniu efektu korekty oczu postanowiłam na jesieni, skusić się jeszcze na wykonanie makijażu ust :)
Moim zdaniem kluczową decyzją, by w pełni cieszyć się efektem makijażu to osoba wykonująca.  

« Ostatnia zmiana: 18 lipca 2012, 21:42 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline Ipalek Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 21.09.2013
Dziewczyny - przestrzegam przed Ambasadą Urody w Warszawie na ulicy Wilczej! W zeszłym tygodniu postanowiłam poprawić moje naturalnie jasne i cienkie brwi - babka narysowała mi na twarzy brwi klauna, w dodatku Pierrota: są szerokie, obrysowane idealnie równiutkim konturem (a poprosiłam o naturalne brwi - komu w przyrodzie rosną brwi "pod linijkę"?), w dodatku są nierówne i powodują mi smutny wyraz twarzy - super makijaż do ślubu, nie?
Muszę teraz to ohydztwo maskować korektorem i pudrem (w dużych ilościach) zapłaciłam 1000 zł i w dodatku nie chcą mi zwrócić pieniędzy. . .
Moja koleżanka zrobiła sobie brwi w Sahrley na Al Jana Pawła w Warszawie i ma takie śliczne, naturalne brwi . . a też miała cienkie.  Jej zastosowali metodę włoskową.  Ja też prosiłam o naturalne brwi i metodę włoskową, ale najwyraźniej w Ambasadzie Urody nie znają się ani na jednym ani na drugim. . . mam nadzieję, że w Sahrleyu skorygują mi ten kontur i kształt?
Czy ktoś może polecić kogos, kto się zajmuje wyprowadzaniem spapranych brwi? Pliz. . .

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Dziewczyny ze Szczecina lub okolic możecie kogoś polecić??

Czaję się na brwi, ale i chcę i się boję ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Pati ponoc tylko metoda włoskowa na brwi wygląda naturalnie i ładnie. A robia taka metoda tu: http://www.enklawadayspa.pl/strony/237,makijaz-permanentny-nr1-long-time-liner.html

Tyle ze trzeba sporo zapłacic. Ja mam kreski na górze i jestem bardzo zadowolona, musze isc w koncu na powtórke :P

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Patrycja moja kolezanka robila w Goleniowie u babki I wyglada super.
Przy nastepnej wizycie w PL napewno sie do niej zglosze, Bo z brwi w Szczecinie nie jestem zbyt zadowolona I ida do poprawki.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Edzia a daj namiary :)

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Dowiem sie dokladie anulka I napisze ci priva

Offline chlebosia Kobieta

• Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
Właśnie miałam napisać to co Edzia, robiłam w Szczecinie i nie byłam zadowolona, teraz w listopadzie robiłam w Goleniowie - pewnie o tej samej Pani mówimy - i jest super, naprawdę babeczka ma pojęcie .I zakupiłam na grouponie kupon na brwi bo była promocja i zamiast 600 zł to dałam 180,a przy następnych wizytach jak się zacznie ścierać to już tylko daje się 150zł  ;D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Dzieki wielkie :)

Chlebosia a jeszcze sa te kupony na Grouponie?

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Pewnie ta sama, Bo Goleniow to nie metropolia ;)

Chlebosiu, a dlugo czekalas na termini? Bo podobno oblegana.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Chlebosiu a daj namiar i mi :)

Może jakby sie groupon trafił to bym się szybciej skusiła ;)

Szkoda, że na tej stronie Anulka nie ma cen. A wiesz mniej więcej jak się kształtowały?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Około 1000zł, bo to ta najnowsza metoda Long Time Liner.

• Chuck Norris
Już na Grouponie nie ma niestety,bo ja to kupiłam jakoś we wrześniu. Jak zadzwoniłam to w sumie czekałam może z 2 tyg. na termin,ale to tez może dlatego,że mi pasowało tylko po godz 16. Młodziutka dziewczyna,która zajmuje się tylko makijażem permanentnym. Ogólnie to ona poszukuje tez modelek na swoje szkolenia i wtedy taniej można coś sobie zrobić.Miała szkolenie w Szczecinie i pytała mnie czy bym nie chciała,ale to wtedy nie ona robi tylko jakaś osoba co się szkoli pod jej okiem i jakoś się bałam.Jeszcze czaję się na kreski górne,bo ona miała piękne.

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
skusilam sie na dolne kreski i jestem bardzo zadowolona. jeśli któraś z Was sie zastanawia to warto to przezyć i cieszyc sie z efektu  ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Chlebosiu napisz nr do Niej, to chyba nie będzie jako reklama.

• Chuck Norris
Proszę  691 447 109   ona ma gdzieś stronę internetową.muszę poszukać i wkleję linka

• Chuck Norris
http://www.gabinet-looksus.pl/index.php

Po makijażu per. w Szczecinie jak po 1,5 roku zaczął schodzić mi barwnik to schodził na czerwono  :o   Ta babka w Goleniowie zrobiła wielkie oczy na to. Mówiła,że tak nie może być i mają złe barwniki, u niej jak się będzie wycierać to po prostu kolor będzie słabł a nie na czerwono.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Chlebosia i po co ja tam kliknelam ::)
Ma teraz promocje na usta.
aaa musze leciec do PL ;D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Chlebosia zobaczysz co będzie za 2 lata od teraz...
niech się ta pani nie zarzeka, bo niestety barwniki się utleniają i dlatego płowieją...
też już widzę to zjawisko po ponad 2 latach od permanenta...
nie wszędzie, ale tam gdzie barwnik był szczególnie narażony na kontakt z kosmetykami, kremami, peelnigami, kwasami owocowymi itp...na końcówkach brwi...
kreska na górnej powiece pozostaje bez zmian, usta również...
a wszystko robiłam w dobrym gabinecie, na dobrych barwnikach...

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Ale wiecie co, przejrzalam jej galerie i mnie nie zachwycila.
Gdyby nie to, ze widzialam na zywo jak "zrobila" moja kolezanke, to bym sie na nia nie zdecydowala.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Ja to się boję tego, że spartaczy robotę i będę wyglądała jak pół doopy zza krzaka... A to niestety nie będzie można zmyć.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Dopytalam jednak ta moja kolezanke i to nie Goleniow, a Gryfice :los:
No co? Jedno i drugie na G ;D ;D ;D

to ta babka:
http://www.zawislanska.pl/?str=zabiegi

Ps. Pati ja tez sie balam wiec stwierdzilam, ze jak brwi beda beznadziejne, to sobie grzywke obetne i zaslonie :P
Ale tak na powaznie, to profesjonalistka najpierw Ci narysuje te brwi, zobaczysz jak Ci sie ksztalt podoba. I to nie jest tak, ze Ci zaraz na czarno pojedzie po calosci. Poprawki sa wskazane i duzo bledow mozna skorygowac. Ja kreski na gornej poprawialam (pogrubialam) ze 3x, az bylam zadowolona.
A poza tym u mnie sie slabo barwnik trzymal i po pierwszym razie, to mi ze strupkiem wszystko zeszlo. Musiala sie naprawde gleboko wkluc zeby kolor nie wyparowal.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
no tak tu G i tu G... ;D ;D ;D
to ja jednak przejdę się do mojej pacjentki...
na brewki...
jak będę zadowolona to napiszę...

• Chuck Norris
A widzisz Gryfice  :D  To troszkę jednak Ci się pomyliło,ale widać tak miało być. Polecam Panią w Goleniowie bo naprawdę czułam się tam o niebo lepiej niż w polecanym salonie szczecińskim.  

Lila zobaczymy za dwa lata,jednak mam nadzieję,że tym razem na czerwono nie będzie.

Pati,ale czego się boisz? Jeżeli ktoś się tym zajmuje i naprawdę wie co robi to nie spartoczy,najpierw rysuje Ci kredką, potem jak zaakceptujesz pokazuje Ci barwnik ,a ostateczny efekt i tak jest po ok 2 tygodniach jak się wszystko zagoi. Ja nie żałowałam ani przez chwilę.

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
bardzo polecam Pani Anie Zawislańska, własnie u niej robiłam i kreski i brwi