e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: CENA muzyki  (Przeczytany 49954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MELODYJKA

CENA muzyki
7 maja 2007, 15:49
a ja tam twierdze ,ze reklamujesz po prostu swoj zespol i tyle

tez sie znam troche na muzyce i powiem ci malo mnie obchodzi na czym kto gra,byle dobrze brzmialo,niektorzy maja sprzet z"gornej polki" a kompletnie nie umieja go ustawic i brzmi on tragicznie

Offline ysmay

CENA muzyki
7 maja 2007, 16:26
Cytat: "MELODYJKA"
a ja tam twierdze ,ze reklamujesz po prostu swoj zespol i tyle

tez sie znam troche na muzyce i powiem ci malo mnie obchodzi na czym kto gra,byle dobrze brzmialo,niektorzy maja sprzet z"gornej polki" a kompletnie nie umieja go ustawic i brzmi on tragicznie

nie reklamuje nie poadaje zadnej nazwy

byla dyskusja na temat sprzetu wiec podalam ten na torym gra moj zespol i tyle.

Offline MELODYJKA

CENA muzyki
7 maja 2007, 20:21
no widzisz ,moze nie podajesz nazwy ale chyba zapomniales ,ze wczesniej pisales o tym ,ze wynajales zespol za 3 tys... :drapanie:

umowmy sie przewaznie młodzi wynajmujacy zespol to laicy w sprawach technicznych i im to rybka czy masz yamahe czy rolanda,po prostu ma byc mile czyste brzmienie i dobry vokal...no i oczywiscie dobry repertuar

Offline ysmay

CENA muzyki
7 maja 2007, 20:32
temat brzmi CENA muzyki wiec podalam cene tak ja inni uzytkownic wiec nie zrobilam tu zadnej reklamy

rozmowa byla o sprzecie wiec napisalam jaki sprzet bedzie mial moj zespol

wiesz ludzie maja rozne zainteresowania

Offline MELODYJKA

CENA muzyki
7 maja 2007, 21:13
Cytat: "ysmay"
ja place 3000 za 4 osoby. duzo czy mało? nie mam pojecia w kazdym badz razie zrobil na Nas duze wrazenie

sprzet
Naglosnienie firmy Dynacord Power mate 1.000 W 4 kolumny + mikser.
+ naglosnienie retransmisyjne stosowane do naglosnienia kilku sal marki Peway i Ohm dajace mocne i cieple szeroko - pasmowe brzmienie

3 instrumenty klawiszowe marki Roland
2 saksofony alt i tenor Akordeon koncertowy Weltmaister
Zestaw perkusyjny elektroniczny i akustyczny, m in.talerze Paiste, Zilian
Gitara basowa firmy Majonez + mikrofony Shure beta 58A

tak zaczełas/łes swoja wypowiedz,wiec nie rozumiem juz czy piszesz o swoim zespole czy o wynajetym

Offline ysmay

CENA muzyki
7 maja 2007, 23:56
ja place 3000 za 4 osoby. duzo czy mało? nie mam pojecia w kazdym badz razie zrobil na Nas duze wrazenie

chyba zaczynam od ja - tzn ze ja wynajmuje zespol

Offline KAHA Kobieta

CENA muzyki
8 maja 2007, 09:08
DAJCIE JUZ SPOKÓJ,  nie bijcie piany. Kazdy z was czytał regulami i wie, czego na forum nie wolno.

Odp: CENA muzyki
22 czerwca 2007, 22:08
W Bydgoszcz DJ Prezenter od 800-1000 zł choć bywają skrajności

Offline Olleo

24 czerwca 2007, 01:23
Wroclaw, zespol Live Band - placilismy 2800.  Drogo IMHO, ale zadowoleni bylismy w 100%.

p. s.  nie wiecie, kto chce kupic suknie Pronovias Lorna (jakos tak sie zwie - musze spytac żony =)

Offline milady84 Kobieta

28 czerwca 2007, 19:41
jejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :szczeka:
jak czytam te wasze posty niektóre to zatyka mnie doszczętnie:/
większość z was płaci za zespoły 1500-2000zł a już jest powyżej tej sumy to dla was jest coś dziwnego i tyle nie dalibyście za brzdąkanie i śpiewanie, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :glowa_w_mur:
*po pierwsze wszystko zależy od regionu i miasta w jakim się mieszka (wieś i male miasteczka = niska cena, duże miasta = duża cana, stolica = bardzo duża cena)
*po 2 tak jak parę mądrych osób tu napisało (m.in. KAHA) cena = jakości zespołu i nie jest to wcale bajka, bo sprzęty profesjonalne osiągają horendalne sumy więc i muszą brać więcej pieniążków
*po 3 naprawdę warto poszukać dobrego zespołu bo jest to połowa sukcesu na weselu i nikt mi nie powie, że wszystko zależy od gości, otóż NIE - tak naprawdę to jak się będą goście bawić zależy tylko i wyłącznie od kapeli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*po 4 dla mnie totalną porażką jest, jak wokalista "kaleczy" angielski śpiewając zagraniczne utwory i niestety ale większość zespołów nie potrafi się dobrze wysławiać po ang. i mają kiepski akcent (przesłuchałam z 20 kapel i tylko 2 nie "kaleczyły" angielskiego)

ja za zespół płacę 4000zł (napiszę od razu, że jestem z wawy) i wiem, że są to zajebiści ludzie, grający na profesjonalnym sprzęcie z doskonałymi głosami, i moje słowa mają potwierdzenie w tym, że "nasz" zespół wygrał II miejsce w kategorii kapeli weselnych na całe woj. mazowieckie.

więc zanim wybierzecie jakiś zespół, przemyślcie to i oszczędźcie na czymś innym ale NIE NA ZESPOLE, to jest moja dobra rada.

4 lipca 2007, 23:24
Cytat: budnis link=topic=278. msg277884#msg277884 date=1178525250
Cytat: ysmay
ja place 3000 za 4 osoby.  duzo czy mało? nie mam pojecia w kazdym badz razie zrobil na Nas duze wrazenie

sprzet
Naglosnienie firmy Dynacord Power mate 1. 000 W 4 kolumny + mikser.
+ naglosnienie retransmisyjne stosowane do naglosnienia kilku sal marki Peway i Ohm dajace mocne i cieple szeroko - pasmowe brzmienie

3 instrumenty klawiszowe marki Roland
2 saksofony alt i tenor Akordeon koncertowy Weltmaister
Zestaw perkusyjny elektroniczny i akustyczny, m in. talerze Paiste, Zilian
Gitara basowa firmy Majonez + mikrofony Shure beta 58A
Nie no - piękny opis sprzętu i widzę, że mało kto zna sprzęt na jakim gra zespół na jego imprezce  :brewki:  :brawo_2:

Guzik zna. . .  Ale kombinacje ctrl+c i ctrl+v zna znakomicie.  Opis żywcem ze strony zespołu.
Poza tym wstyd żeby na stronie pisać nazwy tak zacnych firm jak Zildjian czy Mayones z błędami.

Offline Joasia Kobieta

5 lipca 2007, 22:17
Ja za swój zespól płacę 1.800 za dwa dni, ale dlatego, ze jednym z muzyków jest kolega mojego taty, bo tak to za jeden biorą 1.800. Byliśmy ich posłuchac na próbie i podsłuchałam pod drzwiami jak nie wiedzieli, ze już jesteśmy  ::) i grają świetnie. I nie jest to czysta chałtura a urozmaicona różnymi wstawkami z różnych stylów muzycznych (jeden z muzyków to były filharmonik i multinstrumentalista), są też młodzi chłopcy, którzy wnoszą świeżości, lekkości i humoru. Świetna mieszanka!!

Odp: cena muzyki
10 sierpnia 2007, 12:12
Cytat: marek_2018 link=topic=278. msg3172#msg3172 date=1103582149
Witam!
To o czym wy tu drogie Panie piszecie to czystr żarty!
Żaden dobry i szanujący się zespół muzyczny nie gra za takie grosze  :!:

no jasne a tym bardziej zadna kapela weselna nie gra na zywo muzyki!

czyzbysie jeszcze nie wiedzieli ze nie ma dzis kapel weselnych które grają wyłacznie na zywo?
nawet takie które sie ogłaszają reklamuja ze graja tylko na zywo
to brednie
podpieraja sie komputerowo,dyskami,mp3,midi!

ludzie,myslicie ze za 1-2-4 tysiace kapela weselna bedzie sie meczyła aby wszystko zagrac na zywo?

kiedys nie było ,,automatów typu organy,gitary ,perkusje i kapele weselne grali disco polo kawałki i rózne przyspiewki  ktore łatwo zagrac z reki bo nie potrzeba anwet znac nut  i grali za te same pieniadze . 
dzis są automaty i gotowce i kapele weselne mają wieksze mozliwosci aby puszczac utworki ambitne !
nawet puszczaja muze i wokal z playbacku. 
wiem jak jest
w roznych kapelach spiewałam i doswiadczyłam wiele lecz nigdy nie spiewam z playbaku chcoc byly i takie propozycje dla ułatwienia sobie roboty :)

a ludzie sie ciesza ze mieli kapele na zywo :)
duzo sprzetu itp itd
dzis miec duzo sprzetu to nie problem
dzis sprzet jest tani

na dodatek wiele razy miałam do czynienia z kapelami gdzie w necie demka sa mało wiele ok pisze o wokalu, a na zywo wokal masakra ,z duzym pogłosem echem vokalizerem a spiewac nie potrafią !
gdyby mieli zaspiewac acapella byscie osłupieli i ogłuchli . 
dlatego tez puszczają sobie juz nagrane wczesniej utwory i udają . 

nie cieszcie sie na zapas. 

nikt wam nie zagra na zywo za 1- 2- 4-5 tysiecy i to przez cała noc!

na zywo mozna grac godzine dwie ,za opłacającą sie kase  a do tego potrzeba przygotowania [prób]

za darmo nic nie ma . 

pozdrówka . 

ps wazne aby kapela była dosc młoda sympatyczna usmiechnieta to wszystko pójdzie jak po maśle . !

Offline Madziulka83 Kobieta

18 sierpnia 2007, 12:11
milady84 zgadzam sie z Tobą w 100%- nie należy oszczędzać na zespole...
 My na 2009 rok juz podpisaliśmy umowe z zespołem.. Jest to 4 młodych chłopaków, ale sa świetni i warci swojej ceny- płacimy 4400 za  dni...Wcale nie żałuje tej kwoty , która przyjdzie mi zapłacić, bo wiem, ze taki dzien jak swój ślub jest 1 raz w życiu i chce żeby był rewelacyjny... :)

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 19.09.09
22 sierpnia 2007, 12:57
my będziemy mieli zespól (2 panów i 3 panie ) za 2600 z poprawinami

30 sierpnia 2007, 15:39
A ja będę miała zespoł 6-osobowy za 4000 zł :) I wcale nie żałuję, bo jak piszecie najważniejsze na weselu jest dobre jedzienie i dobry zespół.  A swój słyszałam na próbie i nawet zaprosili mnie na jakąś imprezę, którą grali, żeby popatrzeć i naprawdę dają czadu :) I w przeciwieństwie do opinii, które tu krążą wokalistki (bo są 2) śpiewają całą noc na żywo, żadnych playbacków.

Offline halinkas Kobieta

31 sierpnia 2007, 10:33
Ja zamówiłam prezentera za 800 +300 poprawiny.  będzie muzyka w oryginale,  karaoke, konkursy i duży ekran.
a i facet fajnie tez śpiewa i zabawia gosci.
czasami jak czytam te posty o pieniądzach to mi dech zapiera. 
(acha - wydaje mi się że wiele zależy od muzyki - to oczywiste- ale jeżeli ktoś przychodzi na przyjecie bez zamiaru zabawy (a takich mam w rodzinie- to go wołami za stołu nie wyciągniesz - zawsze sie ktoś taki trafi -  za to inni bawią się zawsze) mam nadzieję ze tak też będzie - ba !!! jestem o tym przekonana a nawet pewna i żadna "czarna owca" nie zepsuje mi tego naszego święta i basta!!!

Offline Agnieszka1

10 października 2007, 19:21
A my za zespół płacimy 2200 ... 4 osobowy skład nie wiem czy to dużo ale byłam na weselu kuzynki i ładnie zagrali i stwierdziliśmy że ich bierzemy:)

Offline KAHA Kobieta

13 października 2007, 13:59

Wesele odbyło sie tydzień temu, 6.10.2007

Wesele kosztowało nas 2500, poprawiny 1000, zespol 5 osobowy z wokalistką i wokalistą, ktory gral też na klawiszach, czy jak to sie tam inaczej nazywa. Bylo mnostwo konkursow, spiewanie przy stolach, generalnie rewelacja.

Cena pochodzi z centralnej Polski z okolic Lodzi.

Offline Agnieszka1

30 października 2007, 23:05
A ja zamówiłam kapelę za 1200 i jest świetna podobno i jest 3 grajków:D

Offline ela Kobieta

30 października 2007, 23:59
matko jakie ceny  :mdleje:
2000...3000...4000 tys
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline mk.mika Kobieta

31 października 2007, 08:02
ja nawet nie musiałam sie zastanawiać nad tym kto będzie grać u mnie na weselu, mój kolega z którym nie raz bawiłam sie na karaoke ma zespół i świetnie grają, więc i u mnie będą grać. Kosz to jakieś 1800zł może być 2000 dlatego że będzie to dopiero w 2009r., z tego co widzę i tak nie jest to duża kwota. Tak jak w wątku na czym nie oszczędzać - pisze że napewno nie oszczędzać na muzyce
Pozdrawiam ;)

Offline ela Kobieta

31 października 2007, 23:04
Jak grajkowie dobrzy to i goscie się super bawią no i potem miło wspominają takie wesele :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Agnieszka1

1 listopada 2007, 11:55
chiałam zamieścić małą korektę , chodzi o to że najpierw napisałam że zamawiamy zespół 4 osobowy za 2200 a później zaspół za 1200, i tez za 1200 będzie w koncu u nas grał. zrezygnowaliśmy z tego drogiego, bo trroche przesadzili z ceną a ten za 1200 gra bosko

Offline KatiankaL Kobieta

5 listopada 2007, 10:46
u nas 'muzykanci' biorą 500 zł od osoby i mamy wybór: mogą grać 4 lub 3 osoby. . .  Wybraliśmy 3 - przy tych wszystkich wydatkach niestety trudno sobie pozwolić na jakiekolwiek dodatkowe koszta

Offline mk.mika Kobieta

6 listopada 2007, 11:41
Kolego nie rób sobie tutaj reklamy.
Aha i nie obrażaj ludzi z branży bo to strasznie tandetna reklama, ostatnio przejechało sie pare osób na obrażaniu innych.

6 listopada 2007, 11:46
nie obrazam ludzi z branzy tylko wypowiadam swoje zdanie na temat tanich kapelek, wiem dobrze jak to wyglada, wiec napisalem, dla porownania przytoczylem swoje ceny bo chyba po to forum jest, szkoda ze nie skomentowane zeostaly slowa mimi100  znaczy sie bzdury ze nie ma kapel grajacych na zywo.  To sa dopiero glupoty, u mnie w rejonie kto ma grac na zywo i ma do tego sprzet to gra, a kto nie ma i wiadomo ze nie gra w pelni na zwyo to nie gra, nie znam zespolu ktory ma pelne wyposazenie muzyczne, prekusja klawisze bas gitara przyjamniej jeden vokal, podklada muzyke z minidiscu czy tez innego ustrojstwa. . .

Offline ela Kobieta

6 listopada 2007, 22:49
weselnik99   Zanim cos napiszesz proszę przeczytaj regulamin !

Offline izabell26 Kobieta

11 listopada 2007, 18:22
ja place 1700za 5 osobowy,tj.1600 +100dojazd- bo przywaza caly sprzet m.in perkusje i jest tego sporo.Mysle ze jest to cena ok, tym bardziej ze bardzo fajnie grają, nie tylko na weselach ale i prowadza inne iprezy.
aaa i są trzy wokale

Offline veronka17 Kobieta

12 listopada 2007, 01:37
izabell26   , to bardzo tanio jak na tak duży skład i to do tego z perkusją!!! Co to za zespół i skąd są? Czy orintujesz się może czy dojechaliby np. do szczecina?Poproszę o info na priv , jeśli możesz :)ja szukam właśnie takiego dużego zespołu ( a właściwie jeszcze nie szukam , ale taki chcę mieć ) :)