e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czorcik Alanek ... mój caly świat :)  (Przeczytany 21963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LilithGoth Kobieta

• Anka ot tak
  • maniak
  • data ślubu: 12.07.2008r.
30min temu wróciłam z pracy ...nogi mam w dupie że tak powiem ... wchodząc do domu tesciowa od razu rzuciła mi dwa biustonosze do mierzenia...bo mi kupila ... ja  do sypialni sciągam dzisiejszy stanik i nagle poczółam jak by ktoś wziął moje cycki włorzył między framuge a drzwi i porządni przytrzasnął ojj co za ból.

Pati młodego dam od wrzesnia.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
hahahaha, no tak :) pamiętam to uczucie  ;D ;D ;D

A nie chcesz dać wcześniej?? Teraz tyle dzieci się zapisało, że już cała szatnia pełna bez może 1 wieszaka :) chyba dołożą jeszcze szafki jakieś.

• Anka ot tak
  • maniak
Piersi mie tak bolą że wczoraj spałam w miekkim biustonoszu ...bez nie dałabym rady.

Dopiero teraz usiadłam na dupce ... cały dzien cos robiłam. A wiec:

Praca 6:30-14:30
po pracy spacer z Alanem i plac zabaw
Koło 17 poszłam do fryzjera sciac grzywke bo dawno nie robilam nic nowego :P
po 17 bylam w domku i wzielam sie za sprzątanie...po 18 pojechalam do reala i biedronki.
przed 20 bylam w domku ... Obciełam kuzyna i Alana.potem kapanie Alana w miedzy czasie farbowanie wlosów tesciowej ... potem ubieranie Alana robienie mu kolacji ...potem wyregulowałam sobie brwi i zrobiłam henne...a na koniec pofarbowalam sobie włosy ...i tak oto dopiero siadlam na dupe..jestem zmęczona a kregosłup mnie tak nap...ze zaraz sobie go wyrwe

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Połóż się już kobieto i leż.

A na jaki kolor farbowałaś? Na ten co masz czy coś innego?

• Anka ot tak
  • maniak
Jestem po weekendzie :) Troszkę jeszcze nie wyspana ale było fajnie, wybawiłam sie za wszystkie czasy ...i nawet alkoholu nie było mi trzeba żeby sie super bawić hehe...moze pozniej jakies fotki zapodam.

Pati farbowalam sie na ten co zawsze ... jestem juz przyzwyczajona do rudego ...moze kiedys skusze sie z powrotem na blond.

W środe gin ...ciekawe czy juz bedzie cos widac na usg domacicznym

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Jak masz fotki to obowiązkowo :)

Nie wiedziałam, że to nazywa się usg domaciczne  :P myślałam że dopochwowe albo dowcipne :P

Ja przy Natalce byłam na usg 6t 1d i było serduszko a teraz prz Dominisiu nie pamiętam dokładnie... (ale kicha) le jakoś ok 6t 3d i też było serduszko także trzymam kciuki!

A jak się czujesz?

• Anka ot tak
  • maniak
Przy Alanie czułam sie duzo lepiej ...teraz wszystko sie podwoiło ... piersi bardziej bola i czasem mam zawroty głowy ...nie mam apetytu jak na razie ...jak zjem 2 razy dziennie to jest dobrze...na weselu tak sie objadłam ze jak bys mnie zobaczyla to powiedziala bys ze jestem w 6 miesiącu ciąży.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Etam, napewno nie miałaś takiego brzucha :)

• Anka ot tak
  • maniak
Uwierz mi miałam ...nawet mąz mi to powiedział ze az poszłam sprawdzic do łazienki czy sobie ze mnie jaja robi ...całą reszte wesela spedzilam na wciagnietym brzuchu.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
hahaha, na początku ciąży jeszcze jakoś da się wciągnąć brzuch :) Potem to już nie bardzo ;)

• Anka ot tak
  • maniak
2 dni przerwy od forum ... to bardzo długo jak dla mnie...ale jestem na urlopie wiec jest malo czasu na siedzenie w domku...jak ladna pogoda to wiekszosc spedzam z Alankiem na podwórku.

Dzisiaj o 12 wizyta u ginka .... teraz ide sie ubieraz i na podwórko z bandytą.

• Anka ot tak
  • maniak
Chwilka dla mnie ...Alan wykąpany...własnie je kolacje (kopytka ze smietana i z cukrem )

U ginka byłam więc ogłaszam wszem i wobec żeJestem w ciąży termin porodu 22 grudnia ...następna wizyta 9 maja :) ...w piątek ide porobić wszystkie niezbędne badania.

Offline kkotek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.09.2008
Kochana gratulacje  :-*
Ale masz fajny termin- będziecie mieli Dzieciątko na "Dzieciątko" :skacza:

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No to gratulacje :) Teraz można się oficjalnie cieszyć :) A serduszko już było, bo widzę że licznik cofnięty?

• Anka ot tak
  • maniak
Na serduszko jeszcze było za wczesnie kolejne usg 9 maja :) .ale 1 zdjecie fasolki juz mam :)

• Anka ot tak
  • maniak
A my dzisiaj znowu spędziliśmy cały dzień na podwórku. Alan sie wylatał z kolegami i o 20 juz padł w łóżku mamy :)

A ja jutro ide na badania...moczu, toksoplazmozy, i krzywą cukrową i jeszcze jakies inne dwa...juz na samą myśl ze ide na glukoze rzygać mi sie chce ..i do tego pobieranie krwi brrrrrrrrr...nie nawidze strzykawek.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
A czemu masz już teraz krzywą cukrową? Ze względy na to, że w poprzedniej ciąży miałaś?

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
Oficjalnie przyszłam pogratulować podwójnej mamusi  :) A termin super, będziecie mieli niepowtarzalne  Boże Narodzenie
Ola 01.08.2011
Zofia 10.01.2014

• Anka ot tak
  • maniak
Pati ginka stwierdziła ze lepiej juz teraz zrobić krzywą...bo jak cos bedzie nie tak to wtedy od razu zacznaleczenie i nie trzeba bedzie na insulinie lecieć ... tak na wszelki wypadek...z tego co wiem bedzie mnie kierowala na nia chyba co 3 miesiace :(((( oj ja biedna :P

eovina dzieki bardzo :)

• Anka ot tak
  • maniak
Ja juz po badaniach...na szczęście to nie była taka krzywa cukrowa o jakiej myślałam uffff ...ale w końcu i tak mnie to bedzie czekało i tak :P

Już mam pierwsze pranie wstawione :) zaraz ide z młodym przed dom niech sobie pobiega a ja w tym czasi moze zasieje kwiatki :P

Od 10 maja mam zamiar isc na L4 ... wkońcu jest 100%płatne...to ja wole ten czas spedzic z synkiem w domu niz isc do pracy :)

• Anka ot tak
  • maniak
 No i Alan skasował mi całego posta ...no co za mały bandyta.

Witam majowo dziewczynki .... widze że pustki u mnie ale co sie dziwic jak za oknem cieplutko ...i nikomu nie chce sie siedziec w tak ładna pogode w domku.

Ale za to ja spędzam majówkę ciulowo....no tak źle sie czuje od 1 maja ze chyba zaraz zwariuje...nic nie moge jesc ...bo jest mi ciągle niedobrze ... dzisiaj zjadlam tylko sałatka po 9 rano i do tej pory ją czuje ...z Alanem jak byłam w ciazy to tak żle sie nie czułam wrecz przeciwnie ...nie odczuwałam ze jestem w ciazy ...a teraz masakra jakas...cycki napieprzają jak jasna cholera...mam ochote je sobie obciąć bo z bólu to wytrzymać nie można. Odpocząć tez ie mam kiedy...tesciowa wyjechala do zakopanego ...Rafała wiecznie nie ma w domu bo albo ma sędziowanie albo robi cos w ogrodzie albo jest w pracy.Alan przywiązany do nie na sznureczku i nie chce sie odczepic ze tak powiem wiecznie mama, mama, mama ... nawet prysznica sama nie moge wziasc tylko z synkiem musze ...udręka po prostu ....jestem juz taka zmęczona...a co to dopiero bedzie jaik ja pujde na zwolnienie i tak do konca ciazy ma byc ??? nie wytrzymam i zamkne sie w szpitalu hehehehe...chciałabym sobie odpocząć tak cały dzień bez Alana...wiem wyrodna matka ze mnie...ale juz nie mam siły.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Oj Ania, zapisz Alana do przedszkola tak jak ja teraz Natalkę na 4h to przynajmniej chwilę sobie odpoczniesz.

• Anka ot tak
  • maniak
Będe musiała tak zrobić ... ale to nie teraz tylko jakos w sierpniu...teraz mamy tyle wydatków ze głowa boli ...zaczynamy robic pokoik Alanka a tam to trzeba zrobic generalny remont z wylewaniem podłogi i położeniem regipsów. W lipcu wyjazd do zakopanego no i tez myslimy nad zmianą auta bo jak przyjdzie drugie to punciak jest zdecydowanie za mały.

A dzisiaj pytam sie Alana gdzie jest dzidzia a on na to tak " tu mamo, zadlas dzidzie...nunu mama"
A pytam go czy chce brata czy siostre to on na to " dwa mamo" :P

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Ania super wyglądałaś na weselu :)

A Alanek to tak urósł :) cwaniaczek z niego, chce wpędzić rodziców w bliźniaki :) hahahaha

Jak są wydatki to wiadomo, ja się cieszę że udało się tak tanio z tym przedszkolem.

A Alanek już jest odpieluchowany?

• Anka ot tak
  • maniak
Nie do końca odpieluchowany ...pieluchy mu zakładam na noc i z rana...bo rano jest tak zaspany i nie przytomny że nie wie ze ma zawołać siku ...a tak w ciągu dnia chodzi bez pieluchy ...chociaż zdarza mu sie zapomniec i sika w majty. Kupki np nie zrobi do kibelka musze mu załozyc pieluche dopiero wtedy zrobi ...nie wiem dlaczego heheheh. Ale tego też oduczymy.

A tak w ogóle to tak mnie wysypało na czole że to jakaś masakra, dobrze że mam grzywkei tego nie widać...ale wczoraj jak spiełam grzywke na bok to nawet koledzy R mi zwrócili uwagę ....mówią Ty ruda a ty co taka pryszczata na czole ???  A ja na to ...jak pryszczata??? dotknełam czoła i rzeczywiście masakra ... taka kaszka i wielkie syfy ....masakrable . Z Alanem miałam twarz jak pupcia niemowlęcia.

• Anka ot tak
  • maniak
Jakoś weny brak do pisania w moim wątku :P

Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie u ginka...wszystko w porządeczku ...wyniki mogły by być lepsze ale nie nalerzą do najgorszych...oczywiśćie mam nie jesc słodyczy i nie pic gazowanego ...zeby nie wróciła cukrzyca ciążowa :(

Serduszko słyszałam i nawet było juz widać ładny zarys główki i tułowia. Maluszek ma już 0,97mm to juz prawie centymetr :)

Oczywiście stwierdziła ze musze wiecej jesc bo z wyników wynika żę duzo do anemi mi nie brakuje ( ja anemiczka przeciesz ja 70kg warze heheh)
Boże z Alanem startowałam z wagą o 10 kg mniej. Wiec tutaj trzeba sie teraz oszczędzać i duzo nie przytyć 10kg maxxxxxx.

kolejna wizyta 6 czerwca ...to bedzie juz 12 tc wiec i pewnie bedzie szczegółowe usg.

Co do nie jedzenia słodyczy to właśnie wcinam budyń waniliowy z sosem klonowym...pyszneeeeeee ....ale to juz ostatni taki słodki posiłek w tej ciąży.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Ania ja myślę, że jeśli słodkie czy też inne jedzonko aby nie przytyć będziesz jeść rozsądnie to dużo nie przytyjesz jeśli nie chcesz. Chociaż ja mam zdanie że jak jest ochota to trzeba jeść bo potem karmienie i odchudzanie i już się skończą takie syte i pyszne posiłki ;)

Cieszę się, że na wizycie wszystko ok i że serduszko ślicznie bije :) A byłaś w końcu u tego lekarza co Ci napisałam czy u innego?

6 czerwca masz wizytę a ja mam termin porodu :) choć mam nadzieję że u mnie już będzie po porodzie ;)

• Anka ot tak
  • maniak
Nie Pati nie byłam u tego ginka bo do swojego mam około 2 minutki na piechotke...i bardzo sympatyczna i delikatna jest.

A teaz Wam coś powiem co mi sie dzisiaj przytrafiło...no myślałam że wydje z siebie i stane obok wrrrrrr

A więc byłam z Alanem na spacerku ... wracałam juz do domku i jak u nas w dobrej jest przejscie dla pieszych i na przeciwko stoi gmina, a miedzy przejsciem a gminą jest chodnik dla LUDZI a nie parking dla SAMOCHODÓW!!!

No wie4c ide sobie przechodze przez pasy ...patrze a na chodniku przed samym przejciem stoim samochód osobowy ... a lewej strony nie ma jak przejsc bo drzewo stoi z prawe jest przejscie  akurat na styk zmiesciła bym sie wózkiem ....aleeeee !!! jestem juz za tym samochodem a ten kretyn zaczyna cofać przypieprzył mi w  wózek na szczęscie lekko ale mały sie przestraszył i zaczoł płakać ... ja z mordą na tego kierowce...a jakaś baba...chyba żona kierowy jheszcze mi powiedziała zebym lepiej pilnowała swojego dziecka...a ja kór...... mać tak mi cisnienie podniosła ze myslałam ze jej przyp... i mówie do niej:

Po pierwsze jestem na pasach dla pieszych ...
po drugie to nie jest parging
po trzecie patrzy sie w lusterko wsteczne czy przypadkiem nikt nie idzie ....
To wyobraźacie sobie ze gosciu puknoł sie w głowe ...ze to niby ja mam uważac ..phi sorry ale ja byłam na przejsciu ...na szczescie była tam mojej kolezanki mam ona pracuje w gminie i akurat paliła fajke spisała numery i zadzwoniła na policje...gosciu oczywiscie zwiał...ale cisnienie miałam 150 na 110 jak przyszłam do domu serce waliło mi jak młotem...masakra.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Kurcze... aż mi się samej ciśnienie podniosło!!! Co za bezczelność! teraz jak po fakcie się myśli o tym to można było od razu przy nich dzwonić na policję. Bezczelni!*-*-+*-