e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Makijaż permanentny - opinie, porady.  (Przeczytany 73970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Anula ja mam brwi robione właśnie tą metodą co Ci się podoba...tak naprawdę to zagęszczone mam tylko końcówki brwi, reszta jest tylko delikatnie dopełniona...

A co do reakacji koleżanki to się nie dziwię...
Iluż ja znam ludzi co się lubują w kiczu przed duże K...

Namiary dam, Ci na priva

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Super dzieki wielkie!!!  :D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Umówiłam sie do jednej babki (tej co robi metodą LongTimeLiner) najpierw na rysunek. Ona zrobi mi brwi i kreski tak jakby mi miała zrobić permenentnie i ja sie zastanowię czy tak chce czy nie. Swietne wyjście, bo nie jestem do końca przekonana i lepiej się głęboko 10x zastanowic niz później żałować :)

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Ja kiedyś też się napaliłam na permanentny, ale się wyleczyłam

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
Ela ale taki makijaż brwi jeszcze na żywo Ci się chyba nie trafił?
http://www.wiocha.pl/458327,Troche_przesadzila_z_makijazem

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Aaaaaaaaaaahahahahahahahahahahhaha ;D ;D ;D ;D

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Hahaha rozne dziewczyny przychodzą ale aż takie perełki to nie :):):):)

Jak widzę ze kobitka ma cos nie tak w makijażu to zawsze delikatnie poradzę jak by było lepiej .

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
 :D :D :D :D

ja mam zrobione brwi i gorne kreski
kreski troche mnie wymeczyl, zmienialam nawet babeczke ale teraz jestem bardzo zadowolona.
ale nie da sie zaprzeczyc ze kreski sa bolesne - u mnie 1 wizyta byla ok, pozniejsze juz dosyc bolesne - wyleczylam sie na jakis czas z zrobienia kresek dolnych.
brwi to czysta przyjemnosc  :D bolu brak a efekt swietny, wygoda!

Potwierdzam - nalezy przylozyc sie do wyboru babeczki!!! podstawa! ja mialam klopoty z dokonczeniem kresek wiec dostalam nauczke,

Moja tesciowa wybrala salon tylko i wylacznie na podstawie opinii - po pierwszej wizycie wyszła z czarnymi, cienkimi brwiami (blondynka, jasna cera) - jakby ktos ja markerem potraktowal ;) na szczescie Pani sie zreflektowala i na poprawce naniosla jasniejszy barwnik :)

teraz mysle nad ustami :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
dziewczyny a czy metoda piórkowa/włoskowa nadaje dla osoby zupełnie pozbawionej brwi?

i jeśli moge prosic podeślijcie mi namiary na sprawdzone babeczki - obiecałam cioci, ze jej pomogę  :)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
wydaje mi sie ze jak najbardziej bo na celu ma wlasnie "imitowanie" włosków

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
też tak myslę
ostnio ktoś ciotkę skrzywdził robiąc jej brwi jak namalowane markerem  8)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
moja tesciowa równiez ;)

w szczecinie nie znam nikogo, sama robiła poza

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
A ma ktos namiary na tą babeczkę z Polic? Moja fryzjerka mówiła mi ze ma klientkę której robiła własnie ta pani z Polic i mówi ze wygląda przepięknie!!!

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
ja nie mam jakoś odwagi na zrobienie makijażu permanentnego..

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
A ma ktos namiary na tą babeczkę z Polic? Moja fryzjerka mówiła mi ze ma klientkę której robiła własnie ta pani z Polic i mówi ze wygląda przepięknie!!!
chyba Lila wspominała,że robiła u tej babki

Offline chlebosia Kobieta

• Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
Ja mam makijaż permanentny brwi i uważam,że to była świetna decyzja,że go zrobiłam. Nic nie boli. Mam go już 4 lata. Robiłam w salonie w Szczecinie na Bukowym.

Offline Agnieszka_J Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 16-17.08.2008 :)
ja zrobiłam teraz brwi i jestem zadowolona, mega wygoda, w porównaniu z kreskami to łaskocze a nie boli ;)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
Dziewczyny, czy któras z Was ma doswiadczenie z ustami?

rybkawiedenka

• Gość
W jakim sensie? Ja mam zrobione, moja szwagierka, nasza Nina forumowa....

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
czy długo sie goiły? bralas haviran? czy powinnam pojsc do lekarza po recepte?

najbardziej boje sie tego wyrazistego wygladu przez pare dni,

rybkawiedenka

• Gość
Czy długo się goiły? - tydzień się łuszczyły
Brałaś heviran? - brałam, dostałam recepte w salonie urody gdzie byłam się zapisać i potem jeszcze jedną na zapas już po zabiegu. Dowiedz się czy wypisują jak nie - nie poszłabym do takiego salonu.
Przez ten tydzień usta pokrywałam podkładem i na to smarowałam szminkę, nie przeszkadzało mi to w funkcjonowaniu. Pierwsze dwa dni są najbardziej widoczne dlatego ja poszłam robić w piątek.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Goi się z tydzień. Obrzęk doba- półtorej. Łuszczenie druga trzecia doba po. Potem do siedmiu dni proces powolnego zmniejszania się intensywności barwnika. Usta natłuszczałam URIAGE BARIEDERM BALSAM, aczkolwiek moja lingeristka polecała bodajże pantoten krem, ale mi nie pasił.

Heviran brałam...za każdym razem, bo poprawek miałam ze trzy...niestety, ale usta nie trzymały mi barwnika. Łykałam ze trzy dni przed zabiegiem i ze dwa dni po.

Ryba nie w każdym salonie jest lekarz, który Heviran wypisze. Kosmetyczka tego nie zrobi.
Uprzedzam, że wg nowej ustawy refundacyjnej lek będzie na 100%, bo jest wypisywany "out of label"  i przypominam, że ma działanie uboczne, z którymi należy się liczyć.

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
dziewczyny, dziekuje za informacje! usta to moje marzenie - ale jak zobaczylam jak wygladała moja trenerka sie wystarszylam, strasznie spartolone miala usta i sie zrazilam.
musze sie zebrac i zdecydowac choc w planach mialam najpierw poprawke kresek.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Jak urodzę, to sobie za jakiś czas machnę poprawkę...

rybkawiedenka

• Gość
Lila dla mnie gabinet gdzie wykonywany jest tego typu zabieg w którym nie ma lekarza jest po prostu nieprofesjonalny i do takiego nie pójdę. Jest to mój wybór bo jakby nie patrzeć jest to moja twarz i moja uroda.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Tylko co ma lekarz do tego...
Toć to nie jest medycyna estetyczna...
No chyba, że jest bo gabinet ma do tego w komplecie zabiegi z tego przedziału, wtedy będzie, ale i tak do permanentu mieszać się nie będzie.

rybkawiedenka

• Gość
Lila to może inaczej - ja tego typu zabiegi robię jedynie w miejscach które się specjalizują w medycynie estetycznej, mają niezbędny sprzęt do znieczuleń i każda wizyta poprzedzona jest opinią lekarza czy zabieg - a dla mnie makijaż to zabieg - może zostać przeprowadzony.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Właściwie jak sobie dzisiaj rano przy myciu zębów pomyślałam o Twojej skłonności do alergii to też wolałabym gdzieś gdzie jest ktoś kto może mi adrenalinę podać...bo jak gęba brzęknie to tylko adrenalina w grę wchodzi...a kosmetyczka tego nie poda.

Ja osobiście nie czuję takiej potrzeby...to raz.
Dwa, te lingeristki, które pracują w gabinetach medycyny estetycznej nie miały wystarczających wg mnie kompetencji do zajęcia się moją facjatą. Jedna z nich zresztą sama się przyznała, że nie ma doświadczenia w ustach i się nie podejmie u tak wymagającej klientki jak ja...(tak ją mój kumpel, który z nią pracuje nastawił  :P)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Zrobiłam górne kreski :) I jestem zachwycona! Na poczatku NIC nie bolało, pod koniec odrobinke. Za 6tyg poprawka.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
...matko NIC?
jak zejdzie Ci opuchlizna to dawaj foty...
gdzie byłaś?

ja już zdecydowałam - odnawiam kreski po połogu...