Autor Wątek: Mleko dla dzieci z "problemami"-NUTRAMIGEN2, NAN HA1  (Przeczytany 1936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
Mleko dla dzieci z "problemami"-NUTRAMIGEN2, NAN HA1
« dnia: 8 Lutego 2012, 14:02 »
Witam
Jak w temacie.Mam do sprzedanie 6 puszek NUTRAMIGENU2,oraz 1puszke NAN HA1,
cena za nutra to 12zl(puszka) NAN 19zł
Wszystkie opakowania oczywiscie są nie otwierane ,nutra wazny do lipca 2013,nan do sierpnia 2013.
Preferuje osoby ze Sz-na lub okolic-w przeciwnym wypadku nalezy doliczyc koszty przesylki:)
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Mleko dla dzieci z "problemami"-NUTRAMIGEN2, NAN HA1
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Lutego 2012, 15:14 »
Ja bym chciała Nutra wszystkie opakowania. Ale to jest Nutramogen 2 na pewno tak? W sensie że to nie było dla młodszej córci?

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: Mleko dla dzieci z "problemami"-NUTRAMIGEN2, NAN HA1
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Lutego 2012, 21:13 »
anulka,tak tak-dla starszaka pow.6mca-napisze na priv-mąz zmienil prace wiec nie jest juz codziennie w Sz-nie ale 14.02 bedzie.
swoja szosa-niezla szopka z brakiem ref.nutra ::)
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: Mleko dla dzieci z "problemami"-NUTRAMIGEN2, NAN HA1
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lutego 2012, 11:09 »
prosze o zamkniecie wątku.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.