e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: wizytówki na stole  (Przeczytany 76774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Odp: wizytówki na stole
23 lipca 2007, 17:36

A co z osobami towarzyszącymi? Pytaliście gości, którzy byli zaproszeni właśnie z os. towarzyszącą o jej imię i nazwisko??

No akurat wszyscy znajomi i rodzina mają już stałych partnerów i na zaproszeniach wpisaliśmy wszystkich imiennie, więc i na winietkach również. Jedna koleżanka Marcina tylko była zaproszona "z osobą towarzyszącą".

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
24 lipca 2007, 07:58
Ponieważ u nas było dużo znajomych bez stałych partnerów, pytaliśmy sie o dane osobów towarzyszących. Jeżei ktoś nie mógł się zdecydować do dnia drukowania winietek, mielismy kilka pustych i w ostatnim momencie się je wypisywało cienkopisem :)

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
26 lipca 2007, 02:31
a my naprzyklad pisalismy samo imie soby towarzyszacej jesli znalismy a jesli nie to dwa razy osobe zaproszona np Jan Kowalski i Jan Kowalski2 i luzik ;D ;D ;D a w sumie bylo tak tylko w jednym przypadku...jak np nie znalam nazwiska dziewczyny kuzyna to wpisalam jej imie i jego nazwisko i oczywiscie gdy tylko przyjechali dzien wczesniej to od razu im powiedzialam a byli rodzice kuzyna jego siostra z rodzina i on z dziewczyna i wyszlo duzo smiechu ze karolina juz nie ma wyjscia ze juz jest Ich bylo nam bardzo milo... ;D ale wiedzielismy ze z nimi tak mozna 8)

Offline Kora29 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.08.2008 r.
14 października 2007, 13:04
Wizytówki - TAK!!!Ostatnio byłam na uroczytej kolacji...przed wejściem na sztaludze stał obraz stołu - z "rysunkiem" kto gdzie ma siedzieć.Każdy zdążył się z w/w planem zapoznać i nie było problemów. tak też zamierzam zrobić u siebie na weselu. Zanim młoda para dojedzie na miesce, goście bedą mieli okazję dokładnie zobaczyć gdzie jest "ich miejsce". Bez zbednego zamieszania...i JUŻ!!!Pozdrawiam! ;D

Offline Beacia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
1 listopada 2007, 20:01
My też planujemy wprowadzić to w życie. może trochę się namęczymy przy ustalaniu ale mam nadzieję że wszyscy będą zadowoleni z efektu końcowego. chciałabym uniknąć wyscigu do stołu: kto pierwszy ten lepszy.  byliśmy na weselu gdzie były imienne miejsca i naszym zdaniem wyszło to bardzo dobrze. oby u nas też się sprawdziło  :)

Offline kamilkaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.10.2008
21 lipca 2008, 13:26
Witam, Jestem tu nowa i od razu mam pytanko.
Jestem zdecydowanie ZA wzytówkami, mam tylko jeden dylemat.  Jak wpisac na wizytówce osobe towarzyzącą ? Jedno miejsce np.  Jan Kwalski a obok osoba towarzysząca?

Nie wiem jak to rozwiązać, czekam na propozycje i rady.

Z góry Wam dziękuję ;-)

Offline asashia Kobieta

• entuzjasta
21 lipca 2008, 19:35
hehe-ja z moim narzeczeńcem byliśmy u znajomych na weselu, którzy chyba mieli ten sam problem-w końcu wybrnęli z tego z humorem i napisali przykładowo:
Jan Kowalski a obok "Pani Kowalska:)"
nikt sie nie obrazil-a nawet kupę śmiechu było:)

Offline kamilkaa Kobieta

• nowicjusz
21 lipca 2008, 20:03
yhehe ;D

przyznam że nie głupi pomysł i o ile u znajomych by się w stu procentach sprawdził tak zaczyna sie problem u osób starszych. . . .  A bedę miała kilka singli w starszym wieku i o personaliach osób twarzyszących nic nie wiem. . . .  no i nie bardzo jest jak sie dowiedzieć ;/
No nic czekam na inne propozycje, choć Twoja wybitnie przypadła mi do gustu ;-D

rybkawiedenka

• Gość
21 lipca 2008, 21:52
U mnie było "jan kowalski" i "gość jana kowalskiego". Jasno i wyraźnie :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
22 lipca 2008, 08:47
kamilka, ja przed ślubem bym zadzwoniła do tych osób i po prostu, prosto z mostu powiedziała, że przygotowuję wizytówki na stół i potrzebne mi są takie informacje - nie sądzę, żeby ktokolwiek się poczuł urażony, wręcz przeciwnie ;)

Offline kamilkaa Kobieta

• nowicjusz
22 lipca 2008, 09:13
Znajomi się nie obrażą gorzej z Paniami "oł eł" po rozwodzie dla których te tematy sa dość drażliwe. . . 
Poza tym mam kilku takich znajomych którzy JESZCZE nie wiedzą i proszą o zaproszenie z "osobą towarzyszącą".  Obawiam się ze miesiąc przed ślubem tez nie będą wiedzieć.  Lekko duchy, cóż. . . .

Myślę już nad wizytówkami a jeszcze zaproszeń nie mamy ;-D

Najwyższy czas wziąźć się co pracy ;-)

Dziękuję Wam wszystkim za rady.  Coraz bardziej podoba mi się to forum choć widzę że nie pasuje tutaj zbytnio ( wydaje mi się że wiekszość z Was jest z północy no a ja z południa z małopolski ;-D )

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
22 lipca 2008, 09:48
ale bzduuuuuuuuuuuuuuuuuury gadasz.. jak nei pasujesz???

to ,ze w tym temacie pisze wiecej dziewczyn z północy nie znaczy, ze nie m  krakowianek :P sa sa..

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
22 lipca 2008, 09:49
Taki Merkunek na przykład jest z Południa ;D

Offline kamilkaa Kobieta

• nowicjusz
22 lipca 2008, 11:40
No więc cofam co powiedziałam.
pasuje tutaj i świetnie się tu czuje ;-)

rybkawiedenka

• Gość
22 lipca 2008, 20:10
taka rybka ze śląska :)

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
11 sierpnia 2008, 10:50
U mnie też będzie rozsadzanie - koniecznie ! Raz byłam na weselu, na którym zostałam "usadzona" i bardzo mi się to podobało tym bardziej, że oprócz Panny Młodej nie znałam praktycznie nikogo i pewnie gdybym sama wybrała miejsce (to co zostało po zajęciu przez resztę) to siedziałabym sama z moim towarzyszącym a tak zintegrowaliśmy się z "młodzieżą" i było bardzo sympatycznie.

Ponieważ moje wesele pewnie będzie na ok 120 osób to plan przy wejściu też się przyda - tylko chyba warto wcześniej gości uprzedzić, że coś takiego będzie bo nie wszyscy o czymś  takim słyszeli i może być różnie - co myślicie? Czy ktoś z Was mógłby wkleić zdjęcie jak taki plan mniej więcej wygląda?

Offline Agula82 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 06.08.2011
11 sierpnia 2008, 19:59
Ja rowniez jestem zwolenniczka  rozsadzania :)

Plan przy wejsciu super sprawa, chociaz na pewno znajda sie osoby, ktore obok przejda i nie zauwaza ;)
-dlatego trzeba poinformowac o takim  pomysle.

Czy ktoś z Was mógłby wkleić zdjęcie jak taki plan mniej więcej wygląda?

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
11 sierpnia 2008, 20:55
dzięki Agula, u mnie będzie chyba jeden stół w kształcie litery U więc jak jak ktoś ma fotki takiej wersji to byłabym wdzięczna,

w jakim formacie to się robi? A4?

Offline asashia Kobieta

• entuzjasta
12 sierpnia 2008, 20:15
a4 to z pewnoscia nikt nie zauwazy:)
a2 jest chyba rozsadnym formatem-ze wzgledu-na tak duza liczbe osob-musi byc czytelne ;)

Niunx

• Gość
31 sierpnia 2008, 20:18
U mnie na pewno takie winietki beda  :) Bedzie ok. 80 a i tak uwazam, ze plan przed wejscie na sale sie przyda. Po co pozniej ktos na obchodzic wszystko i szukac swojego miejsca..  ;)

Zastanawiam sie jeszcze tylko czy okragle czy prostokatne stoly...  ???

Offline kamilkaa Kobieta

• nowicjusz
1 września 2008, 11:25
Ja marzyłam kiedys o okrągłych stołach, wygląda to sliczie, tylko goście mają mniejsze mozliwości zintegrowania się.  Tak więc ja wybrałam duze, długie stoły, tzw.  styl biesiadny ;-)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
9 listopada 2008, 18:38
Hmmmm ja mam mętlik w głowie. Cały czas się zastanawiam czy te winietki są dobre. Z jeden strony tak bo nie bedzie porblemu ze znajomych jest 12 a miejsc obok siebie bedzie 11 i jedna osoba gdzie tam usiadzie, a z drugiej strony boje sie zamieszania, tzn szukania swojej miejscowki, kurcze sama nie wiem.

A jesli juz sie zdecydujemy na wizytowki to bardzo podobaja mi sie te metalowe stojaczki tak jak ktos podal na forum np to z ferero roche. super pomysl,

Ale na co sie zdecydowac.......pomozcie mi prosze  :hmmm:

Offline ASIA39 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2012
18 listopada 2008, 00:36
ja jestem jak najbardziej za winetkami
ostatnio byłam sama na weselu bo mój D. nie mógł było tam dużo znajomych ale to było bardzo duże wesele i nie zdążyliśmy wszyscy razem koło siebie usiąśc i wyszło tak że siedziałam sama z koleżanką wsród ciotek  :-\ nie było super .........

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
18 listopada 2008, 09:16
u mnie winietki obowiązkowo :) porządek musi być :)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
18 listopada 2008, 09:26
Tak dyscyplina na weselu musi być  ;) hihihi
Tak serio to ja też jestem za winietkami i u Nas bedą na pewno  :)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
18 listopada 2008, 12:45
Właśnie obawiam się takiej sytuacji o jakiej mów ASIA39 na swoim weselu.
Dlatego zdecyduje sie na winietki :)

Pozdrawiam :)

Offline aaniiusiaa Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 08.08.2009
20 listopada 2008, 13:02
u mnie tez winietki będą, bez tego ani rusz;)

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
18 grudnia 2008, 22:59
W tym roku byłam na 5 weselach, i na 4 z nich były winietki i bylto bardzo dobry pomysł. Na naszym stole też na pewno one będą! I to co podpatrzyłam na stłach, jeśli personalia osoby towarzyszą nie są znane tonawinietce było napisane 'witamy szanowną panią' lub 'witamy szanownego pana'.

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
    • odliczam :)
  • data ślubu: 03.10.2009
27 lutego 2009, 21:59
Oj, naczytałam się naczytałam i mam tak namieszane, że sama nie wiem co w końcu zrobić. . . . .  założyć z góry czy każdy ma wybierać miejsce sam. . . .

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
28 lutego 2009, 14:18
ja mam mieszane uczucia, u ans bedzie ok.50 osób, stół ułożony w kształcie litery L.
i chyba nie będziemy robić winietek. każdy usiądzie gdzie będzie chciał.
choc jak byłam na weselu u sąsiadki, gdzie było 70osób, to było trochę zamieszania, młodzież w większości usiadła przy jednej odnodze stołu (kształt litery E), a my w końcu wylądowaliśmy przy stole z parą młodą, no i obok było jeszcze jedno miejsce wolne-a były potrzebne 2-dla kuzynki i jej chłopaka,wiec później rposiliśmy o przestawienie krzesła z innego miejsca i musieliśmy proslić chyba z 3 razy o przyniesienie talerzyka i w ogóle zastawy dla dodatkowej osoby:)a winietki by rozwiązały problem