e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: pochłaniacze wilgoci, nawilżacie powietrza  (Przeczytany 3089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ada1988 Kobieta

Nie wiem czy jest taki wątek jeżeli jest to przepraszam.
Jeżeli nie ma to myślę, że taki wątek się przyda.

Wlaśnie przyszedł zamówiony pochłaniacz wilgoci METYLAN czy któraś z Was z niego korzystała ? Jakieś opinie ?
Mam też nawilżacz HUMISTOP ale ten dla mnie porażka, coś tam pochlania wody, ale bez szału pełno wody i tak jest na parapecie i na oknach.

Offline ricardo Kobieta

Ja wcześniej zamawiałam Humistop, teraz mam jakieś zwykłe wkłady chyba aż za 2zł/szt i też bardzo dobrze się sprawdzają.

Offline ika3w Kobieta

Patrycja a gdzie je kupowałaś?

Offline anulla_p Kobieta

Ada coś Ci poradzę bo masz rodzinę w UK więc możesz to załatwić. Nie będzie to tanie ale to inwestycja na lata i gwarantuję, że będziesz bardzo zadowolona. Zainwestuj w porządną maszynę: http://www.delonghi.com/uk_en/family/dehumidifiers/ od razu mówię że polecam tą firmę bo miałam z nią styczność i wiem o czym piszę. Zwłaszcza jeżeli problem w domu masz duży a z tego co piszesz to wesoło nie jest.
Moja opinia jest taka, że w Polsce niestety nie ma porządnych pochłaniaczy wilgoci. To co jest na oferowane jest naprawdę nie wiele warte. Wiem bo z problemem walczyli moi rodzice i niestety wywalili w błoto nie mało pieniędzy. Jak chcesz więcej info to pisz.  

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline ricardo Kobieta

Ilonka kupowałam na all - to jakaś polska firma więc tanizna - bez pudełek, więc nie ma dodatkowych kosztów. a działa jak trzeba.

Ja nie mam takiego problemu jak Ada, a skoro ma wodę to jest niezły problem...

Offline ika3w Kobieta

To muszę poszukać.
U nas podobnie było w tatmą zimę- okna całe parowały i skraplała się z nich woda. W lato pociągnęliśmy wentylacje do góry i po problemie. Ale w pochłaniaczach woda się zbiera jak stoją.

Offline ada1988 Kobieta

no jest u mnie bardzo duży problem z tym ale pochłaniacze nie źle narazie działają woda się elegancko zbiera ale muszę przyznać nie spodziewałam się że tak szybko zacznie to działać

Offline Elcik Kobieta

Ja mam metylan, działał całkiem całkiem (u nas pełno wody w szczególności na oknach), do tego koniecznie wyciągi chodzące 24h w łazience i kuchni (kuchnia - aneks), kaloryfery na minimum (2,5 - teraz są ciepłe) i jest ok.

Offline ada1988 Kobieta

coś tam pochłaniał ale i tak grzyb wylazł  ::)

Offline maggi-80 Kobieta

No to kicha. Ja teraz tez szukam dobrego, bo leje mi sie z okna..

Offline ada1988 Kobieta

nie no generalnie woda się naprawdę ładnie skraplała jeden jest pełny (ten HUMISTOP) a metylan do połowy.
Grzyb mi pewnie wylazł od zbyt późnego zainwestowania w ten sprzęt