e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Majowy weekendowy wypad mamusiek !! :-)  (Przeczytany 27992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 6.02.10
Ale ja nie czuje się jakby ktoś robił przykrość- NIC z tych rzeczy  ;). Tylko jeszcze wici się dobrze nie rozeszły o wyjeździe, więc jeszcze chwile poczekamy, zresztą żeby zaproponować coś konkretnego to trzeba najpierw coś znaleźć. Póki co nie mamy żadnych namiarów...spokojnie, nie zaczynajmy od spin  :).

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Ja na razie będę podczytywać, bo nie mam pojęcia jak się poukłada z Adasiem, na chwilę obecną nie ma szans bym go zostawiła

Offline b@by Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 15.08.2009
ja tez bede sledzic watek kto wiem moze akurat sie bede urlopowac w Pl ;)

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Ehh czekam na ostateczną datę. Jako że pierwsza rzuciłam hasło takiego spotu to rzecz jasna jestem mocno nim zainteresowana. Tylko tak jak pisałam u mnie bardzo dużo zależy od tego jak nam się finanse poukładają do tego czasu. Na dzień dzisiejszy Maj jest zbyt blisko. Ale kto wie co się do maja jeszcze wydarzy.

Będę śledzić wątek  8)

Jestem za i Marta MASZ BYĆ!!!!!!!!!! :D :D :D :D Ciągle mówisz o przyjeździe do nas do Centrum :)))) Zalew Zegrzyński? Może Warszawa to by sobie dziewczyny zwiedziły chociać stolicę, starówkę itd... Będę śledzić wątek

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
Oponka ty najlepiej wiesz że wszystko rozbija się o kasę. A akurat maj będzie dla mnie ciężki bo mąż musi psychotesty w kołobrzegu zrobić, do tego komunia mojej kuzynki, mojej mamie muszę do maja parę tysięcy oddać blablabla.... więc na razie śledzę i wzdycham z nadzieją

• Chuck Norris
Wiem kochana bo to ten sam powód dla którego ja wiele razy tylko śledziłąm wyjazdowe wątki ::) Tylko tu będę miała blisko więc mam lepiej. No nic, trzymam za Ciebie kciuki!

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
Aga Warszawa może być, dla mnie tam jeszcze lepiej bo bliżej. Tylko jeśli byśmy chciały nocleg to gdzie na przykład?
No ale na razie to chętnych za wiele nie ma :-[

Offline Ola888

• Chuck Norris
Nie ma chętnych bo nie ma konkretnej propozycji, więc ciężko się dziewczynom wypowiedziec  ;) Teraz to chyba nawet jeszcze organizatora tego całego przedsięwzięcia nie ma  :D

• Chuck Norris
Bo to trzeba Agę-Rybę zmolestować ;D ;D ;D

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Warszawa - fajnie ale jak z noclegiem? nie bedzie drogo?
a poznań? blisko ze sz-na; ze skierniewic 3 godz pociągiem; z warszawy też nie dużo dłuzej  :)
ale z krk to już 6 godz jazdy  :(

• Chuck Norris
Dlatego lepiej w centrum totalnym. Czyli Warszawa, Łódź, ewentualnie jakieś mniejsze jak Konin? Do takich miast sa zawsze dobre połączenia.

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
ja też będę śledzić, ale ważne są konkrety - niestety też rozbija się u mnie wszystko o kasę :(
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline madziulka1021 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 17.10.2009r.
I ja śledzę cały czas...nie ukrywam że mi pasuje Warszawa albo ewentualnie nie dalekie miasta :)

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.09.2007
Ha i ja tu trafiłam, kto wie - fajnie byłoby Was poznać. Ja z centrum i zmotoryzowana więc jak koszty wyjdą nie duże i termin dogodny to pewnie się pojawię.
Mąż w wakacje jedzie w góry na męski wyjazd to i ja sobie pozwole ulotnić z domu :-)
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Widzę, że Warszawa Wam pasuje :). Więc niech będą okolice Warszawy- chętnie też tam pojadę...więc teraz dodatkowo jest pytanie do forumek z tamtych okolic..gdzie można znaleźć miejscówkę? Myślałam raczej o jakichś obrzeżach niż o samej Wawie...

rybkawiedenka

• Gość
Widze że zostałam wezwana do  tablicy ;)

Mamy jakiś termin proponowany? Długi weekend majowy to nienajlepszy pomysł ale może pod koniec maja? Będzie cieplutko!

O jakiej kwocie na głowe mówimy?

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
O Rybka :)
Myślę, że mówimy o możliwie jak najniższej kwocie, bo wiele dziewczyn pisało, że o to najbardziej się rozchodzi.
Myślę, że koniec maja to dobry termin :)

rybkawiedenka

• Gość
Jak wam pasuje weekend 24-26 maja? Ile osób chętnych na ten termin?

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.09.2007
Mi pasuje ten termin. Będę już po komunii chrzesniaka :-)
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Mi też pasuje 24-26 maj ;).

rybkawiedenka

• Gość
No to jesteśmy już 3 ;) Czekam na więcej zgłoszeń.

Miejsce rozumiem okolice Warszawy, tak?

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Tak, dziewczyny tak zapropnowały, że to środek Polski- niech im będzie  ;D. Tylko sugestia była taka, żeby dało się dojechać komunikacją typu pociąg, autobus ale skoro ma być to nad jeziorem to nie wiem jak to będzie...ja się autem nie wybieram ale jakoś dam rade ;).

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
mi nie pasuje, komunia chrzesniaka  :-\

rybkawiedenka

• Gość
Zrobię ankiete z dwoma majowymi terminami.

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
Qrcze my też w tym roku mamy komunię, tylko nie wiem kiedy  >:(

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
Mi pasują oba terminy. Wstępnie.
Dziewczyny, nie wiem ile kosztuje bilet pociągiem, ale samolotem ze Szczecina do Warszawy dolecimy za 99 zł.

Tylko konkretnie będę się mogła wypowiedzieć w kwietniu  ;)
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

• Chuck Norris
Dziewczyny pociąg bezpośredni ze Szczecina do Warszawy to koszt 63zł bez żadnych zniżek ale jeszcze kilka z Was ma może legitymacje studenckie lub jakieś inne zniżki. To druga klasa oczywiście. Pierwsza kosztuje ok 90zł.
Ja jechałam do Was i bólu nie ma, książka czy poduszka i leci czas szybko a jak będzie was dużo to już początek imprezki macie w pociągu :D :D

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
ja jak zwykle.... pracuje................................

Offline martulka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18-06-2005
Terminy fajne, teraz tylko konkretne miejsce i będzie git.

rybkawiedenka

• Gość
Jak na razie głosowało 8 osób, z czego 2 nie pasuje żaden termin.

Rozumiem że jedziemy same, bez mężów i dzieci tak jak na początku wątku było postanowione?