e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie, czy nie wiecie...całe życie na DIECIE!!!!!  (Przeczytany 332848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Wysłałam ci wiadomość z namiarami :D

Offline *Ewcia* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.05.2008
Na prawobrzeżu jest jakiś mega wypaśny sklep w Podjuchach i ma swoją delegaturę na Wojska Polskiego 34 bodajże...

Potwierdzam - wybór ryb przeogromny  :) Tyle, że obsługa na bakier - panie zachowują się tak, jakby za karę pracowały  ::)
kjp teraz są ferie, ruch mniejszy i korków brak  ;D

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
a do kogo chodzisz? p. Ewa?

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
byłam dzisiaj we wspomnianej Lagunie...

fajny sklepik, kartą nie można płacić...wystrój z lekka PRL, ale nie śmierdzi tylko pachnie rybą, a to już coś....
za 340g wędzonego tuńczyka (158kcal/100g), 340g wędzonego czegoś czego nazwy nie pamiętam, a co jest odmianą makreli (220kcal/100g) i 210g wędzonego piklinga ( 217kcal/100g) zapłaciłam nie całe 20zł...

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
http://www.toeat.pl/

to może być zdrowa przekąska do pracy
tylko gdzie to można kupić  :)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
zapytaj...
mają formularz kontaktowy...

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
ceny tej rybki bardzo zachęcające. Tez muszę dobrego rybnego poszukać, bo organizm już mi się o rybę dobija.

A dzisiaj moja mama mnie zdemotywowała. "Pytam się jej czy zostanie na obiad(była kasza jaglana z warzywami) ona zajrzała do gara i mów"nie dzięki, to wygląda jak jedzenie dla kur". no normalnie załamka  :mdleje:

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Ja Cie podziwiam za tą kaszę  ;D ale też jestem monotematyczna jedzeniowo- tzn jak coś mi posmakuje to jest to mój główny składnik diety aż mi się przeje- wtedy robie sobie pass na jakiś czas :)

Ja wczoraj jadłam pysznego dietetycznego kurczaka. Pierś faszerowana szpinakiem i suszonymi pomidorami robiona na parze. Ja polałam odrobinką sosu beszamelowego.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
Kochana ja polecam Ryż z czosnkiem i szaszłyki z indyka ( można indyka zamienić na krewetki) mniaaaam

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ja monotematycznie od kilkunastu tygodni wcinam sałatkę z surowych warzyw z sosem jogurtowym...
codziennie z tym samym smakiem...do tego kawałek ryby lub mięsa...
co ja poradzę???
jak mi to taaaaaaaaaaaak smakuje...

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
Jak smakuje to ok, ale moim zdaniem (które można ze spokojnym sumieniem mieć gdzieś) monotonne jedzenie to nic dobrego, więc warto czasem nawet wbrew sobie zjeść kawałek czegoś innego :D

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
Lila u ciebie to zrozumiałe, teraz Twoim żołądkiem  Twój dzieć rządzi ;D

Ja Cie podziwiam za tą kaszę

Tak na serio to już bym zjadła coś innego,ale za bardzo nie mam pomysła żeby było szybko i smacznie. Musze trochę w necie jakiś przepisów poszukać, bo nic nowego mi do głowy nie przychodzi.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ze zdrowymi bądź co bądź zachciankami ciążowymi walczyć nie należy...
Junior chyba wie co chce  ;D

poza tym ja od lat jestem warzywo-żerna...
mięsożerna i rybożerna...

Offline kjp83

• Chuck Norris
Lila a tak z ciekawości. Ewa jak wraca z przedszkola je to co Ty czy ma inny obiad/ podwieczorek? Ja cały czas myślę nad czymś co mogłabym jeść i ja i mój Szymek. Póki co wpadam do domu o 17 robie szybko Jemu obiad i w między czasie sobie. Strasznie to męczące  :-\

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
Polecam kasze jęczmienną, pulpety w sosie koperkowym, i buraczki :D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ewa je to o co poprosi...obiad ma za sobą zjedzony w przedszkolu.
Ja nie gotuję kolacji dla wszystkich, każdy je co chce...dysponując oczywiście zawartością lodówki...i do tego przygotowuje też sobie każdy sam...poza Ewą  ;D.

Offline kjp83

• Chuck Norris
Szymek też ma obiad w przedszkolu ale jako matka niejadka czuje rodzicielski obowiązek dołożyć mu jeszcze w domu :)

Kolacji to u mnie w domu nigdy nie było- ani rodzinnym ani obecnym.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
Chyba się do Was przylacze. Ostatnio od świat przybyły mi 3 kg i próbuje się ich pozbyć z marnym skutkiem. Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie ;).

Offline Koozaa Kobieta

• entuzjasta
Ja witam i życzę powowdzenia. Wystarczy chcieć i mieć dobrą mobilizację to najważniejsze:)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Szymek też ma obiad w przedszkolu ale jako matka niejadka czuje rodzicielski obowiązek dołożyć mu jeszcze w domu :)

moje dziecko wie, że jak nie poprosi to nie jedząca zazwyczaj kolacji matka NIC mu nie da...
nie czuję presji dokarmiania ;D ;D ;D
ale to jest zgodne z moim słynnym "nie chcesz to nie jedz, nie musisz przecież"

ale spoko Ewka się nie da zagłodzić...

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Ja głupia myślałam, że mój dziewięciomiesięczniak wyciągnie ze mnie nadmiary a tu klops... Początki był piękne, a teraz waga rośnie. A byłam już tak blisko tej przedciążowej. No nic, 5kg jak nic do zrzucenia.
Zobaczymy czy starczy mi sił i nie będę biernym podczytywaczem.

Na Dukanie byłam, osiągnęłam cel 59kg. Teraz celem jest 62, tyle, że bez Dukana, o to to nie!
Na pewno chcę rzucić słodycze, dosłownie się nimi opycham. Herby już nie słodzę, chleb jem pełnoziarnisty. Czas odkurzyć też trasę do rybnej Laguny, a mam tak blisko przecież... Kocham ryby, tylko nie zawsze je dobrze przyrządzę.
Może podrzucicie stronkę z fajnymi rybnymi przepisami?

Offline Ola888

• Chuck Norris
Muszę się pochwalic za mamę, od marca 2011 schudła 30 kg, ważyła 98 teraz 68, zdrowe odżywianie( bez pomocy dietetyka ale z tego co wiem to mnóstwo czytała o prawidłowym odżywianiu) plus trochę więcej ruchu, nie żaden sport konkretny po prostu więcej spacerów i bieganie za wnuczką  ;) nie miała jakiś konkretnych wskazań zdrowotnych stwierdziła że na stare lata ( w tym roku kończy 60 lat) chce wyglądac i czuc się dobrze, dumna z niej jestem niesamowicie

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
taki wynik w tym wieku...
jest POWÓD DO DUMY!!!!

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
 :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: dla mamy

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
No dla mamy się gratulacje należą...super.

Ja bez cisnienia, "zdrowo, bez śmieci i bez słodyczy" to moje hasło ;D

Jak Lila prawie codziennie jem salatki warzywne z sosem jogurtowym.. Uwielbiam roszponke - mniam.

Ale w Biedronce są swietne kabanosy z kurczaka, bez zadnych świnstw, dodatkow, samo mieso i sol ;D jakże dietetyczna 8) wędzone, pachnace.
Jak mi się chce czegoś konkretnego, to siegam po jednego (są krotkie) i zaspokajam swoje potrzeby ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
brawo!!
piękny wynik!

Offline *Ewcia* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.05.2008
Anusia z jakiej firmy są te zdrowe kabanosy z biedronki?

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Pojecia nie mam, bo są w lodówce w domu, a ja w pracy, ale sprawdze jak przyjde, chyba, ze poszperam na necie....

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
siegam po jednego (są krotkie) i zaspokajam swoje potrzeby ;)

wyrwane z kontekstu doprowadziło mnie do napadu śmiechu...