Autor Wątek: wizytówki na stole  (Przeczytany 120678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #270 dnia: 26 Września 2010, 14:06 »
Kochane, a jak je robiłyście? Mam na myśli, skąd wziąć do nich ozdóbki, czy kleić, żeby były dobrze zrobione i czysto, ładnie. Na jakim papierze? Zwykłym, czy kupowałyście jakiś o grubszej fakturze? Jeśli tak to gdzie? No i ile za to wszystko Was wyniosło?
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #271 dnia: 26 Września 2010, 20:43 »
Mnie wyniosło do 30zł ze wszystkim na 55os.
Polecam klej uniwersalny.
Podstawa musi mieć gruba fakturę, około 200g. Na allegro kupisz za grosze, bądź w papierniczym.
Z 1 kartki mi wyszło 6 winietek.
Wstążeczkę wiązałam, nie kleiłam i kupiłam 2 szpulki w pasmanterii za 4zł za sztukę(32m).
Papier z drukarki z imionami gości naklejałam na grubszy.

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #272 dnia: 27 Września 2010, 08:49 »
Aha :)
No to rzeczywiście całkiem dobrze :D
Więc chyba się nad tym poważnie zastanowię :)
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline atriza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16-06-2012
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #273 dnia: 24 Lutego 2012, 13:14 »
Odświeżam wątek może niemądrym pytaniem, ale kto pyta. . .  :)
Jak to wygląda z osobami funkcyjnymi na weselu? Któraś z Was robiła dla nich winietki? Wiadomo, że fotograf i DJ będą siedzieć przy stole tylko sporadycznie kiedy podadzą jedzonko, ale jednak.  Czy może trochę przesadzam. . ?  :-\

Offline Karina
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 540
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2005-06-25
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #274 dnia: 25 Lutego 2012, 14:13 »
na każdym weselu, na którym byłam, takie osoby miały osobny stolik



Offline SFA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • data ślubu: 21.10.2012
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #275 dnia: 19 Czerwca 2012, 14:12 »
Według mnie to świetny pomysł, sprawdzony w 100%. każdy ma swoje miejsce i może spokojnie wznieść toast za młodych i nie ma tego wyścigu szczurów żeby tylko zająć najlepsze miejsce.

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #276 dnia: 2 Sierpnia 2012, 21:53 »
Odświeżam wątek może niemądrym pytaniem, ale kto pyta. . .  :)
Jak to wygląda z osobami funkcyjnymi na weselu? Któraś z Was robiła dla nich winietki? Wiadomo, że fotograf i DJ będą siedzieć przy stole tylko sporadycznie kiedy podadzą jedzonko, ale jednak.  Czy może trochę przesadzam. . ?  :-\

nie, bo po co :) każdy gość ma swoją winietkę gdzieś przy stołach dla gości i tam będzie szukał swojego nazwiska, wiec nie będzie się pakował do stolika orkiestry. u nas żaden gość nie zabłądził :) jak bardzo chcesz możesz zrobić winietki typu "obsługa wesela"

Offline atriza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16-06-2012
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #277 dnia: 3 Sierpnia 2012, 14:58 »
Już 1,5 miesiąca po weselu, pytanie o winietki dla obsługi było efektem mojego "zboczenia weselnego" - w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać nad każdym drobiazgiem ;) W restauracji był osobny stolik dla dja i fotografa, nikt nie zabłądził i wszystko się udało :)

Offline solaris86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #278 dnia: 7 Września 2012, 11:52 »
Miałam nadzieję, że uda mi się uniknąć rozsadzania gości, ale widzę, że teraz to już standard.  Pozostaje wybrać jakieś oryginalne wizytowniki.  Macie na oku coś niebanalnego?

Offline atriza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16-06-2012
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #279 dnia: 7 Września 2012, 12:31 »
U nas było 2 w 1, czyli wizytówka razem z upominkiem dla gościa w kształcie krzesełka. Wizytówka włożona w oparcie, a czekoladka w środku. Gościom się bardzo podobało. Na Allegro jest tego dużo, do wyboru do koloru :)

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #280 dnia: 11 Września 2012, 14:37 »
teraz byłam na weselu bez winietek - masakra. po prawej babcia, przede mną 2 babcie, po lewej 6-latka, nie było nawet z kim sie napić i pogadać

Offline solaris86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #281 dnia: 17 Września 2012, 10:37 »
Cytat: polemika_schola link=topic=279. msg1767289#msg1767289 date=1347367075
teraz byłam na weselu bez winietek - masakra.  po prawej babcia, przede mną 2 babcie, po lewej 6-latka, nie było nawet z kim sie napić i pogadać

Ok, przekonałaś mnie ;)

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #282 dnia: 19 Września 2012, 11:39 »
teraz byłam na weselu bez winietek - masakra. po prawej babcia, przede mną 2 babcie, po lewej 6-latka, nie było nawet z kim sie napić i pogadać

Podobnie było na weselu mojej koleżanki. Wesela bez winietek= misz masz, także przyszłe panny młode weźcie to pod uwagę, tym bardziej,że winietki można zrobić samemu( ja zrobiłam sama) i jest to naprawdę malutki koszt za komfort gości.

Offline solaris86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #283 dnia: 27 Września 2012, 15:26 »
Chętnie bym zrobiła sama winietki, ale nie mam na to czasu:( Pewnie zamówię gdzieś przez sklep internetowy, bywają dosyć niedrogie. A co sądzicie o planach stołów z rozmieszczeniem gości?

Offline misia87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #284 dnia: 29 Września 2012, 20:46 »
ale po co te plany? to nie za "urzędowo"?

Offline solaris86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #285 dnia: 1 Października 2012, 10:29 »
Urzędowo mówisz hmm... Jeżeli wynajmujesz salę, na której jest kilkanaście stolików możesz oprócz winietek zrobić albo zamówić plan stołów, który umieszczasz przed wejściem, tak aby goście wiedzieli gdzie mają usiąść. Unikasz  w ten sposób zamieszania na sali, i krzątaniny wokół stołów zanim wszystkich usadzisz i znajdą swoje winietki. Jeśli masz jeden stół problem oczywiście jest mniejszy. Ale jak masz ich 15... :/ Sama rozumiesz.

Nie mogę wkleić tutaj zdjęcia, ale jak coś mogę Ci podesłać link na PM.
Ja dodatkowo chciałam wykorzystać numerację stolików do zabaw dla gości podczas wesela :)

Pozdrawiam!:)

Offline candy88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #286 dnia: 1 Października 2012, 15:40 »
Winietki i plan stołów to super opcja.  I ile PM wiedzą jak dobrze rozsadzić gości :) W czerwcu byłam na weselu gdzie szliśmy w cztery pary - moi rodzice, i ja z dwoma siostrami, każda z kawalerem ;) Trochę nas zasmuciło, że jedna z sióstr nie siedziała obok nas, ale rozdzielała nas bardzo fajna para.  Tak więc praktycznie cała nasza część stołu bawiła się najlepiej ;) U mnie na pewno będą winietki.

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #287 dnia: 2 Października 2012, 10:46 »
U nas na 100% będą winietki.  Są sprawdzone w rodzinie lubego, a w mojej jeszcze nie było wesel, więc zapoczątkuję ten zwyczaj;) Byliśmy na weselu,gdzie ich nie było i nasze miejsca były porażką, przez co źle się czuliśmy na weselu.  Znalazłam kontakt na winietki przez allegro ręcznie robione za 35 gr/szt.  .  Jakby ktoś chciał to piszcie na priv;)

Offline pan_w_garniturze
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 21/09/2013
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #288 dnia: 4 Lutego 2013, 08:12 »
ja też jestem zwolennikiem wizytówek:) młodzi najlepiej znają gości, więc wiedzą komu będzie dobrze z kim siedzieć;)

Offline pluss
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #289 dnia: 4 Grudnia 2015, 13:43 »
U mnie były winietki, uważam, że to wprowadza pewien ład. W sklepie probitus kupiłam piękne wzory, aż ciężko było dokonać wyboru, ale ostatecznie z pomocą narzeczonego się udało.
« Ostatnia zmiana: 7 Grudnia 2015, 22:36 wysłana przez zibi »

Offline SandraGorka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
  • data ślubu: 16 lipca 2016
  • Skąd:: Grodków
  • Ślub w: Piekielnik
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #290 dnia: 11 Stycznia 2016, 22:01 »
Jak nie wizytówki to bynajmniej lista gości przypasowanych do konkretnych stolików.  Żeby wójek Józek nie siedział potem z młodzieżą , a ciocia Halinka z sąsiadką której nie znosi :)

Offline Xedars
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 12.10.2016
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #291 dnia: 29 Marca 2017, 09:08 »
Takie ulotki na stole to bardzo fajna sprawa wtedy na pewno będzie wiadomo kto gdzie ma siedzieć a nawet możesz to dość ładnie zrobić zamawiając sobie to w internecie w jakiejś drukarni internetowej. Dobrze i sensownie to będzie wtedy rozwiązane.
« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2017, 17:23 wysłana przez zibi »

Offline radzikowski
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #292 dnia: 28 Maja 2017, 10:00 »
Jeżeli chodzi o winietki na stole z informacja gdzie jest miejsce danego gościa, to moim zdaniem bardzo dobry pomysł, ponieważ to w praktyce zawsze pozwala na unikniecie chaosu i każdy z gosci wie gdzie ma siedzieć- podstawowa kwestia to tylko dobry układ, tak aby rodziny siedziały ze osobą i miały o czym rozmawiać.

Offline utune88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24-06-2017
  • Skąd:: Kielce
  • Ślub w: Kielce
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #293 dnia: 1 Czerwca 2017, 22:35 »
Dokładnie! Rok temu byłam na weselu, gdzie nie było winietek i jak wszyscy w wielkim chaosie łapali za krzesełka, tak się okazało, że dla mojej młodszej siostry zabrakło miejsca (było przy tej drugiej rodzinie tylko), musieli jej dostawić nakrycie... porażka..

Offline Klaudia.S

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: wizytówki na stole
« Odpowiedź #294 dnia: 14 Czerwca 2017, 12:08 »
Też mi się wydaje, że o wiele lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest rozsadzenie gości, później ewentualnie i tak się porozsiadają kto gdzie chce, ale chociaż na początku będzie panował porządek. Co sądzicie o winietkach, takich jak te..

Nie wklejamy linków!
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2017, 12:10 wysłana przez ~Ania~ »