e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pokoik dla dziecka  (Przeczytany 170630 razy)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
Odp: Pokoik dla dziecka
6 stycznia 2015, 20:42
Doksik masz czas na pracę?? To chyba cały etat na forum co?  ;D

Offline doksik86

6 stycznia 2015, 20:43
Na szczęście dużo bardziej ambitna ;-)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
6 stycznia 2015, 20:51
Dziewczyny, przypominam o temacie wątku - pokoik dla dziecka  8)

Offline gosiaczekk Kobieta

6 stycznia 2015, 20:57
Doksik masz czas na pracę?? To chyba cały etat na forum co?  ;D

Bożenko to Dla Ciebie  :Najlepszy: :Najlepszy:  :skacza: :skacza: :skacza:

Offline zaba Kobieta

6 stycznia 2015, 21:03
wrocmy moze do tematu watku
poszukuje tablicy kredowej samoprzylepnej ale w konkretnej formie tzn dokladnie prostokat a u gory dwie sowy wiecie gdzie moge cos takiego znalezc?

Offline sylwiq Kobieta

6 stycznia 2015, 21:05
Zaba na innym forum dziewczyny pisaly ze taka samoprzylepna jest beznadziejna...
Chyba ze juz takowa mialas i ci odpowiadala ;)

Offline doksik86

6 stycznia 2015, 21:08
Za to dobrze się sprawdza farba tablicowa ;-)

Offline zaba Kobieta

6 stycznia 2015, 21:10
nie mialam, ale wydaje mi sie ze lepiej przylepic niz malowac farba i poniej ja z tynkiem zdzierac
moze sie myle, wiec od tego jest forum zeby sie z bledu wyprowadzic ;)

Offline doksik86

6 stycznia 2015, 21:14
Żaba,  później wystarczy ją zamalowac chyba ze jest grubo pomalowana to zaciągnąć gipsem.

Offline zaba Kobieta

6 stycznia 2015, 21:19
hmm a jak chce pomalowac kawalek sciany to pozniej jak zamaluja inna to przeciez struktura sciny nie bedzie juz gladka
chyba sprobuje ta samoprzylepna, a jak nie zda egzaminu to pomyle nad farba, no chyba ze macie wlasne beznadziejne doswiadczenia i sie zniechece :-\

Offline sylwiq Kobieta

6 stycznia 2015, 21:19
Dziewczyny pisaly ze bardzo zle sie po tym maluje i ze zjezdza .
Ale moze inne forumki naprostuja moja wypowiedz i ci dadza namiary.na jakies fajne aukcje itp

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
6 stycznia 2015, 21:20
nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale chyba szafę z częścią kredową to robiła nasza chiquita_84 :)
ja polecam tą dwustronną tablice z Ikea, jest co jakiś cza wyciągana i użytkowana, a tak złożona stoi w kącie i zajmuje mało miejsca

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
6 stycznia 2015, 22:04
Lila ma tablicę z Ikei i jest super

6 stycznia 2015, 23:20
fajnie że piszecie o tej farbie tablicowej - miałam zamiar taką machnąć ale faktycznie lepiej tablicę postawić.

co do mieszkania - ja sobie nie wyobrażałam naszej piątki w dotychczasowym 3 pokojowym gdzie 2 pokoje to maleństwa 9 mkw a salon 40 - i siłą rzeczy żyliśmy prawie jak w kawalerce....

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
7 stycznia 2015, 06:19
Kjp a gdzie w Szczecinie jest duży wybór tapet? Nie mogę się zdecydować i chyba na żywo bym wolała poszukać...

7 stycznia 2015, 06:59
Też nie lubię zabawek w dużym pokoju, mam wtedy wwrazenie że jest bałagan  ::) choć czasem tM lądują

U nas farba tablicowa jest na ścianie i na szafie - córka maluje głównie po wolnostojącej tablicy ::) na ścianie jeszcze nigdy nie malowala. Na szafie raptem kilka razy. Ja nie żałuję ze mam farbę na szafie i ścianie bo ummnie jest to reż element dekoracyjny ( tablica na ścianie jest w kształcie mini i mickiego)

Faktycznie na ścianie ciężko to przemalowac bo tej farby trzeba nałożyć kilka warstw jeśli chce z uzyskać odpowiedni efekt, a ma ona specyficZną strukturę

Offline kjp83

7 stycznia 2015, 07:37
Duzy wybor jest jeszcze na mieszka obok jyska.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
7 stycznia 2015, 08:36
Dziękuję Kasia!

Online MARTKA Kobieta

7 stycznia 2015, 08:58
Tablica samoprzylepna to dla mnie badziew.  Mieliśmy i kiepsko się po tym rysuje, rogi się odklejaja razem z farbą. Jak się zmywalo gąbka to wiadomo na jedzie się na ścianę i kwadrat naokoło by we wszystkich kolorach. ZZerwałam, malowanie zrobione i nigdy więcej.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
7 stycznia 2015, 09:57
chiquita_84 czyli dobrze kojarzyłam, dodatkowo własnie ten motyw z minnie, bo chyba nawet fotki wstawiałaś  :)
pytanie, co dziecko preferuje, u nas zdecydowanie częściej kredę to biorą na dwór i malują nią po chodniku, na sztaludze to coś tworzą na arkuszu papierowym , choć etap kredowy tez był ;)

Offline doksik86

7 stycznia 2015, 10:14
My mieliśmy farbę tablicową, ale summa summarum zrezygnowaliśmy z malowania nią ściany, bo musi się nieźle kurzyć i pył leci na podłogę. Za to młoda ma tablicę rozkładaną, bywa, że bawi się w szkołe, ale większosć czasu leży w szafie. Szału nie było jako takiego. Zdecydowanie częściej rysuje na chodniku, na działce bardzo dużo.

Offline ricardo Kobieta

7 stycznia 2015, 10:50
Moje dzieciaki mają ściany pomalowane tablicą kredowa +magnetyczną.  Uwielbiają po niej malować! I właśnie sobie przypomniałam że byłam dziś w Auchanie i zapomniałam kupić krede.

Offline demka Kobieta

7 stycznia 2015, 22:03
Moje dzieciaki mają ściany pomalowane tablicą kredowa +magnetyczną.  Uwielbiają po niej malować! I właśnie sobie przypomniałam że byłam dziś w Auchanie i zapomniałam kupić krede.

Oliwka też ma to rozwiązanie- jest mega zachwycona... (ja też ;P)
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline sylwiq Kobieta

7 stycznia 2015, 22:42
Aaaa Pati to stad ta czarna sciana w pokoju :-D
Bo tak rozkminialam po co he he

7 stycznia 2015, 22:55

a jaka to farba?

Offline doksik86

8 stycznia 2015, 07:17
Można kupić litr farby kredowej czarnej lub zielonej- takiej samej, jaką malują w szkołach tablicę :-)
Jest też w ofercie magnetyczna,  bodajże tylko czarna. Łączny efekt jest fajny, magnesy się trzymają.

Offline kjp83

8 stycznia 2015, 08:45
Jak magnetyczna to tylko tapeta. Na nia dowolna farba/ tapeta/ fototapeta.
Tablicowki sa w wielu kolorach.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline ricardo Kobieta

8 stycznia 2015, 11:19

a jaka to farba?

Nie powiem Ci dokładnej nazwy. My kupowaliśmy w Castoramie. Najpierw się maluje magnetyczną a potem tablicową.

Aaaa Pati to stad ta czarna sciana w pokoju :-D
Bo tak rozkminialam po co he he

Zagadka wyjaśniona :)

Offline beta80 Kobieta

13 stycznia 2015, 15:20
Dziewczyny a jak rozwiązałyście problem związany z ulokowaniem dwójki dzieci w jednym pokoju? u nas docelowo córeczka ma mieć pokój z synkiem dl czasu aż lokum nie zmienimy. mamy dwupoziomowe mieszkanie - lecz ta nasza góra to bardziej antresola bez drzwi - przestrzeń całkiem otwarta. i zastanawiamy się czy córkę przenieść z łóżeczkiem do naszej sypialni na górze czy raczej synka na jakiś czas, dopóki mała nie zacznie nocek przesypiać. kładłyście dzieci od początku w jednym pokoju czy może je rozdzielałyście?

Offline doksik86

13 stycznia 2015, 15:26
Z nami w salonie nadal śpi synek. Córka potrzebuje się wysypiac.  Mały zaczyna już ładnie przesypiac noce, wiec planujemy stopniowo go przenosić do ich wspólnego pokoju.