e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Makijaż permanentny - opinie, porady.  (Przeczytany 74925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Ja byłam na poprawce kresek jakoś 1,5tg temu. I jak za pierwszym razem mnie prawie nie bolało tak teraz MASAKRA!!! Jeszcze prawa powieka mi spuchła i mam krzywo, fuj! Dobrze że to się nie rzuca w oczy i sama sobie mogę poprawić.

anulka, bo teraz pewnie glebiej mialas wprowadzany barwnik, dlatego bardziej bolalo.
Ja tez momentalnie puchne wiec babeczka musiala szybko robic mi drugie oko, bo nie dalo by sie juz porownac.
Ale koncowke masz zle zrobiona?
Ja tez, mimo ze dwa razy poprawiana ::) Chyba mam krzywe oczy ;)

A co do rzes, to te zageszczane juz sie chyba nie maluje co? Tak slyszalam :drapanie:

Aga, tez sie nie zgodze z tym ze kreska nie wyglada jak kreska ;) U mnie wyglada. A jak maluje sie czy pudruje, to zawsze ja poprawiam eyelinerem. To jest doskonala baza do samodzielnego malowania.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
potwierdzam edzi kreska wygląda jak kreska  ;-)

anulka, ja też nie malowałam rzęs doklejonych  ::)
« Ostatnia zmiana: 20 lutego 2013, 20:38 wysłana przez .:Anka:. »

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Źle mnie zrozumiałyście :) Ja nie maluję tych doklejonych rzęs, chodziło mi o to że jeśli pomaluję jeszcze dolne, kreskę na dole zrobię. Tych doklejonych się nie maluje, wiem to :)

Offline klaudynka1 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: zaręczona
apropos tych doklejanych rzęs to moje własne rzęsy są tak rótkie , że przez całe lata było to moim kompleksem.
Teraz już chyba cztery lata noszę prawie nonstop te doklejane ...czasem jak mi się uda to mam je bez poprawek nawet miesiąc czasu.

Czasem je ściągam ale wtedy nie mogę na sibie patrzeć i mimo tego, ze moje coraz słabsze wciąż zakładam nowe i nowe... :-[

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
a probowalyscie ta odzywke?

Naprawde dziala na rzesy

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Edzia mu super kreskę  ;D

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Edzia mu super kreskę  ;D

I nie tylko  :P ;)

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Edzia masz to? Opłaca się wydać tyle kasy? Rzęsy to jedna z ważniejszych rzeczy moim zdaniem

Offline Elisa Day Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 12.09.2009
Eh, rzęsy...uwielbiam pięknie wygądające rzęsy, kosmetyk bez którego nie mogłabym żyć to tusz do rzęs :D Może być u mnie zero makijażu ale rzęsy lubię malować :D

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Edzia masz to? Opłaca się wydać tyle kasy? Rzęsy to jedna z ważniejszych rzeczy moim zdaniem

Aga uzywalam kiedys i efekt byl mega.
Chyba znow sobie zafunduje.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Edzia, pokaż nam kreski  ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline kaasieek

• zapaleniec
  • data ślubu: 06.06.2007
Ja chyba mam problem ze wzrokiem, czy ktoś może mi rozszyfrować dane tej rzęsowej odżywki ?  ;D

• Chuck Norris
Edzia dzięki, to ja kupię bo rzęsy są straszliwie ważne i jak nigdy za kosmetyk nie zapłaciłam więcej niż 50zł to na to sobie uzbieram bo moje rzęsy wydaje mi się, że bardzo się osłabiły. Zresztą, nawet mi wypadają ::)

Edzia czy nie byłoby problemem gdybyś kupując dla siebie wzieła też dla mnie? Chyba, że wyniosłoby to drożej niż na allegro. Tam kosztuje to 150zł+20zł przesyłka. Pewnie nie planujesz być w Polsce niedługo ale może przesyłka byłaby tańsza. Tylko pytam, jak nie masz czasu itp to ja absolutnie zrozumiem więc mów śmiało  ;D

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Aga nie ma sprawy jak cos.
Ja chyba placilam $39.99+podatek, to ok $42 wychodzi, przesylka moze z $5/8 by kosztowala.
Bys musiala obliczyc po ile jest $$$ i czy sie oplaca.

Tylko, ze ja nie mam konta w PL i nie wiem jak sie kasa wymienic przez ocean;)
Serio, nigdy nie przelewalam $$$

• Chuck Norris
Edzia wychodzi tyle samo mniej więcej więc nie będę Ci głowy zawracać  przelewami i paczką itd. tymbardziej, że babka z allegro ma kilka sztuk przy sobie w Polsce więc wysyłka idzie stąd. Myślałam, że większa różnica będzie.

Dzięki kochana bardzo  :-* :-* :-*

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Dziewczyny, wiem że zadam może głupie pytanie, ale trudno  ;) Jak długo po zabiegu brwi są taaakie ciemne? Dziś zrobiłam sobie brwi, wybrałam kolor brązowy. Teraz są strasznie ciemne i niestety nie wygląda to zbyt naturalnie, ale zapewne tak po zabiegu jest. Chciałam zapytać - jak długo to potrwa?

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
do tygodnia się wyłuszczy...

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Nawilzaj je jak najwiecej, ja stosowalam Alantan.
Zawsze jest taki szok na poczatku, ale z kazdym niem bedzie lepiej.

Offline pileczka22 Kobieta

• Aga
  • Chuck Norris
Jak to się stało, że ja nie widziałam tego wątku??  ::)
A przymierzałam się do pernamenta tyle czasu, że aż zaszłam w ciążę i teraz muszę poczekać :D

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Dzięki dziewczyny, trochę się wtedy "uspokoiłam" :) OD wczoraj schodza mi pierwsze strupki, dzisiaj mam brwi w łatki brązowo - czarne.
Powiem Wam, że od dawna marzyłam o permanentnym brwi ( moje są bardzo jasne, proste, jedna niższa od drugiej i opadające). Jednak zawsze była przeszkoda - kasa  :-\ Niedawno miałam urodziny i dostałam w zbiorowym prezencie groupon na brwi i powiem Wam, że oprócz wielkiej radości, to byłam przerażona, bo wiadomo jak to z grouponem... Raz trafisz, innym razem coś Ci skopią, a brwi nie ukryjesz - no chyba, że zapuściłabym grzywkę do nosa ;)
Szłam do kosmetyczki z wielkimi obawami, ale teraz jestem naprawdę strasznie zadowolona  :) Nie wiem jeszcze, czy czeka mnie poprawka. Za kilka dni się okaże. Chciałabym kiedys zrobić sobie kreski, ale raczej się nie zdecyduję, ale to tylko dlatego, że chyba nie zniosłabym bólu  ;)

• Aga
  • Chuck Norris
A ile taka przyjemność kosztuje w Polsce jeśli mogę spytać??

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Anetko myslę ze poprawka będzie na pewno, chyba zawsze jest. Bo coś teraz odpadnie, coś się wykruszy.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Zawsze jest dopigmentowanie po 2-3 tygodniach. W niektórych miejscach skóra może nie "chwycić", albo mniej się barwnik przyjmie. Trzeba wyrównać.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Już widzę, że będzie poprawka, no nic jakoś to finansowo dźwignę ;)

A ile taka przyjemność kosztuje w Polsce jeśli mogę spytać??

Tam, gdzie ja robiłam cena za brwi to 500zł. Ja z grouponu miałam je za 229zł albo 219zł. Uzupełnienie mam mieć za 50%, czyli za 200zł.

• Aga
  • Chuck Norris
Dzięki :D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
a ja idę jutro...tylko, że nie wiem na co...
jak się zdecydujemy to albo odświeżymy brwi, albo odświeżymy kreski na górnej powiece...
a jak nie  - to robimy "coś na twarz"

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Już widzę, że będzie poprawka, no nic jakoś to finansowo dźwignę ;)

Tam, gdzie ja robiłam cena za brwi to 500zł. Ja z grouponu miałam je za 229zł albo 219zł. Uzupełnienie mam mieć za 50%, czyli za 200zł.

a nie masz poprawki wliczonej w cene?

Ja placilam cos kolo 600zl

• Chuck Norris
Jezusie jakie ceny :o
A nic poza permanentnym nie poprawi wzrostu brwi? Bo ja mam tak cienkie i rzadkie, że masakra :(

• Aga
  • Chuck Norris
U nas coś kolo 200e - ale poprawki w cenie ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Bo tylko przy kupnie Grouponu nie sa w cenie  ::)